Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
28. črc 2008

No teda, tys byla pěkně akční. My byli taky vewnku v neděli, i když jsme vyjížděli ve tři odpoledne.. 😀
Jeli jsme se koupat, ale voda byla špinavá, tak jen manža, já raději ne, abych ještě něco necyhtla před IVF.. BYli jsme totiž na přírodním. Ale byla to romantika, velké jezero (nebo co to bylo), zapadající sluníčko (bylo skoro osm), příjemně teploučko, ležela jsem na dece a odpočívala... Jo a na protějším břehu si to rozdávala jedna dvojice... 😀 😀 Ale měli to vymakané, neviděli jsme na ně pořádně, protože jsme na ně koukali proti slunci a anvíc byli dsot daleko. No taky to msueli mít super! 😎

Grej, kdy jdeš k tomu léčiteli. To by mě zajímalo, musíš popsat, jak to tam probíhalo a co ti řekl.

Jinak já jsem dneska 30.DC, MS zatím nikde, musím ji dostat nejpozději do středy, abych mohla jít ten 3.DC na krev, zařídít to na sobotu anebo neděli by to byl větší problém.. Škoda,že nemůžu být třeba těhu.. 😠 😒 ☹

grej
autor
29. črc 2008

Dobré sluníčkové ráno🙂

Michi - ty jo, u vody (v ČR) jsem nebyla snad už přes dva roky... Panečku, a nelákalo vás to taky, když si to tam ti dva tak užívaly? 😉 😀

K léčitelce jdu dnes. Budu vám zítra podrobně vyprávět 😉
Jenže dneska to dostanu, tak snad ta MS nebude nějak ovlivňovat "vlny", co má na mě zkoumat 😉 😀

To je k vzteku, když víš, že MS není zpožděná případným těhu, co? Mrcha jedna 😠

mufy
29. črc 2008

Ahojky holky, včera mi odvezli počítač,mám tam nějaký vir.Zatím mi ho nepřivezli,tak jsem se přihlásila od kolegy.

Grej MS ještě nedorazila,ale jak vidím,teplotka klesla.Mě se zatím drží,ale podle bolestí břicha usuzuji,že zítra taky klesne a přijde do konce týdne mrcha jedna.

Nevím,kdy mi ten pořčítač přivezou,tak teď asi nebudu chvíli na příjmu.

grej
autor
29. črc 2008

Mufy - MS dorazila, už je tu 😉 Jen jsem to nenapsala do grafu... 😉

Mě břicho bolí jak sviň, jdu si brát druhý prášek 😖

Tak ať jsi brzy na příjmu!!

mufy
29. črc 2008

Grej tak to je mi fakt líto.Ale neboj, já za chvíli na tom budu podobně.Budeme se zase společně snažit. 😀

Já si vás možná budu jen už číst,ale snad mi ten počítač přivezou co nejdřív,abych si s vámi mohla zase psát.Jsem bez počítače jak bez ruk. 😀

grej
autor
29. črc 2008

No tak to mě kdyby odvezli počítač, tak bych mohla jít domů 😀
Všechno tady ťukám na něm 😉

mufy
29. črc 2008

Jo tak to já taky na něm všechno dělám,jenže domů mě nikdo nepošle ani omylem,proč by taky,že?????? 😠 Tak se tu nudím a chodím kolem kanceláří.Opravdu super den.

zanetik
29. črc 2008

Nazdárek, zdravím vás...včera jsem si udělala celodenní výlet, pak vám povyprávím, mě program taky nejde, tak jsem od rána uklízela do krabic šanony loňský a odvezla do archívu, vytřela regály a narovnala ty co jsem měla pod stolem, tak si potřebuju odskočit, pak už tu budu a do 15h mám jen v plánu vytřít kancl 😉

grej
autor
29. črc 2008

Mufy- to musí být teda nůďo 😒
Já teď byla na obídku s bráchou. Venku je fakt vedro...

Zan - tak to povyprávěj určitě!!

My tu máme zase klid, nikdo nevolá, nikdo nechodí.. Tak si dodělávám v klidu resty. A ve dvě to zas zabalím kvůli tý léčitelce...

mufy
29. črc 2008

Teda Grej ty se máš, já musím být pravá ruka šéfa, tak tu stejně musím tvrdnout.A počítač pořád nemám.
Ale teď tu byl i celkem fofr,tak jsem měla co dělat,ale už tu zase sedím a hledím do blba. 😝

Zanet ty se teda máš.Taky bych někam na den vyrazila někam ven.

zanetik
29. črc 2008

No tak jsem včera byla v Pardubicích a koupila si naštěstí ty šaty, na nádraží jsem doběhla na poslední chvíli a vběhla do EX Brno hl.n. přes Českou Třebovou,ale zapoměly dodat, že tam nestaví 😀 , takže když přišel průvodčí a řekl mi, že to u nás nestaví, tak mě málem omylo bylo skoro 18h, takže jsem dojela skoro o půl 8 do Brna, tam si koupila lístek a jela zpátky do České a dorazila domů skoro ve 22h, super 😀 ještě že ten průvodčí viděl jak jsem z toho vyděšená a že nejsem černý pasažér, tak mi nenaúčtoval ve vlaku cestu z Č.T do Brna 😅

zanetik
29. črc 2008

Tak já tady mám taky klid, tak jsem se zdržela na dílnách, pokecala, ještě chci uklidit skříňku s hrníčkama a různýma věcma a to vytírání ještě uvidím jak stihnu...

mikulka
29. črc 2008

Ahoj holky,

tak se jdu podívat, jak jste dopadly, Grej a Mufy. Tak teď držím pěsti Mufy, ať to vyjde. 😉
Grej, ty jsi byla u léčitelky, nebo se teprve chystáš? Jaké to tam je, co ti dělala a říkala?

Ta vedra jsou úmorná, co?

grej
autor
29. črc 2008

To jsi měla taky pěknej zážitek 😀 No byl to džentlmen, panečku 😉

No já bych tu taky měla normálně sedět hlavně kvůli telefonům, ale kvůli té doktorce jdu pryč. Teď šéf přijel a je naštvanej, že tu nikdo neni, že tu kvůli těm telefonům asi bude muset zůstat on. Ale asi to přesměrujeme na kolegu co je v terénu...

mufy
29. črc 2008

Mikulko to jsi hodná,ale mě to zřejmě taky nevyšlo.Už to prostě poznám.Tak jestli to má přijít,tak ať to přijde co nejdřív,ať můžu jít na další inseminaci. 😝

Grej vždycky se to ve firmě dá nějak udělat. 😉

Zan tak to byl pěkný výlet.Hlavně,že máš šaty. 😀

mikulka
29. črc 2008

Aha, mufy ☹ Tak hlavně že můžeš zkoušet dál! 😉

mufy
30. črc 2008

Tak mi holky včera přivezl počítač až kolem třetí hodiny a to jsem za chvíli šla domů.Ale už ho mám a jsem šťastná. 😀

Břicho bolí jako čert tak si říkám,že by to konečně mohlo přijít,ať se to zbytečně nezdržuje.

Grej jak bylo u léčitelky?

zanetik
30. črc 2008

Ahoj koukám Mufy mě zase předběhla 😀
Já včera pak měla hoňku, že jsem se nestihla ani rozloučit, ale dnes už sedím u pc, tak bude víc času...

No jinak výlet to byl dobrej, ještě že šaty byly levný, jinak by se mi pěkně prodražily...

Já jsem 36DC, tak doufám že mi MS dorazí fakt po dovče...nevím kdy jít k dr. jestli před nebo po, možná před na injekci a až se vrátím, tak to dostanu...

mufy
30. črc 2008

Zan to jsem chtěla jít na počítač ještě dřív,ale nějak jsem nestíhala s prací. 😀
Třeba ti MS ani nedorazí..... 😉

michina
30. črc 2008

AHoj holky, já byla včera na školení, takže jsem se taky nějak neúčatsnila..

Ale mám dilema a potřebuju poradit. 3.DC mám jít na tu krev kvuli hormonálnímu profilu, no a já nevím, který ten 3.DC to je. Vždycky před MS trošku špiním, to začlo v neděli, ale to bylo 100% jen špinění, přes noc taky lehce, takové hnědočernorudé, včera mě začalo trošku bolet břicho po ránu, tak jsem si říkala, hurá, mrcha už je tady, ale bylo to jen na WC, takový ten "tahanec", pak trošku na toaletáku, a nic, stačila mi slipovka. Tak už jsem začala stresovat, že zas budu mít nějaké komplikace a ještě před tou dovolenou... Tak nevím, jestli to mám považovat za 1.DC nebo ne. No a dneska (tj. 3.den jakoby od prvního dne špinění) ráno zase nic, tak jsme to s manžou po ranu prošťouchli a už mě začíná bolet břicho a na tolatáku toho začíná být mnohem více, tak uvidíme, jak se to dneska rozjede. Já bych asi brala až ten dnešek za 1.DC, tzn. že na krev bych šla 3.DC, tj. v pátek. Ale nevím, jestli ten včerejšek nemám pokládat za 1.DC. Jsem z toho taková zmatená. Asi to moc řeším... 😒 MYslíte, že ten jeden den v hormonálním profilu může nadělat takovou paseku?? 😕

grej
autor
30. črc 2008

Ahoj holky.
Mufy - mě stejně furt přijde, že je na MS u tebe hrozně brzy 😕

Včera to bylo docela dobrý. Paní léčitelka byla sympatická padesátnice. Nejdřív mi udělala nativní horoskop dle data narození a z toho vyčetla, že tam mám teĎ nějaký škůdce a že tam budou i v září, kdy chceme jít na IVF. Myslela jsem, že se k tomu vrátíme později, že se zeptám, co to bylo za škůdce, ale pak jsem na to zapomněla.
Pak zkontrolovala manžu, prý má vše OK, jen nějaký urologický problémy (na nic si nestěžuje) a dohromady si prý taky nevadíme.

Pak mi pomocí kyvadýlka zjistila, že mám asi nějaký problém se štítnou žlázou, s hormony a s lymfou. Jo a s nadledvinkama. Pak jsem si lehla a ona pomocí nějakýho pařátku zjišťovala další věci. Prý mám vaječníky a vejcovody v pořádku. Jen prý mám slabou dělohu a problémy s ledvinama, tak se ptala, jestli jsem neprodělala nějaký záněty močáku nebo tak něco. Což jsem prodělala, že jo... Už čtyřikrát se mi to vrací každý rok koncem léta. A loni to bylo zrovna pěkně hnusný i s bolestí ledvin a krví v moči 🙄

Pak mi řekla, že mě nějak srovná či co. Jezdila po mě tím pařátkem, který si nahřívala na plamenem. Jela od nohou až k hlavě. A holky - když byla nad břichem, tak jsem fakt cítila, takový teplý vlny... Já tomu nevěřila, ale fakt jsem to cítila. Bylo to zvláštní... Pak jsem to ještě cejtila na hlavě. Říkala, že ty vaječníky mám fakt OK, že bych mohla mít i kvalitní vajíčka. Jen prý září není na IVF vhodný. Prý je lepší říjen a prosinec. Tak nevim.

Pak mi ještě kontrolovala minerály a vitamíny a zjistila, že mi chybí vitamín B, jinak že je vše OK.

Takže jsem vyfasovala dvoje kapičky, jedny na ledviny a jedny takový ženský. JSou to samý bylinky. Za měsíc tam jdu na kontrolu, tak uvidíme...

michina
30. črc 2008

Ty jo, grej, to je fakt zajímavý... a kolik jsi tma nechala za všechno??

zanetik
30. črc 2008

No Grej vypadá to dobře...jsem zvědavá...co budeš dělat s tím zářím? posuneš to na říjen?

Michi já bych brala jako první den až dnešek a je lepší tam jít "4DC" než "2DC"...a pěkně ti to vyjde na pátek 😉

zanetik
30. črc 2008

Mufy já myslím, že to zas dostanu až po injekci a hned mu řeknu o doporučení do CAR, myslím si že neovuluju proto nechodí ta MS...já mu dám, že to je jeden delší cyklus...

michina
30. črc 2008

Díky za názor žanet, já to tak taky vidím, jen jsem asi potřebovala vědět, že to taky tak někdo vidí. Jen doufám, že to zase dneska nebude jen jako že aby něco bylo, protože to by mě už úplně zmátlo. A v sobotu bych asi na tu krev musela jet do OL, nebo se nějak domluvit ve špitále v OV a to fakt nevím s kým..

michina
30. črc 2008

Taktak na něj, Zan, 😠 , však CAR nic nezkazíte, jen pěkně všechno vyšetří a budou se vám věnovat.

Grej a budete nějak posunovat IVF kvuli tomu, co říkala lěčitelka?

mufy
30. črc 2008

Grej dneska jsem 11 DPO, takže brzo na mě není, normálně chodí 13 DPO.Posledně taky přišla už 11 DPO.Nějak se mi začínají cykly krátit.

S tou léčitelkou je to zajímavé.Hlavně,ať jsi v pořádku a podaří se to.Tak teď přemýšlíš,jestli nepočkat a jít na to iVF až v říjnu?

Michi já bych považovala 1 DC až se ti spustí MS, na ten hormonální profil to nemá takový význam a nebo si zavolej do centra, tam jsou na toto kvalifikovaní,ti by ti měli poradit,ať náhodou nepřijdeš pozdě. 😉

grej
autor
30. črc 2008

Michi, taky myslím jako Zan, že lepší 4DC ne 2DC. Aby se stačily ty hormony rozjet 😉

Zan - jasně! Taky myslím, že u tebe je to problém s ovu! Hr na něj!!

Stálo mě to dohromady 1240,- Kč,- Bere si 800,-/sezení a každý ty kapičky stály 220,-. Takže síla. Ale kdyby to mělo pomoct...

Mufy - no jo, ono 11DC už není pozdě. Mě vlastně taky chodí 13DPO MS.

No asi nic posouvat nebudem. Jako schválně. Pokud se to posune samo, třeba že budou problémy v GESTu, tak jen dobře, ale speciálně nic posouvat nebudem.

michina
30. črc 2008

SOuhlasím s tebou, Grej, nic neposouvat cileně, když se to má stát, stane se to a posun vzinkne čímkoliv a sám.

A díky za rady. MS už jede, takže dneska 1.DC. 😉

grej
autor
30. črc 2008

Jo a s tou slabou dělohou - prý to může znamenat, že v sobě ten zárodek neudržím. No to by docela sedělo.
A taky jsme se pak bavily o plodných dnech, protože říkala, že by bylo super, kdyby se to povedlo tenhle cyklus, prtože ženská je prý nejplodnější kolem svých narozenin a to těhu je prý nejsilnější. Tak jsem říkala, že to je supr, že mám narozeniny v neděli a ovu čekám v pondělí nebo v úterý (spíš teda v úterý). A ona teda že mi teda spočítá plodný dny. Furt tam něco ťukala do kalkulačky a pak mi řekla, že mám plodný den 19.8. Což už je ale týden po tom, co by měla ovu přijít. Prý kolem 19 hodiny by to bylo nejelpší, protože když to zkoušela na 21 hodin, tak už by bylo pozdě 😕
No tímhle mě trošku naprdla, protože po těch letech snažení fakt nevěřím tomu, že můžu otěhotnět v době menstruace. PRostě vím, jak to tělo funguje a když mám cykly jak hodinky, tak je sakra malá pravděpodonost, že se mi ovu posune třeba o 14 dní, abych měla plodný dny v době, kdy obvykle čekám MS, že jo...
NEvyvracela jsem jí to, at si myslí co chce. 19.8. to zkusíme a uvidíme 😉 Za to nic nedáme 😉