Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
2. led 2008

Teda Mufy to je síla!!! Nemají roztok? To je snad jejich práce, aby si ho zařídili, ne? Kdyby sis nezavolala, dali by ti vůbec vědět?
To už je fakt vrchol... Přes prázdniny nemakaj a pak ještě nemají roztok 😠
Takže to bude až příští měsíc???
Hrůza!!!

Mikul, jak ty? Kdy se chystáš?

Papa Zihu. No jo, je toho v práci hodně, takhle po svátcích🙂 Já navíc ještě pořád doháním resty jak jsem byla v nemocnici...

mikulka
2. led 2008

Cože, Mufy?????To je snad vtip??? Jak je možné, že si ten roztok nesehnali, že se předem nepřipravili? To přece není možný! A to jako bereš léky zbytečně? Jak teď dál, to máš čekat zase měsíc?

mufy
2. led 2008

Jo holky budu čekat další měsíc,teď mám ty léky brát dál,abych dostala v normálu MS.Už mě to fakt neba.Prý jsem s tím měla počítat.Copak já vím,co oni dělají na začátku roku.Bylo mi řečeno,že mám v lednu přijít,ale netušila jsem,že tam bude zase nějakej problém.
Prý se tam všechno čistí atd....Ale co mě to zajímá.Mají být snad připraveni po novém roce,ne?
Ježíši jak mě to štve. 😠 Už jsem se těšila,že to tak rychle uteklo a teď toto. ☹

mikulka
2. led 2008

Teda mufy, ty máš smůlu, to je síla. Jak jsi s tím měla TY počítat??? To ONI s tím snad měli počítat, ne? To koukám teda!
Ale když na to teda budeš čekat zase měsíc, už to pak snad aspoň bude tuplované a vyjde to 🙂 😉

Grej, taky jsem si nás tak projížděla a zjistila, že jsme zbyly už jen čtyři snažilky 😕
A jak u tebe, bříško nebolí? Kdy jdete do CAR?

Holky, já mám od včera něco s tlakem, nízký. To mám normálně, ale teď extrémně nízký, včera jsem málem omdlela, viděla jsem dvojitě a furt jsem se motala. Dbes je to lepší, ale stejně nic moc. dělám z domova, do práce bych nedojela. Myslím, že je to ještě dozvuk stimulace. Tento cyklus jsem třeba vůbec neměla ovu! jsem furt rozhozená. A jsem zvědavá, kdy teda dorazí MS, když nebyla ovulka? 😒

grej
autor
2. led 2008

No to snad není možný. S čím jsi měla počítat? Že to budou takový lemplové, kteří si nebudou schopni zajistit materiál pro svou práci???
To už bych je tam fakt seřvala. I když chápu, že člověk je z toho asi tak vyřízenej, že ani nemá sílu na odpor...
Navíc - ty léky sis platila? Jestli jo, tak by ti to teda měli uhradit...

TO je hrůza!!! Člověk aby za všechno platil a oni ani nejsou schopní mít všechno připravený 😠 😠 😠

mikulka
2. led 2008

Právě, jestli sis ty léky platila a teď budeš potřebivat další, tak co jako s tím. To je síla.

mufy
2. led 2008

No moc jsem za ně nedala,asi jen 200-300 Kč.To zase není moc nato,kolik se platí za IVF.Jsem už z toho taková nijaká a už nemám ani sílu jim něco říct.Štve mě to moc,ale jak vidím,tak s tím nic neudělám.Holt zase budu muset čekat.To mimko nám fakt dává zabrat,co všechno musím kvůli tomu všemu protrpět a jaké nervy musím mít.Za celý rok co chodím do té nemocnice,tak se mnou nic nedělali i na IVF jsem musela čekat jen půl roku kvůli jejich dovolené.Já už nechci čekat další půl rok. ☹

mikulka
2. led 2008

Mufynko, neboj, tohle bude už úplně poslední čekání.

mufy
2. led 2008

Mikulko to teda doufám,co si fakt musíme vytrpět,to je děs. ☹
Já bych si tak přála,abychom všechny už tento rok našly ty naše vytoužené //. 😵

mikulka
2. led 2008

Snad se nám to podaří všem, už je toho dost, že jo!
Já mám tento cyklus BT jako výsměch, každý den zcela jinou teplotu a velké výkyvy, a bez ovulace. Celý měsíc je mi navíc divně od žaludku a teď ještě to motání hlavy a dvojité vidění. Přikládám to stimulaci. 😠

Grej, a co ty? Co bříško? A kdy jdete do CAR?

grej
autor
2. led 2008

Mufy, je to hrozný, já vím, ale prostě nám to všem vyjde v únoru 😉

Mikul - a ty už stimuluješ? Kdy tam jdeš?

Holky mě je krásně. MS byla jak ze žurnálu, úplně stejná jak před laparkou.
Příští týden jde manža na kontrolní spermio a v pátek (11.1.) jdem do GESTu domluvit se co dál.

Zítra jsem se objednala na Mojžíšku, tak budu mít zas mobilizaci a nějak příští pondělí čekám OVU, tak uvidíme. Tenhle měsíc tomu nechám volno a pak ... no prostě uvidíme co nám poví doktor.
Je mi fakt dobře, nic mě nebolí. Občas ještě trošíček špinim, ale jen tak divně. Místo normálního bílýho hlenu mám takový lehce růžový. A jen někdy, tak nevím. Jizvy poctivě mažu, tak snad budou hezký. ALe pořád to mám pod nima takový tvrdý. Ale to je asi normální.

Holky jdu se rozloučit. Jedu domů. Teda - nejdřív jdu k Majmu na kafe, tak se těším, až uvidím ten její pupík🙂 Pá zítra!

mikulka
2. led 2008

Pozdravuj mamunku 🙂

Já čekám na MS a protože BT byla divná a ovu nikde, nevím ani, kdy to dostanu. Měla bych v pátek. Tak snad.
Furt se mi motá hlava, holky, nemůže to být v rámci PMS? NIkdy jsem to neměla, co vy?

grej
autor
2. led 2008

Mikul - mě se taky hlava nikdy nemotala. Teda motala, ale to bylo tak nějak v mezidobí mezi ovu a ms a to bylo vždy jen krátkodobé a spíš z nedostatku vzduchu...

Jestli bereš hormony, tak to bude asi z toho. Tak já už konečně jdu. páá

sroubek
2. led 2008

tak jkoťátka zdravím zdravíma přeji vše nej do nového roku...mě je zatím dobře...druhá MS...nepřišla 🙂

bříško se občas nepatrně ozve..ale roste 🙂 a tak věřím, že je vše ok. 🙂

ale nesmím to zakřiknout den D je až 10.1. tak uvidíme 🙂 a já už začínám být brutální optimista 🙂

mufy..jsou to hrozní lemplové..ten ket bych si tam nechala udělat, ale to IVF už jinde

grej: mě právě od toho IVF odradily reakce holek...říkala jsem si, že tomu dám šanci půl roku a uvidí se..jsi po odstranění těch ložisek...m,yslím, že je tu velká šance

mikul: to s tím cyklem mě mrzí, ale měla jsi to vždycky ok...tak v to i věřím

michi: moc na tebe myslím gratulaceeeeeeee:o))) 😵

mikulka
2. led 2008

Grej, neberu zatím žádné hormony, asi je to ještě z těch prvních. Doufám, že už budu konečně zdravbá jako dřív! 😖

šroubečku, ahoooj, to je dobře, že bříško roste, bude to ok 😉 🙂

elly
2. led 2008

Holky dik..jo jo leti to jako blazen.....a mate pravdu celej tatinek 😀 😀 jen pry oci ma po me... 😖 😀

mufy
3. led 2008

Dobré ráno holky, včera mi nějak blbnul internet,tak jsem se už nemohla na něj dostat.

Nejhorší na tom je,že do sebe pořád láduji nějaké svinstvo a to tělo to pak těžce zvládá.Navíc mě tak bolí prsa.A to jsem teprve týden po MS.
Musím to už prostě vydržet do konce,nedá se nic dělat.

Sroubečku,to je dobře,že je všechno v pořádku.Drž se.

Mikulko já měla po IVF taky divné cykly,ještě se mi to nesrovnalo.Ovu si chodí kdy chce a MS chodí taky později a někdy zase dřív,než by měla.

Grej všechno už bude dobré,uvidíš.Hlavně,že jsi měla MS v normálu.
Já měla po IVF taky všechno hnedka vnormě,ale pak to začalo,prodloužené cykly, ovu byla později a MS si chodí jak chce.Zato prsa mě bolí skoro celý cyklus.Fakt hrůza.

grej
autor
3. led 2008

Dobré ráno holky,

mám vás všechny moc pozdravovat od Majmunky. Pupík už má fakt obr, jojo, letí to🙂

Mikul, Mufy - no jak vás tak poslouchám, tak tomu asi fakt nechám ty dva až tři měsíce. Je to hrozný, když pak člověk ještě trpí rozhozeným cyklem 😖

Taky jsme se s Majmun rozčilovali, jak jsou u Vás, Mufy, neprofesionální. Možná by opravdu stálo za to, navštívit pak jiné centrum. Shodly jsme se, že v Praze bude možná trošku větší kvalita hlavně tím, že je tady velká konkurence a člověk si prostě může vybrat. Kdežto v Olomouci asi hřeší na to, že jsou tam jediný ☹ Je to smutný ☹

Sroubku, na tebe jsme včera taky myslely🙂 Jsme moc rádi, že se cítíš tak dobře!!! Hurá!!!

JInak mě taky narostlo břicho, ale z hormonů ani z těhu to rozhodně není 😀

Mikul a kdy na to jdeš teda ty, na ten KET?

sroubek
3. led 2008

grej, ty jsi kecka 🙂

tak jo..já se holky modlím, aby ta návštěva u mudr. 10.1. dopadla dobře...ale musí musí 🙂

spíš než na zvracení..mi bývá mdlo...ale nic strašného...zatím těmi začátky proplouvám tak nějak hladce..každé mamině asi nemusí být špatně, že? 😉

mufiku...fakty zapřemýšlej o změně.....

grej: to je supeeer, že má majmuuu velkýho pupiika...já aasi budu taky pupiikovy typ 😀

sroubek
3. led 2008

a holkyyy..moc díky za podporu

😉

mufy
3. led 2008

Grej však já už o tom uvažuji,že bych to změnila,ale na ten Fertimed si moc lidí taky stěžuje,tak je to pak těžký se rozhodnout.Nechci hnedka v začátku udělat chybu.Mám ještě 3 pokusy,takže teď si ještě nechám udělat ten KET a pak jedno IVF a pokud se nezadaří ani toto a budou se v nemocnici chovat jako doteď,tak přejdu jinam.
Mě to hrozně mrzí,že místo toho aby nás snažilky podporovali,tak nám hážou klacky pod nohy.

Grej jinak taky ti radím,aby jsi tomu nechala aspoň teď volný průběh,pokud máte jinak všechno v pořádku.Na IVF nepospíchej,to je spíš pro nás,které mají problém s partnerem.Za ty rozhozené cykly ti to nestojí.Třeba se to povede i tak.
A pozdravuj Majmunku. 🙂

mikulka
3. led 2008

Ahoj holčiny, zdravím vás a taky naše maminky, elly a elu... 🙂

Mufym, mně bolí prsa také celý cyklus. Teď ani nevím, kdy přijde MS, protože to vypadá, že nebyla ovu, nebo že byla 20 DC!!! Tak vzorné cykly jsem měla.

Grej, právě, že mám teď vše rozhozené, nevím, kdy půjdu na KET, asi konec ledna, ale fakt nevím. Záleží, kdy dostanu MS a jestli bude vše ok. Pořád mě bolí břicho a teď ještě to motání hlavy. Kdybych ti mohla radit, nech snažení ještě volný průběh a IVF si nech nakonec. Může se povést napoprvé, ale když ne, je to velký záhul a tělo se vzpamatovává dlouho.

Mufy, u tebe věřím, že nebudeš muset měnit CAR, že se povede v tomto.

šroubku, tak už příští týden uvidíš srdíčko 🙂 😉

sroubek
3. led 2008

mikul...doufám 😉

jinak holčiny nedá se nic dělat..včera jsem se flákala..dneska též...a je tu práce jak na kosetel..ozvu se vám příští týden...

přeju...žádné vrásky a uvidíte, že se vám to zdravíčko srovná 🙂

grej
autor
3. led 2008

Tak jsem se vrátila z narovnání kostrče. A začínám zase cvičit. Bude to boj, měsíc jsem nic nedělala 😉

Sroubek - už se těším, až nám sem hodíš první obrázek mimíska 😉

Holky já po tom narovnání mám vždycky takový choutky 😅 🤐 Doufám, že dnes manžílek večer nikam nepůjde 😵 🤐

mufy
3. led 2008

Mikulko dej sem tvůj grafík ať vidíme,jaký máš cyklus.

Po tom IVF je to fakt hrozné.Nejraději bych už na to nešla.

Sroubku těšíme se s tebou na srdíčko.Pak sem musíš dát fotečku. 🙂

majmuna
3. led 2008

Ahoj holky! 🙂
Tak se jdu juknout jestli me Grej moc nezdrbla 😀 ....ani ne.....ja mam totiz nejenom velkej pupik ale uplne vsechno 😀 I vole ty vo...... 😀
Doufam ze alspon malej bude krasavec kdyz si to mamka takhle vyzrala 😀 A to doslova....20 kg na 160 vejsky je teda odstrasujicich 😖

Mufy ja teda byla vcera taky pekne vytocena.....clovek kterej to cekani nezazil by to bral asi jinak ale pro kazdou z nas by to byla rana 😠 Doufam ze se potvrdi alspon ty reci ze vsechno zly....... 😉

Sroubek uz se nemuzu dockat jak budes vysranej z toho UTZ 😀 Koukej psat at nemame strach co je s tebou 😉

Holky jinak porad nejsem nejak srovnana s tim ze tu s nama bude za chvilku nejakej novej clovicek 😀 Mam vypranou teprve jednu pracku pradla a to to odhaduju tak na min. 5 😀 Ja ani netusila kolik sracicek mam nakoupenejch 😀 Nevim kdo to teda bude zehlit ☹ To uplne nenavidim.....

Kdepak mame Dibdonku? Doufam ze si jen lebedi s pupickem a je v poradku 🙂

Ja jdu na kontrolu 8.1 a 15.1 i s tatkou na velkej UTZ kde uz se snad dozvim jak je macek velkej.....jsem vzdycky uplne mimo ze se z toho vratim bez informaci 😀

grej
autor
3. led 2008

Nazdar Majmu!
Právě tady baštim ten capuccinovej chlebíček. Mňamky!! Lituju, že jsem víc než půlku dala manžovi do práce 😀

Holky, Majmu přehání. Jestli má 20 kg nahoře, tak to teda na ní vůbec není vidět! Vypadá moc dobře, holka naše 🙂

Tak příští týden bude velkej kontrolní, co? To nám sem budete holky sypat samý dobrý zprávy a počty milimetrů (či centimetrů) 😉

No jo, Dib už tu dlouho nebyla... Asi si ještě užívá dovču a do práce půjde až v pondělí...

mikulka
3. led 2008

Ahoj majmunko, však to pak schodíš. A kdy máš vlastně termín?

Tady je moje křivka:
http://www.fertilityfriend.com/home/184ca0

Jestli byla ovu 20 DC (!), tak to jako dostanu MS o týden později, když jsem mívala ovulku 12 DC?

Mufy, nedivím se ti, že bys na IVF už ráda nešla, je to hrozný zážitek. Snad už nepůjdeš!

mikulka
3. led 2008

shodíš 😅 , teda 😎 !

grej
autor
3. led 2008

Mikul, jojo, ta fáze od OVU do MS bývá vždy téměř stejná /mě se střídá 12 a 13 dní/. Takže pokud se ti ovu posunula o 8 dní, tak by i MS měla přijít o cca 8 dní později...