Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

kam
24. říj 2008

Holky držím vám všem palečky, aby to snažilkám vyšlo a těhulkám aby mimisek prospíval.
To čekání je fakt hrozný..i když se snažíte nebo jste pak už těhu a čekáte na to zda to není mimoděložní, pak zas na srdíčko...ja jsem z toho byla úplně vyplivnutá. Tak moc jsme si mimi přáli, že jsme měli strach s manžou spolu i spát a to i přesto, že jsem neměla žádné problémy.
Jinak dneska jsem si založila album a příští týden jdu už do poradny, tak pak přidám fotečku. Doufám, že mimi půjde pěkně vidět. Mám prý špatně propustnou stěhu dělohy, tak ty obrázky nejsou příliš kvalitní.

Grej dívala jsem se, že máš termín o pár dní později než já. (Koník mi ukazuje dřívější datum...ale ovulaci jsem měla později.) Chtěla jsem se tě zeptat, bylo už vidět srdíčko?

michina
24. říj 2008

Neboj, Grej, jakmile tam jednou mimís je, přežil zkumavku, přežil první týdny, tak už tam zůstane!!! Neboj se, nemá proč, jsi zdravá, tak proč by se mu u vás nelíbilo, navíc, když ví, že je moc chtěné a už ted je milovane nade vše!! 😵

michina
24. říj 2008

Tady už asi dneska nikdo není, tak zatím ahojky, jdu nadále odpočívat a sledovat House! 😀
Kdyby cokoliv, dám vědět!ALe snad budou už jen pozitivní zprávy... 😅

zanetik
24. říj 2008

Ahojda, tak já jdu si umýt vlásky a ohřát obídek ještě jsem si vzala segeďák, abych nemusela vařit..
Odpoledne mám jet na 3návštěvy, ale vzhledem k počasí se mi moc nechce, tak uvidím...

grej
autor
24. říj 2008

Tak jsem tu, byla jsem u účetní...
Holky tam je kosa!! Jen 3 stupně!! Ale svítí sluníčko.

To je normální, mě se taky často zdá o lidech, který znám, jasně vím, že to jsou oni, ale vypadaj ve snu úplně jinak...

Michi - díky za pochvalu 🙂 Kdyby v tom profilu bylo už 13tt, byla bych klidnější 😉

Zihu, no jo, já vím, ale neboj, ony by ty nervy přišly i bez tebe 😉

Michi - užívej si House🙂 Já, co na Nově začala nová řada, tak jsem neviděla jedinýho do konce. Vždycky usnu 😅 Už aby zase byly prázdniny a dávali to odpoledne 😀 Nebo si budu muset zařídit dovču, abych mohla koukat na AXN 😀

mufy
24. říj 2008

Holky nebudete věřit co se mi stalo. Každý měsíc je soutěž v kauflandu o tipovací otázku a každý, kdo správně uhodne, může vyhrát auto. No já minulý měsíc poslala tip, že se na paletu vleze 27.650 ks TicTacu a víte kolik byl správný tip?????? 27.648 ks. No nešlehlo by vás z toho? Já tu sedím a nemůžu se z toho vzpamatovat. Tak se štěstí kolem mě jen otřelo.A já bych si tak to auto přála, chceme si právě kupovat tak za rok nové autíčko a to by se nám krásně hodilo. Tak snad bude tento měsíc i jinak šťastný, když už jsem měla tolik štěstí. 🙂

grej
autor
24. říj 2008

Ty jo Mufy, ty máš teda "skoro" kliku 😉 Navíc ty vyhrané peníze 😉 Neměla bys ještě vsadit sportku?

zanetik
24. říj 2008

Ty jo Mufy neříkej, že někdo měl lepší tip než ty...

zihu
24. říj 2008

mufy, taky neverim, ze to nekdo tipl presne... ? 😝

mufy
24. říj 2008

No tipl, byla to nějaká ženská z Kladna. A já utřela.....

Grej sportku jsem si už vsadila za tento týden 2x a ani kačka navíc.Tak v tomto asi nebude. No ještě mi fakt zbývá do třetice všeho dobrýho být jen těhu. 😀

grej
autor
24. říj 2008

Hele Mufy a určitě to byl správný TIP? Nebyl to správný VÝSLEDEK??? To bys měla hodně velkou šanci to vyhrát 😉

zihu
24. říj 2008

mufy, no tak to bys zase brala, ne? takovou smulu prece nemuzes mit!!!!! 😎 no myslim na te, holka!

grej
autor
24. říj 2008

Holky, obligátní otázka takhle před víkendem...

Co budete vařit??? 😀 😀

zihu
24. říj 2008

grej.. papani, co? opravdu obligatni... 😀
dnes si udelam knedliky s vajickama, pac je mam desne rada (a manza porad neni doma, tak ze muzu takhle "odbyt", jinak bych asi vic kuchtila)
a zitra...? se asi necham inspirovat od vas.. ale mozna spenatek? mnamy mnamy???

grej
autor
24. říj 2008

No já právě vůbec nevim. Mě napadla čočka... Ale uzený jsme měli před 14 dny /jeden den s br. kaší a druhý den šunkofleky/, tak to asi budu muset udělat jen s párkem... No a na zítra asi koupím kuřecí řízky. Manžel jede stěhovat kámoše, tak ani nevím, jestli bude na oběd. Kdyžtak bych to zapekla se smetanou a žampionama. To už jsme neměli hrozně dlouho...

zihu
24. říj 2008

mnamy... uplne slinim🙂))) to by urcite slo... taky budu muset vymyslet neco na pondeli, az se mi manza vrati, nejakou klasiku, by po tech cizokrajnych stravach zase zdomacnel a zakorenil😀

mufy
24. říj 2008

No však to byla právě správná odpověď a já se spletla o 2 krabičky. No smůla, tak snad si to auto ta paní užije. 😅 Ale zamrzí to.

Jinak já o víkendu ještě nevím,co uvařím.Zítra jedeme na ten výlov, tak si dáme oběd tam a když nepojedeme tak jsem dostala na smaženýho pangasiuse s bramb. kaší. Mňam.

zanetik
24. říj 2008

Tak já se musím ještě domluvit s mamkou, ale zítra to vypadá, že budu dělat květák a v neděli mamka krůtí sekanou...

zihu
24. říj 2008

noooo rybicka s kasickou, to by taky slo, brkasi mam strasne rada!

grej
autor
24. říj 2008

Jo Mufy - jsem se dozvěděla, že naši jedou taky na najaký výlov na jih MOravy 😉 Prý to nikdy neviděli, tak se jedou podívat, když je kámoš pozval 😉

TO mě taky napadlo. Pangase. Ale asi bychom jen se zeleniným salátem...

Zihu - já br. kaši taky miluju 😀 😀 MOhla bych jí jíst pořád...

Sekanou jsem dělala nedávno a nic moc teda, nepovedla se... Asi jsem si na netu nenašla ten správný recept 😉

zihu
24. říj 2008

hm, sekanou moc nemusim 😝 dycky mam pocit, ze je v tom pomlete kdeco, to tak maximalne domaci umlete karbanatky, nejlepe v plnenych paprikach s knedlikem a rajskou, tak to zas joooo

zihu
24. říj 2008

si teda davame do tela, mam naprosto sviravy hlad a jeste sviravejsi chut! jdu na jogurt 😉

zihu
24. říj 2008

grej, tak tomudle neuveris!!!! sla sem do kuchynky na jogurt a kolegyne si ohrivala jidlo.. funela ze toho ma moc a tak rikam: A co to mas? mela leco s brkasi a ze ji ma straaaaasne moc, jestli pry trochu nechci... JASNEEEEEE, takze sem ted mlsala kasicku z misticky, mnam, to je, co??? 😀 😀 😀

grej
autor
24. říj 2008

Jé - ty máš teda kliku Zihu 😉
ALe je to zvláštní kombinace - lečo s br. kaší 😀
Já můžu kaši i samotnou. Ale tuhle jsem si do ní zamíchala Cottage sýr a taky to bylo mňam 😉

Hmmm... plněné papriky mňam🙂 Ale manža je moc nemusí. On vůbec není omáčkovej. Což já zase jo...
Tak mě napadá - koprovku jsme už dlouho neměli 🙂

zihu
24. říj 2008

koprovku taky muzu... omackova nejsu, ale koprovka a rajska.. a svickova... tim me nikdo neurazi, jinak preferuju spis italskou kuchyn.. dobra, lehka.. hlavne rychla a nenarocna...... ale vlastne jim kdeco 😀

grej
autor
24. říj 2008

Tak to já jím taky všechno. Akorát to vaření co máme doma, se musí přizpůsobit manžovi . Z těstovin my sní max špagety s omáčkou z vína a kečupu s mletým masem nebo špagety s gulášem. Jinak je moc nemusí. Asi kdyby nebylo zbytí, tak to sní, ale když mu to navrhnu, tak ani omylem. Asi pizzu nemusí..
Knedlíky skoro nejíme.
Když mu vařím do práce na víkend, tak to zas musí být něco, co se dá ohřát v mikrovlnce a není to pak hnusný...

Jak tak nad tím přemýšlím, tak vůbec nevím, co doma vlastně furt vařím 😀

Jé - halušky se slaninkou a brynzou bych si dala 😀

zihu
24. říj 2008

no nemas to jednoduche... 😒
muj manza ji vsechno, co mu uvarim, coz naznacuje, jak je statecny 😀 byl uplne na tradicni ceske kuchyni vcetne polivky pred kazdym jidlem, ale od te doby, co mu varim ja, je to sama zelenina a testoviny a ryze a tak, skoro zadne knedliky ani brambory.. a on vsechno papaa jeste to chvali, milacek!

zihu
24. říj 2008

jee, holky, ja slouzim cely vikend 😝 😒 vopruz, co? dala sem si sluzbu, kdyz je manza stejne pryc... no, aspon pak budeme spolu, az se vrati... to si budu muset vymyslet jeste nejake jidlo do prace...aaaachjo

grej
autor
24. říj 2008

Ježiš teĎ vidím tu hrubku co jsem tam vysekla!! Pardon 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
Takže jsem mu psala, jestli si něco vymyslel - a prý guláš. Takže klasika. Když neví, tak řekne guláš nebo řízky...

Manža byl taky polívkovej. Já právě vůbec. Miluju polívky, ale beru je jako hlavní jídlo. Třeba k večeři. A většinou dělám jen ty zahušťovaný - porkovou, květákovou, bramboračku, zelňačku... Vývary mi moc nejdou... Navíc je nemusím.

Manža mě taky štve v tom, že něco uvařím a on si to dá tak dvakrát a pak už nemusí. Tak to dám do mrazáku, protože logicky když už vařím, tak toho udělám víc, že jo... Jenže on to z toho mrazáku pak taky nejí 🙄

Ale jinak je taky brouček. I když ze začátku to bylo lepší 😉 To jsem se ho taky většinou neptala a vařila jsem co jsem chtěla. Snědl všechno. Včetně brokolice 😉 A teĎ se ho blbec ptám a on si prostě vybírá...

zihu
24. říj 2008

tak s polivkama to mame uplne stejne 😉
a brokolici milujeme oba.. a zelene fazolky (jen podusene, na smetane je nenavidim uz od detskych let, manza je zas miluje ale ze sobeckych duvodu je nedelam)..
teda sem se pekne rozmlsala a hned bych neco zbufla.. akorat mam dycky vztek, ze to nechutna tak dobre, jak jsem doufala.. mas to taky nebo jenom ja su tak "marna" kucharka?!? ☹