Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
13. srp 2008

Ahoj holky, už jsem tady.

Byla jsem na UTZ před inseminací.

Jenže inseminace bude až v pondělí.Zatím jsou folikuly malé, mám 2. Endometrium je jen 3 mm, tak snad to doroste. V neděli si mám přijít do nemocnice na injekci Pregnylu a v pondělí mám přijít na IUI.
Takže si musím zase počkat.

Majmunko tys tu dlouho nebyla,hlavně, že dovolená se vydařila.

grej
autor
13. srp 2008

Ahoj Mufy, tak to jo, už jsem se bála, že s tebou něco je 😉
Tak at ti sliznice pěkně roste a folíky taky!!!

mufy
13. srp 2008

No já jsem si právě říkala, kde všechny jste. 😝

Snad to všechno poroste a trefím se nějak do ovulky. Snad nepřijdu zase pozdě. 😠

mufy
13. srp 2008

Děvčata tak já prchám,mějte se pěkně,pa zítra 😉

grej
autor
13. srp 2008

Pa Mufy, já tu toho mám taky nějak dost...

mufy
14. srp 2008

Dobré ráno holky, tak jak je? U nás je pěkně škaredě,snad se to vyjasní.

grej
autor
14. srp 2008

Ahojky🙂
U nás je krásně. Hnusně bylo včera ráno a během dne se to nádherně vybralo. TeĎ je ještě hezky, ale má se to kazit. Jak naschvál☹ Zítra chci dělat oslavu narozenin, nejlépe u nás na zahradě u grilu,a ono to vypadá, že bude zima a ještě k tomu pršet ☹

mufy
14. srp 2008

Tak to u nás ráno pršelo,ale vypadá to,že se to vyjasní.

Včera jsem si zase pobrečela u filmu Daniely Stellové.Já se na tu romantiku nemůžu dívat.Vždycky mě to tak vezme.Ona má super příběhy. 😵

grej
autor
14. srp 2008

Tak to je na mě už moc slaďárna. Mě stačí odložený případy 😀
Včera na jejich konci jsem si taky málem poplakala...

mufy
14. srp 2008

Dneska tady asi budeme jen my dvě,že? kdepak jsou všechny holky? No buď se starajío miminka, o svá bříška a nebo jsou na dovolené.
Ale hlavně,že je zítra pátek. 😵

grej
autor
14. srp 2008

No Zan a Michi maj dovču. Majmu přijela z dovči a musela začít pracovat. Má doma mamku na návštěvě, tak aspoň jí pohlídá Teďáka.

A těhule asi odpočívaj. A Šroubek má asi plný ruce Kubíka 😉

Mě přijde, že ten čas utíká pořád rychleji a rychleji. Vždyť bylo před chvíli pondělí!!! A už je zas pátek 😠

mufy
14. srp 2008

No mě to taky tak připadá,protože za chvíli už jdu zase na inseminaci.Utíká to strašně rychle.
Hlavně,aby se nám to podařilo. A na Zan jsem moc zvědavá.

divabara
14. srp 2008

Ahoj holky,
utika to sice rychle, ale jak rika Mufy, hlavne se musi uz zadarit!!! Ja jsem taky na Zan zvedava...

No ja vcera byla na kurzu porod a pak jsem myslela, ze porodim 😉 , no zase takova sranda to nebyla, ale mela jsem pak docela krusny bolesti briska (jakoze tvrdlo a to docela pravidelne), tak jsem si vecer rekla rano moudrejsi vecera a nastesti to do rana preslo. Dneska jsem jeste musela dokoupit nejake veci do porodnice, abych mela nachystanou tasku uz i na tu dovolenou, kdyby se nahodou mimco rozhodlo prijit na svet drive...Ale radeji bych se vratila z dovolene stale 2v1. V sobotu budu koncit 34.tyden, tak uz by mimco melo mit i dozrale plice, to uz pak snad budu klidnejsi...

mikulka
14. srp 2008

Ahoj holky,

Báro, a jak to, že ti po tom kurzu tvrdlo břicho? Myslela jsem, že tam ukazují jen dýchání, ono se tam taky i cvičí? 😕 Hlavně se na dovče šetři, mimču je nejlépe v bříšku.

My včera koupili matraci do postýlky, je to molitan s kokosem. Nejdřív se mi zdála dost tvrdá, ale snad to bude dobré. Mimča mají mít prý tvrdší. A taky máme prostěradla, osušku, nůžtičky, hřebínek, koš na pleny, takový, že se tam plena zamotá do obalu a nesmrdí pak, a nějaké pleny. Tak jsem klidnější, že aspoň něco máme. Akorát špatně snáším jízdy autem, bolí mě pak moc moc břicho. 😒 Teda ale, všechno je hodně drahé, to musím říct.

majmunko, o ribilce jsem slyšela, že je dobrá na zadeček, ale nevěděla jsem, že smrdí??? 😕 A hodně?

Já jdu zítra na kontrolu a mám trochu strach, protože mě poslední dobou břicho dost bolí. 😔

sroubek
14. srp 2008

ahojky kočky..tak já jen krátce

dneska jsme byli na kontrole a máme 2540g...tak snad do konce měsíce překonáme 3000g 😀 a nebudeme muset tak často chodit za paní doktorkou 😵

a jinak čumákujeme a je čím dál těžší nás někdy uspat a kakáme a čůráme a krkáme a škytáme

ps.rybilka smrdí dost já používám bepanten...a zaklepu 😉

tak papa kočky a ať se daří 🙂

divabara
14. srp 2008

Mikul,

prave jedna cast je teoreticka a ta mi delala problemy - hrozne mi vadilo to sezeni...No a pak se nacvicovaly ruzne polohy, ktere muzes pri porodu vyuzit, tedy bud v 1.dobe porodni nebo 2.dobe porodni...Neco jsem ani nedelala, byli jsme tam s manzelem, tak byla sranda...JInak zitra drzim pesticky, nemej strach, ja ma pocit, ze brisko zlobi snad akzdou tehulku.

Taky jsem potkala jednu mamku a maly se ji narodil v 35.tydnu. Zacatek pry krusny,ale uz koji a je vse OK...a rikala, ze nemela vubec zadny potize, ze ji proste rupla najednou z niceho nic voda...Zadny tvrdnuti, zadny zkraceny cipek...no takze je to vlastne jedno...Proste mimco asi vi, kdy ma prijit na svet...

Sroubku,
tak to je fajn, ze tak pribirate...je videt, ze malemu chutna!!! 😉

JInak mam posledni dobou pocit, ze si furt na neco stezuju 😠 , tak se na me za to holky nezlobte.

mufy
15. srp 2008

Ahojky holky, tak je konečně pátek.Hurá.

Sroubku tak snad malej ještě přibere.Do konce měsíce máte ještě času dost. 😉

Barus klidně si stěžuj, od toho tady přece jsme abychom si zanadávaly a řešily to. Ještě,že ten koník existuje. 😵

Tak umě to zatím vypadá,že ovulka nedorazila, což je moc dobře,musí to vydržet do té neděle.Nalívám se kontryhelem,protože sliznice byla moc nízká.

grej
autor
15. srp 2008

Ahoj holky, tak už máte takhle pěkně nakoueno 😉 To je dobře! Moc na vás budu myslet, aby se vám všechny zdravotní problémy zlepšily!! A nebojte, oni si vás doktoři kdyžtak pohlídaj 😉

Ahoj Šroubku🙂 Tak jak válčíte? doufám, že nám brzy hodíš do alba víc fotek!! Přibíráte hezky, jen tak dál 😉

Mě štve to počasí☹ Celou noc lilo a byla bouřka. Večer chci dělat to sezení, ale nevim nevim. Kdyby nepršelo a bylo aspoň trochu teplo, tak to udělám normálně na zahradě. A bude to.

mufy
15. srp 2008

U nás začlo pršet kolem čtvrté ráno a pršelo do šesti.Teď je fajn,ale jestli bude pršet ještě,to nevím. MOžná se to rozjasní.
To počasí je fakt blbé....

grej
autor
15. srp 2008

U nás lilo celou noc a byla i slušná bouřka. Ale ráno přestalo a teď zatím neprší. Aha - tak poprchává. No rozhodující bude ta čtvrtá hodina kdy budu pomalu končit v práci. Ta to asi všechno rozhodne...

mufy
15. srp 2008

A zítra to nemůžete udělat? I když myslím hlásili,že zítra by mělo počasí být ještě horší. 😠
Tak to neuděláš na zahradě,ale doma. Co se dá dělat a nebo to posunout o týden. 😉
Mě se dneska nic nechce,ale je pravda,že mě se poslední dobou nechce nic. 😖

mufy
15. srp 2008

Včera jsem objevila téma,kde se probírala nějaká přírodní kůra Fytotonik a Vitatonik.
Slyšela jsi o tom Grej? Prý hodně holek po tom otěhotněla.Nějak to pročišťuje tělo.Tak jsem si našla holku,která to objednává a zašle mi 2 krabičky na užívání.1 krabička stojí 360,- , takže i s poštovným za to dám 800,-. Kéž by to pomohlo.
Nechceš to taky objednat,aby ses dala dohromady před IVF? Poslala bych ti její mailík,aby ti to taky objednala, v příštím týdnu by ti to mohlo dorazit. Jinak to stojí normálně 468,- krabička. Takže je to o něco levnější. A prý to fakt pomáhá.Už se na to těším, i když bych byla raději,kdyby se mi to teď podařilo.

grej
autor
15. srp 2008

No právě že zítra nemůžem. Protože jedna kámoška odjíždí na dovču a já jí tam chci mít... POsouvat už se mi to moc nechce, abych to nakonec neslavila měsíc po narozeninách 😀
Navíc příští týden už jde zas manža do práce...
Prostě to musí být dnes 😉 Spísš jsem naštvaná, že to počasí dopadlo taklhe. Původně hlásili, že bude hnusně už od středy. Kdybych věděla, že bude teplo ještě včera, tak to udělám ve středu nebo ve čtvrtek.

No, slyšela jsem o tom. Ale vždycky mi to přišlo jak hrozná reklama... nevím... teď už to asi stejně nemá cenu, když bych měla začít stimulovat ani ne za 14 dní.
Pěkně to ber a pak mi budeš referovat 😉 A kdyby to bylo dobrý a nám iVF nevyšlo, tak bych objednala.

Ale díky za tip🙂

mufy
15. srp 2008

Aha tak to třeba dneska uděláte. U nás se už vyjasňuje a je teplo.

No právě to jena t čištění organizmu.Stejně,než si začneš píchat injekce,tak se pročistíš.Ale jestli to nechceš, nenutím tě.Já to vyzkouším a pak poreferuji.Třeba mi to zrovna pomůže.Asi se už fakt chytám každého stébla. No za zkoušku nic nedám, teda jo,ale už jsem za to dala víc peněz. 😖

grej
autor
15. srp 2008

To je jasný, vyzkoušet se má všechno... Já te'd ještě beru ty bylinky od léčitelky, tak to nechci moc kombinovat, víš?

mufy
15. srp 2008

Aha tak to jo, ale prý to nevadí, když se to kombinuje s něčím jiným. No já bych si přála,abych to už nemusela potřebovat,to by bylo nejlepší,tak uvidíme,jestli se ta ovulace načasuje dobře. 😀

grej
autor
15. srp 2008

To víš že by to bylo nejlepší 😉
Já už se těším na příští týden. Jdu v pátek do GESTu. Pak hned v sobotu mám kadeřnici a thajskou masáž (to si užiju 😵 ), v pondělí pak léčitelku (a to bych to akorát měla dostat). A pak jsem v pátek objednaná na preventivní prohlídku na gyndu. Jen se bojím, že nebudu v pátek ještě úplně ready. Jenže oni maj přes léto naprosto debilní ordinační hodiny, tak pochybuju, že mi tam někde najdou místo dřív. A později to bude naprd, páč to už budu stimulovat 😠

grej
autor
15. srp 2008

Ty brďo tam je hnusně 😒 Dopoledne to ještě šlo, ale asi od jedný vytrvale prší a je to fakt hnus 🙄 🙄

mufy
15. srp 2008

Ty se máš s tou masáží,taky bych ji potřebovala. Musím se objednat na nějakou dobrou masáž.

U nás je už pěkně, svítí sluníčko a je šílený vedro. 🙄

mufy
15. srp 2008

Tak já už valím Grej měj se pěkně, a snad ti to počasí vyjde i oslava narozenin. Tak papa