Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
27. srp 2008

No jo to Grej to se někdo má 😀 😀 😀
Já už taky přemýšlela že se uchýlím do rodinné firmy manžílka - ale musela bych dělat truhláře.
Jako účetní a sekretářku mě neplatí, tak si myslím že jako dělníka by mohl 😀 😀 😀
Michi díky za info, no zkusím to jí požádat. Ale jsem trubka, dnes jsem měla hovor s šéfem, jak tam mám nové 2 holčiny na zaučení,tak ta jedna je strašný trotl.
Neumí po 3 týdnech vystavit fakturu, přijmout objednávku a navíc neumí ani vyplnit podací lístek a do Salzburgu by posílala balík ČP na dobírku. Tak se bojím jí tam nechat samotnou. No a ta druhá je zase šikovná ale má to těžce na háku. To že chodím domů tak v 6 se jí od začátku nelíbí, tohle prý ona dělat nebude. A když jo, tak zaplatit přesčasy (mně je teda nikdy nezaplatil). Taklže váhám jak to vlastně udělat.
Chjo ale před a během auditu to budou nervy, tak se bojím že to bude mít vliv a navíc už vidim jak jedu v polovině auditování na UTZ do Pardubek. 😠 😠

michina
27. srp 2008

Holky, tak já to šefový dneska řekla!!
Už tam nikdo nebyl, audit se furt nechtěl rozhoupat, zůstaly jsme u nas na oddeleni samy dve, tak jsem se ji ptala, jestli ma na me cas a ze je to osobni, jestli bychom mohly jit nekde, kde je klid. Tak jsme zasedli do jedne meetingovky. Tak jsem ji v podstate rekla dalo by se rict celou pravdu, ze to vypada, ze půjdeme na umele (nechtela jsem to podat tak, ze uz jako nemam jinou sanci, cizimu cloveku se mi to nechtelo takhle podavat), ze ted půjdu na par vysetreni a ze vzhledem k memu veku a dobe snazeni, že to proste pujde na umele. Tak cumela jak puk. Ale byla i docela zvedava, ze je to brzo po operaci (myslim,že myslela tu prvni, o te druhe jsem se nezminovala), a tak jsem ji vysvetlila vkostce stimulaci a transfer a ze je k tomu treba klid, takze prtavdepodobne budu zase mesic doma. Trochu koukala, asi si to moc neuvedomovala, ze je to fakt, a ze by to treba jsete nemuselo takhle dopadnout..
Rikala jse, ze bych k ni chtela byt uprimna, ze uz jsem tech absenci mela dost, tak aby vedela, na cem jsem a jak se mnou pocitat. Ze bych sice rada delala karieru, ale ze v teto situaci je pro me opravdu materstvi prednejsi. Pak jsem ji poprosila, at to nikomu nerika, tak ze to jo.
Tak uvidime, jak se ke me bude chovat. SLibila sjem ji, ze jakmile budu neco vedet, reknu ji, aby vedela.
Je mi to sice lito, protoze jsem jeji zastupce a mohla jsem treba casem byt na jejim miste, ale tohle ted fakt nema cenu resit. Tak rikala, ze mi drzi palce, at mi to vyjde.

Ale tobe, Grej, fakt zavidim, to se mi uplne vybavuje, jak by mi bylo fajn, kdybysme jeste meli tu hospodu jako kdysi, že byhc tam delala a mela pohodu co se tyce nemocenske a prace.

Artep, s tou neschopenkou to zkus, vážně! Mě říkal Sobek, že před odběrem neni dobrý žádný stres, natřepávání v autě, at folíky neprasknou předčasně a po transferu, že je opravdu lepší ležet, at si clovek pak nevycita, ze kdyby nedelal tamto, tak by to treba vyslo. A to ja chci pro to udelat maximum, abych si pak mohla rict, že holt to ted jeste priroda nechtela 😠 , ale JA jsem udelala vse, co jsem mohla. 😉

michina
27. srp 2008

Jo a ani netušíte, jak se mi ulevilo a jaký balvan ze mě spadl. Už vůbec nemám pochybnosti, že bych stimulaci posunula! Tak už vím, v čem byl zakopaný pes! 🙂 😉 😎 😵

artep26
27. srp 2008

Michi tak to ti fakt přeju, jestli máš tak chápavou šéfku. Navíc je to ženská, tak to určo chápe lépe než můj šéf- chlap. Navíc ten můj oceňuje jen ta stvoření, která mají bimbána mezi nohama. 😠 Nakládá mi toho na bedra víc a víc a to je taky důvod, proč nechci při stimulaci jezdit do práce. Navíc 10-11 hodin denně v práci není vyjímka a jak píšeš, chci tomu dát vše, ať si nic nevyčítám.
Ani se ti nedivím, že se ti ulevilo, tak je to vždycky. Když to člověk v sobě dusí a pak to vysype ven, tak se uleví. To znám. 😀
Takže budu držet palečky, ať nám to všem vyjde, už nás tu moc stálic z "babince října 2006" netěhotných nezbylo tak ať se nám to skore pěkně vylepší 🙂
Dobrou noc všem a snad zítra Artep 😉

zanetik
28. srp 2008

Dobré ranko, tak jsem to včera asi s těma jahodama přehnala, bolí mě břicho a špiním, tak doufám, že se to během dne uklidní, protože na gyndě mají tento týden dovču...tak jsem si dovolila si dát ráno kousek bábovky s čajem a nějak se to neohřálo u mě ani 10min. 😒 , takže mi zas kručí v břiše, ale bojím se něco sníst, tak asi jen suchý rohlíček...
Michi jsem ráda, že to tak dopadlo a že se ti ulevilo, to bude všechno lehčí 😉

grej
autor
28. srp 2008

Michi - tak to jsou skvělé zprávy 😉 Taky jsem moc ráda, že to takhle dopadlo. Vidíš, stačí mluvit na rovinu a je to. TO by to musela být fakt kráva, aby to nepochopila. Kor když si k ní upřímná... Myslím, že to každý šéf ocení...
Tak teď hrrrr do stimulace 😉

Artep - ty bys fakt měla jít na nemocenskou. Ale apk si musíš zakázat myslet na to, jak to jde bez tebe v práci!! I když je to těžký, chápu...

Zan, teda! Ty zlobíš!! Vidíš! My ti říkaly ať jsi v klidu. A to ty ne, ty musíš na jahody 😀
Opatruj se beruško a fakt hodně odpočívej!!

Já už mám v sobě druhou dávku hormonů. Manžovi jsem dala na výběr, jestli chce píchat i dál, že jsem si to zkusila a zvládám to. Ale řekl jak chci. A ráno už se hned ptal, jestli budem píchat, takže to vypadá, že se na to i těšil 😉
Asi budu muset píchat v sedě. Dělali jsme to vleže a já jsem nějak lochtivá či co, takže jen na mě šáhne tak se mi stáhne břicho a pak z toho mám modřiny 😉

mufy
28. srp 2008

Ahojky holky,

Michi tak to je fajn,že jsi jí to řekla,aspoň to ví a nebudeš mít tajnosti.U mě ve firmě to taky vědí,ale nás je tu jen pár a samí chlapi.

Tak mě teplota začíná klesat,což je v pr...... 😢 No je to jasné.Tento měsíc,zase nic. 😢 A tak to vypadalo krásně.No nic,tak třeba se to povede příští měsíc.Co se dá dělat.

Zanet jestli špiníš,tak aby se nestalo něco s jedním mimčem. 😖

michina
28. srp 2008

Zan, musi na sebe davat pozor! Dvojcata uz je rizikovka sama od sebe a i kdyz je vse jinak OK!

Grej, kdy se to picha, je to jendo jeslti rano nebo vecer? Snad me to tam nauci, manzu vezmu s sebou, i kdyz ten ma z toho panickou hruzu, ale ja mu rekla, ze tobe to manza pichal taky, tak on ze to kvuli me taky zvladne. DO jakych mist se to muze pichat, je jich vic a muzes je stridat nebo to musi byt porad jedno a to same misto celou stimulaci? 😒

grej
autor
28. srp 2008

Michi - píchá se do břicha. Do špeku kolem pupku. Kam tě to napadne. Já jen střídám strany. Jendou vlevo, jednou vpravo.
My pícháme dopoledne. ŘEkli nám to tak v GESTu. Takže pícháme ráno než jdem do práce. Dobrý je píchat tak v rozmezí dvou hodin, takže je dobrý, že třeba o víkendu nemusíme vstávat v sedm, ale až se vzbudíme, tak píchnem. Ale raději se u vás zeptej, co jsem tady na koňovi tak četla, tak někdo píchá naopak odpoledne... Jen by se to teda mělo píchat v přibližně stejnou dobu /jako braní antikoncepce/.

Manžu vezmi s sebou, já ho tam taky měla a rovnou mi to tam píchnul před sestřičkou. Manžovi se hrozně klepaly ruce, ale bylo vidět, že nechce vypadat jako srab, tak to zvládnul 😉 Takže ten tvůj to taky zvládne!!
Navíc ta jehlička je fakt miniaturní a opravdu to ani necítíš, když to tam pícháš. Zajede to tam jak po másle... Kor když tam mám tak pěknej špek 😉

MUfy, no uvidíš, hoď sem grafík...

zanetik
28. srp 2008

Mufy ještě to tak neber a pěkně počkej...
Holky slibuju od teď budu na sebe opatrná, žádný sporty, nic netahám...ani děti a odpočívám...jedem s Davidem na zahradu vypouštět bazén, tak budu jen sedět, nožky nahoře a kochat se přírodou 😉

mufy
28. srp 2008

Tak tady je můj grafík.
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

No co,tak snad příští měsíc se to už konečně podaří. 😅

Michi ta stimulace opravdu nic není.Injekce jsou dobré a tenké.Já taky píchala ráno a střídala strany. 😉

grej
autor
28. srp 2008

Uvidíš Mufy... A kdy se případně chystáte na IVF? Za chvíli budete mít vyčerpaný ty hrazený pokusy z IUI, co?

zanetik
28. srp 2008

Kolik je těch pokusů na IUI?
Tak jsem si dala kuřecí polévku...ty mi teď jedou, ale k rajský jsem zvládla jen 1,5 knedlíku a měla jsem dost, ani maso mi nejelo...

mufy
28. srp 2008

ročně jich je hrazeno 6 pokusů. Takže teď mám za sebou 3 pokus v tomto roce. Pokud by se nám inseminace nepovedla ani za další dva stimulované cykly,tak chci jít na tu průchodnost a pak IVF.Takže to vychází tak na listopad,prosinec.No je to ještě dlouhá doba.Ach jo. 😖

Já měla makrelu s chlebíkem.Snažím se teď dát trošku kila dolů,třeba to brání i v otěhotnění ty moje kila. 😕
Za rok jsem přibrala 10 kilo.Fuj-...... 😠

artep26
28. srp 2008

Ahoj holčiny, tak mám polední pauzičku (asi tak 5 min.) tak koukám jak se kdo má.
Zan opatruje se a nic nedělej namáhavého, teď je to nejhorší období, to se musí překlenout.
Grej už se vidím jak si píchám, mně se řekne jehla a už ležim 😀
Mufy hlavu vzhůru, není všem dnům konec 😉

artep26
28. srp 2008

Mufy mám stejný problém, je to hlavně těma hormonama podělanýma za 2,5 roku cpaní se prášků mám taky 10 kg nahoře 😠

mufy
28. srp 2008

Mě bolí tak břicho,že se mi nic nechce,to nevím,co budu dělat,až to dostanu.auvaj

Artep však já vím,že jednou se to povede,tak kam spěchat. 😉

grej
autor
28. srp 2008

JO ono je to ročně? Tak to pak jo... já myslela, že to je 6 pokusů za život, jako u IVF... Tak to je pak pohoda...

Artep - ono to fakt nic neni. Já to měla předtím taky tak. Ale fakt to není vůbec cítit. Nejelpší by bylo zaměstnat manžu, to by ses na to nemusela ani koukat 😉

Já přibrala za poslední rok 7 kg 😠 😠

mufy
28. srp 2008

Holky já valím,mějte se pěkně.Papa

artep26
28. srp 2008

No ani se nechci vidět, až budu jednou těhu 😠
To už se asi neunesu 😀 😀 No co se dá dělat 😎

grej
autor
28. srp 2008

Pa holky, taky valím 😀

artep26
28. srp 2008

Pa pa Grej 🙂

michina
28. srp 2008

Holky, ja se sem dnes nedostala, dneska auditovali naše odděleni, takže fofr v práci a dneska jsem pak šla brzo, už o čtvrt na 4, heč! 😉

Jinak, Grej, me se to do te me pneumatiky bude taky pichat dobre, jedna velka, jedna mala a za rok taky 7 kilo nahore. ☹
Dneska jsme s manzou byli nakupovat (zitra mame oba dovolenou, jedem na tri dny k nam na chatu slavit moje narozky, je to teda takova spise slezina nasich znamych z cele republiky konana vzdycky posledni vikend v srpnu) a tam byla takova silna mlada pani. Docela obstojna horni polovina tela, ale zadek a boky jako ja dvakrat. A docela mlada a asi 5lete dite v kosiku (jako sedelo 🙂 ). Tak jsem manzovi pani ukazovala a rikala, ze snad takhle nebudu vypadat po tech injekcich a stimulaci.
On na to nic nerekl, jen se usmival (asi nad tim, jak mame my zenske mysleni.. 😀 ). Nicmene ja si koupila Marshmellow (nebo jak se to pise) a venku, co jsme nakladali do auta asi padesat milionu tasek na chalupu, jsem je doslova sezrala 🤐 Manza se na me podival, kdyz jsem tlacila posledni kousek a maskovala prazdny pytlik v kapse (fakt jako male decko 😅 ).
Prej: "Co se tak culíš, zas vidíš někde nějakého pěkného chlapa nebo někoho známého?"
".... 😵 Neeee..."
A on: "A nemysli si, ze jsem nevidel ten prazdnej pytlik, ty budes tlusta z tech pytliku a ne z tech injekci!" 😠 😎
Tak to jsem se fakt musela zasmat.. 😀 😀 Źe má bohužel pravdu... 😠 Já a jídlo a nedostatek pohybu, to bysme si mohly vyprávět.. Už abych byla těhu (a manža jednou poznamenal - a myslíš, že to těhotenství ti jako sežere špeky nebo co? - Ti chlapi fakt někdy dokážou potěšit.. 😠 ) 😎

michina
28. srp 2008

Tak krásný víkend a v pondělí papa!
Ať vám to tu rychle utíká, Mufy , tobě at už je konečně zase jasno, at jsi klidnejsi, grej, tobe at se fajn stimuluje, hlavne hodne pij! A Artep, my už jdeme pomalu do toho, co?
Zanetiku, nohy nahoru a odpočívat! 😀

😎

mufy
29. srp 2008

Dobré páteční ráno.Konečně jsme se zase dočkaly.
My budeme zítra taky slavit,manžílek má narozeniny.Dneska mu budu chystat ten chlebový dort.Jsem zvědavá,jak se mi povede.Zkusím ho pak vyrfotit ( podle toho,jak se mi povede ). 😀

Michi užij si to na chatě.A taky se pořád vymlouvám na hormony,ale je to i částečně ze sladkostí. 😀

zanetik
29. srp 2008

Dobré ranko berušky moje, tak včera jsem se nestihla rozloučit, protože jsem na hodinu opouštěla práci, představte si, že přišel majitel, že jsem ve výrobě něco řekla, takže mi dává na vybranou výpověď dohodou nebo paragraf, tak jsem se s ním dobu dohadovala jako za co, že si nejsem vědoma, že bych řekla něco co by mohlo firmě ublížit, že s klukama řešíme jiný problémy, tak se prej se mnou o tom nebude bavit, řval na mě, no a já v šoku mu podepsala dohodu jak jsem se ho bála a celá se klepala...husa teď vím, že jsem se měla sbalit a odejít nic nepodepisovat, protože mi neřekl důvod, nemá důkaz a těhotnou nemůže propustit ani za porušení kázně..teď už to vím...a ještě mi řekne, že s moji prací byl vždycky na 100%spokojenej, pravej důvod bude, že se mě potřeboval někdo zbavit, možná moje šéfová pro dceru kadeřnici, aby tam mohla zůstat...zajímavý, že to udělal majitel, když výpovědi dává výkonný ředitel, který tam včera a dnes není...

Takže uřvaná vystresovaná jsem zjistila, že zase špiním, tak hned k dr.ten má dovču, tak k obvoďákovi, ten mě poslal do nemocnice, jedna se maluje, tak do druhé, tam jsme přes hodinu čekaly, dr. byl u porodu, do toho mě chytla děsná migréna, špatně jsem viděla, brněla mě a necítila jsem půlku těla, no super den včera, jenže polovinu co říkal dr. si nepamatuju, nemohla jsem si ani vzpomenout na č.popisný kde bydlím, byla jsem úplně mimo, monitor byl tak že jsem na něj neviděla, ale říkal dr. že jsou obě živý jedno 6+6 a druhý 7+4 ,takže jsou asi dvojčátka tutový.

No a teď jdu k obvoďákovi, protože mi v nemocnici nevystavily neschopenku, tam jsem odmítla hospitalizaci a budu holt doma odpočívat dřív než jsem měla v plánu a jdu na pracák ještě za právníkem, po obědě se ozvu papá






















😅 😠 😠

artep26
29. srp 2008

Ahoj holky, Michi tak si užiji víkend.
Mufy chlebový dort jsem dělala kamarádovi a fakt se mi povedl. Možná bych ve foťáku našla fotečky. Ale teď to nemůžu hledat jedeme do toho Sanusu Na UTZ.
Žanet to je fakt síla. Neměla jsi mu nic podepisovat, nevím jak to budeš mít, jak je to s ochranou lhůtou atd. ale když nemáš zaměstnání, tak pak přijdeš o dost peněz na rodičáku. Ségra taky takhle odešla na dohodu těhotná a teď jak změnili zákony, tak jí od 20 měsíců dítěti vyplácejí místo 7500 jen 3800 Kč. No nechci tě strašit.
Máš šéfa pěknýho vola, promiň že jsem to tak napsala.
Nenervuj se, vyprdni se na něj, hlavně že jsou mimi v pohodě. Hlavu vzhůru Žanet 😉 🙂

artep26
29. srp 2008

Jo MIchi vše nej nej a já se loučím 😀 😀 😀
Pa pa pa 🙂 🙂 🙂

mufy
29. srp 2008

Zanet já si myslím,jestli šéfová náhodou něco neřekla a nechtějí se tě takhle zbavit.To víš, někdo to tak dělá,aby nemusel platit ještě těhotné.NO nebudeš to mít lehký,hlavně klid a nestresuj se,mysli na miminka.Vím,že to stejně nejde,ale zkus to.

grej
autor
29. srp 2008

Michi - tak koukám, že jsme na tom opravdu podobně 😀 Jak s těma kilama, tak s tím, že budem "tlustý" po sladkostech /já ujíždím spíš na sladkým pečivu než na bonbonech/ a s tím, jak nám to manžové dávaj sežrat 😀 Já už se teda těším až budu po IVF. Buď to vyjde a bude mi jedno, že jsem tlustá, nebo to nevyjde a můžu začít hubnout. To jsem si dala předsevzetí!!
Užij si dovču a pěkně oslav narozky!!

Mufy: Chlebový dort? Tak to pak fakt hoĎ foto, vůbec si to nedovedu představit... Koukám, že ti teplotka stoupla, to je hned lepší nálada, co? Budeš teda zítra testovat? Stejně si myslím, že je brzy. Být tebou, prdím na to a klidně piju. Stejně ještě embryo žije z obalu, tak by mu to ani neublížilo (pokud se neožereš jak prase, což nepředpokládám 😉).

Zanet - to je hrůza!!!!! Takže to vypadá, že ta tvoje šéfová bonzovala, co? Sakra, to nemohla počkat třeba až do dvanáctýho týdne??? Ach jo, jaký jsou ti lidi svině, co? Takhle vyrukovat na těhotnou. Sama máš hormony rozhozený z těhu a ještě se nervovat kvůli debilnímu šéfovi... S tím právníkem se pora'd , to je dobrý nápad...
Držím palce ať to dobře dopadne!
Hlavně že miminka jsou v pořádku!!!