Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
2. říj 2008

Zan tak ať ti to dobře dopadne kočko, pak dej echo 😉
Neboj všechno bude dobrý a miminka budou v pořádku 🙂

michina
2. říj 2008

Ahoj holky, Zan, držím palečky, dej pak vědět!! 😉
Artep, to snad neni možný ten tvuj šef, kolik mu je? To bude najeky mladoch, co?

grej
autor
2. říj 2008

Spíš jsem myslela, že je supr, že tě ujistili, aŤ se na šéfa vykašleš, že to zvládnou... 🙂

Čoveče to nevím. Být tebou, piju kontryhel a všechno, co by mohlo sliznici zvednout. Možná zkus i maliník... Oni ti nic neřekli? Snad s tím potíž nebude, kdyby to bylo běžný, že ti, co maj anovulaci, nemaj sliznici, tak by s tím určo něco dělali...

zanetik
2. říj 2008

Artep já myslím, že sliznice roste i tak, že jsem neměla folíky a sliznice byla docela dobrá...ale určo zkus pít něco co ji podporuje 😉

artep26
2. říj 2008

Michi ahojda, no je to 62 letý chlap. Nesnáší papírování, IT pracovníky, ekonomy, právníky ... no asi žádnou profesi. Uznává jen lidi, které vystudovali stejné školy jako on. 😠 Prostě je to samolibý blbeček, který nechtěl pořídit internet z důvodu, že " ho nepotřebujeme, protože 90% z toho co tam je, tak on ví". No a pak s takovýmhle člověkem spolupracuj a vysvětluj mu něco ... 😀 😀 😀 si ale věří, co??
Grej ona mi právě řekla že se počká a pokud nenaroste, tak se to bude řešit další měsíc ☹ ☹ ☹ takže se bojím že nenaroste a budu muset do práce 😢 😢 😢 to fakt nedám. A maliník se pije jak často s kombinací s tím kontryhelem??

grej
autor
2. říj 2008

Artep - já pila ráno půl litru kontryhele a večer půl litru maliníku...
To je teda fakt blbeček ten tvůj šéf. S tím bych asi nevydržela 😀

Zan - tak šupajdi k doktorovi a pak dej určo vědět!!

Teda mě dneska bolí za krkem ☹ To bude den, u toho počítače...

artep26
2. říj 2008

Díky Grej, jsi fakt znalá 😉
No to on je blbeček no, oopravdu nejhorší je srážka s blbcem, to mám vyzkoušené.
Grej to by chtělo nějakou masáž, alespoň doma od manžílka ... samo jen tak pomaličku polehoučku ... jen tak promnout 😉 😉

grej
autor
2. říj 2008

Taky tady mám v práci jednoho kolegu, který mě permanentně vytáčí. Je to takovej sobec a lhář, že mu není rovno...

No , masáž by to chtělo,to máš pravdu, jenže manža na to moc neni ☹ Až budeme mít potvrzený to srdíčko, tak si dojdu ke známé fyzioterapeutce 🙂

artep26
2. říj 2008

No ono bude stejně lepší zajít s k profesionálovi 😉
manža mě občas něco namasíruje, ale koukáme u toho na telku a tak se vždycky zapomene a masíruje tak 10 s a dalších 30 s se mu ruce zastaví a nemasíruje. Tak si toho taky moc neužiju 😀 😀

mufy
2. říj 2008

Holky vy jste toho nakecaly.Já jsem něco měla a dočítat vás,to je super.

Artep je dobré,že ses na to vybodla.Když je šéf kretén tak ať si to dělá sám. Ty musíš být hlavně v klidu. 😉

Zan tak raději běž k dr. ať tě prohlídne ať něco nezanedbáš.

Artep a oni ti nic nedali na tu sliznici? Většinou se před KETem něco dává na podporu,aby rostla.
Jinak já piju taky kontryhel ráno a večer a ještě k tomu pojídám mateří kašičku,ta je taky dobrá na sliznici. A pak prý holky doporučovaly na sliznici Calibrum Baby plan.Jsou tam všechny vitamíny. A jestli jsi u Ministerstva vnitra,tak ti teď proplácí za nákup vitamínů. Asi 300,-. Hned toho využiju a nakoupím si vitamínky. 😉

artep26
2. říj 2008

Mufy ahoj 🙂
no je to prostě omezenec a nemá cenu se o něm ani bavit 😀
No ono to zatím tento měsíc nechala být, že se uvidí. Asi mě taky chtěla nechat aby se mi sklidnily ty vaječníky a kdyby se OHSS rozjelo, tak by se stejně s KETem muselo počkat. Takže proto mi asi nic nedala.
Kontryhle piji ráno a večer, celkem 0,5 l. Pak zobu listovku a tu mateří kašičku jsem zatím vypustila.
Pokud sliznice nebude narostlá, tak se bude zase měsíc čekat ... to je hrůza, takže já na to nemyslím a vůbec si nepřipouštím, že by nenarostla. 🙂
Jemu VZP takže mi nikdo nic neproplatí, ale to je jedno. Ta listovka snad stačí 😉

elly
2. říj 2008

Grej..jen jsem ti chtela rict..ze nektere masaze v tehu vubec nejsou vhodne...musim to hlavne nejdriv nahlasit, ze jsi tehu!!! 😉

elly
2. říj 2008

Ani virivka se silnym proudem 😉

grej
autor
2. říj 2008

To je to fakt až tak omezený? Já myslela, že bych neměla tak masáže v bederní části, ale krk by snad vadit neměl, ne?

elly
2. říj 2008

No Grej podle toho...v jake spojitosti to je..ja jsem tenkrat v 5 byla na thijske masazi..a bricho i zada me vynechali...a masaz jen lehounce...a virivku jsem taky nesmela...pry si nevezmou riziko, kdyby neco...
Spis se zeptej na Fyziu.. 😉

mufy
2. říj 2008

Artep já si myslím,že sliznice bude dobrá, hlavně,aby byla aspoň 8mm.

Grej raději se na ty masáže zeptej,aby sis to pak nevyčítala. 😉
To já mám problémy se zádama pořád, nevím,jak bych to bez masáží dělala. 😀

mufy
2. říj 2008

Vidím,že tu nikdo není, i přesto se rozloučím,Mějte se pěkně, já jdu až dneska s miláčkem na véču a pak se budu léčit.Tak se mějte holky.Zítra je pátek....Hurá

grej
autor
2. říj 2008

No jo, dnes tu to nějak stagnovalo...
Já taky jedu domů. Jsem KO.

Tak pa zítra.

zanetik
2. říj 2008

Ahojky, tak jsem v 13h byla u dr. a překvapilo mě, že tam byl dnes dokonce ten můj, takže tekutina v hnědě barvě vytíká z děložního hrdla, neříkal proč, zvýšil mi Utrogestan a mám polehávat a nic nedělat, jinak mě zavře do nemocnice, jinak koukal na prťátka a jsou v pořadku, plavaly, jen měly po obědní siestu tak do nich šťouchal, aby je mohl přeměřit a říkal, že ve středu ten sreening by mohl dopadnou dobře, měřil je jako za krkem...
Tak já jdu odpočívat a vyhlížet svou drahou polovičku, tak zítra nakouknu, zítra vaří mamka zatím pa

artep26
2. říj 2008

Zan tak to je super, tak žádné trajdání 😀 a hezky zaujmi pozici gaučopózo 🙂 🙂
Ať se miminkám pohodlně leží a nezlobí tě 😉
Mufy užijte si večeřičku s manžílkem, taky bych na nějakou vyrazila. 😉
Snad máš s tou sliznicá pravdu, zrovna se mi louhuje sypaný čajík tak to jdu vyzunknout. 😉
Ahojda 😀 😀

artep26
3. říj 2008

Ahoj holky 🙂
Tak že by dnes opravdu první?? 😵
Nebo mě Mufy zase předběhne?? 😀 😀 😀
Je pátek holky, takže víkend před námi 😝 😀 😝

grej
autor
3. říj 2008

Ahoj Artep - takže opravdu první! Jsi šikula 😀

Zan - tak opravdu polehávat. V nemocnici by to bylo nůďo, doma je to určitě lepší...

Já jsem zvědavá, jestsli se o víkendu konečně vyspím. Ráno když mi zvoní budík, tak nevěřím, že už je fakt ráno. Už bývá slušná tma... Spala bych jak miminko. Minulý víkend, když byl doma manža, tak jsme jeden den vstávali v půl osmé a druhý den v osm. Takže max o hodinu dýl než obvykle. Už jsme asi starý páprdy a neyvdržíme dlouho spát 😀

mufy
3. říj 2008

Ahojky holky,

Artep jsi dnes první, i když jsem v práci už od 6.00 hodin.Něco jsem tu měla.

Jinak dneska je hlásek lepší.Už i trošku mluvím,ale přehánět to nebudu. 😀 Po práci si zajedu nakoupit a asi lehnu a nebo si něco uklidím,abych měla zítra klid.

Zan tak lež a odpočívej.Musíš dávat na mimísky pozor.nebo si půjdeš lehnout do nemocnice jako Smill.

artep26
3. říj 2008

Tak to je dobře mufy, že už trošku mluvíš, já dnes ráno zaskřehotala a hned jsem si na tebe vzpomněla 😉
Ale rozmluvila jsem to a teď už je to v pohodě.
Mě čeká zase fofr víkend,dnes mi přijede ségra, pak druhá segra s 2 dětmi, jedno mi tu nechá a ujede si.
Zítra ráno vezu Aničku do sousední vesnice, je tam vítání občánků a ona tam bude v 9, 10 a 11 recitovat dětičkam. takže v půl 12 zase pro ní, odpolko chceme vyrazit do kina na pohádku s dětma (KUng-fu Panda) a ráno v neděli máme cvičák. No a uklízet budu až v pondělí až všechny vykopu z baráku 😀

grej
autor
3. říj 2008

Fíha Artep - to máte nabitý program 😉 Já vůbec nevím co budu dělat. Musím jeden den něco koupit mamce k narozeninám, takže mě čeká asi lítání po Letňanech. Ble. Konečně snad upeču ten štrůdl, pořád jsem se k tomu nedostala 😅

artep26
3. říj 2008

Taky dnes budu píct štrůdl, včera jsem stihla jen bábovku rychlovku ale mám vyndané listové těsto tak to dnes musím udělat. Jo a na nákup pojedu asi dneska večer, tak kolem 21 h. V čase vycházek nebudu mít auto, tak musím do Tesca takhle pozdě, to snad už kontrola nepřijde.... co??
Co budeš vařit o víkendu?? Nemám nějak inspiraci. Jsem 3 týdny doma a nějak mi docházejí nápady 😅 Jsem zvědavá co budu vařit 4 roky 😀 😀 😀

grej
autor
3. říj 2008

No já jsem manžovi do práce vymyslela jen špagety s omáčkou z mletýho masa (+ kečup a červený víno). A druhý den dostane něco z mrazáku. Buď ptáčka nebo vrabce (😀) nebo kuře na smetaně.. Když už jsem se minulý týden patlala s těma knedlíkama...

Teda ty jsi aktivní - bábovku a ještě štrůdl🙂
Já dělala listový těsto i včera, dělám takový kolečka k večeři. Se šunkou, paprikou, sýrem a tak... Riskla jsem i hermelín. Snad ta trouba na 220 stupňů všechny listerie zabila 😉

michina
3. říj 2008

Ahoj holky, tak ja se dnes probudila se simráním v nose, tak mam hruzu, abych nemela rymu pri stimulaci, takze jsem si hned rnao rpeventivne dala Coldrex. To jeste muzu kdyz nestimuluju, ne? 😉
A taky uz trosku zacinam vice spinit a v brise mam pocit jako na MS, tak snad uz je tady, a zacnu... HURA!!! 😅

Zan, to je fajn, ze si te nenechali v nemocnici, doma je to urcite lepsi, ale fakt lez. Postel na špalky, at máš nohy trosku vyse nez panev, at neni tlak na cipek, anebo podlozit nohy polstarema a uvidis, ze to bude dobry!

Jinak, Grej, taky se mi trosku zhorsujou bolesti v zadech, ale v bedrech, tak mam strach, aby se mi neblokly pri transferu. To by asi nebylo dobry.. Ale me to vzdycky boli, kdyz lezim v noci na brise, jak jsem asi prohnuta moc v zadech. Ale v noci polohu ve spanku clovek moc neovlivni, že? 😠 Tak uvidime...

grej
autor
3. říj 2008

Ahoj Michi, jasně, pořádně se nadopuj lékama ať tu nemoc ze sebe vyženeš!! Já jsem teda normálně fungovala i při stimulaci...
Tak ať máš mrchu brzy!!

Tak na břiše já spát vůbec nemůžu. Za prvé kvůli prsám (nebou prsoum? Jak se to skloňuje?) a za druhé to se po mě nemůže válet manža - nedá mi v noci dejchnout. Pořád by se nějak tulil... Už sjem se i naučila že mě to nebudí...

mufy
3. říj 2008

Michi ještě i když stimuluješ se můžeš léčit,ale raději to vše vyléčit za včas,abys pak byla připravená na transfér.

Já mám zase šílenej kašel, takovej hlenovej.Kašlu jak tuberák a z nosu mi teče taky jak..... 😖
Do toho jsem ještě včera dostala MS,tak jemi opravdu hodně fajn. 😀

já budu zase dělat o víkendu dělat kuřecí salát a možná taky něco upeču,ale jíst to nebudu,jelikož jsem si sladký zakázala. Už 5 dní jsem neměla pečivo,ani rohlík ani chleba.
Ale včera jsme si zašli s manžílkem na véču, dali jsme si biftek - panenka s husími játry.Jen tak se zeleninou,no bylo to výborný,ale ta cena???? 😕 Prej však co,pořád jen šetříme,tak si to jednou můžeme dovolit. No je to prostě zlatíčko.