Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
12. zář 2008

Ahoj Michi, no jo pěkně se tu střídáme, aby se pořád něco dělo 😀
Zachvíli nám ty palce upadnou 😀 😀 😀
No mně je dnes fajn, když zakašlu nedejbože kejchnout, tak je tam cítím ale není mi dnes zle od žaludku tak je to docela OK. Jen ten Orgakutran potvora štípe jako blázen 😠
No a taky už je na čase, abych byly těhu, co?? 😵 No uvidíme, jaké bude skore 😉
To ti taky uteče, taky jsem vyhlížela začátek a jsem si myslím tak v půlce a za chvíli je snad budu mít v břichu a pak děj se vůle boží 😉

mufy
12. zář 2008

Dneska je to úplně jedno,jestli je dítě ze zkumavky nebo ne. V dnešní době má tolik párů problém otěhotnět, že to ani jinak nejde.Hlavně,aby to miminko bylo.

No jo pořád se něco děje,až Grej bude vědět výsledek, tak Artep bude mít zavedená embryjka a pak zase Michi a já jen doufám,že do těch 2 měsíců,co mám ještě inseminace,tak se to povede. Prostě musí, přece tu nebudu sama. 😀 😀

artep26
12. zář 2008

Mufy doufám, že letos to všem zbylým, co zůstaly z babince, vyjde. Je nás už malinko, tak se musí přeci usmát štěstí i nás, ne?? Já si vůbec neumím představit, že by to nevyšlo, ale počítat se s tím musí. ☹ Bohužel 🙄

zanetik
12. zář 2008

Ahojky berušky moje, tak včera kontrola proběhla v pořádku, už mi dělal jen venkovní UZ, za 10dní jsme vyrostly 1cm takže máme 2,31 a 2,33cm, fotečku mám, jedu koupit skener a snad ji dostanu nějak do pc 😉
Jinak za tři týdny už jdu na velký UZ a krev, normálně se chodí v 16tt, ale říkal že při dvojčatech to preferuje už v prvním trimestru a na kontrolu k němu za 5týdnů. Mám i průkazku a dostala jsem nějakou krabici s letákama, litr brusinkového nápoje a dudák a plínu, tak musím příště sestřičku sprdnout, že 1x je to málo 😅
Tak a teď jedu do práce už dát lístek na peníze, je mi divně tam jet...ale zvládnu to, tak zatím papá

artep26
12. zář 2008

Ahoj Zanet, jak jsi tonakonec zvládla v té práci?? Nechala jsi to nebo jak??

artep26
12. zář 2008

Hlavně ať jsou mimísci v pořádku a sestru pořádně vyčiň, že odjakživa 1+1 jsou 2 proto potřebuješ vše 2x 😀 😀

mufy
12. zář 2008

Ahojky Zan, to je dobře, že kontrola dopadla dobře.

A co ta práce? Budeš to ještě nějak řešit? Určitě by jsi vyhrála.

artep26
12. zář 2008

Mufy já si taky myslím že na ní klekli a měla by to jasné. Vždyť z toho chudák měla šok a pochybuju že v tu chvíli věděla, co podepisuje a jaké to bude mít následky 😠 Sviňáci (pardon 😲 )

mufy
12. zář 2008

No to jo, ale přeci nemůžou vyhodit těhotnou, to je blbost. Na to jsou zákony. Prostě jim to nevyhovovalo, tak jí raději nechali podepsat výpověď s tím,že to udělá. No teď bych to brala přes právníka. 😠

grej
autor
12. zář 2008

AHoj holky, tak si představte, že jsem dnes spala až do čtvrt na jedenáct 😅 😅 To se mi nepovedlo snad od puberty 😀

Já myslím, že jestli se Zanet rozhodla, že už tam nebude nastupovat, tak asi nemá smysl se rozčilovat.

michina
12. zář 2008

Zan, ja se jeste bavila s lidmi, kteri v tom chodi a pokud jsi jim podepsala dohodu, znamena to DOHODu na obou stranach a tam asi neobhajis, ze to bylo pod tlakem, kdy je to dohoda. Kdyby to byla klasicka dvoumesicni vypoved, tak ano, ale u tohohle si nejsem jista... Zkus se fakt poradit s pravnikem, ale na pracovne-pravni pravo, tech vylozene specializovanych na toto je hodne malo.. Vetsinou maji jinou specializaci a tohle maji jako dodatek, ze to teda taky umi...

Grej, ty se mas!! Ja ted vstavam blbe, kdyz je rano tma.,.. 😠

mufy
12. zář 2008

To ne,ale mohla by na tom i něco získat.Třeba nějaké odstupné,protože jí dali výpověď oni ne ona jim. Ale třeba odstupné dostane. Uvidíme,až se tu objeví.

Grej to je žůžo takhle vyspávat,že?Taky bych to brala. Už jsem si říkala,jestli tak dlouho nespíš. 😉

grej
autor
12. zář 2008

Na odstupné má nárok jen kdyby jí propouštěli z organizačních důvodu - tedy při snižování počtu lidí nebo že by jí nabídli jinou práci a ona by nechtěla. Jinak ne☹ A souhlasím s Artep - pokud podepsala dohodu, je to dobrovolný úkon, takže na tom už nic neuhraje. To by fakt musela doložit, že jí donutili (třeba násilím nebo tak) a to by se asi hodně těžko prokazovalo...

No, já se vzbudila když odcházel manža do práce, tedy ve čtvrt na osm. Vypadalo to, že už nezaberu, tak jsem si pustila telku. ALe za chvíli už jsem zas chrněla. Pak jsem se probrala v půl devátý, řekla jsem si, že to ještě na chvilku zkusím, že mi aspoň ten den pak rychleji uteče a nebudu se dlouho nudit 😉 A nakonec z toho bylo čtvrt na jedenáct 😀

Tak já si asi půjdu konečně udělat tu kulajdu. Včera jsem se k tomu nějak nedokopala. Dělala jsem jen zapečený brambory se šunkou (podle tý reklamy - dobré nápady od Maggi). Byl tu zrovna brácha, tak to hrozěn chválil 😉

michina
12. zář 2008

Mufy, výpověd a dohoda jsou dvě uplne rozdilne veci, proto jsem se ptala, co vlastne podepsala. Alespon tak me doma drti manžílek, že si to NESMÍM plest. 😀

michina
12. zář 2008

A Grej, jak je ti? Nějaké změny? 😎 Jsem zvědavec.. 😀

grej
autor
12. zář 2008

Michi - nic nového. Břicho už téměř nebolí, jen občas trošku zabolí, ale proti tý středě je to slabej odvárek 😉 Takže pohoda 😉 Díky za optání 🙂

maja42
12. zář 2008

čus grej, zahlídla jsem tě na hlavní stránce - tak jsem vtrhla a dočetla se, že šklebani jsou na značkách, to je skvělé, že do té vrtule nakonec kopli 😀 držím palce, aby to klaplo, hlavně se zbytečně nevyšpeluj doma nebo v práci, nestojí to za to. přeju brzké ranní nevolnosti 😉

grej
autor
12. zář 2008

Ahoj Majo, díky 😉
Jsem v klidu, věřím totiž, že to tentokrát vyjde, tak se vůbec nestresuju 😉 Ještě že jsem u tý vědmy byla 😀

maja42
12. zář 2008

tys byla u čarodějnice?? 😕

grej
autor
12. zář 2008

No jasně, jen tak pro srandu 😉 Předpověděla mi, že to vyjde, budu mít dvojčata - páreček 😉 I kdyby to nakonec pravda nebyla, tak mě aspoň psychicky zvedla a tak nějak věřím, že to vyjde...

michina
12. zář 2008

šklebani jsou na značkách 😀 Chvilku jsem přemýšlela, co to je 😀

mufy
12. zář 2008

Michi já se v tom nevyznám.Přenechám to raději zkušenějším. 😀 😀 😀

Grej to je dobře,že ti nic není, mě taky nebylo nic,až do 5.6 dne po ET mě hrozně bolelo břicho,jako bych to měla dostat. Jinak nic. A moje sestřenka, co má ty trojčátka , té taky bolelo břicho asi 7 den po ET a pak se jí nafouklo a byla těhule. 😉

Taky bych byla ráda, kdybych někoho navštívila,aby mi řekl, kdy to konečně bude a jestli to vyjde. 😅

maja42
12. zář 2008

grej: no, do čarodějnice s největší pravděpodobností nepůjdu (kamarádka k jedné chodí pravidelně a pěkně jí to míchá život 😝 už nejmíň 5 let jí říká, že má ve venuši veliké kulové, tak je furt sama a čeká, až vědma zavelí. což se konečně stalo teď, aspoň něco, ovšem v 35 po tolika letech už to asi nebude jen tak, někoho najít a snést k tomu) ale pokud ti to vlilo jiskru do oka, tak asi nic proti 😉 hlavně ať se děcka snaží - a eště k tomu to budou asi blíženci, to byl náš sen 😉

grej
autor
12. zář 2008

Víš co, myslím, že něco pravdy na tom vždycky něco bude. ALe je fakt, že třeba trošku "slabší" jedinci se na to můžou upnout a zničit si tak život. Hlavně jsem někde četla, že ty vědmy nebo čarodejnice by něměly člověku říkat nic špatnýho. Takže to, že kámošce řekli, že má ve venuši pěkný prd, rozhodně nijak pozitivní teda neni...

Jasně - zvedlo mi to náladu, věřim že to vyjde, což je asi taky pro úspěch důležitý (nebejt totální pesimista). Protože před začátkem stimulace jsem nevěřila ani za mák, že by to vůbec mohlo vyjít...

Bliženci jsou dobrý znamení? Já totiž žádnýho neznám... Musím se podívat do horoskopu 😉

A jdu asi na krátkou procházku pro pečivo. Zatím je venku příjemný sluníčko, tak abych toho využila, když zítra má být jen těch 15 stupnňů 😒

maja42
12. zář 2008

ona jí říkala, že tam nevidí nic, to podle mě = je tam kulové 😒

my jsme toho blížence chtěli (manžel to vymyslel, akorát jsme původně plánovali, že už letošní 😔 ), protože jsme oba blíženci, dokonce aj naše šajzé katcé je blíženec (takže podle horoskopu je nás doma 6, hehe). obecně mi přijde, že ty jarně-letní lidi jsou víc vysmátější, žádní melancholici, ale teď už je mi to šumafuk. (měla jsem termín na josefa a my jsme chtěli pepu 🤐 )

nedávno mi mejlem přišlo totok http://numerologie.najdise.cz/
docela sranda, až na to, že jsem z toho vyšla jako úplný magor 😀 😀

mufy
12. zář 2008

Holky moje, jdu domů, mějte s epěkně a ty Grej na chatě odpočívej. 🙂

artep26
12. zář 2008

Ahojda Mufy, já už jsem doma, ten poslední den jsem si trošku zkrátila. Tak hezký víkend Mufy a v pondělí podám zprávy jak jsme na tom 🙂 Pa

artep26
12. zář 2008

Majo my jsme oba taky blíženci 🙂

grej
autor
12. zář 2008

Mno, tak to já jsem jako úplnej debil nevyšla, ale myslím, že na mě spousta věcí nesedí...
Já mám doma štíra, takže myslím, že hůř už být nemůže 😀 Je fakt, že já, jako narozená v létě (lev) nejsem tak negativní jako manža. On je často napruzenej a tak... Naopak, jeho táta je v květnu a je to věčně dobře naloženej člověk, takže na tom asi něco bude 😉

artep26
12. zář 2008

Já si to taky zkoušela, ale nějak jsem to nedočetla, já na tohle moc nevěřím. Lvů máme v rodině hodně (mamka, neteř, dcera, synovec, švára ...) a co kus, to jiná povaha. 😀
My s manžou jako blíženci jsme taky jiný (a to jsme jen 4 dny no a jeden rok) ale hlavní je, že si rozumíme (noněkdy se i hádáme to je jasný, ale kdo ne ?? 😅 )