Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
5. srp 2008

Ahojky Baru, to nejsou zas tak špatné zprávy, to bude dobrý, mimčo už je velký to zvládne...a nebude to holčička nebo to překlep, že se otočila hlavou dolů 😅

zanetik
5. srp 2008

Jojo už se nám dovča blíží se moooc těším, jen ta náročná cesta po svatbě...ale asi se tam dlouho nezdržíme...uvidíme jaká bude zábava,ale upřímně z toho mám strach a vůbec co ten jejich malej tam předvede...

mufy
5. srp 2008

Zanetík ty jsi teda všímavá,toho otočila jsem si nevšimla. 😀 Tak že by to byla holčička?

Michi nic nového tam se mnou nedělal, jen jsem tam byla o trochu dýl.No už prý nemám chodit,tak jsem zvědavá,jestli se to podaří. 😵

Baruško neboj,miminko vydrží a ještě si užiješ i tu dovolenou v Krkonoších. Jen opravdu musíš odpočívat,abys tam neporodila. 😀

divabara
5. srp 2008

Ahoj holky,

ja delam preklepy porad, az se za to stydim!! Opravdu stale nevime, co to bude... 😉 Moc diky za podporu!!!
No ja jdu dneska odpocivat, a vam drzim i nadale opesti, at se zadari bud prirozene a nebo inseminaci!!!! Fakt verim v rok 2008!

mikulka
5. srp 2008

Ahoj holky,

barunko, tak buď hezky v klidu. Kdybys přece jen musela rodit dřív, dítě už je velké a plíce má dotvořeny mezi 32. a 34 tt. Ale věřím, že ještě vydrží v tobě 🙂

zane, a co nového u tebe? Jak jde snažení? Nebo si teď dáváte pauzu?

divabara
5. srp 2008

Jojo, Mikulko, snad jeste nejakou dobu vydrzi, kazdy tyden navic je velke plus...Navic ted jsem do soboty doma uplne sama, tak hlavne at vydrzim 2v1 do soboty,ale ja si myslim, ze vydrzim, necitim se, ze bych mela rodit 😉 ,ale to se pry prave muze ze dne na den zmenit...A co ty, jak to jde?
Jo, jinak ten tlak po premereni jsem mela 125/80, proste nervy dokazou fakt divy...

michina
5. srp 2008

Nervy dokážou divy, Bari, bud v klidu, já kdyz byla u gyndare pri podezreni na mimodelozni, tka vzdycky silene vyletel, pak dokonce i pri prvni revizi me nejak kontrolovali (ted uz nevim, jestli kvuli vysokemu nebo zase nizkemu), ale 100% to vliv má!
A urcite vydrzi, vi, ze je mu tam v brisku nejlepe, jeste zatim!! 😉

zanetik
5. srp 2008

Ahoj Mikul, tak snažíme se ale co mi je to platný, když jsem 42DC a MS nikde, zas budu muset na vyvoláčku, stejně si myslím, že neovuluju...no nic já běžím zařizovat, nakupovat a na návštěvu zítra papá

mufy
5. srp 2008

Papa Zanet, právě proto by jsi měla jít do CAR co nejdříve,abys to mohla začít řešit.

Barunko zadaří se určitě nám všem.Snad ten rok 2008 bude už koncový všem snažilkám.Už by bylo na čase. 😵

sroubek
5. srp 2008

barunko..ničeho se neboj...mimi už je veliké, ale zase se šetři...osobní zkušenost

mufy
6. srp 2008

Ahojky holky,

dneska bude pařák. Uf.Potím se už teď.

Tak jak je? Něco nového?

sroubek
6. srp 2008

jo jo mále jsme se nevyspali 😝

jinak já jsem teď u tchýně...bo domek se zahradou je lepší než panelák...a ona je fajn..ale já jsem protivná..samé ŤuŤu a houpání a pojedeme na procházku...a malej pak nespí..mžourá a řve protože je utahanej z toho nošení a obdivování...

jinak včera byl borec od 21,30 do 0,30 vzhůru...nejdřív se přepil..bolelo ho bříško...apk byl rozespalej...a pak měl hlad...a pak zase hlad...no mazec..ale tatínek zafungoval 😉

ach ty prdíky 😠

zanetik
6. srp 2008

Ahojky, u mě pořád nic nového, zítra asi pro jistotu testnu, v pátek ta svatba pak dovolená...

Jo jo sroubku už je to tady....

mufy
6. srp 2008

Sroubku tak trajdej s malým po loukácha a lučínách tralalálá, ať večer spinká jako " miminko ". 😀 😀

Zanetík tak to jsem zvědavá, třeba ti to vyšlo. 😉

Já teď byla pryč, musela jsem něco vyřizovat,ale stejně to tu vázne.To jste všechny u vody?Jen já tu musím trčet. 🤐

divabara
6. srp 2008

Ahoj holky,
tak ja jsem vcera mela takovou naladu pod psa z toho nalezu na cipku...miminko se nechalo premluvit aby se otocilo hlavou dolu a posunulo tu placentu vys,coz se zadarilo. Ted budu zase premlouvat,aby tam aspon jeste 4 tydny vydrzelo...No a dneska rano jsem se rozhodla, ze jeste vyperu takovy komplet / povleceni na prouteny kos, co mam od segry,ale pri manipulaci s nebesama, jsem je roztrhla, ach jo...bylo to kupovany v bazaru, pak to mely deti od segry a ja to nakonec roztrhnu...No ale jsou horsi veci, ja vim...

mufy
6. srp 2008

baruško takových věcí ještě roztrhneš nebo rozbiješ.Netrap se tím a raději se soustřeď na miminko.Přemlouvej ho a ono tam zůstane. 😉

grej
autor
6. srp 2008

Ahoooojjj🙂
Tak se hlásím z dovolené. Manža šel do sprchy, tak mám chvilku. Užíváme si to bezvadně, počasí je supr! Včera jsme byli na výletě na motorce (Zruč, Ledeč a Havl.Brod) a dnes jsme jeli autem na Pernštejn a do westernového městečka Šiklův dvůr - měli jsme to po cestě a byla to teda slabota. Za 140,- Kč na osobu to teda byla fakt drahota, protože tam nic moc nebylo.
Zítra pojedem buď do Jindřichova Hradce nebo do Telče. Ale asi vyhraje Telč, páč je to blíž a navíc jsme tam ani jeden ještě nebyli.

Počasí je bezva, na chalupě jsme zatím sami (máme chalupu fakt "na samotě u lesa - dokonce se ten film natáčel podle pána, od kterýho jsme tu chalupu koupili 😉), takže veget🙂 Ale zítra přijede teta,tak bude po soukromí...

Dnes mi volala Majmun, vrátili se v pořádku z dovči. Ale zase hned míří za rodiči na Moravu, takže se asi ozve až se vrátí ke konci týdne. TeĎák to prý zvládal bezvadně. No není divu - když je v poho mamina, tak je v poho i mimi 😉 Šroubku - koukám, že už si u vás užívají Kubíka i prarodiče 😉 Pěkně je zapracuj, ať si taky trochu dáchneš🙂

Jinak na mě lezla nějaská mykoza či co, ale u je to dobrý. Včera jsem normálně špinila (červeně), vůbec nevím proč. Jsem 9DC, tak nevím, co se děje. Ale dnes už v poho. Snad se konečně potulíme, zatím sjme jen cestovali a večer sjme vždycky "padli za vlast".

V neděli mám narozky a v pondělí by měla být ovu, tak to musíme o víkendu řádně pojistit 😉 A pak znovu 19.8. jak řekla léčitelka. Pořád beru kapky, co mi předepsala.
Jo a koupila jsem si na Pernštejně kámen, který má přinášet plodnost. Bohužel už si nepamatuju jak se jmenuje. Jsem skleroza 😉

Mějte se holky a kdybych se sem už nedsotala tak v ponděí pááááá. Sakra - to už mi bude 29. Snažíme se od doby, kdy mi bylo 26. To je vopruz 😀

mufy
7. srp 2008

Ahojky holky,

teda Grej vy si užíváte. 😵 Musí to být super.
Narozeniny si pěkně oslav a moc to nepřežeň.
Ovulku si taky pěkně pojisti,ať se zadaří. 😉
Jo a kámen na plodnost mám taky už asi 2 roky a nějak nepomáhá. 😀

My byli včera s manžílkem na pivečku a pak jsme se krásně potulili.Bylo to príma. 😵

A co vy holky?

Zan co testování?

mufy
8. srp 2008

Ahoj holky, tak je tu pátek a já si tu už druhý den píšu sama. Kdepak všechny jste???????

zanetik
8. srp 2008

Ahoj berušky moc se omlouvám, ale měla jsem toho poslední dva dny v práci moc...dnes jsem na svatbě, ale jela jsem vrátit auto, tk se musím s vámi rozloučit před dovčou jedeme zítra ráno v 8h a vypadá to že dnes ani na dovče nebudu pít, proč to asi pochopíte když kouknete do mýho alba...zatím paček v pondělí 18.8 jsem tu jak na koníkovi 😉

chrobacek
8. srp 2008

zanetik: gratulace ke // nádhera, přeju ať vše dobře dopadne

mufy
8. srp 2008

Teda Zanetíku ty jsi nás překvapila, to je nádhera.Moc gratuluji. 😵 Tak přece jen další těhulka. 😉

grej
autor
9. srp 2008

Zanet - ty brĎo!! Taková novina!! A ty to tady řekneš jak chleba!!!

Stejně je to sranda, co? Celou dobu žiješ v tom, že asi nemáš ovu, MS si chodí jak chce a prd - jsi těhu 😉 Supr! MOc gratuluju!!!

Užijte si dovču a hned se nám tu ukaž až se vrátíš! A opatruj se!

michina
9. srp 2008

Teda, žanetíku,ty dostaneš za uši!!!! 😠
Taková öbrovitánská novina a ty nám ji tady napíšeš täk, jakože včera chumelilo!!! 😠
OBROVSKÉ GRATULACE!!!! 🙂 🙂 🙂 😉 😉 Moc ti to přeji, to je ale paráda, že to takhle vyšlo a ani jsi s tím nepočítala, to muselo být překvápko!! Je dobře, že příroda je mocná, dočkáme se všechny!!! Už nás moc nechybí, jen já, Grej, Mufy a Artep myslím. Zapomněla jsem na ěnkoho?

Grej, tobě držím palec, zítra si krásně užij narozeniny, pořádně to stmelte nějakým tulením, není boha, aby se to nepovedlo. A neboj, my se snažíme od mých 29 a bude mi za 4 dny 31 😒

Jinak se tady ted asi 14 dni neobjevím, mám cestovní horečku jako trám, manža se mi směje, že jsem jako puberták, ale když já se pod ten stan do toho Irska tak tesim a taky po 2. v životě poletím. Takže v pondělí jedem do Prahy, přespíme u známých v Mníšku (ti s námi i jedou) a v úterý v 8,40 ráno nám to letí, návrat až 23.8. To bude lahoda.... 😵

Tak se tady mějte všechny krásně, maminky spoustu síly na čilá miminka a budoucí maminky, odpočívejte, samou pohodu a klid, bo pak už to nebude... 😎

Papa za 14 dní.

PS. A ještě jednou gratuluju, Zan! Musí nam napsat, co na to chlap! 😉

dibdonka
10. srp 2008

Ahoj holčinky,

už dlouho jsem se vam neozvala, to vite....... uz je málo času. Taky už to máme za sebou. Eliška se narodila 28.6.2008 váha 3630g, míra 51cm. Porod byl v pohodě, manžel byl se mnou, tak mě hodně podpořil 🙂
Koukám že zan taky našla // tak přeji hodně štěstíčka at vše dobře dopadne, je to náhdhernej pocit a máte se na co těšit!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mufy
11. srp 2008

Dib tak to ti moc gratulujeme k Elišce.Vidíš,už to máš za sebou. 😉

Zan napíše takovou zprávu a zrovna tu týden nebude. 😠 Hned jak přijede musí nám vyprávět.

Grej,co narozeniny? Oslavila jsi je pořádně?

grej
autor
11. srp 2008

Ahoj holky, jsem tu po dovolený.
Oslava dobrá, dovča supr. Holky mám toho tady dnes hafo, musím dodělat všechny papíry a ještě je odvézt k účetní. Takže dnes to na pokec moc nevidim. Ale zítra už snad jo 😉

mufy
11. srp 2008

To je škoda Grej to tu asi budu sama,jelikož jsou ostatní holky na dovče. 😀 Já si ráda pokecám sama se sebou. 😀

michina
11. srp 2008

Ahoj, já vás ještě pozdravím, na poslední chvíli jsem ještě msuela před odjezdem něco vyřídít na PC. Tak ti aspon potesim, Mufy, že tu nejses sama 😉
Koukali jsme na počasí a v Irsku je 17-19stupnu, prsí a prset asi bude do konce týdne, až příští tyden se má vyčasit, tak doufam, že jim ta předpoved nevýjde!! 😠
Zatím je krásně, a hlavne at je zitra, poprve poletim letadlem za svetla, takze manža říká, že budu jak v Pomykove, jakože z toho bude uplne paf! 😀
Tak papam už opravdu, za 14 dní... doufám, že budou zase nějaké úžasné novinky!! 😎

mufy
11. srp 2008

Michi krásnou dovolenou a hlavně,ať počasí vyjde. 😉 😵