Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
30. zář 2008

Grej já si myslím že prostě jen chce abys teď víc dbala na životosprávu a na to, co pomáhá miminku a hezky se pak vyvíjí. Ryby by těhulky měly jíst min. 1x za týden, co pro mě bude horor. Já jím jen Pangasiuse.
Michi jo jo, měla jsem toho celou apotheku a toho mám ještě kupu doma. Pořád mám Puregon, Pregnyl, Duphaston, Pregnyl, listovku, spostu jehel a kontejnerek na odpad. Ten si asi ještě musím nechat do KETu, nevím jestli si ještě něco budu píchat nebo to budou píchat oni.
Nám by asi taky lázně nepomohly, nevím nevím. Ale zkusit se má vše. Manža kouří a nemůžu ho nijak donutit aby s tím přestal. Prostě je to jeho neřest a myslím že se toho jen tak nevzdá. Hlavně teď když máme dost mrazáčků, takže ví že teď dokud máme zásobičku, tak nebudu prudit. 😀 😀

zanetik
30. zář 2008

Ahojky zlatíčka, tak především konečně oficiální gratulace Grej 😉 🙂
Ono to srdíčko tam bude, musíme být optimisti, nějak to všechno dopadne...mě hlava pořád bolí, do toho jsem dnes zase začala špinit, tak jestli to zas do večera přejde, tak dobrý jestli ne budu muset k dr. ach jo...a to za týden jedu na ten velký UZ screening a krev...

artep26
30. zář 2008

Ahoj Žanet, tak koukej odpočívat 😉 😉 😉 Snad to nic nebude, na začátku je normální, že se špiní tak neboj. Ale kdyby to pokračovala tak šupajdi k dokimu na kontrolu ať jsi v klidu a nemusíš se kvůli tomu nervovat.
UTZ dopadne dobře, neboj, jen si nezapomeň vzít fotečku a ty mimísky nám sem hezky dát, ať se můžeme pokochat 😀 😀 😀

lenickan
30. zář 2008

artep: no s tím kouřením je to vždycky hnus..
až budeš těhulka tak ti ten smrad z toho taky bude vadit a mimiskovi neprospívat... kouří aspon venku?

zanetik
30. zář 2008

Jo jo Artep proto zatím nestresuju, většinou to do druhýho dne bylo pryč, tak uvidím zítra to tam bude můj dr.
Jasně moc se na ni těším bude to po 4týdnech je to hrozně dlouho, pak si nechám daší týden asi po 8dnech u svýho 😀

grej
autor
30. zář 2008

Zan, ty jo, to tvoje špinění.. NO přeci jen jsou dvojčata pro pupík záhul 😉 Díky za gratulaci 😉

No já si z toho jídla nic nedělám. Budu jíst jako doteď, jaký pak s tím štráchy. Jen přidám víc té zeleniny a budu se snažit víc ryb, no...

mufy
30. zář 2008

Grej to je škoda,že nemáš taky dvojčátka.Ale jedno zatím úplně stačí,ať si tu mateřskou užiješ.
Jaké to je mít v bříšku bublinku?????Musí to být nádhera,že?

Já teď taky budu jíst víc zeleniny,ovoce a ryb.Zkouším zhubnout,protože jsem slyšela že i nadváha vadí a já ji po těch všech hormonech mám pořádnou.Potřebuji shodit aspoň 10 kilo,ať jsem čupr holka jako dřív... 😀
Včera jsem byla na cvičení Mojžíšové, ukázala mi pár cviků,tak budu cvičit. Kouřit jsem taky přestala a už nevím,co mám víc proto udělat. 😵 Fytotonik piju už celý měsíc,tak snad mi taky pomůže k miminku jako ostatním holkám.

michina
30. zář 2008

Ja si myslim, ze mnohem vetsi stres by byl, kdyby ses koukala na ten dorticek a nemohla si ho dat nez to, ze si ho das a udela ti dobre na dusi.. 😀

grej
autor
30. zář 2008

Michi - přesně tak 😉 BUdu dělat to, na co bude chuť, včetně jídla. Však ono si mimi řekne.

Mufy - no, já nějak v břiše nic necítím. Spíš se pořád bojím, abych něco nevyvedla. Břicho cítím jen jako by bylo namožený. Když se třeba chci protáhnout nebo tak, tak je to dost nepříjemný. V noci mě to pak budí...

mufy
30. zář 2008

Grej však je to ještě moc brzy, neboj,ono se mimi bude hlásit a budeš o něm vědět,až ti bude špatně a budeš zvracet. 😀
A dávej si to,na co máš chuť,protože v těhu se s mí všechno ( teda skoro vše ), jak budeš kojit nebudeš smět jíst skoro nic. 😕

michina
30. zář 2008

Zan, to je z tech tvých procházek po lese na houby, tam zase neco a tam neco. Nemáš odpocivat!? 🙄 Aspon ze zacatku, nez se to tam poradne uhnizdi a prejde I. trimestr.. 😉 I když špinění na začátku těhu prý nemusí nic znamenat, prostě se hlouběji zavrtává...

lenickan
30. zář 2008

Holky, taky vám přijde to čekání tak šíleně nekonečnééééééééééééééééé?
Mám pocit že výsledků spermia se nedočkám.... a to budou 10.10. a 13.10. jdu hned k doktorce a domluvíme se na dalším postupu pokud bude vše OK od dalšího cyklu stimuluju ale stejně z toho mám strach

grej
autor
30. zář 2008

Jojo, táhne se to šíleně. Já jdu na kontrolu až 15.10., takže budu čekat ještě dýl než ty 😀

lenickan
30. zář 2008

to joooo grej ale to už je jinačí čekání🙂

zanetik
30. zář 2008

Tak já jdu 8.10 a 16.10, tak to zase budeme mít všichni takový napínavý...
Michi nemůžu přeci jen pořád sedět doma, občas procházka nemůže ublížit, jinak jezdím pořád autem a chodím pomalu a opatrně...určitě to zas do zítra zmizí, buď jsem měla mít MS, nebo se už děje něco s placenou, ono toho může být víc, jdu odpočívat dneska a zítra uvidím jak se to vyvine...
Grej to víš já jím taky na co mám chuť i když já žádný chutě nemám a spíš ještě jak se to řekne...prostě nemám hlad ani chuť na jídlo jen někdy...ale to se taky brzy změní, už budu mít za sebou první trimestr dnes bych měla být přesně 12tt, no a do zeleniny a ovoce se musím nutit...
A s tím kojením taky nevím asi jak kdo, kámoška teď říkala, jakou měla chuť na segeďák, tak si ho dala a nic...
Mufy ti to schvaluju i změna takovýho směru jako je nějaký kilčo dolů může prospět.

zanetik
30. zář 2008

Jinak mě se sice bříško trošku zvětšuje, ale stejně si jako těhotná ještě nepřipadá, necítím pořád nic jinýho než jindy..
Jo a Grej to břicho jsem ti psala že mi to taky dělalo a dělá dodnes, když ležím ráno na posteli na zádech a chci se protáhnout, to ty nohy rychle pokrčím, protože mě to tam pěkně táhne...

zanetik
30. zář 2008

Tak já si udělala kafíčko, že si tady s vámi ještě dám a nabrousím si u toho drábky a koukám, že si tady povídám sama 😀
Jsem musela ještě zamést balkon, jsme tam nechaly celý slunečnice a ptáčci nám to ozobaly,ale taky mi nalítávaj do oken a do kytek, takže je všude hlína...

artep26
30. zář 2008

Zan jsem tu a taky si vařím kafčo. 😀
Za chvíli mi přijedou dělat společnost holky z práce, tak se dozvím nové drby. A taky mi přijedou nainstalovat nějaký systém a budu pracovat doma. 😠 Holčina, co jí vzali místo mě, tak dala výpověď a nemá tam mojí práci jaksi kdo dělat. 😖

artep26
30. zář 2008

Holky vám se to táhne, ale co máme říkat mi netěhu?? To je ještě horší ... ikdyž pak se nám to taky potáhne 😀 😀 pořád prostě na něco čekáme, co?? 😉

grej
autor
30. zář 2008

Je to nepříjemný, co, Zan? Mě to tak nějak táhne vpravo od pupku, jako bych tam měla modřinu nebo tak něco. Stejně je to divný. takový malý to tam je, skoro to neni vidět, ale navenek to udělá takovouhle paseku...

JInak jsem slušně náchylná na modřiny. V pátek jsem byla nakupovat a strčil do mě chlap. Nebo teda spíš do košíku. Takže mám na stejně modrou čáru přesně od hrany košíku 😀 A včera jsem byla s papírama v kontejneru a máme ho takovej rozbitej, že nedrží sám otevřenej. Jenže já měla spoustu tašek plných papírů, tak jsem strčila ruku do kontejneru a to víko si opřela o biceps (teda tam kde by měl asi biceps být 😀) a v jedný ruce pak držela zbylé tašky a tou druhou vysypávala. Už večer jsem cítila, jak mě to tam bolí (tam jak se mi opíralo to víko) a dneska už tam mám slušnou modřinu 😅

artep26
30. zář 2008

Tá já jsem zase všemožně odřená, modřin mám taky jak naseto a nevím od čeho. ☹

grej
autor
30. zář 2008

Artep - četla jsem o tý tvý práci, to je teda taky věc, co? Místo, aby si šéf nasypal popel na hlavu a děkoval, že jsi ochotná z domova makat, tak se ani neobtěžuje... Ble.

artep26
30. zář 2008

Grej no jo no, je to prostě chlap, co se neumí k lidem chovat. To jeho chování je někdy hrozné, nemyslím zrovna tohle, ale jak se někdy chová. Třeba když potřebuje aby někdo z firmy odešel ... není to fér chlap ...
Myslím že jsem ho vždycky podržela, nikdy jsem si neřekla ani o korunu, nikdy mu nedala nůž na krk "buď mi přidáš nebo odejdu" tak jak to u nás v práci dělají a vždycky se ke mně choval jako hulvát. On když vidí, že mu člověk neodporuje nebo se mi i stalo když na mě vyloženě řval, tak jsem uronila slzičku - on ještě přidal a liboval si v tom. Takový je to ten náš šéf chlap. A já mu ještě za to všechno budu pomáhat. No jsem husa ... 😠 😠 😠

zanetik
30. zář 2008

No je pravda, že než jsem zjistila, že jsem těhu tak se mi dělaly na nohách modřiny a já nechápala jak to, mě se nikdy nedělaly, to už by musela být rána, teď jsem o nich nevěděla a dělaly se mi a taky na koleně dva kulatý hnědý flíčky jsem myslela, že modřiny,ale je to už asi dva měsíce a oni nezmizly ☹
Grej jo je to takový divný jako bych měla uvnitř zkrácený břišáky a nejdou natáhnout, ne že bych tam někdy nějaký měla 😀
Tak jsem si vzpoměla a hodila jsem do alba fotečku z foťáku z minulého týdne z 11tt bříška 😵

grej
autor
30. zář 2008

No jo, jsi holt hodnej a dobře vychovanej člověk. Taky s tím často bojuju... Já se totiž řídím příslovím "co nemáš sám rád, nečiň druhým", takže se snažím být ke všem milá a hodná a udělat pro ně vše a dost často na to dojíždím no...

Vezmi si holky z IVF v září. Mel nebo Jana.cb. Ty tam rovnou řekli, že na zaměstnavatele kašlou, že není jejich povinnost někoho za sebe hledat, popř. někoho zaučovat. že prostě pokud jim to vyjde, tak budou na nemocenský až do mateřský. A hotovo. Tihle lidi problémy nikdy nemaj. To my, ty hodný, na to holt dojíždíme...

zanetik
30. zář 2008

Tak to jsem měla se šéfem to samý, pro firmu první poslední, nakupovala jsem, na poštu jezdila všechno za svý po pracovní době...vařila jsem kafe apod. nic z toho nebyla moje práce a jak se pak ke mě zachovaly...a já bych klidně na pár hodin pracovala, každá kačka dobrá...a husa jsem taky, mě vyhodil a ještě jsem si dodělala všechnu rozdělanou práci, každej mi nadával, že jsem to měla nechat...

artep26
30. zář 2008

Žanet a to jsi psala že si nepřipadáš těhotná?? Vždyť už máš pěkný panděro 😀 😀 😀
Grej to je ono, ty co jim je všechno fuk proplouvají životem v pohodě. Já se kvůli tomu stresovala, abych jí všechno naučila, pořád mi volala i domů, ochotně jsem jí radila ... a je to stejně k ničemu. Stejně jsem ten nejposlednější člověk. A nemá ani tu slušnost mě o to požádat sám 🙄 to mě nejvíc štve. A ještě vymysleli, že zítra pojedu do práce s nimi autem na 7. A já mám vycházky od 9. Takže prý jestli přijde kontrola, musím si zajít za svojí obvoďačkou, že mi měřila tlak. Tak to se mi teda nechce, já tu ani svojí obvoďačku nemám a připomněla jsem jim, že neschopenku mám z Centra asistované reprodukce jestli si nevšimli. Tohle oni neřeší, prý o nic nejde. No jim ne, průser bych měla já 😠 😠 😠

artep26
30. zář 2008

No Žanet u mě nikdo o žádných penězích taky nemluvil 😅 Ale zadarmo u toho teda sedět nebudu, s tím ať nepočítají. Jen si neumím představit, kolik si za to říct 😖 😕

grej
autor
30. zář 2008

Ty jo Zan, tobě hezky roste pupík 😉 Já mám teda taky pěknej, jak kdyby tam nebylo mimi milimetry velký, ale centimetry 😀

PrĎ na ně, něco od tebe potřebují oni, ne??? Tak aŤ si počkaj na devátou... Sakra... Máš nemocenskou, tak ať si trhnou nohou. taky bys je mohla poslat k šípku úplně 🙄

zanetik
30. zář 2008

No to hlavně nedělej zadarmo!!!!!!!!!!!!!
Tak to je síla, bych řekla, ať si pro mě v 9h přijedou, se snad zbláznily...to už je teda přehnaný to se zase nenech 😉