Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
21. srp 2008

Právě neuvěřitelný, to co jsem nikdy nechtěla a tušila, že se mi to povede...a ještě 2kluky a asi skončím u Chocholouška 😅

grej
autor
21. srp 2008

Tušila? Jak jsi to tušila? Já na tvým místě, bych vůbec netušila 😅 Když jsi málokdy neměla ovulaci, tak bych vůbec neřešila možnost dvojčat 😉

Dva kluky? Já kdybych měla mít dvojčata, tak bych klidně dva kluky. Raději teda než dvě holky. Ale abych tě uklidnila, nejčastější "kombinace" jsou právě dvě holky. Pak dva kluci a nejméně častý jsou párečky 😉

grej
autor
21. srp 2008

Teda - po umělým... Moje babička měla dvouvaječný a měla páreček, takže věř, že to bude párek 🙂

zanetik
21. srp 2008

oki Grej budu tomu moc věřit a pak ti děkovat za předpověď..

grej
autor
21. srp 2008

Tak jo🙂 Holka já ti to tak přeju 😵 😵 😵

mufy
21. srp 2008

Zan co to čtu??????? To snad není možný, rovnou dvojčátka? 😵
To je fakt neuvěřitelný, jak píše Grej.

Zan moc gratuluji, to budete mít obrovskou oslavu dneska večer,až to řekneš Davidovi. Fakt nádhera.Já se snad picnu. 😀

grej
autor
21. srp 2008

Volala jsem to Majmu a ta z toho taky byla vedle jak ta jedle 😉 Ještě to napíšu Šroubkovi, ať z toho taky může mít radost 🙂

mufy
21. srp 2008

My tak máme radost i za tebe.Je to moc krásný a neskutečný.Domácí snaženíčko se vyplatilo. 😀

zanetik
21. srp 2008

No sama tomu taky ještě nevěřím nějak, je to zvláštní, možná až začnou koupat, tak to pochopím 😅
Jinak sestra psala do průkazky datum porodu 2.4, ale vzhledem k dvojčatům si myslím, že to bude dřív a císařem...takže počítám, že na vánoce asi zůstanu už doma...doufám, že to půjde dobře...
Grej díky nemám na holky kontakt...
Davidovi jsem to volala, nejdřív mi vůbec nevěřil, on je totiž hrozně chtěl a pořád mě s něma škádlil 😀

zanetik
21. srp 2008

Tak já jedu na zahrádku,ale už jen odpočívat 😀 papá pěkný zbytek dne...

mufy
21. srp 2008

Já jedu taky tak se mějte pěkně.
Zan ještě jednou to je fakt skvělá zprávička.

grej
autor
21. srp 2008

zan, užívej si ten supr pocit🙂 Mluvila jsem se sroubkem, taky mám moc radost🙂 Prý výborně tloustnou, malej už má 2800 g 😉
Mno, snad můj manžel nebude mít tolik štěstí jako David 😉 Taky chce dvojčata hrozně moc 😉

HOlky pááá. Já to tu mám ještě na hodinu a půl. Papa

mikulka
21. srp 2008

Holkyyyyyyyyyyy,

teda, to snad není možný. Mně normálně spadla brada až ke kolenům!

Zan, teda, já nemám slov. 😀 Je to krása a velikánský dar, dvojčata, se picnu 🙂
Šetři se a ať je i vše dobré. Teda! 😀

elucinka
21. srp 2008

Ahoj HOLKY moje zlatý,
grej, díky za shrnutí, to je fajn takhle to mít všecko po kopě 🙂 jsi hodná 🙂
No a naše Žanetka - to je prostě nádhera!!!! Mám fakt velikánskou radost a šíleně moc držím pěsti, ať je všecko dobrý!!!!! 😀 😀 😀

majmuna
21. srp 2008

Zanet ty drzko nase jedna dvojite tehotna 😀 Ja byla kdyz mi grej volala uplne v soku...samozrejme stestim 😉 Teda zenska to uz nebude vubec cas na zajicky 😀 zadny kuzelky ty pako... 😉 koukej podavat podrobny info a mas zakaz cist popisy porodu a MA a podobny...ted uz se jen raduj a uzivej klidecku u misy 😀 a po par tydnech u zradylka....

zanetik
22. srp 2008

Dobré ranko...
Tak dětičkám se opět nelíbilo ranní vstávání a dnes o něco více...tak za chvíli zkusím rohlíček suchej 😒

Majmu na zajíčky bude čas vždycky 😀 no a kuželky příští týden asi padnou,max. tam můžu sedět do počtu a fandit...žádný kolečkový ani lední brusle, žádný snowboard (aspoň nemusím kupovat novej 😅 ), David mi zakázal ráno do práce skůtra že je zima... no to jsou vyhlídky...dnes to řeknu asi těm dvoum kamarádkách co s námi byly na dovče, s tím že musej min. 3týdny držet tajemství a dnes nebo v neděli to oznámíme rodičům, jinak nikomu to až za 3týdny...a včera mě moc překvapila šéfka, že z toho měla fakt radost, gratulovala mi a že mi závidí, že se ji dvojčátka vždycky líbily... 😅

zanetik
22. srp 2008

A co ty Mufy jak se cítíš? Všechno v pořádku? na kdy máme držet palce...my jich ještě asi moc nemáme 😀 ,ale držet budem 😉

mufy
22. srp 2008

Zan já se z té zprávy ještě teď nemůžu vzpamatovat. To je fakt krása. 😵
Kéž bych i já měla takové štěstí.

No jak se cítím.Od včerejška mě jakoby bolí břicho na MS a pobolívají vaječníky. Ale ještě je to moc brzy na nějaké výsledky,jestli se zadařilo nebo ne.No jelikož má manžílek příští sobotu narozeniny,tak bych chtěla zkusit testnout asi ve čtvrtek 28.8.2008.Tož zase samé osmičky.18.8.2008 mi dělali inseminaci,tak to zkusím.Chtěla bych mít štěstí jako ty Zan. 😵 To bych měla být 10 den po IUI. Tož uvidíme. No kéž by to vyšlo. 😀

zanetik
22. srp 2008

Mufy budu ti moc a moc fandit, kéž by se to povedlo, nenechte mě v tom samotnou, ať máme o čem drbat 😅
Mě bolí břicho pořád jako na MS,ale říkal včera dr., že do 3měsíce to je normální, tak snad...bolej mě k tomu i záda v kříži jak u MS. Jsem hrozně zvědavá co to menší mimi, jestli se vyvine nebo ne...

grej
autor
22. srp 2008

Ahoj holky,
taky jsem z té zprávy furt mimo 😉

Mě taky pobolívá břicho. A zase po dlouhé době prsa... Ale to břicho mě štve 😠 A to jsem teprve 10DPO... Jak budu trpět v pondělí? To si ani nechci představovat 😠

Dnes tu moc nebudu berunky. Před jedenáctou jedu k účetní, na dvanáctou pak do GESTu. Pak domů a pak od 17,00 ke kadeřnici 😉

zanetik
22. srp 2008

Jinak doufám, že ti osmičky přinesou štěstí a kdyžtak testneš v sobotu před narozkama jako já před svatbou 😉 a to bylo 8.8.2008 v 8h....

zanetik
22. srp 2008

Grej třeba je to dobrá zpráva 😉 jinak mě prsa bolej hrozně nemůžu na nich ležet, bez podprdy to taky bolí a už mi jsou hlavně všechny malé 😀

grej
autor
22. srp 2008

To určitě ne, Zan. Já už měla za svůj život snad všechny těhotenský příznaky a stejně prd, takže tomu rozhodně žádnou váhu nepřikládám 😉

Mufy - tfuj tfuj ať ty osmičky přinesou štěstí ;-

Já jsem minule našla //, když to byl 22. cyklus snažení a našla jsem je 22.2. 😉

zanetik
22. srp 2008

No vidíš ty by jsi to mohla testnout dnes, ale to je ještě brzy, škoda...

mufy
22. srp 2008

Grej třeba se to povedlo.To by byla sranda,takhle po sobě.

Já už taky měla tolik těhotenských příznaků,že bych tomu věřila, až po potvrzení krve a UTZ.Tak snad mi ty osmičky přinesou štěstí. Tfuj tfuj, jednou nás to štěstí přece musí dostihnout.

No a když toho 28.8.2008 nebude test pozitivní,tak to zkusím ještě v tu sobotu před těma narozenina,abych věděla,jestli můžu pít nebo ne.

zanetik
22. srp 2008

Jasně Mufy tak to udělej a nebudeš pít jako já 😀

mufy
22. srp 2008

Zan no kéž by,nic jiného si ani nepřeji.To pití klidně oželím.

grej
autor
22. srp 2008

To je ještě brzy. Ale sranda by to bylo 😉
Já teď piju docela dost. Jak byly ty oslavy narozenin, tak jsme dostali dost vína. Tak ho pořád popíjíme 😉 Včera jsme byli na véče, dala jsem si obrovskej zeleninovej salát (tady teĎ moje břicho nestíhá, bublá mi to tam jak blázen 😒 ) a pak jsem si dala tři skleničky vína a měla jsem jí teda pěknou 😅

Mohlo by ti to ale vyjít jako Zanetikovi Mufy 😉 To by bylo supr!!!

mufy
22. srp 2008

Já si včera taky dala jednu skleničku vína,měla jsem na ni chuť.Jen tak při televizce.

No mohlo by nám to vyjít všem zároveň,abychom mohly už změnit téma. 😵

grej
autor
22. srp 2008

Loučím se holky, jedu k účetní a pak do GESTu. Přeju vám krásný víkend!!!!!