Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
9. led 2008

JOjo, dnes to tu nějak vázne...

No snad máš pravdu a vydržej. Ale stejně se bojím, jestli nemám nějaký ten zabíjející hlen. Možná si ho nechám taky vyšetřit.
Mě koník maká sice pomalu, ale dobře.

Bojím se co je s Dib, když se tak dlouho neozvala. Zihu tu už taky dlouho nebyla...

mikulka
9. led 2008

Ahoj holky, koník i moc moc zlobí, otevírá se mnoho minut.
Dib je možná doma, neříkala, že bdue od Nového roku doma? Je snad v pořádku!

mufy, to nevadí, že jste to teď nestihli, však už se blíží KETík...

grej
autor
9. led 2008

Ahoj Mikul.
Jak to vůbec vypadá u tebe v práci? Jak se tvářili na výpověď? Ozvali se z nové školky že s tebou počítají?

mikulka
9. led 2008

V práci nic moc a ze školky se zatím neozvali! Snad se ozvou.

sroubek
9. led 2008

ahojky kočky 🙂
uaaaaaaaaaaaaaaa...zítra je den D...bojím bojim...těším se těším se těším se těším se... 😵

asi dneska nějak nedokážu nic jiného ani vstřebat 😀

mufy
9. led 2008

Taky vám to tak blbne?Poslední dobou je to hrozné.

Mikulko a jak se vůbec tvářila tvá šéfová na výpověď?Určitě ti dělá peklo,že?

Sroubku zítra na tebe budeme myslet.Všechno bude dobré,uvidíš. 🙂

grej
autor
9. led 2008

Taky mi to blbne. Musím to otevírat na několikrát. ALe naštěstí se to nakonec vždycky otevře.

Šroubku - držíme všechny palce co máme!! A zítra určo pošli SMS!! Budem celý zvědavý😀

Mikul - neboj, však oni s tebou počítají. A šéfová aŤ si trhne nohou, za chvíli už od ní budeš mít klid...

zanetik
9. led 2008

Mě asi trefí, vám napíšu román a ono to zmizne 😠
Už ani nevím co jsem psala, jen že na Šoubka zítra budem myslet a těšit se na super zprávičky, že vlastně ani nevím kolikátý DC jsem asi 20DC musím kouknout doma do starýho kalendáře....
No nic tak já pádím domů, snad bude brzy míň práce, teď dělám 2roky zároveň...paáááček

michina
9. led 2008

Ahoj holky.... tak vám všem moc děkuji za gratulace, ale už teď vím, že to bohužel určitě výjde až do třetice, to už teda bude už muset!!!! 😉

Včera jsem se vrátila z nemocnice, ležela jsem tam od minulého čtvrtka, kdy mě akutně operovali, bylo to totiž mimoděložní těhotenství.... ☹ Takže jsem přišla o pravý vejcovod.
Ale nesmutněte, naštěstí to beru sportovně a pláč už je za mnou. Byly to pak takové bolesti, že jsem se do narkozy na sál vyloženě těšila a mou první hospitalizaci v nemocnici hodnotím velmi dobře, dlouho jsem se tak nezasmála a hlavně když to nešlo, protože břicho bolelo ! 😉 Takže, Grej, mám taky tři dírky v břiše, ale stehů mám celkem 6, heč! 😉 Už je mi celkem fajn, zítra jdu vytahovat stehy ke svému gynekologovi, manžílek se doma o mě vzorně stará, nahnala jsem mu teda strach, když mě ráno z ambulance hned odváželi na JIP a on chudák vůbec netušil, co se děje, nemohl mě jít navtívit, po telefonu mu také nic neřekli a viděl mě až druhý den odpoledne. Zburcovaná byla celá rodina z obou stran a všichni zjišťovali, jak to se mnou vypadá. Ještěže půlka rodiny jsou doktoři. Když mě pak viděl na normální lůžkové gynekologii, byl dokonce více v obraze než já, protože já si celou dobu myslela, že mi vzali vaječník.

Takže zkráceně, teď jsem doma, prý jsem rekonvalescent a nesmím nic dělat, tvrdí manžel, takže koukám na seriály, čtu Poslední kabriolet a masíruju si jizvy, abych neměla srůsty. Jo a mám za úkol hledat na netu co nejvíce informací o CAR v okolí Ostravy. Takže se připojím příští pokus bude asistovaný, bude to jistější.. A Grej, taky mi našli ložiska endometriózy na pobřišnici, ale jelikož nemají ještě výsledky z biopsie, tak to není úplně 100% potvrzené...

Takže s úsměvem do dalších dnů a já jdu zpátky odpočívat. Ale brzy se vám zase ozvu!
Kdybyste věděly, jaké mám zážitky z nemocnice, tak se budete koulet smíchy... 🙂 Mám návod, jak se co nejrychleji dostat do nabitého operačního programu, abyste nemusely čekat, vím, jaké to je, když vám pouštějí teploučko trubkou pod peřinu, aby vám nebyla zima, jaký je to slastný pocit, když vás po pár hodinách od operace v agónii vytáhnou do sprchy, a zažijete ten slastný pocit, kdy vám sestřička vydrhne proležená záda, ale jak špatně se na JIPce spí, když se vám co hodinu nafukuje manžeta na paži, aby vám změřila tlak, jak se chodí po oddělení s apartní kabelkou (jak říkaly sestry mému drenu s bandaskou z břicha, který odváděl nahromaděnou krev), aby konečně odešly větry a člověk se mohl najíst.. no zážitky jedna radost! 😀

michina
9. led 2008

PS. A naší koníkáckou tabulku upgrejduju, jen co bude chvilka.. 😉

grej
autor
9. led 2008

Teda Michi, to jsou ale zprávy 😠
Každopádně je skvělé, že to neseš tak sportovně. Však ono to prostě ještě letos vyjde. Já to vím!!

Tak 6 stehů povidáš, jo? No dobře, o dva jsi mě předběhla 😉 ALe já ti to odpustím, že jsi to ty 😀 Je to hrozný, když se chce člověk zasmát nebo kejchnout nebo zakašlat a ono to nejde, co? 😉

TO ti řekli, aby sis masírovala jizvy ještě když tam máš stehy? Já začala masírovat až tak 3 dny po vyndání stehů. A je teda fakt, že to mám pod těma stehama dost tvrdý. Jenže nemám to s kým porovnat, tak nevím, jestli je to tak dobrý nebo ne...

Tak já už nějaký výsledky na papíře mám, ale je to tak odborný, že tomu vůbec nerozumím. TO se dozvím až v pátek jestli je tam něco "zajímavýho"...

Už se moc těším na zážitky z nemocnice!!
Pěkně se kurýruj a užij si, že se o tebe manžílek stará! Mě jak bylo hned dobře, tak jsem nevydržela ležet, pomalu jsem se zapojovala do pracovního procesu, takže se o mě starali doma jen chvilku 😢 No jo, zavinila jsem si to sama 😉

Páček Michi a jsem moc ráda, že ti je dobře jak po fyzické tak po psychické stránce! 😵

mufy
10. led 2008

Teda Michi co to čtu.To snad ne?A my se těšily, že ti to už konečně vyjde.
No bereš to opravdu sportovně a to je dobře, i když ti to moc nevěřím,ono to musí být hrozné a než to přebolí,tak to trvá.Zrovna mi psala kamarádka,že měla to samé co ty a přišla o pravý vejcovod a je na tom dost špatně.

Jinak mě dneska teplotka stoupla na 37,0 tak je to jasné,ovulka asi byla.

majmuna
10. led 2008

Ahoj holky...tak zase nova rana ☹

Michina nam to ale nevzda 🙂 Mam znamou a ta uz ted po prvnim klukovi...nasledne mimodeloznim a druhym klukovi...pak potratu....ted ceka tretiho chlapecka 🙂 A taky to holka dala 😉 Na Michi hold ceka nejakej super kousek 🙂

Hplky jsem jak na trni co Dibdonka...uz aby dala vedet.... 😔

Snad nam to tu dneska rozzari alspon vysmatej Sroubek 😀 Tak tfuj tfuj tfuj.....

Za chvilku musim jet do centra a vuuubec se mi nechce 😖 Tak zatim pa a juknu na novinky az se vratim 😉

mufy
10. led 2008

Grej nebo Mikul zkuste si prosím vás otevřít stránku www.wunschkinder.net a moc by mě zajímalo,zda se vám nahoře stránky objeví,že jste 999.999 návštěvník. Mě se to tam objevilo a chci vědět,jestli se to objeví i vám.

Díky

Sroubku myslíme na tebe. 🙂

grej
autor
10. led 2008

Ahoj holky,
tak u mě ovulka taky asi byla včera. Čípek otevřenej, hleník ukázkovej. Teplota sice ještě hodně nestoupla, ale asi je to jasný☹ No škoda. Manža jde dnes na ten spermiogram, tak to ještě vyzkoušíme večer, ale asi už je pozdě.

Majmu, užij si centrum. Já teď jela do práce hodinu a půl!!! Hrůza. Jedna bouračka a zaseká to půlku Prahy 😠

Šroubkovi taky držím moc palečky! Jestli mi napíše, tak vám dám hned vědět!

mufy
10. led 2008

holky kukněte se prosím někdo na ty stránky.

grej
autor
10. led 2008

Jojo Mufy, objevilo se mi to tam. Taky 999.999 návštěvník.
Promiň, jak jsem vkládala odpověď, tak se zařadila až za tu tvou a tak jsem si nevšimla, že jsi něco připsala🙂

mufy
10. led 2008

Díky Grej.

Nevšimla jsem si,že jsi to psala minutu po mě. 😀

grej
autor
10. led 2008

Tak mi volala Šroubek. Všechno je v naprostém pořádku! Mimísek má 2,5 cm a kope ručičkama a nožičkama a srdíčko bouchá🙂
A druhá děloha se nezvětšuje, takže ani nebude mimíska tlačit. Takže hurá!!!

zanetik
10. led 2008

Ahojky děvčata, tak první zpráva nic moc, ale co se dá dělat, takovej je život a jen čas to vyléčí nebo nové těhu viď Michi 😉 , to co popisuješ z nemocnice jsem přesně zažila já při laparoskopii 😉
Ze šroubka mám hroznou radost, aspoň někdo má dobré zprávičky...
No nic jdu za chvilku na oběd, snad se stihnu dneska ještě ukázat...

mufy
10. led 2008

To je dobrá zprávička,že se má miminko čile k světu.To musí být nádhera a Sroubek musí být moc šťastná. 😀

mikulka
10. led 2008

Michinko ☹ Teda, jsi statečná holka. Už to teď bude dobré. Bereš to skvěle a to je důležité.

Gratuluji šroubkovi, hurááááá. vše v pořádku a mimís se má k světu!

michina
10. led 2008

Šroubku, taky gratuluju!!!

Grej, hoď sem ty odborné názvy, já ti řeknu, co ti našli, ať nemusíš čekat. \pokud teda chceš.. třeba do IP/
Jinak právě mi vytáhli stehy a hned je to zase lepší. Já už jizvy masírovala preventivně okolo, i když všude tvrdí až po vytažení, ale říkal mi to i kamarád fyzioterapeut, který je na rozdíl ode mne ještě stále v praxi. Jinak buď v klidu, Grej, já je mám taky v hloubce tvrdé. Teď jsou trošku podrážděné, ale od zítřka mažu a masíruju pravidelně..

grej
autor
10. led 2008

Ahoj Michi,
díky za nabídku, ale já nechala ty výsledky doma, takže napíšu kdyžtak až večír. Manža jde do hospody (musí se asi psychicky zregenerovat po tom spermiogramu), tak budu mít volno.

Výsledky spermia budou až zítra, takže se je dozvíme až od doktora.

Kdybych se náhodou dnes nestihla rozloučit, tak oznamuji už dopředu, že zítra nevím, jestli tu budu. V půl desáté jsme objednáni do GESTu a nevím, jestli se pak budu vracet do práce. Takže vám kdyžtak napíšu až z domova jak to dopadlo a co nám pak doktor řekl.

Michi - díky za uklidnění. Já mažu jednou denně (měsíčkovou mastí) a o víkendu dvakrát. Tak doufám, že to pomůže a brzy to změkne 😉

mikulka
10. led 2008

Grej, zítra na tebe budu myslet, ať je spermio zase dobré a ať najdete to nejlepší řešení. A kdyby nabízeli IVF, zeptej se i na IUI, jestli by to mělo cenu...

grej
autor
10. led 2008

Mikul, díky. Zeptám na všechno možný.

Tak páčko holky a já napíšu. Pááá

mufy
11. led 2008

Dobré ráno holky, konečně je pátek hurá.... 😀

Grej budeme na tebe myslet,aby vše dopadlo dobře a doktor řekl samé dobré zprávičky.

zanetik
11. led 2008

Dobré ranko, pátek hurá 😀 ten týden teda utekl....

Grej snad bude všechno v pořádku a začne se to vyvíjet k lepšímu....

sroubek
11. led 2008

ahojky kočičky...michi..to je mi moc líto ☹ ☹ ☹

na pořrtí se to MUSÍ povést 😉

držím palečky 🙂 i grej 🙂

já jsem včera dopadla krásně..viděla jsem srdíčko i hýbající se nožičky a ručičky a přijde mi to neuvěřitelný a je to teda fakt zázrak jako blázen...koho zajímá pupiiicek víc...tak je to fotečka nově přidaná v albíku a to napravo je hlavička 😀

majmuuu měla pravdu: říkala jsem takové věci jako : to je mazec...týý jooooooooooo a tak 🙂

mikulka
11. led 2008

dobré ráno, holčiny,
šroubku, to je kráááása 🙂 😵