Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
20. srp 2008

No já doufám, že mě to rychle zase přejde, je to divný když ti je celý dopoledně blivno...

Asi ne, jen bolavý prsa a bříško, který mě bolí dodnes jako na MS, takže jsem počítala spíš s tím, že to dostanu..

zanetik
20. srp 2008

No ono si není moc co užívat, mít každý den kocovinu 😅

A na to místo jsem se ptala já, jsem si vůbec nevšimla, jsem šla hned na fotky... 😅

artep26
20. srp 2008

Tak jsem zase tu, mám tu nějaký fofrík anestíhám 😀
Spíš teď sonduju MK až doma hezky v klidu.
Migréna trošku povolila, ale není mi nic moc. U nás pršelo v noci, ale o tom nevím, když spím tak spím 😀
Teď je tu tak trošku pod mrakem, ale teplíčko, žádná kosa.
Grej my už se netulili snad 14 dní, jsme utahaní jako bulíci a navíc ta moje migréna 😠
Ale snad už mi dneska bude líp a zvládneme to. Jsem sice teprve 10. DC ale zkoušet se to může furt 😉

artep26
20. srp 2008

Zanet nevolnosti k tomu prostě patří, někdo má holt štěstí a je fit pořád, někdo zvrací o 106.
Mně bylo zle od rána od večera asi 2 měsíce, byla jsem strašně unavená, pak se to zhouplo a bylo mi fajn až dokonce. 😵 Tak vydrž, bude líp (no možná i chvilku hůř 😀 😀 )

zanetik
20. srp 2008

No to já jsem zvědavá, kdy jsem vlastně otěhotněla...

Jo a taky k těm příznakům je prý i časté močení,ale mě to pořád nutí jako při nastydlým močáku...nikdy nemám pocit, že jsem úplně vyčůraná..

artep26
20. srp 2008

Tak to brzy, počkej až budeš mít bubínek a bude tě to tlačit na MM. 😀
To si užiješ pobíhání a vysedávání na záchodě 😀
Ty půjdeš rovnou na neschopenku Zan?? Nebo jak to máš teď v pracovním procesu??

mufy
20. srp 2008

Zanet mě to taky zajímá, kdy jsi vlastně otěhotněla. 😉
A neboj,ty nevolnosti přejdou. Já bych je brala všema deseti. 😀
Kdy to řekneš v práci?

zanetik
20. srp 2008

Právě nevím ani kdy to říct v práci ani našim...v práci se mi teď docela líbí a pořád sedím, tak dokud to půjde bych chtěla pracovat, už kvůli penezům...

mufy
20. srp 2008

Jo tak to já bych taky tak chtěla udělat,pracovat,dokud to půjde.Zase tak namáhavou práci nemáme,že?

zanetik
20. srp 2008

No právě že nemáme, šanony zvládnu jen mám trochu strach z kopírky, sedím asi 3m od ní...

grej
autor
20. srp 2008

Zan - z kopírky?? To jako něco vyzařuje nebo co?
To by mohl stejně i počítač, ne? Ten já mám na zemi přímo u nohou a tiskárnu+scanner+kopírku taky na zemi tak metr od sebe...
To si nemyslím, že by mělo něčemu vadit... Nebo jsi o tom něco slyšela či četla?

Já bych to našim řekla až to budu mít potvrzené od doktora, až uvidí srdíčko. A ostatním asi až po 12tt, jenže u mě je to komplikovaný tím, že všichni vědí /včetně kámošů/, že půjdem na IVF a hlavně že se už dlouho snažíme, takže se furt někdo ptá jestli jo nebo ne a já neumím lhát 😅

mufy
20. srp 2008

Grej tak to máme podobné, u nás taky každý ví, na co se chystáme a kam chodímě,takže utajit je to těžké.

Zan to by ti škodil i počítač.Kopírky se bát nemusíš.

zanetik
20. srp 2008

Právě že co mám doma knížku, tak tam to píšou , že to vyzařuje jen kopírka, pc prej ne, jen minimálně ty úplně starý...
No našim a tchánovcům asi o víkendu, podle toho co řekne dr. jinak bych to chtěla taky do toho 12tt vydržet, jen nevím jak v práci, hlavně když budu mít ranní nevolnosti 😅

mufy
20. srp 2008

Ale kdybys seděla přímo u ní.Takhle ti to nic neudělá. Teď jsou tak chytrý knížky,že bys nemohla vůbec nic.
V práci bych to řekla asi tak kolem 3 měsíce, a ty ranní nevolnosti se vždycky dají nějak zakamuflovat, nebudeš přece zvracet všude a vždycky. Nejhorší jsou prý ty úplně ranní, jak vstaneš,pak lepší. Neboj, i kdybys jim to měla říct co nejdřív,oni ti hlavu neutrhnou. 😉

grej
autor
20. srp 2008

Zan - ty jo, fakt se na ten zítřek těším 😉 V kolik jdeš k tomu Mudrovi?

zanetik
20. srp 2008

No uvidím zítra co u dr. kolikátý týden a pak se rozhodnu kdy to oznámit, zas to nechci rozkřiknout a pak se něco stane a 100lidí se bude ptát co se stalo...

Zítra jedu v 11h pro obědy a v 11:40 mám být u dr. já ani nevím jestli se těším nebo mám strach, ale ať už to je za mnou..

Mufy vím, že bys nemohla kupu věcí,ale zase mít ozářený mimčo nechci...kamarádka asi přišla o mimi, že se nadýchala v koupelně čističe...ale to je jedna z mnoha možností co ji dr. řekl...

No nic pro dnešek se loučím, zítra tu ještě chvíli budu...zatím páček

grej
autor
20. srp 2008

Nadýchala čističe??? Fíha... NO to by člověk fakt nemohl nic. To spíš ti doktoři vymejšlí co by asi tak mohlo způsobit potrat, ale co jsem četla já, tak je do normální. Teda není, ale není to nic, že by se muselo po jednom potratu řešit, co to způsobilo. Prostě to způsobí příroda a pokud nebudeme fetovat, zvedat hodně těžký věci nebo tak něco, co by mělo přímej vliv, tak to neovlivníme...

Budu na tebe mooooc myslet!!! No zítra tě ještě poprskáme pro štěstí 😉

artep26
20. srp 2008

Tak hoky dřív jsem to nestihla ☹ a už tu nikdo není.
Ještě trčím v práci, teď jsem vše dodělala a čekám na manžu, přijedou si pro mě. 😉
Jsem utahaná jako kotě a to mám ještě malovat dětský pokoj 😒 , no moc se mi nechce, ale pro tu mojí kóču všechno. Ať to tam mám na začátek školního roku jako ze žurnálu.
Dneska jsem s kolegyní zkonstatovala, že si prostě tu neschopenku už při stimulaci seženu, asi půl pracovní doby jsem lítala dole ve výrobě (jsem taky něco jako výrobní řeidtel 😀 ), pak kmitala nahoře v kanclu no a teď jsem skončila. A to má být v době stimulace i ISO audit, to bych asi fakt nedala, chci tomu dát maximum aby se to povedlo. A stres, honička, 12 hodin v práci a píchání si na hajzlíkách to asi nebude to pravé ořechové. Co myslíte??
No jen aby se nademnou doktorka slitovala.
Zan zítra jsme jedno velké ucho (no spíš oko 😀 ) a držíéme palec.
No a k tomu kdy to říci: jsme na tom stejně jako Mufy a Grej- všichni se ptají, vyzvídají - takže že jdeme ne IVF taky vědí všichni 😀 😀
Jen v práci to ví jen 2 koegyňky. 😉

mufy
21. srp 2008

Ahojky holky, tak na dnešek se těšíme na zprávičky od Zan. 😉

No jo to bychom pak opravdu nemohly dělat vůbec nic.Já se budu taky šetřit.Teda to si říkám pořád a stejně jsem v jednom kole,takže se to moc nedá.Ale jak bych zjistila,že se to povedlo,tak by strach byl na místě. Stát se může všelicos.
Zan tak na sebe dávej pozor.

Artep jak dopadlo malování pokojíčku? Zvládla jsi to?
A na tu stimulaci si klidně vezmi neschopenku,hlavně,abys byla v klidu a zbytečně se nestresovala.Dej do toho všechno. 😉

zanetik
21. srp 2008

Dobré ranko, jasně Mufy dokud jsem to nevěděla, dělala jsem všechno, ale teď už tam ten strach je...třeba příští týden máme kuželky, nevím jestli je můžu hrát, asi se zeptám dr...
Od včera mě bolí hrozně chvílemi břicho, jako bych dostala MS, tak nevím proč ☹

grej
autor
21. srp 2008

Dobré ráno!! Konečně zas sluníčko 😉 I když už je vidět, že se blíží podzim. Už je to takový sychravý po ránu...

Artep - zkus to. Já teda při stimulaci potíže neměla, jen mě dva dny bolela hlava, ale pak mi bylo úplně dobře. Ale pokud budeš dobře reagovat a budeš mít třeba hodně folíků, tak bys mohla být slušně nafouklá, takže by neschopenka nebyla od věci...

Zan - už teĎ jsem zvědavá jak blázen!!

zanetik
21. srp 2008

Grej nejsi sama 😀 pořád tomu nějak nevěřím, že by se mi to s těma cyklama povedlo a ještě bylo vše v pořádku, jsem připravená na všechno, na mimoděložní prostě na všechno, pro mě už je úspěch to, že to vůbec jde 😉

mufy
21. srp 2008

Zan jak vidíš,tak povedlo.Musí to být úžasný pocit. 😵

zanetik
21. srp 2008

Holky tak já za 15min jedu k Číňanům pro nudle a v 11:40 asi ležím na koze...jsem pěkně nervózní, je mi blbě, mám těžký ruce a nohy, ruce se mi klepou...to se mi nestalo ani při maturitě 😅 už abych to měla za sebou...

mufy
21. srp 2008

Neboj to bude dobrý.Myslíme na tebe.Dej nám pak hnedka vědět. 😉

grej
autor
21. srp 2008

Zan - držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pak se hned ozvi!!!

artep26
21. srp 2008

Ahoj holky, blíží se hodina H pro Zan, tak jsem nakoukla jak na to je, a vy ostatní taky.
Držím taky palec a myslím na ni, na holku naší.
😀 😀
Mufy pokojíček nic, až dneska, protože jsem v práci trčela včera do půl 7. Takže už se mi fakt nic nechtělo začínat.
Takže dnes se o to pokusím 😉

artep26
21. srp 2008

Holky dneska mám Aničku s sebou v práci, je tu volný jeden počítač, šéf tu není, tak si tu hraje na administrativní pracovnici 😀 😀
Udělala jsem jí "jako" výplatní pásku a udělala výplatu pro manžu a pro mojí ségru. Taky chvilku hrála hry a obdarovala celou firmu obrázkama. Je poklad, fakt vůbec nezlobí a všichni jsou z ní paf 😀 😀 Je jí už 8, ale jsou z ní všichni vydřený, je pořád ještě taková roztomile malinká a obzvláště u toho PC. 😀 😀 😀

zanetik
21. srp 2008

Tak jsem berušky zpátky, podle předpokladu jak jsem tušila zprávně že jsem těhotná, dr. říkal, že to vypadá na 5-6 týden,ale ukazoval mi jak mu tluče srdíčko, tak si myslím, že to bude starší, váček má 23mm no a když šel kontrolovat ostatní věci, tak se začal usmívat a já pochopila co vidí, jsou tam dvě 😵 druhý je menší má 17mm není ještě vidět, tak bude asi mladší si myslím...to mám z toho že minule MS nebyla tak se asi neuvolnilo a teď postupně dvě...za 3týdny jdu na kontrolu a už mám vyplněnou průkazku kterou tam dostanu...
Příští týden na odběry krve a ptal se jestli chci hned neschopenku, tak jsem řekla že zatím ne, ale mám si o ni říct hned jak mi nebude dobře a přijít hned když začnu špinit...tot vše 😅

grej
autor
21. srp 2008

Zan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neuvěřitelný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A rovnou dvojčata!!!! Neuvěřitelný !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵