Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

divabara
10. zář 2008

Ahoj holky,

mam radost z Grej !!!!...ted uz jsou mimousci v brisku a u mamy je jim nejlip !!! drzime s mimcem palec a tesime se na dalsi tehulku / y !!!

Pa

artep26
10. zář 2008

Ahoj Baruš, tobě už se to taky krátí, viď? Hlavně aby bylo vše v pořádku 🙂
Myslím na Grej, asi chrupe doma v pelíšku a doufám že ti malí nezbedníci se taky zachumlávají 🙂

mufy
11. zář 2008

Dobré ráno holky,

ještě vyspáváte?

Grej tak co? Kolikabuněčné ti zavedli?Teď jen odpočívej. 😉

zanetik
11. zář 2008

Dobré ranko berušky, já jsem od 7h vzhůru, aby taky ne když chodím ve 22h spát s Davidem..
Tak jsem na Grej zvědavá jak se cítí...
Jdu v 11:30 k dr., tak doufám, že mi udělá UZ, abych měla další fotečku, musím taky vyfotit svoje bříško, koupím dneska to multifunkční zařízení a hodím vám do alba konečně nějaký fotečky...

grej
autor
11. zář 2008

Ahoj holky! Jste berušky, že na mě tak myslíte 😉
Takže opravdu nám zbyly dva embrouši. Embryoložka si myslí, že budou OK. Že se prostě nevyvíjeli dle tabulek, ale že to nemusí nic znamenat. Jeden to vzdal, nezačal se vyvíjet vůbec a dva jo. Viděla jsem je na UTZ (jen teda jak se válej v misce). Ptala jsem se, jak jsou velký, tak prý už se ty buňky nedaj spočítat. Tak co to je - morula?

JInak ta boelst břicha byla včera šílená celý den. Transfer mi dělala doktorka, tak jse se jí ptala, co to může být. Zjistila, že mám zvětšený levý vaječník. Že by to nemělo ničemu vadit, jen kdyby se bolest zhoršovala, tak se mám ozvat. Tak že by náběh na OHSS? Takže jsem včera po transferu ležela doma a lila do sebe litry vody. Ještě v noci to bolelo jak pes, teĎ ráno už to vypadá líp.
¨Víte co je zajímavý? Že když spím, tak to vůbec nebolí. Jen se proberu a ležím, tak cítím, jak to začíná bolet. A když se pak zvednu, tak se to rozjede na plný pecky. Pak si zas lehnu, usnu a přestane to bolet 😀

ROzhodla jsem se, že se nebudu furt jen válet, doma naprosto normálně funguju. Ráno jsem si udělal výbornou snídani - míchaný vajíčka s žervé a pažitkou 🙂 Mňam. Teď tu mámě vypaluju nějaký dvd, abych jí je mohla odpoledne dát. Staví se tu za mnou na kávičku.
Až to dovypálím, tak si přetáhnu internet do obýváku, připnu k noťasovi a budu pěkně on-line 😉 Tak se pak zas přihlásím!!

Zan - těšíme se na fotku!!!!!!!!!!!!!!!!

mufy
11. zář 2008

Ahojky Grej,

tak to ti zavedly asi fakt morulky, to by tak odpovídalo 4denní PK.

A náběh na OHHS můžeš klidně mít, tak hodně pij a šetři se.Někomu to vyjde když leží a někomu zase když už od samého počátku něco dělá. To je různé.
A kdy máš jít na krev nebo udělat test?

grej
autor
11. zář 2008

Tak už jsem si to přehodila do obýváku. Jen mě štve, že jsem nenašla redukci na klávesnici. Je tam taková ta kulatá koncovka a já mám na noťasovi jen USB konec. No nic. Chtěla jsem si ulehčit psaní, protože na notebooku to stojí za prd.

Na test z moči mám přijít do GESTu 17 - 20. den. Takže pokud do té doby nedostanu MS, tak to jasně 17. den jistí 😀 To vychází na sobotu 27 září. Ty jo, to je doba... Ale jak se znám, zkusím testnout asi 14 dní po OPU, což je už příští sobota 21.9.

Dnes už je mi mnohem líp, takže jsem to tou vodou asi fakt rozehnala. Jsem ráda...

divabara
11. zář 2008

Ahojky,

Grej, tak to vypada slibne... 😉 No, kdyz ti budou treba delat ten test toho 27.9., tak ja zrovna nekde budu tlacit..., to proste musi vyjit !
Jojo,Artep, uz se to fakt krati, uz bych chtela mit mimouska u sebe...pry mam byt ve strehu tak od 20.9., tak uvidime.Bylo by to fajn, aspon by me nemuseli porod vyvolavat kvuli tem protilatkam, takze radeji o neco driv !!!

grej
autor
11. zář 2008

No jo, Baruš, tobě už se to fakt blíží 😉
Věřím, že to vyjde holky, pořád věřím tý vědmě 😉

mufy
11. zář 2008

Grej tak to bys byla 10 den po ET, to by se něco mohlo už objevit,ale pozor na Pregnyl, jestli ti píchali. Mě se v těle držel 12 dní,tak abys nebyla zklamaná. 😉
No vypadá to dobře,tak se to určitě podaří. 🙂 Musí.

Baruško tobě se to už krátí.Za chvíli už budeš mít broučka u sebe. 😵

grej
autor
11. zář 2008

Píchala jsem si Ovitrelle, to bude asi to samý jako Pregnyl... Ba ne, zkusím to vydržet co nejdýl... 12 dní, to je teda celkem dost, ne?

divabara
11. zář 2008

Grej, a co kdybys to nechala az na toho 27.9.? ja vim, je to dlouha doba, kdyz je clovek napnuty jak struna, ale proste je to jen muj nazor 🙂 Vsak uvidis, jak se budes citi, a tak...My proste drzime pesti dal!!!

divabara
11. zář 2008

Holky, tak ja se prozatim loucim, zkusim se domluvit s praktickou lekarkou, aby mi pichali ty injekce vitaminu B12...brrr, tak snad mi to pichnou...nevim, jeslti za tento ukon budu neco platit,ale nic se neda delat, kvuli miminku vse vydrzime...

Papa

grej
autor
11. zář 2008

To je jasný Baruš, zkusím to vydržet co nejdýl, to je jasný 😉

Tak ať ti to u lékařky dobře dopadne!!!

mufy
11. zář 2008

Grej já si myslím,že pokud bys počkala co nejdýl a MS by stejně nepřišla, tak by to bylo jasné. Takže raději netestuj a nechej se překvapit.Zkus to vydržet. Já vím,že to nejde,ale kolik holek to vydrželo a těhu jsou. Já si říkám,že taky nebudu testovat až po vynechání MS.Tento měsíc to nějak nehrotím.Nějak je a nějak bude. 😉

grej
autor
11. zář 2008

Mufy, to já bych ráda vydržela, jenže mě Utrogestan zadržuje MS. Takže to, že MS nedostanu, neznamená, že jsem těhu 😉

mufy
11. zář 2008

No mě zadržuje Utrogestan MS asi tak 3 dny,tak to už vím,že min. 16 dní nedostanu MS, tak potom,jestli by nedošla bych testla.Tak jsem to myslela. 😉 Ale samozřejmě to nevydržíš.Já bych taky nevydržela.Byla bych napjatá jak struna. 😀

grej
autor
11. zář 2008

No takhle - já dokud nevysadím Utrouš, tak MS nedostanu. Minule jsem přišla i na to, že mi dokonce Utrouš zastavuje i krvácení dásní 😀 Ne jen tu MS 😉 No a Utrouš mám brát do té doby, než k nim půjdu na kontrolu. Takže já asi testovat dřív budu.
Minule jsem teda začala v den, kdy měla přijít MS, špinit. Tak myslím, že to byl slabý odvar MS, kterou zdržoval Utrouš. Takže asi jakmile začnu špinit, tak prostě testnu, abych věděla...

Kde jsou všechny holky? Snad není Artep moc blbě, při té stimulaci...

Mufy - kdy jdeš na to další IUI? TeĎ už někdy, co?

mikulka
11. zář 2008

Ahoj holky,

Grej, hodně pij a jez tvarohy a sýry, to fakt může být náběh na OHSS! 😠
Já se přimlouvám za to, abys netestovala. 😉 A pokud bys fakt nevydržela, pak bych testla nejdříve 14. den od ET. Tak hlavně ať to vyjdeeeeeeeeeee.

Báro, tak za chvíli se porod přiblíží, co? Bojíš se? Máš už vše připravené pro mimi? Mně zbývá ještě (už jen?) měsíc... 😕 😅

mufy
11. zář 2008

Grej aha já totiž beru Utrouš 17 - 25.den cyklu a pak to vždy 30 den dostanu. Takže to chvíli trvá. Ale když jsem si zaváděla gel ( něco podobného jako Utrouš ),tak jsem dostala MS taky i přes to,že jsem si ho zaváděla,ale až tak 3 dny po termínu MS,tak to by ti snad taky tak mohlo vyjít.Ale raději si testy nekupuj,pak bys nevydržela a zkus testnout co nejpozději.Jak radí Mikulka klidně i 14 dní po ET. 😉

Jinak já jdu na inseminaci příští týden. V pondělí jdu na UTZ a tam mi řeknou, jak to roste a počítám,že na IUI půjdu ve čtvrtek nebo v pátek.

Pak jsem se ještě objednala na rehabilitaci cvičit Mojžíšku.Snažím se sama,ale raději bych měla jistotu,že to cvičím správně. A taky bych chtěla před tím mobilizaci. Co to je třeba mobilizace zad a nebo krční páteře? To se všechno dělá přes konečník a nebo tak nějak srovná záda?

artep26
11. zář 2008

Ahoj holky, tak jsme zpět z Pardubek. Ještě jsme se stavili na nákupu, pro Andulku ve škole a konečeně je trošku klídek tak jsem dočítala co u vás nového 🙂
Grej tak super že se povidly 2 kousky, já nechi radit ale měla by jsi asi ležet. Kamarádka co je po podařeném IVF mi kladla na srdce, že opravdu ležela 3 dny po transferu. Ale je to asi případ od případu, viď??
Jinak já snad na KO OK, na obouch stranách po 10 folíkách velikost ca 12 mm. Zítra ještě dávku 200 Puregonu, od soboty 150 a denně píchat Orgalutran. Ptala jsem se jak to vypadá, prý dobře 😀 takže jí věřím. V pondělí v 8 jdu na další KO, UTZ a krev, tak snad budou folící tlusťoučcí 🙂
Zdravím skoromaminy Mikulku a Barušku.
Mufy tobě už se to taky blíží viď, tak tfuj tfuj dopředu, ať už nikam nemusíte a konečně se to povede 🙂

grej
autor
11. zář 2008

Holky já ležím, celý den jsem u telky. Ale není to tak, že bych se jako vůbec nezvedla. Prostě si jdu uvařit oběd nebo tak. Pečivo mi dnes přivezla mamka, tak ani nemusím na nákup...

Uvidím prostě jak to půjde. 25.9. máme jít na svatbu, tak asi testnu před tím. To bude 15 dní po ET.

Mufy - podle tebe vidím, jak ti to utíká... Střídá se mi u tebe pořád jen IUI a čekání na MS/test 😉

Mobilizaci se dělá přes konečník, to ti rovná kostrč. Pokud je to teda třeba. Pak mě ještě rovnala žebra, to normálně tím, že ti různě tlačila na ruce a pak to uvolňovala...

Artep - fakt super počet 😉 To půjde, neboj 😉

michina
11. zář 2008

Samé dobré zprávy tady dnes čtu, Grej a Artep!! Já mám taky jednu, dnes mi přišla sms od mého gynekologa, a preventivní stěry z čípku jsou normální. Takže hurá do dtimulace. At uz je to pondeli, dky mi reknou co jak bude!!! 😵

A jak říká Grej, taky mám pocit, že to letí, u Mufy se mi střídá fakt závratnou rychlostí IUI a MS, Grej začala stimulovat a už je v podstatě těhule a Artep bude za pár dní taky... 😅 No to je paráda!

Tak na sebe ted dávej, Grej, pozor, morulky si tam uvnitř pečlivě hlídej a jak říkala moje kamarádka drhé, když byla těhu: "Moc nečurej a nekakej (a hlavně netlač), ať to z tebe nevypadne!" 😀 😀 😀 😀

divabara
11. zář 2008

Dobrý večer holky,

Artep, to fakt taky vypada moc dobre!!! Taky drzime vsechny pesticky...

Grej, ja myslim, ze uvarit si obed klidne muzes, jen bys asi nemela delat nic fyzicky namahaveho, proste pohodicka...

Michi uz taky bude stimulovat, Mufy jde na dalsi IUI...no to by bylo aby se tu neobjevily dalsi tehulky !!!!

No, co se tyce porodu, mam takove smisene pocity, aby vse dopadlo dobre....abych treba nejak moc nekrvacela, aby mimco bylo v poradku, aby nemelo snuru kolem krku,ale samotny porod, to beru jakoze to proste musi byt 🙂 Nejak se to mimco dostat ven musi...
Injekce dneska nakonec uplne OK, vubec nic nebolelo, ani nestipalo, takze B12 doporucuji 😉 Ani jsem nic neplatila...V pondeli jdu na dalsi...

Snad mam vse uz pripravene, zbytek se dokoupi pozdeji,ale nejvetsi radost mam ze satku na noseni deti...tak doufam, ze ten nas potomek v nem bude rad, kdyz uz jsem ho s takovou laskou vybirala...

tak dobrou noc...

artep26
11. zář 2008

Baruš díky za podporu nás všech 🙂
Taky na tebe myslíme, už to máš opravdu za chvíli. Ničeho se neboj, nebudu lhát, bolí to bolí ... ale až ti dají na bříško tvoje děťátko, tak ihned na všechno zapomeneš. Byl to můj nejhezčí a největší zážitek v životě.
Uvidíš že všechno bude v pořádku 😀 Ono teď už se s tím nedá nic dělat, jak píšeš nějak se mimčo ven dostat musí 😉

mufy
12. zář 2008

Dobré páteční ráno, konečně jsme se zase dočkali. 😵

Máte pravdu holky, celkem rychle to utíká, no když si vezmu,že už jdu na 4 inseminaci po IVF. Ale někdy se to samozřejmě vleče. Taky bych nejraději šla na IVF hnedka,ale musím vydržet a hlavně dát se do pořádku,ať si zbytečně neproplácám další pokus.Přemýšlela jsem o lázních,ale samotné by se mi tam nechtělo, to bych se unudila, jen kdyby někdo nechtěl jet se mnou.Co vy na to holky? No jo, jenže vám se to všem podaří,tak to asi neklapne,že?????? 😀

Baruško já budu mít obavy od začátku těhu až do narození,aby bylo všechno dobré a narodilo se zdravé miminko. Každá máma má strach. Dobře to dopadne.Za chvíli to budeš mít za sebou.

Grej tak zkus vydržet a testnout před svatbou. Budeme nervózní za tebe. Vždyť já si sama připadám,jako bych čekala na výsledek. Prožíváme to všechny spolu. 😉

artep26
12. zář 2008

Ahoj Mufy, mně se to taky někdy vleče, třeba jsem se nemohla dočkat, až začnu stimulovat. Teď se to rozjelo, píchám si 5. den, víkend uteče a už zase poletím do Sanusu.
On celkově ten život letí, viď??

mufy
12. zář 2008

No to letí a dost.

Vidíš,vy už všechny stimulujete a to jste nedávno začínaly.Musí se to podařit.Nám všem. 😵
Hlavně,že máš tolik folíků a reaguješ na to dobře. Hlavně,ať jsou kvalitní vajucha.Ale myslím,že u tebe problém nebude,když už jedno dítko máš. 😉

artep26
12. zář 2008

Mufy to jsem si taky říkala, když jsme se začali v roce 2006 snažit. A vidíš jak to dopadlo. Budeme mít (snad) zkumavkového potomka 😀 ale to neva, myslím že do budoucna se takhle budou rodit všechny děti. Když to vidím, jak ten počet párů co jim to nejde stoupá, tak to tak dopadne.
Mufy nebu't labuť 😀 všechny se dočkáme 🙂

michina
12. zář 2008

Faktem je, že zkumavkove deti je dnes moda. Rikala mi to švagrova, která je ted asi ve druhém měsíci a bydli v Praze, že tam na umele chodi skoro každá.

Artep a jak je ti pri 5. dni stimulace? To mame tak pekne rozdelene, furt se nam tady neco deje. Az ty budes mit zavedena embrya, tak ja budu na zacatku stimulace.

A fakt ten zivot holky leti, vzdyt uz to bude fakt skoro dva roky, co se snazime! 😎