Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
24. zář 2008

Tak to mě ten Utrouš asi veškerý choutky omezil na minimum. Navíc - člověk je pořád upatlanej, pořád z něj něco teče, tak asi ani není o co stát... Přitom paní embryoložka říkala, že bychom neměli sexovat tak týden po ET, takže už dost přesluhujem 😉

No já na něj tuhle začala šahat, myslela jsem, že mu jako udělám dobře, když chudák tak trpí, a on mi pomalu ještě vynadal!! Že bych mu na něj pořád šahala... NO na zabití. Člověk mu chce udělat radost a on takhle... Ale věřím, že si ani jinde neužívá... On je asi fkat rád, že má chvilku voraz 😀

artep26
24. zář 2008

😀 😀 😀 😀
To já si včera fikaně nechala podrbat zádíčka v posteli, jestli se chytí. No nechytil 😀 😀 😀 šla jsem na něj asi moc od lesa a taky toho měl asi dost za celý den 😉 Jinak kdybych šáhla, tak by si určo dal říct, ale dostala jsem se do takového rauše, že jsem ležela a ani jsem nedutala jen když šimral 😵 😵

grej
autor
24. zář 2008

Tak to jsi na tom líp než já... U nás ani šahání nezabírá 🙄 🙄 Tentokrát má štěstí že mi to nevadí, ale přijde mi to podezřelý...

michina
24. zář 2008

Hmmmmm... to je u nás podobný, ale aspon se k sobe tulíme u televize a před usnutím se držíme za ruku. Jinak naposeldy v sobotu... 😅

artep26
24. zář 2008

Tak musíš zaujmout novou strategii. Zkus třeba nějakou masážičku, třeba chodidel, pak lýtek ... a to by v tom byl čert, aby se nechytl, ne?? Příjemný jsou taky masáže dlaní (ale to není pro chlapy nic rajcovního 😀 ale mně to dělá fakt dobře).
Teď jsem navnadila úplně sama sebe 😀 😀 😀
Zatím čusík a opatruj se ty naše těhulko 🙂 Na tématu IVF září se tu // jen hemží, viď?? Ty jsi to začala a holky pokračují 😀 😀

michina
24. zář 2008

No u nás zabírá šimrání po zadku, na nohách (at uz lezi na zádech nebo na brise), na vnitrni strane stehen, v trislech, kolem pupku, ale "chlouby" se jakoby ani nedotknout, a on se sam zveti... 😀 😀 😀
A ted v posledni dobe, hahaha 😀 hlazeni stetcem na make-up 😀

grej
autor
24. zář 2008

Teda holky - vy máte strategie 😉 To u toho mýho to moc nejde. On je strašně lochtivej. Což teda nechápu. Takže u nás pomalu ani žádná pořádná předehra, kde bych se já věnovala jeho tělu, moc být nemůže. Kamkoli šáhnu, to ho lochtá,a to mě pak přecházej veškerý chutě...

Sakra - nedělám něco špatně???

Popravdě - já jsem ráda, že teď nic nechce, bývám večer tak unavená, že fakt ani nemám náladu. navíc už mám zase opar, tak bych si ani to kouření neužila 😀

Jojo, už jsem an to koukala několikrát, že je to září poměrně úspěšný. Zatím snad kromě Jmis a Stefii je to dobrý, ne? Až je to podezřelý 😕

grej
autor
24. zář 2008

Tak já už jsem zas doma. Koupila jsem úžasný svatební dar 😵 Nejradši bych si ho nechala doma pro sebe 😀 Jsou to skleničky na šampáňo, ale nemaj dole takovou tu placku, co to na ní stojí. Ta nožička je do špičky a skleničky se odkládaj do takový skleněný vázy. Sklo je čirý a nožičky jsou matný. Do tý skleněný vázy se má dávat led, to prý bude ty skleničky zespodu chladit. V té vinotéce tam místo ledu měly takový skleněný kuličky a vypadalo to úžasně. Tak jsem je ukecala, ať mi ty kuličky daj taky 😀

Zítra holky nebudu, jdeme na svatbu strejdovi. Snad nebude moc kosa, vůbec netuším, co si teda vezmu na sebe...

Tak papa a v pátek s čerstvým testem zase tady 😉
Možná už manžovi dnes řeknu, že to asi vyšlo, tak snad bude mít radost 😉

zanetik
24. zář 2008

Dobrý večer, všechny zdravím 🙂
Tak jsem zase krásná 😅 ,ne mám melíry blonďatý a takový červeno-fialový, ale fakt se mi to líbí i ostříhaný, jenže až to umeju, tak už to nikdy nebude takový.
Grej jsem zvědavá ne reakci, tak si užijte svatbičku a budeme se těšit na další testík 😉
Jinak ráno večer když se najím, bývá mi nějak těžko i když toho moc nesním a dneska ráno, motání hlavy, asi nízký tlak a po chvíli šly šťávy a tentokrát docela dost, tak snad už mě to bude překážet a ne začínat 😅

divabara
25. zář 2008

Ahoj holk,y
ranni ptace dal doskace 😀 Ne, dneska od 5ti hodinjsem vzhuru a ne a ne zabrat. Uz mam uklizenou koupelnu, varim polivku a pak razim jeste na nakup...

Zanet, mne bylo blbe do 14.-15.tydne a pak to ustalo...uvidis, bude se to zlepsovat...je fakt, ze Mikulka si ty nevolnosti uzila dele, ale vetsinou to konci s koncem prvniho trimestru!!! ...a pak si to tehu budes krasne uzivat...

JInak ja stale 2v1 😒 , i ti posliccy, co jsem mela nejak presly...Vubec si nepripadam, ze bych mela rodit...Jo ani nevim, jeslti jsem to psala, ale kontrolni odber na protilatky dopadl stejne jako minule, takze se to nezhorsuje, tudiz me asi zrejme nechaji i prenaset, a pak zrejme porodim maleho slonecka 😖 Ale treba se UZV mili, a je to drobek... 😉

artep26
25. zář 2008

Ahojda holky 🙂
Baruš tak se drž 😉 jsi čipera, ale ani se ti nedivím, já už se ke konci strašně těšila až pojedu, člověk nemůže sedět, ležet no prostě nic. Těšila jsem se jak se pak vyspím, ikdyž ten můj skřítek moc nespal, tak jsem si moc nepomohla 😒
Grej tak na něj vem ocelák 😀 😀 😀 to ho snad šimrat nebude 😀
Michi zajímavé praktiky, jsem se nasmála 🙂 😀
Žanet tak ať ti je brzy lépe aby sis to konečně mohla užívat. Mně bylo zle asi do 4. měsíce, to se nedá nic dělat holky. Musí se to vydržet 😵
Jinak já stále vyhlížít mu zpropadenou mršku, ale ještě je brzy. No snad se ukáže co nejdříve. Leze na mě asi nějaká chřipajzna, bolí mě škeble a je mi tak nějak divně po těle. Že by ten Prednison?? 🙄 🙄 🙄

mufy
25. zář 2008

Ahojda holky, musela jsem včera jet pryč,tak jsem přijela později a už jsem se nestačila přihlásit.

Viděla jsem dnešní testík Grej, je silnější a silnější,čárečka je už moc krásná. 😵

Grej nám pak musí povykládat,jak to řekla manžílkovi a jak reagoval.

A s tím sexíkem, co prý taky nemáte, my ho neměli snad 3 týdny a taky mi to nevadí, no a manžílkovi taky ne, tedy aspoň myslím, to by se hlásil. Takže jsme na tom stejně. 😀

Artep ještě je na mršku brzy,ne? Kolikátého jsi byla na OPU?

Baruš tak pořád 2v1? A burčák bych si taky dala. 😉

artep26
25. zář 2008

Ahoj MUfy, čárka pěkná viď?? No snad to tý naší holce už konečně klaplo, jinak by ten nahoře nebyl vůbec spravedlivý 😠
Já měla OPU 17.9. takže je to 9 dní a jsem 19 DC tak mám opravdu ještě čas. Cyklus mám tak +/- 28 dní, tak ještě chvilku no a pak ještě 11 dní do UTZ před KETem, to se vleče to je děs. To je vždycky to nejhorší to čekání, když se nic neděje a jen se čeká. Ale víken se blíží, to to zase uteče a posune se to o pár dní dopředu.
Jak se cítíš ty?? Těhulkovsky ?? 😀 😀 😀
Burčák bych si taky dala holky ... 😝

michina
25. zář 2008

Ahoj holky, me teda bylo vcera šoufl. Byla jsem bleda (jak rikal manzel), byla me zima, nemela sjem chut k jidlu (a to je co rict), tak jsem si lupla COldrex a sla spat. Dnes uz je mi fajn. Jen me v souvislosti s tim napadlo, jeslti by se musela posunout stimulace, kdybych byla treba nemocna??? 😨

artep26
25. zář 2008

Michi tak to nevím, ale bere se ještě Prednison na oslabení imunity, tak to by nebylo dobré kdyby jsi lehla. Opravdu nevím, ale stimulovat si myslím můžeš, nevím jak je to s ATB ale při stimulce by nemoc nemusela vadit. Hlavně aby jsi byla fit po ET. Je lepší se vyležet teď než aby jsi to jen tak ošálila a pak se ti to vrátilo ve špatnou dobu.
Tak ať jsi fit 😉

mufy
25. zář 2008

Artep den OPU se nepočítá,takže jsi dnes 8 den, tož to jsi na tom podobně jako já. Já jsem dnes 9.den. Takže to bychom se příští měsíc mohly snažit a čekat na výsledek zároveň.( Teda pokud mi to teď nevyjde ).Ty půjdeš na KET a já na IUI.
Já jinak příznaky nemám žádné, jen 7 den mě bolelo břicho jako na MS a jinak včera ani dnes nic.Tož jsem fakt zvědavá. Každý měsíc je to jiné.

Michi raději se vylež teď, po ET musíš být zdravá. 😉

zanetik
25. zář 2008

Ahojky, tak dnes jsem málem se nákláněla u sámošky, mě teda ty nevolnosti spíš přibývají než ustávájí...tak jsem to nakonec stihla domů a zas jen sliny a šťávy, ještě že to přijde hned a po minutě o ničem nevím a jdu jíst rohlík, nedokážu si představit zvracet jídlo a ještě, že by mi bylo celý den zle, to zas to mám v poho, takže mě to nějak netrápí...kor když jsem doma a ne v práci...
Kde jste viděly Grej testík?

michina
25. zář 2008

Grej ho má v labu, pěkná tlustice..

Zan a nepomáhá to lízátko proti nevolnostem? Holt si to asi musime kazda obyt. Manze mi vcera rikal, ze uz to asi bude se mnou jen horsi, ze mi bude zle, kdyz ty hormony budou tak litat..

artep26
25. zář 2008

Mufy snad se spolu snažit nebudeme, doufám že ti to tentokrát dopadlo 😉 A pokud přeci jen ne, tak to bude super. Jen aby mi ten KET udělali 😒
Zan lízátka pomáhají, kamarádka je lízala, ale říkala že by musela cucat jendo za druhým 😀 😀 😀

mufy
25. zář 2008

Zanet jak si tu říkáme,že bychom braly ty nevolnosti za těhulky, jen aby to přišlo,že? A kdo je má ten je nechce. Holt to musíš vydržet, snad tě to bude provázet ještě chvíli,to víš dvojčátka....

artep26
25. zář 2008

Moje kolegyňka trpěla holky 5 měsíců a to festově. Pak jí nechali doma kvůli vysokému tlaku 😒 takže si to užívá.
Ale ono se to dá vydržet, já bych zvracela klidně každé ráno, jen kdybych byla těhule 😀 😀 😀 a jak ráda bych se nad tou mísou nakláněla 😀 😀 😀

zanetik
25. zář 2008

Tak ty lízátka fakt nejsou potřeba, mě během dne není vůbec špatně...jen večer těžko i když toho moc nesním, ta nevolnost přijde a hned odejde, to je fakt otázka 1-2minut se vším, takže kdyby každá měla takový jak já, tak můžou lízátka zrušit...já fakt jinak nevím že jsem těhu, jen bříško se pomalu vyklenuje...
Tak já jedu pro mamku, pak s ní kafíčko, pak ke kámošce a večer přijede David, tak zítra papá

sroubek
25. zář 2008

hlásím 4300g 😵

michina
25. zář 2008

No skvělý šroubku!!! CO ěnjaké fotky cvaldy? 😵

mikulka
25. zář 2008

Ahoj holky,

Grej, čárky oprvadu sílí, teda, to mám radost. Ale ještě pšt... Ještě tomu nějak nemohu věřit (jako jsem nevěřila u sebe), teda ale jestli se fakt zadařilo, bude to nááááááááááááádherrrrrrrrrra. K dr. jdeš v pondělí? A už jsi to řekla manžovi?

Báro, neboj, sloneček to nebude. Včera mi kamarádka říkala, jak neměla nic, a najednou ji začaly kontrakce a bylo. Předtím ani poslíčky, prostě nic.

šroubku, ahojjj, zdarvím 🙂

Zane, nevolnosti jsou nepříjemné, ale přejdou! většinou do 14 tt. Já je teda měla do 21, ale to nebývá. Já i zvracela, po každém jídle, byla to hrůza, jen jsem se ploužila, byla jsem jak troska. Ale přešlo to!!! Vydrž.

mufy
26. zář 2008

Dobré páteční ráno,

tak jak je?

Grej jaká byla svatba? A hlavně reakce manžílka, když jsimu to říkala?

Holky u mě to zřejmě zase nevyšlo.Včera mě tak strašně večer bolelo břicho,že jsem si myslela,že to snad dostanu hned. No dneskato přetrvává.Takže je to zase v háji. ☹ Já se toho miminka snad nedočkám.

zanetik
26. zář 2008

Ahojky berušky, tak koukám Grej asi dospává, tak nakouknu později, venku svítí sluníčko, jsem od půl7 s Davidem vzhůru, tak se pojedu na 2h kouknout na houby...
Mufy vydrž, mě taky bolelo břicho, jako že to příjde...bolelo mě takhle asi do 8tt a včera znova, nemusí to vždycyky znamenat MS...
Šroubku pěný a co nějaký fotečky pořád nestíháš?
Tak zatím papá

artep26
26. zář 2008

Ahojda holky,
Mufíčku nebuď smutná, třeba to nic neznamená 😉 Ještě jsi to nedostala tak není nic ztraceno.
Mě bolí břicho pernamentně pořád, a ještě od včera to špinění. Bojím se aby to neznamenalo nějaký průser, ale snad ne. Musíš být trpělivá, ono se to povede, neboj ... 😵 😵
A pozitivní je, že je páááááááátek Mufy 🙂
Grej tak jak svatbička a reakce manžílka?? 😉

mufy
26. zář 2008

Holky diky za povzbuzení,ale jak tak bolí břicho tak je to asi v p...... ☹ To by opravdu ten měsíc muselo být všechno jinak.

Zan já na houby pojedu asi zítra.Už se na to moc těším.Čekala jsem jen na toto krásné počasí. 😉

artep26
26. zář 2008

Jé holky u vás rostou houby?? Že bych na chvíli vytáhla manžu a bafana?? Zrovna mám vycházky 😉