Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
25. srp 2008

No takže já se Baruš na to vlastně podobně s těmi příznaky...

Jinak já si včera musela koupit céčka, protože moje B mi jsou všechny malý, tak jsem zvědavá jak budu vypadat před porodem a po až se ty prsa ještě nalejou 😅

zanetik
25. srp 2008

Holky jsem si vzpoměla, že jediná kdo to neví o mě je Michi, jsem přemýšlela jestli ji poslat smsku, jako abych se nechlubila,ale zase je jediná kdo to neví...nevíte kdy se vrací asi až příští týden ne? Měly to docela na dlouho...

grej
autor
25. srp 2008

Já už jsem jí psala Zan🙂 S dovolením 😀
Psala, že by tu už měla dnes být. Ale asi má fofry v práci...

mufy
25. srp 2008

To já budu asi jako švagrovka,ta si pak musela koupit i D, a to jsme na tom podobně s vyvinutým hrudníkem.Tož jsem zvědavá.
Už aby to holky bylo,že? 😵

Michi má asi hodně práce,ale taky za chvíli začne stimulovat.

zanetik
25. srp 2008

No Mufy není o co stát, jsou těžký bolej i při chůzi, natož ležení na břiše, stačí že se David ve stoje přitiskne a už řvu 😀

No Grej nevím jestli s dovolením 😀 , ale dobrý já jen aby pak neřekla, že jsem ji nedaly vědět 😅 , tak snad se brzy ukáže, možná k večeru v klidu z domu...

grej
autor
25. srp 2008

Když já z toho tvýho těhu měla takovou radost, že jsem jí to prostě musela napsat 😉 Pak odepisovala, že "...ta úžasná zpráva mě zrovna přepadla v Jameson distillery v Dublinu 🙂... " 😀

mufy
25. srp 2008

Holky já se loučím jdu domů.Dneska mě šíleně bolí za krkem.Pak mě bolí břicho na MS a píchá mě tam,takže se těším domů,až si na chvíli lehnu.A zítra tu nebudu,až ve středu.Budu se dovolenkovat na houbách. 🙂
Tak se tu mějte pěkně. 🙂

grej
autor
25. srp 2008

Užij si houbaření Mufy a odpočívej!! Mě teda dnes taky bolí za krkem. Že by ten tlak? 😀

zanetik
25. srp 2008

Mufy, tak dobrej úlovek taky se chystám 😉

Jinak já se taky loučím, jedu za Davidem a tchánovcema na kafe...to zas bude jez ovoce a zeleninu a jogurty, tvaroh, už to slyším 😅 už to Davidovi tchán říkal, ale já si to těhu kecat nenechám...to na mě taky vyjel, že prej jestli si nechám říct co to bude...tak já vyjela, že teda nechám, tak se uklidnil a řekl, že on to vědět nechce,ale vím že by hrozně rád holčičku...
Tak papá zítra berušky

divabara
25. srp 2008

S tema prsama, to je docela sila, protoze jeste pred tremi tydny to vypadalo na 75D...Pred tehu jsem mela velikost 75B nekdy C, zalezelo na typu podprsenky 😉 No a ted E, to je teda neco, ani mi to tak nepripada,ale proste podprsenky jinych velikosti mi byly jakesi male 😝

Zitra mi prosim drzte pesticky. Jdu do poradny a cekaji me stery na streptokoka a navic od vcerejska mam nejaky vytok, tak snad jsem si na zaver jeste neuhnala nejaky ten zanet. Taky mi budou brat krev a konecne snad nastoupim na materskou, na ktere bych uz mela jaksi byt tak dva tydny 😅

Tak se mejte!!A hezky vecer!

zanetik
25. srp 2008

Baruš zítra na tebe myslíme, všechno bude ok. prý se ty výtoky stávají normálně, určo to nebude zánět 😉

michina
26. srp 2008

AHoj holky, tak už jsem tady, a moc vás zdrvaím, chyběly jste mi! ještěže je Grej řádná dopisovatelka a informovala mě i do Irska nejnovějšíma novinkama, neboť jsem si vás ještě nbestihla otevřít, natož přečíst! Takže jsem si na dnešek dala předsevzetí, že první, co udelám, když příjdu do práce, tak vám musím napsat!! 😀

Žanetíku, gratulace, obrovské!!! To bylo strachu, že zas MS bude muset pomoct nějaká injekce a nakonec se raději rozhodla, že si da na pár mesicu pokoj, než se nechat takhle budit!! 😀

grej
autor
26. srp 2008

Baruš - držím palce!!

Michi - fofry v práci, co? Tak honem honem ať to máš brzy hotový, abys tu s námi zas mohla krafat 😉

Holky já tu dnes asi umřu. MS se rozjela. Mám to poslední dobou nějaký divný. První den téměř nic, sice červená, ale jen hrozně malinko. Zato druhý den si to užívám 🙄 Bolí to jak prase.
Každopádně ten první den mi jde víc krve ze zadku než z frndy (sorry za ten popis, ale nevím, jak to jinak napsat). Přijde mi to fakt divný. Čím to může být?

Včera mi léčitelka říkala, že tam mám možná nějakou překrvenou žlázu, která mi vždycky na začátku MS prdne, jak mi to tam všechno naběhne, a pak to dělá rotyku.

Celkově mi zas řekla, že to u mě nevidí na slabou dělohu, ale na hormonální problém. Prý mám oslabené ty ledviny a močák, to že je všechno se vším spojené. Že se pak tělo brání a jakýkoli cizí "předmět" v sobě raději zabije. A taky že to mám dole celý buď nedokrvený nebo překrvený, ale vzhledem k tomu, jak krvácím, tak spíš asi překrvený.
Včera mě tam asi čtvrt hodiny zase rovnala ty čakry. Musím říct, že ty "vlny" cítím čím dál víc. Když mi jede nad břichem, tak mi tam začne okamžitě škrundat. Je to sranda 😀
A prý mám přijít mezi OPU a ET, že mi to zkusí srovnat ještě jednou. Tak uvidíme...

Dnes mám teda náladu pod psa. Zatracená mrcha 😠

zanetik
26. srp 2008

Dobré skoro poledne, tak já si dneska byla nechat pustit žilou 3 zkumavky 😒 , ale v poho dnes mi tekla dobře krev...a taky jsem dneska normálně snídala, tak snad už mi nebude špatně..

Michi zdravím, jojo asi si to rozmyslela, prej když chodí jednou za čas,tak si asi dá pokoj chvíli 😀

Grej ale ta krev to je divný, měla by jsi to říct asi tak na gyndě, to jsem ještě neslyšela...a neumírej 😉

grej
autor
26. srp 2008

Zan, na gyndě vůbec netušili. Na gastroenterologii nebo jak se to tam jmenuje našli vnitřní hemeroidy, ale prý to nic neni. Poslali mě na laparku na kontrolu střev, tam ale nic nezjistili. A na Homolce, kde jsem na tý laparce byla, tam řekli, že to je možná z tý endometriozy.
Když jsem byla na kontrole na tý gastro... tak tam byla divná doktorka a neřekla mi vlastně vůbec nic, takže nevím. Trvá to vždycky jeden den před MS a pak tak první dva až tři dny MS a pak jsem zas v pořádku, tak nevím...

zanetik
26. srp 2008

No je to zvláštní a hlavně těch důvodů může být víc,ale nezoufej dyť je to naposled žádná příští MS už nebude 😉

zanetik
26. srp 2008

Tady v tom tématu už nikdo nečeká žádnou MS 😠

grej
autor
26. srp 2008

No jo, už jsem si na to zvykla. Trvá to už vlastně rok a půl. Což by možná sedělo k tý endometrioze...
Ale jo, je to vlastně už naposled 😀
Kdy jdeš na další UTZ?

zanetik
26. srp 2008

Na UZ jdu 11.9, tak doufám že žádný dvojčata už padat nebudou 😅
Štve mě že dnes na tý krvi mi ji nebraly na HCG,ale na nemoci, krevní obraz atd. 😒

grej
autor
26. srp 2008

Taky ti to tam mohli zaškrtnout, co? Přitom je to jen kolonka navíc a tobě by to udělalo radost 😉

No, tak ti budu držet palce, aby jich v pupíku zbylo tolik kolik si přeješ 😉

zanetik
26. srp 2008

No abych byla upřímná, tak já si vždy přála jedno, se dvěma se smířím, ale pokud se tam vyvíjí jen to jedno, asi mi to ani nebude líto, mám fakt strach jak budu dvě zvládat a že si to těhu neužiju a bude to moje jediné těhu...a místo užívání si mimi budu v jednou kole...

zanetik
26. srp 2008

mělo tam být v jednom kole 😀 už mě asi děti tlačej na mozek 😅

michina
26. srp 2008

Grej, já právě taky dostala MS! Takže bysme mohly stimulovat uplne stejne!
Jenze me od vcerejska nejak prepadaji myslenky, ze byhc si to jeste o 1 cyklus posunula, tu stimulaci...
Mám strach.. ted jsem byla 14 dni na dovo, za 25 dni to vypukne a zas budu treba mesic doma, uplne se stresuju, jak to rict v praci a pak taky jsem nebyla rok na preventivce (kvuli tem mym tehum, furt jsem nebyla OK), tkaze bych chtela jsete stihnout kontrolu u meho gyndare..

Ale kdyz nad tim premyslim, tak kdyz se objednam tento tyden na pristi ke svemu gynekologovi, tak by vysledky mely prijit vcas (hlavne me zajima cytologie cipku, mela jsem tam obcas nejake nalezy, tak chci pred stimulaci mit jistotu, ze tam neni nejake rakovinove buujeni 😒 ) no a co se tyce sefove, premyslim, ze bych si s ni sedla mezi 4 ocima a rekla ji pravdu a pozadala, abysi to nechala pro sebe, ze ji to rikam kvuli tem mym predeslym absencim, aby vedela, jak to opravdu je. Ale nemam vubec tucha, jak zareaguje..

Co myslite?

Manza stoji pri me, rika, at se rozhodnu, ze pokud se necitim jeste pripravena, vubec nic se nedeje, kdyz to posunem o mesic, ze bude stat pri me. Mam na rozhodnuti pet dni. 5.DC mam zacit brat antikoncepci (je na 20 dni) a pred dobranim na kontrolu do Fertimedu a pak uz se zacne s dalsim cy¨klem stimulovat.

14 dni nic a ted jsem zase spisovatel... 😀 Jesteze vas mam, holciny moje! 😅

grej
autor
26. srp 2008

Zan, naprosto tě chápu🙂

Michi - já začínám stimulovat už zítra, protože mám tentokrát krátký protokol. Takže až ty začneš stimulovat /jestli začneš/, tak já asi budu akorát čekat na výsledek ;)

Ke gyndaři jdu taky v pondělí 😉 Měla jsem jít v pátek, ale to asi ještě nebudu OK po MS.
Myslím, že by šéfová měla ocenit, že s ní mluvíš na rovinu. Že si nebudeš vymýšlet absence a prostě na férovku řekneš a o co jde, aby taky mohla počítat s tím, že si pomalu musí začít hledat někoho na záskok...

Já jsem taky koketovala, jestli to ještě o měsíc neodložit, ale pak jsem si řekla, že to takhle bude lepší. Hned do toho skočím. Měsíc sem, měsíc tam... Záleží na tom, jak se cítíš zdravotně. Gyndu bys určo do stimulace stihla, spíš jestli by se stihly ty výsledky, protože myslím, že cytologie trvá tak 3 týdny. Takže mě je vlastně taky budou brát spíš zbytečně. Kdyby něco bylo a já už byla těhu, tak s tím těžko něco udělaj. ALe co, říkala jsem jim, že jdu na stimulaci a oni nic neříkali.

Když budeš brát antikoncepci, tak by se určitě nic nestalo, kdybys jí brala ještě ten další měsíc, kdyby ses náhodou rozhodla, že to ještě o měsíc odložíš, ne?
Já když jsem to říkala manžovi, tak sice taky říkal, že to nechá na mě, ale vidím na něm, jak už moc moc to mimi chce. Tak už to odkládat nebudu...

Od toho tu jsme 😉

zanetik
26. srp 2008

Michi neposouvej to 😉 tělíčko je teď zregenerovaný a nic ti stejně nenajdou 😉 a ještě ta antikoncepce...to budeš těhu až na vánoce...

Asi bych si se šéfkou promluvila...já mám hroznou šéfovou, teda teď už je docela v poho, měla jsem strach jak zareaguje a v poho, měla radost, gratulovala mě a taky to ví v práci jediná zatím...

michina
26. srp 2008

Asi máte pravdu, taky tak nějak vnitřně cítím, že za měsíc to bude to samý. Trřeba tajně doufám, ž eotěhotním jako MArie, zázračné početí... 😀 Což ale nikdy nebude, takže tam stejně na tu stimulaci musím..

Zan, díky za podporu, asi to fakt šefové řeknu na rovinu. Už jsem tady 8 měsíců, takže se nemusím cítít jako nový zaměstnanec. Navíc už je tu taky nová posila, která dělala mou práci (no část) když jsem měla dovču, takže by to měla zvládnout. Ještě to proberu s manžou doma, zavolám do fertimedu a zítra gynekologovi (dnes má operační den) a jdu tedy na to.

Navíc mi ted psala kamarádka, že čeká druhé a taky ho počala ve stejnou dobu jako to první. A tak se tím chlubila, bylo vidět. že je statsna a zase to známe a co vy? 😠

divabara
26. srp 2008

Ahoj holky,
diky moc za drzeni pesticek,pomohlo to!!!
Miminko sebou porad mrskalo, tak se nedalo moc zmerit,ale vypada to, ze ma 2,9kg, je hlavou dolu, placenta se umoudrila a je jeste o neco vyse, do porodnich cest zasahuje fakt uz jen maly kousicek. No a ten vytok, mam tam asi nejaky zanet, protoze to tam mam zarudle,ale vzhledem k tomu, ze me nic nesvedi, ze se neoteviram, ze se cipek umoudril, tak uz s tim nic delat nebudeme. JInak nalez na cipku je stejny jako pred tremi tydny, kdy mi hrozil predcasyn porod, ted uz je to OK.Ptala jsem se, kolik tak muze vazit v terminu, tak pry neco kolem 3.3kg, coz je dobry a taky rikala dr., ze kdybych nahodou mela prenaset, tak spsie to budou smerovat na ten termin v mym pripade...

Dneska mne taky brali krev, tak jsem vyflusla...

Grej, kez by to fakt byla posledni MS!!!drzime pesti!!!

Michi, to ja mela bohuzel blbou sefovou,kyz jsem tehdy ve tretim mesici zacala krvacet, sla jsem s pravdou ven, bohuzel to o me rozkrikla a hned za me hledali nahradu...proste nic moc pocit, kdyby to opet tehdy nevyslo...ale jestli je tva sefova OK, urcite oceni tvoji uprimnost a jako zenska by to mela pochopit...Hlavne se nestresuj, rozhodi se tak, jak ti radi tvoje dusicka!!

michina
26. srp 2008

No jo, Bari, asi ji nereknu primo o IVF, ale o tom, ze kvuli tomuto podstupuju nejaky zakrok, aby to pak slo.. Nebudu lhat, ale nebudu ani rikat celou pravu a nepriznam, ze uz jdeme primo na pokus.. Treba to bude trosku lepsi.. snad se takhle nezachova, i kdyz ona pry je docela drbna a ne manager.. 😖

zanetik
26. srp 2008

Michi,ale snad by to neroznášela, to by ji pak muselo být před tebou trapně...
Tak řekni, že jdeš na nějakou průchodnost nebo něco..no a pak řekneš a povedlo se 😅

zanetik
26. srp 2008

Tak já se pro dnešek loučím, mám dost a to jsem neměla moc práce, jedu si koupit nový žabky a ke kámošce konečně na návštěvu asi po 2měsících slibování 😅 , tak všem pěkný den