Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
29. zář 2008

Ach jo, pořád žadné zprávy, doufám, že je to čekání na dobré zpávy, když to trvá tak dlouho.. 😎

michina
29. zář 2008

Tak hurá, grej píše, že tam je jedno, sice male, ale je, za 14 dní ma další kontrolu!!!! 😀 😀 😀 Gratulace, Grej! Zítra sem hodí i fotečku..

mikulka
29. zář 2008

Velikánská gratulace, Grej!!!
A v kolikátém jsi týdnu, a už bylo vidět i srdíčko? Tedaaaa, to je paráááááááááááááda, hurááá, Grej je těhulka. 😀 😀 😀

smilers
29. zář 2008

Tak moooc gratuluju grej 😉 jinak grej ja podavam taky info, jak jsem slibila, ja pro zmenu nastupuju smer nemocnice, radsi si me tam uz nechaji preventivne, tak si to tehu ted poradne uzivej 😉 konecne se to povedlo🙂

elly
29. zář 2008

Grej mooc velke gratulace mamino! 😵 Vitej v klubu 😉

artep26
29. zář 2008

Grej suprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😀 😀 😀 😀
Moc moc moc moc moc gratuluji, to je svělé 🙂 🙂 🙂
Ahojda Elly 🙂

elly
29. zář 2008

Ahoj Artep....no super zpravy..ze by se vam konecne blyskalo na lepsi casy! Drzim palecky, ze uz snad jo! 😵

artep26
29. zář 2008

Elly no uvidíme uvidíme.
Mně se ten začátek moc nepovedl, ale doufám že to nějak doklepu do zdárného konce a ostatní holky - no vlastně z toho prvotního babince už jen Mufy, Michi a já - taky. 🙂 To by v tom byl čert, abychom do toho taky nevlítly 😀 😀 😀

elly
29. zář 2008

Artep jo prave proto..uz jste tu jen tri.....moc vam to preju.. 😵

artep26
29. zář 2008

Díky Elly, máš krásného syna, moc se vám s manžou povedl 😉 Fakt krásnej 🙂 🙂

elly
29. zář 2008

Artep diky moc..jo je to moje zlaticko.. 😵
A jak vy a procedury..obcas uz seme to tu plete co a a jak..moc se v tech procedrach nevyznam..promin 😖

artep26
29. zář 2008

No já byla na odsátí ale měla jsem hyperstimulační syndrom tak mi všechny děti 😀 zamrazili a na transfer nedošlo. Teď jsem dostala MS a 8.10. jud na UTZ. Snad sliznice bude dost vysoká, dětičky mi přivedou k životu a pak děj se vůle boží 😉 😉 😉 uvidíme ...

elly
29. zář 2008

Artep aha..tak to teda drzim pesticky...at se to povede!!! 😵
Jeee kde mas foto? 😨

artep26
29. zář 2008

Povedlo se mi ho smazat a tak jsem tam dala nové. Chtěla jsem tam dát fotku s Aničkou ale potřebuji radu od Grej, jak zmenšít velikost fota. 😉

michina
30. zář 2008

Dobré rano, holky. Koukám, že jsem dneska první, to se mi už dlouho nestalo. A taky vidím, že se s gratulacemi pro Grej roztrhl pytel. Fakt je, že se ledy prolomily a ted uz jsme jenom tri snažilky, takže doufám, že do konce roku už budem všechny v kategorii těhulek!! 😀

michina
30. zář 2008

ARtep, koukla jsem ti do alba, na co je Orgalutran + Prednison ? Ja dostala jen Puregon a nic k tomu... Nepamatujes si, kolik jsi mela vysledky FSH 2.DC, když ti dělali hormonální profil před samotnýma stimulacemi?

mufy
30. zář 2008

Ahojky holky,

Michi telefon jsem ti už poslat nemohla,protože jsem si tu zprávu přečetla až dnes 😀

Jinak taky velká gratulace Grej.Tak tu máme novou těhulku.Hurá.... 😵 A třeba se za 14 objeví ještě jeden váček a budou dvojčátka. Moc se těšíme na zprávičky. 😉

michina
30. zář 2008

To neva, Mufy, tak ses to dozvedela az ted... 😉

Těšíme se na obrazek z UZ...

mufy
30. zář 2008

No právě kdo si počká,ten se dočká. 😀

michina
30. zář 2008

Bohužel to platí ve všem. To teda doufám!!! 😠

mufy
30. zář 2008

Napsala jsem Kludské mailík a ona mi odepsala,že se do dvou let miminka dočkáme. Tak jestli budu čekat ještě tak dlouho tak tě bůh. ☹ To se asi dřív zblázním. Já tu asi opravdu zůstanu sama snažilka. ☹

m.c.
30. zář 2008

teda, gratuluju Grej!! Takže to vyšlo, to je supr!!! Uvidíte holky že se vám za chvíli zadaří všem 🙂

grej
autor
30. zář 2008

Ahoj holky!!

Moc vám všem děkuju!!!

Já se hrozně omlouvám, že jsem včera nedala vědět dřív. Jenže já z toho byla tak vyplesklá, že jsem pak zapomněla komu jsem psala a komu ne...

Hodím do alba obrázek!

Zatím jsme naprosto pidi, prý na hranici viditelnosti. Podle poslední MS jsme 4 + 6, takže 5tt. Další kontrola na srdíčko 15.10., takže za 15 dní!! To budou zas nervy 😉

michina
30. zář 2008

Mufy, Kludska to urcite pocitala i s teotenstvím, takže to by zas nebylo tak dlouho.. 😀

lenickan
30. zář 2008

GREJ: mooc blahopřeju!!! Musí to být nádhera, užívej si ten pocit a ničím se nenervuj, všechno bude dobré🙂)))))

lenickan
30. zář 2008

Mufy: vyprdni se na Kludskou, vždyt to že budeš mít mimi do dvou let ti řeknu taky... To jsou pravděpodobnosti to je hrůůůůza!! Radši než ke kartářce zajdu do kostela...

Grej co manža??? Už juchá? Nebo mu to stále nedošlo?

grej
autor
30. zář 2008

Leni - no zatím jsme s manžou rádi, ale nejucháme. Počkáme si na srdíčko. Jo a bylo vidět, že je zklamanej, že tam je jedno, ale věří, že se tam to druhý ještě objeví 😀 Jinak je samozřejmě rád, že tam aspoń to jedno je 😉

michina
30. zář 2008

No přesně, Grej, co manža? Byl tam na UZ s tebou? Uz nejak reagoval?? Povídej, jak to probíhalo a tak, všechno nas zajíma!! 😵

lenickan
30. zář 2008

Mufy nezůstaneš tu sama, podívej na mne taky nic a výsledky zatím v nedohlednu.... ale věřím že nám to klapne oběma...resp. všem kdo je tady někdo má tu cestičku trnitější... já po ní jdu už 1,5 roku

lenickan
30. zář 2008

Grej: no my bychom taky rádi dvě - bojíme se totiž že druhé by se taky nedařilo ale grej prosííím Tě budte šťastní aspon za jeden bobeček a neboj to druhé... přijde tak že se ještě budete divit🙂))))))