Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mikulka
11. srp 2008

Ahoj holky,

teda, takže ZAN je těhotná!!!! 😀 Tak to je zpráva, ty jo. A napíše jen tak v rychlosti a oddeje! 😉
To mě zajímá, jak to prožívá a vůbec, vše kolem toho.

A co vy, holky?

divabara
11. srp 2008

Ahoj holky,
ZAN, jeee, to je supeeer zprava!!!....Moc a moc drzime s mimcem pesticky, at vse prozivas bez problemu !!!

JInak dneska je tady pekny vedro, ale zatim se to da, stejne nemuzu nikam moc chodit, tak odpocivam...Taky uz to brisko tolik netvrdne, asi je to tim horcikem, co beru, tak nevim, jeslti uz to mam vysadit. Dr. rikala, ze pokud to prejde, tak tovysadit mam...No jo, ale v sobotu jedeme do tech krkonos, tak si rikam, ze to jeste chvilku budu brat, aby netvrdlo i v tech Krkonosich...Ma se to vysazovat 35.-36.tyden, tak to pak vysadim, abych zas treba nahodou neprenasela, i kdyz jak jsem psala drive, cipek uz se chysta...

tak pa holky!

artep26
11. srp 2008

Ahoj holky 🙂
Člověk tu chvíli není taková novina mi utekla ...
Teda Žanet, tíchá voda břehy mele 😀 😀 😀 Obrovítánská gratulaceeeeeeeeee a ať je vše OK.
Zítra sem ráno načouhnu, snad vás tu některou chytnu. Nastoupil za mě náskok, tak nemůžu moc na net a musím jí zaučovat. Ale zítra jde na vstupní prohlídku a přijde tak na 9- půl 10 tak to stihnu.
Tak páááááááááááček a těšim se vás kočky 🙂

mufy
12. srp 2008

Dobré ráno holky, teda tady bylo včera veselo.Taková zpráva se neutají. 😀

Baruš já bych to ještě chvíli brala, raději.

Artep a co ty? Kdy teda začínáš?

artep26
12. srp 2008

Ahoj Mufy, to nás Žanet pěkně překvapila, viď?? 😀 😀 Holka jedna tajnůstkářská 😀 😀 😀
No já dnes musím volat do Sanusu, jestli už máme IVF schválené, musím si někde obstarat Duphaston na tento měsíc, protože mi ho předepsala málo no a taky se dnes musím objednat na UTZ před MS, to bude tak 29.8.
No a pak od 2. dne příštího cyklu hurá na to. To vychází od 9.září.
A jak jsi na tom ty?? 😀

artep26
12. srp 2008

Baruš mně tvrdlo bříško od 7. měsíce, nic jsem od začátku těhu nebrala, žádne vitamínky ani nic jiného a pořád mě strašili, jak budu brzy rodit. No a rodila jsem přesně na termín 😀 😀

mufy
12. srp 2008

No jo Zanet je tajnůstkářka.Však počkej,až přijede. 😀

No vidíš,už se ti to krátí.Za chvíli si už budeš píchat injekce a budeš čekat na výsledek.

Já jdu zítra na UTZ před IUI,tak uvidíme,jestli to proběhne v pátek.Moc bych si už přála,aby to vyšlo.

artep26
12. srp 2008

Mufy držím palečky, vždyť jak psala Michi tak už nás tu věčných čekatelek moc není, tak to musíme letos dotáhnout do zdárného konce. 😀 😀
Moc na tebe budu myslet, v pátek by si měla dělat moje kamarádka testík, byla na 2. IVF, tak budu držet palečky všechny 4 😉

grej
autor
12. srp 2008

Ahoj holky, tak snad to už dnes bude s časem lepší. Pak vám možná napíšu, kde jsme všude byli🙂

Jinak to těhu jsem si "pojistila" nejen tím kamenem, ale nakonec i pohoupáním kouzelné kolíbky. Prý kdo si zahoupá, tak bude mít do roka mimi nebo sourozence nebo vnouče. Tak doufám, že jsem nezavařila svojí mamce 😀 😀

Holky moje včera na mě přišla depka. Včera měla být ovu, tak jsme se s manžou snažili. Stálo to teda za prd, on chtěl koukat na telku, já raději spát... Ale když byla ta ovu, tak jsme holt museli. Když bylo po všem, tak se mi spustili slzy, páč jsem si uvědomila, jak moc už mi to leze na mozek. Souložíme na povel když na to ani jeden z nás nemá náladu a ve finále jsem pak ještě přemejšlela, že bychom měli změnit polohu, protože na "koníčka" to není to pravý pro těhu.
No naštvalo mě to a rozlítostnilo, co vám budu povídat.
Možná to bylo umocněný i tím, že jsem včera přála spolužačce ze základky k svátku. Když jsme měli poslední třídní sraz, tak já se v té době už 5 měsíců snažila o mimi a ona mi tam povídala, že má hrozný strach, že se jim nepovede, když tak poslouchá, jaký jsou s tím problémy (vyprávěla jsem o ostatních, mých 5 měsíců předtím nebyla žádná doba, aby z toho vyvodila, že můžou být nějaký problémy 😉). No, porodila v červenci, takže jsem si spočítala, že když jsme tam seděly, tak už byla čerstvě těhu. Madlence už je rok a navíc čekají v říjnu další mimi. Neplánovaně. Otěhotněla půl roku po porodu přes antikoncepci, kojení a nemoc. Sranda, co?
Takže za tu dobu co já se snažím ona bude mít už porozený dvě děti.
To by se z toho člověk pos.al.

grej
autor
12. srp 2008

Jinak to vypadá, že ovu mi to spočítá na dnešek, takže MS asi dorazí 25.8. a pokud vše půjde jak má, tak bych mohla už za 14 dní začít se stimulací.

TO mi připomnělo, že zkusím zavolat na pojišŤovnu, jestli už schválili tu žádost nebo ne...

artep26
12. srp 2008

Ahoj Grej, nebuť smutná, je to na palici já vím, ale co se dá dělat. Já už od toho snažení na povel upustila, protože zrovna když bychom měli, tak se nechtělo mně nebo manžovi. A to fakt pak nemá cenu, nemám z toho pak dobrý pocit a po tolika letech snažení si myslím, že by to stejně ovoce nepřineslo. Takže nic nepočítám, nesleduji a prostě když nás to popadne, tak na sebe skočíme.
Snažím si to IVF moc nepřipouštět, ale jak se to blíží, tak začínám trošku jančit, co když se to nepovede a my budeme muset znova. O to by tak nešlo, ale budu měnit pokud to nevyjde práci, a to zn. další pokus až se v nové práci zaučím. Achjooooooooooo 😒 😒 😒

artep26
12. srp 2008

Já už tam volala, máme to schválené 🙂

mufy
12. srp 2008

Grej já nevím co na to napsat.Nebudu ti psát,jak mám někdy depky i já a že to přejde, to prostě nestačí.
My si tím bohužel musíme projít až do konce. Taky mě to strašně štve.
Navíc moje sestřenka byla teď na IVF a nevím,jestli se jí to povedlo a taky mě přepadá depka,protože se obě snažíme dlouho a tak si říkám,kdo bude první, jestli já nebo ona, aby zase druhá rodina neměla navrch. Takže bych jí to moc přála,ale zároveň ne.Taky mám z toho skoro depku. 😠 Tak čekám na zprávy a jsem nervózní.
Jo holt někomu se to povede hned a ani to nechce a my bohužel musíme trpět. ☹

artep26
12. srp 2008

Ale holky zase ta radost 😀 😀 jakou budeme mít, to za to možná i stojí, ne?? Naše vymodlené dětičky, prdelky malinké 🙂 🙂 🙂

grej
autor
12. srp 2008

HOlky, to já si říkám už kolik měsíců. ŽE se na to vykašlu, že se nebudu sledovat, měřit budu jen proto, abych měla přehled, kdy přijde MS...
ALe pak skutek utek. Vždycky je silnější fakt, že si řeknu, že by byla škoda "promrhat" zbytečně další pokus snažení tím, že se nám zrovna v plodný dny nebude chtít sexovat.

ALe je to blbost. Už na to fakt kašlu. Ale teĎ se mi to kecá, když mám jít příští cyklus na IVF 😀

A víte, že si i po takový době snažení vůbec nedovedu představit, že se mi to mimi narodí a že bude s námi pořád doma a že se o něj budu muset starat? Jako moc se na to těším, ale furt si přijdu spíš jako puberťačka než jako odpovědná matka 😀

divabara
12. srp 2008

Dobré ráno holky,

nebuďte smuténkové...i kdyz mne se to ted mluvi, ze...ja vim, ty depky jsou hrozny...male jsem porad pocit, ze vsichni jsou kolem me tehu a ja nic, ja byla porad na zacatku....ale uvidite, ze se zadari!!! Proste musi !!!!je fakt, ze nam se zadarilo, az jsem to tak nejak pustila z hlavy, zmenila doktorku, objednali jsme tehdy s manzelem dovolenou v Recku, i kdyz uz jsem mela tuseni,ale rikala jsem si, bud bude dovca nebo mimi, protoze mi bylo jasny, ze jako tehu bych urcite nejela...No bylo to napinave, ale proste otehotnela jsem, preckala jsem problemy se spinenim, vim, ze jeste nejsem na uplnem konci,ale proste to prislo!!! Prijde to i k vam !!!

zihu
12. srp 2008

ahoj holky, predevsim GRATULACE ZANETIKOVI!!!!!!!! teda vazne, ajko by se nechumelilo🙂
a ostatni.. grej.. taky mi to leze na mozek s tim snazenim, presne jak pises, vcera dorazila mrcha, o vikendu jsme se pohadaly s mamkou, proste nekdy je toho vic, nez dost... ale jak psala divabara, ono to jednou prijde a vsechny depky nam budou pripadat tak daaavno 🙂 aspon ja to tak minule mela, skoda jen, ze to tak blbe dopadlo, o to vic me to nekdy drti, kdyz si predstavim, ze by to bylo treba zase blbe... ale na to uz nesmime myslet vubec, holky, nebo zcvokneme docista docista!
drzte se!!

mufy
12. srp 2008

Jo tak to my na povel už neděláme, teď jen když se nám chce. 😵 No ale samozřejmě by to bylo lepší když by to šlo jinak.

No tak jsem se dozvěděla, že to zřejmě té sestřence vyšlo, tak jsem tak trochu i zklamaná,ale přeju jí to.Vím jaké to je tak dlouho na to čekat. Ach jo, kéž by mi vyšla aspoň teď ta IUI. Sakra už do toho. 😠

grej
autor
12. srp 2008

Ono nám to vyjde holky. Prý nejlepší měsíce na těhotnění je říjen a listopad. Takže je to jasný. V létě tu máme úrodu miminek 😉 Mimochodem - moje máma počala dvakrát a pokaždý úplně stejně. Někdy v listopadu, protože s bráchou jsme od sebe narozený o jeden den!! Naplánovali si to pěkně, co? 😉A to se jim brácha asi dva roky nedařil a pak šup - těhu znovu v listopadu 😉

POkud nám iVF nedopadne, tak už na to kašlu a taky budem sexovat jen když se nám bude chtít. Tak. ROzhodla jsem.

mufy
12. srp 2008

Tak jako že bychom si počkali ještě tak dlouho? To je hrozná představa.Blééé, raději,ať se to podaří hnedka. I když ono se říká,že nejlepší měsíc na početí je měsíc, kdy jsme se narodili.Já jsem v listopadu,tak by se to mohlo podařit. 😀 A když ne,tak nevím....... 😀

grej
autor
12. srp 2008

Moje máma je říjnová. Tak třeba jsem se podařila ještě na konci října 😉 A já jsem teď v srpnu. Dokonce to vypadá, že ovu bude (byla) tak dva dny po narozeninách a den po výročí svatby (asi bude ovu dnes, klesla teplota, i když podle pocitů bych naopak řekla že už je po ní), tak to by v tom byl čert, že jo... 😀 😀

A Mufy - ty dva až tři měsíce - co to pro nás je? Jako když prdne do Stromovky. V tom počtu měsíců co už čekáme... 😉

mufy
12. srp 2008

No vidíš,tak třeba to zrovna vyjde.

A máš pravdu těch pár měsíců už počkáme,stejně čekáme už tak dlouho. 😖 😝

mikulka
12. srp 2008

Ähoj holky,

Báro, já taky musím brát magesko, a když mám břicho lepší, tak jen 2 denně. Asi ybch to být tebou brala do toho 35. až 36 tt. Zkoušela jsem, že když to třeba dva dny neberu, je to pak horší.
Klidový režim znamená, že nebudeš dělat fyz. práci, jen základ, že budeš poléhávat,. max krátká procházka/den.

Holky, mně už se špatně chodí, břicho mám těžké a velké. Musím si ho při chůzi držet, a mám pocit, že na mě všichni koukaj. 😕

Dnes mám splín, panikařím, že nestačíme pro mimi vše dokoupit. Měli jsme vyhlidnutý i zamluvený kočárek, ale ten už není, prodali ho. Teď tedy sháníme nanovo. Jinak nábytek už máme, pro mimi, jen ne matraci.
Oblečky taky docela mám, ale věci kolem žádné (je toho spousta potřeba, chůvička, vanička, kyblík na pleny, kosmetika, prostě moc moc věcí). Já nemohu jezdit moc po obchodech, často mě bolí břicho a to pak nikam nemohu. Taky stále dozařizujeme byt. Je toho hodně a jak jsem přecitlivělá, vše je pro mne nějak obtížné a náročné. 😔

Na malého se moc těším, už mu zpívám a večer čtu. 😉 🙂

Co vy, holky? Je u vás dnes taky takové dusno? Já sotva dýchám. 😒

mufy
12. srp 2008

Mikulko to ale utíká, ty už jsi 32 tt.Tý brďo. 😵
Neboj, ještě máš čas,to stihneš.

U nás je taky strašné horko.K tomu mám ještě přechod,že je mi chvilku vedro jak s.... a pak zase dobře.To dělají ty prášky Clostilbegyt.No kéž by aspoň k něčemu byly. 😅 😵

mikulka
12. srp 2008

mufy, budou k něčemu 🙂
A jak dlouho je budeš brát a kdy na IUI?

divabara
12. srp 2008

Mikulko,

ja bych se asi s tim tvrdnutim ani nezalamovala, protoze jsem puvodne ani nevedela, ze mi brisko tvrdne...ale jak ztvrdlo na me posledni kontrole, tak uz vim, jak to vypada...JInak magnezko budu tedy radeji brat jeste pristi tyden, a pak uz tedy ne, to budu 35.tyden...
JInak Mikul, ja uz nakupuju pres internet, takove ty veci jako kyblik , chuvicka apod. se daji poridit pres internet a nemusis se nikam plahocit. Ja prave cekam ted na zasilku, objednala jsem i pliny pro mimi Fixies, drive mivaly vyrez pro pupicek miminka, tak ho to tolik nebolelo, nevim, jestli tomu tak jeste je, ale doufam, ze jo.

Mikul, a tobe taky tvrdne brisko? A co cipek? Riali ti k tomu neco u DR.? Mne totiz jeden rekne, ze je to uplne normalni nalez, druhy rekne, ze ne, a pak clovek nevi...Mne se zatim moc nezkracuej, jen zmekl a pootevrel se, tak nevim...vetsinou se hovori o zkracenem cipku,ale ja mam pro zmenu toto

Holky, vedro je, to je fakt, ale od soboty se to ma horsit...to zrovna jedeme na tu dovolenou...

grej
autor
13. srp 2008

Dobré ráno🙂
AHoj Mikul - letí to🙂 Neboj, ještě máte dva měsíce na to, abyste všechno stihli pořídit🙂
U nás včera dusno bylo, ale k večeru se to zlepšilo. A dnes už je zas mega hnusně. Ble. Aspoň že zatím není taková kosa.

majmuna
13. srp 2008

ahoj kocicky 🙂

tak zanet me taky pobavila....rekla to s takovou lehkosti jako jak si vzpominam ze rekla ze si vzala minisukni a kozacky 😀

holky tehulky nebojte nereste cipky...co doktor to jinej nazor a hromada holek s klidovym rezimem jeste prenasela 😉

mikul kosmetiku nepotrebujes 😉 staci lih na pupik a doporucuju rybilku ale michanou v lekarne ta tolik nesmrdi na prdelku.... ostatni pocka...to uz budes behat na prochazky s kocarkem 😀 Jo a koupala jsem v Linola fett olejicku z lekarny a odpadlo mi tim mazani po koupani ktery ani neni nutny....

Baru taky jsem kupovala vsecko pres net a byla to pohoda 🙂

kocky uz tak moc chci aby jsme zalozily az se konecne zadari tema kde budeme drbat uz ty nase prcky a ne smutnit.....snad to uz je blizko a budu se moct radovat s vami 🙂

grej
autor
13. srp 2008

Nazdar Majmu🙂 Vítej z dovči🙂

Ty jo - musíš si tohle všechno pamatovat, protože až budu mít taky pupíka a budu šílet, že nevím, jestli mám všechno a co vůbec všechno mám kupovat, tak abys mi poradila 😉 Nechceš si to někam napsat? Abys to nezapomněla? 😀

Mimochodem - budu pro tebe mít malou prácičku. Tak až se ti v práci trošku uleví (jestli se ti někdy uleví), tak mi musíš dát vědět 😉

grej
autor
13. srp 2008

Holky kde se touláte??? Mufy?