Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
10. říj 2008

Tak já se nestihla rozloučit v práci, tak to dělám teď z domu.

Leni výsledky jsou velmi obré, ne? Co my bychom dali za 42 mil.

Michi tak to je super, už na to jdeš o víkendu a za chvíli budeš mít miminka v bříšku.

Asi budeme čekat všechny tři jak to dopadlo, já půjdu na IUI zřejmě ve čtvrtek nebo pátek.

Tak se mějte pěkně a pěkný víkend.

Grej taky bych si dala dobrou čínu. 😵

artep26
10. říj 2008

Michi tak supeeeeeeeeer, taky dnes píchám Pregnyl a KETík bude ve středu. Takže testovat budeme holky všechny 3 spolu 😀 😀 A trojka je šťastné číslo. Kdyby to klaplo, tak už budeme všechny komplet ze staré bandy těhu
Mufy a ostatní krásný víkend, jdu na chvíli ještě ven na sluníčko 😀 😀 🙂 🙂 🙂

zanetik
10. říj 2008

Ahojda holky, konečně 10.10 samý dobrý zprávičky, já taky jednu přidám, doktorka hned do telefonu začala ani jsem nemusela říkat kvůli čemu volám, tak že výsledky jsou perfektní, že zcela negativní přesně asi šance tak 1:14000 tak to je asi malá šance...tak krásný víkend Michi budem na tebe myslet...no a příští týden středa, čtvrtek to bude taky moc zajímavý tady a všichni tři budete čekat na // to bude napínavý 😵 pááá

artep26
10. říj 2008

Ahojda Žanet, tak to je skvělé, že jste všichni 3 v pořádku.
Další holčina na tématu kam chodím se dnes dozvěděla, že bude mít taky dvojčátka (je po ET). Dnes opravdu samé dobré zprávičky.
Příští týden bude tedy opravdu mazec, je toho na programu nějak moc 😀 😀 😀
Krásný večer a čusík Zan 😀 😀 😀

michina
11. říj 2008

To jsou teda dobre zpravy, to je parada!!!! Mufy, Artep, budeme na to pristi dny trpelive cekat spolecne, to by byla parada, kdyby nam to vsem trem vyslo!!! A musi, my kdyz jsme dnes vyjizdeli rano do OL, tak jsme videla kominika, takze hned jsem drzela knoflik!! 😀 😀 Manza rikal, ze jeste jednou a mame trojite stesti pojisteno. Nejdriv to bylo sahnuti na tehulske brisko, ted kominik a treti?
Kazdopadne uz jsem v OLmiku ve Fertimedu v tom jejich ubytovani hoteloveho typu, je to tu moc kraSNE, podkrovni pokojicek vybaveny nabytkem y bambusu, telka, dokonc epripojeni k netu {to je zjevne ale nahoda}, tchyne nam nabalila uvareny obed, uz je tadz v lednicce, je tu mikrovlnka, takze fakt pohoda. Me neni vubec nic, nic neboli, jen jsem porad lehce nafoukla.
Takl hezky vikend, i kdyz tadz to na nej zatim moc nevypada a ja dam snad zitra brzy vedet, kolik bylo skutecne vajuch. Papapa 😵

artep26
11. říj 2008

Michi tak držím palec, ať je jich dostatek a hlavně kvalitních 🙂
Neboj, určo bude pěkná úrodičky. Pa pa pa a nezapomeň referovat 😉

michina
11. říj 2008

Diky za podporu, budu referovat, neboj! Ahojky. 😉

michina
12. říj 2008

Tak hlasím první zprávy, už se nám oplozujr 10 vajuch ICSI metodou. SPermiogram byl co se týče do počtu normální (minule byl o polovinu horší), ale nadále se mršky nechtěji moc hybat, takze nam ICSI primo doprucili. Takze vsech 10 odebraných. Zítra si uz muzu zavolat, reknou mi, jak to vypada. V utery na 8,50 tam jedeme s tim, ze uz i ten den muze byt transfer, zalezi, jak se budou vyvijet. Takze máme velkou radsot a posílame ńasim budoucím potomkum pozitivni energii na dalku.
Dnes nás bylo 4 holky na odber a vsechny mely 11 vajuch. SUper jsme se nasmaly po narkoze v dospavaci mistnosti. Pry jsem pocitala kroky, kdyz me vedli do postele arikala jsem, ze ani v narkoze se nevyspim, protoze jsem celou dobu posilala emaily,pak se mi enchtelo lehnout a furt jsem delala opicky na tu holku vedle me. Ja si vubec nix nepamatuju!!! 😀 😀 😀 Docela fest to potom bolelo, hlavne vlevo, takze jsem si nakonec nechala pichnout Tramal.Hrala jsem hrdinku, ze jedeme do Globusu a za odmenu si neco koupime, ale nedosl jsem tam ani na zachod, jak to bolelo. Takze jsme se akorrat prepravili zpatky do Ostravy a lezim a snaim se moc nehybat. DOufam, ze zitra uz to bude OK, jedu ke svemu gynekologovi nechat si pichnout agolutin a do prace odnest neschopenku, nechala jsem si ji zpetne vypsat od patku, stejne jsem skoro nebyla v praci.
Holky, taky vas to po odberu bolelo, ty vajecniky a jak dlouho?

artep26
12. říj 2008

Michi 😀 😀 😀
už jsem tě odchytla na IVF září.
Tak to je supeeeeeeeeeer. Krásný počet. Tak fakt budeme skoro stejně a když ti to dají až na středu, tak úplně 😀 😀
S tou narkozou jsi mě rozesmála, já byla uspaná jen na chvilku takže jsem pak byla naprosto v obraze co dělám.
Nejdřív mi nic nebylo, ale pak ... málem jsem ani nedojela domů, nebolely mě ani tak vaječníky, jako jsem měla křeče do konečníku 😠 😠 😠 fakt síla a trvalo to asi tak 3-4 dny. Skoro vůbec jsem nekrvácela.
Musím jí udělat aničce tu večeři, už tu chudák škemrá. Tak pa a pak ještě písnu 😉

michina
12. říj 2008

Hahha, chudak Anička, kvuli konikovi bude o hladu... 😀
No ja byla v narkoze uz dvakrat letos na te laparce, to bylo vzdycky na hodku, tak jsme mela vetsi pravo mluvit z cesty a vyvadet a ne dne spo 10 minutove narkoze 😀 😀 Zjevne ta dnesni byla pozitivni, protoze mela i pozitivni cil, ty minule, fuj, radsi nemyslet!
Tak křeče do konecniku tam mela jedna holka taky. Ja ted zjistila, ze je mi dobre, kdyz u noutasu klecim a sedim si skoro na patach a operana o lokty do klubicka jako zajicek. Stlacim si bricho a nic me neboli... Ale nesmim se chtit narovnat.. 😀 Myslíš, že jeste ted muzu mit OHSS? Ja uy totiz moc nepiju, nehlidam se.. 😠 ☹
A takz jsem zvedava, jak vysokou budu mit sliznici, kolik by mela byt? Kvuli ¨tomu picham agolutin, tak sand bude OK a jeste piju kontryhel..

artep26
12. říj 2008

Už je nakrmená tak teď jí pr změnu naháním do pelechu. Usmyslela si, že chce písničku z netu do telefonu a nějak se mi to nedaří, tak je nafučená jen prasknout 🙄 😀 😀 😀 asi už s ní mlátí puberta.
Michi pij pořád, já právě moc nepila ani při stimulce, tak jsem si to OHSS určitě zavidnila i trošku sama. Pít pít pít a zase pít.
Sliznici máš teď určitě hoooooodně vysokou, já měla sliznici nevím kolik ale MS jsem dostala 22. DC. A to mám anovulační cykly 😀 😀
jinak teď nic neberu a piju jen kontryhel. A taky narostla, což se divím 😉
Neboj určitě to bude dobrý.
Já se z té mé holky zblázním. 😠 Teď tu zase bučí že jí je špatně a že jí bolí břicho, no nechce se jí do školy a to týden byla doma. Héééééééérečka jedna. Do teď jí nic nebylo, tancovala tady, cpala se houskou a najednou táááákový slzy 😀 😀 😀

michina
12. říj 2008

Hihi, už se taky tesim na takovýhle sceny doma 😀 😀 Aničce se nchce do skoly, ze pisou nejakou pisemku? 😀
To ti naskocila po stimulaci ovulace?

artep26
12. říj 2008

Je to strašná hééééééérečka. Teď bučí v posteli, že chce spát u mě. No ale já tu mám puštěnou telku a prostě nejsem zastánce toho, aby děti spaly s rodičema. Má svůj pokoj, myslím přepychový s TV, DVD, rádiem a prostě se vším co k životu 8 leté dítě potřebuje 😀 (no pořád mi vyčítá že nemá svůj PC, ale to si myslím ještě tak 2 roky vydrží, teď potřebujeme peníze na sourozence 😀 😀 😀 ). Nic nepíší, navíc byla nemocná takže jí nic nehrozí a navíc chodí do 3. třídy a kdyby jsi viděla co se učí a u čeho píší písemky ... 🙂 třeba edifnice roviny, pahorkatiny a hor, jak se liší krajina atd. ... takže zatím pohoda, stačí když si to přečte, řeknu jí to svýma slovama a ona si to pamatuje. Ve škole jí to jde, nemá problémy. Ale vidí že jsem doma tak chce taky. Ale že ona měla 2 měsíce prázdiny a já byla pořád v práci to už si nevšimla 😀 😀 😀 Se těš, někdy je to děsný 🙄 😀
No po stimulce mi naskočila ovulka, mám i vajucho 😀 ale je to ještě asi tím nastimulováním, mylsím že další měsíc už ze sebe nic nevyloudím, no doufám že už to nebude potřeba. 😉

zanetik
12. říj 2008

Michi tak super, třeba už v úterý budou v bříšku 😉
My jedem kouknout na zimák na hokej, tak zítra se přihlásím, jen jsem si šla přidat fotečku břucha do alba 😉 dobrou noc...

michina
12. říj 2008

Tak do toho honrm jeste hupsnete a treba se to podari jeste prirozene... 😀

To ja si vubec nedokazu predstavit, co se uci ve 3. tride, asi si celou zakladku zopakuju s ditetem a jedine mi to prospeje! 😀

artep26
12. říj 2008

No to bych mohla taky zkusit, jen aby to teď nevyšlo a pak mi ve středu ještě další 2 nepřidaly a nebyly z toho děti 3. No ale manža má špatný spermiogram, tak to asi nehrozí, ale zkusit se může. Alespoň pro dobrý pocit že jsem to zkusili a taky pro můj dobrý pocit - já pak totiž spím jako miminko. Někdy si připadám jak ti chlapi, co skočí, otočí se na bok a chrápou. Já teda alespoň zalezu do sprchy a chrápu až pak 😀 😀 😀
No třeba co je to malvice jsem taky nevěděla, jinak zatím chápu a stíhám 😀 😀 😀
žanet ahojda, holka ty taky nevydržíš chvíli doma 😀 😀 😀 Užijte si hokej a jdu juknout na bříško 😉

artep26
12. říj 2008

Teda Žanet, to je bříško. Koukám mimísci se mají čile k světu. 😀 😀 😀 Fakt rostete pěkně 😉

michina
12. říj 2008

Ty joooo, to je ale pupík, Zan!!! A koukám, že snad od te doby, co jsi tehu, tak jsi kacnejsi a akcnejsi 😅 ... A co to špinění, už to přešlo, vid?

michina
12. říj 2008

Holky, ja uz budu koncit, uz totiz nevim, jak si k tomu notebooku lehnout, aby me nic nebolelo.. 😠 😀 😀
Hezké sny, já zítra se prihlasim asi az odpoledne, dopo jedu do prace odvezt nechopenku a na tu injekci..

artep26
12. říj 2008

Tak pa pa Michi a dobrou 😉

grej
autor
13. říj 2008

Ahoj holky, teda vy jste toho nakecaly 😉 A kde jste všechny dneska? Já byla s autem v servisu, tak jsem do práce dorazila až teĎ.

Zan - to je ale pupííík🙂 Jééé🙂 Krása🙂

Michi - gratuluji k takovýmu počtu vajuch 😉 SUpr🙂 Těším se na zprávy jak se vyvíjej a kdy ti je tam šoupnou 😉
Určitě pij, OHSS se může rozjet kdykoli. Mě taky po odběru hodně bolelo břicho. Taková MS + zánět močáku + zácpa + ovu bolest dohromady a všechno tak 3 x intenzivnější. Hnus. Nemohla jsem se vůbec narovnat, chodila jsem v předklonu. Ale přešlo to a v pondělí už jsem šla do práce (odběr byl v sobotu).

mikulka
13. říj 2008

Ahoj holky,

tak jak se vede?
Zan, byla jsi už na velkém screeningu?
Michi, tedaaa, tak tobě budu moc držet pěsti, je dobře, že bylo tolki vajíček, bude z čeho vybírat. 😉

Grej, kdy jdeš na srdíčko?

Artep, kdy ty jdeš na KETík?

A co Mufy, jak dál?

grej
autor
13. říj 2008

Ahoj Mikulko,
já jdu na srdíčko až ve středu. Vůbec to neutíká 😀

Jak válčíte Michi? Už nám sem hodíš aspoň jednu fotečku? Prosím...

zanetik
13. říj 2008

Ahojky berušky, jo bříško roste, doteď mi to moc nepřišlo, ale měla jsem v pátek uplý tričko a koukala jsem jak mi vykukuje, zachvíli si neuvidím na boty 😀
Mikul byla jsem na prvotrimestrálním screeningu, dopadl dobře včetně krevních testů na dawna 😉

zanetik
13. říj 2008

No dnes je tu nějak mrtvo, tak snad po obědě, běžím na kabelovku kvůli rychlejšímu netu, pakk našim na obídek, já dělala včera bramboráky se směsí a zítra dělám čočku s uzeným...tak odpoledne nakouknu, ke kámošce jdu až večer, tak papá

grej
autor
13. říj 2008

Roste ti to fakt krásně Zan 😉 Fíha🙂
Ty jo - ty máš za sebou takový vyšetření a ani nás neinformuješ? Nebo jsem to jen přehlídla?

No jo, dnes to tady nějak stagnuje...

sroubek
13. říj 2008

držím všem palečky...my máme málo červených krvinek a barviva...musíme zítra na odběry do nemocnice...tak nám je sím taky držte...díky 😉 dám vědět...snad je to jen železem a nějakejma vitamínama 😎

sroubek
13. říj 2008

možná je to tím jak jsme rychle vyrostli

grej
autor
13. říj 2008

Šroubku - moc moc držím palce! Pak nám dej vědět jak jste dopadli!
Já to o víkendu nezvládla, manža zůstal nakonec doma, tak jsem musela běhat kolem něj...

divabara
13. říj 2008

Holky,
vy jste toho napovidaly...nemam sanci to docitat 😒 ...Ale Michi, drzim pesti,at se pekne vyvijeji!!!
Zan, takovy krasny brisko ...ja mela velikostne podobny, a to jsem tam mela jen jedno miminko 😀 Je fakt, ze moje bricho strasne trcelo dopredu...No vsak tam byl schovany pekny macicek 😉

Sroubku, drzime pesticky, bude to zelezem, ono pri kojeni je ta spotreba jeste vyssi, nez pri tehu...Zkus pit koprivovy caj, treba i to pomuze...zrejme dostanete takove ty kapicky zeleza, ktere silene barvi a nejdou vyprat...

JInak my dnes docela dobre spali, od 20h do pul druhe, ale pak uz moc ne 😉 Ted maly nechce spat a chce se chovat, jenze jak on je takovy veliky, tak to neni zadna sranda ho chovat...je to mazlicek uzlicek, miluje hlazeni po hlavicce, dudlik odmita (zatim 😉 ), kojim o sto sest, prdiky stale zlobi, ocistky me nebavi, pradlo ceka na vyzehleni...

Tak papa holky...