Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
29. říj 2008

Díky za uklidnovani, Grej, ale já už vubec nedoufám, že by to jeste třeba mohlo vyjít. Chudáček by musel byt fakt houževnatý, nejdřív přežít teplotu 38 stupnu hned po transferu a pak 4 dny špinění a 3 dny silného krvácení s bolestmi břicha, to si nemyslím. Každopádně doufám, že byli aspon tam, kde měli být a ted jdou jen pomalu ven... 😕

grej
autor
29. říj 2008

Hele Michi, mysli na to, že když se má mimi udržet, tak se udrží, i kdybys s ním dělala psí kusy. No, musíme holt čekat, no. Pak nám dej po kontrole ale hned vědět!!!!!

mufy
29. říj 2008

Michi tak to je dobrá zpráva. Hlavně, že je na testu čárečka. Po HCG budeš přeci jenom cyhtřejší, hnedka nám dej vědět.To by bylo,aby se to aspoň jedné znás nepovedlo. 😉

michina
29. říj 2008

Hihi, Grej, psí kusy 😀
Ale ulevilo se mi, že jdu k nějakému doktorovi a řekne mi co a jak. Jenom, aby mě Holub neodbyl, nesmím se nechat!! Na všechno se vyptám, i na tu teplotu po transferu! 😠

grej
autor
29. říj 2008

Jasně! Nedej se odbýt! Je to tvoje zdraví, tvoje mimi, že jo... Od toho tam jsou, aby pomáhali. Notabene - maj za to slušný prachy, že jo...

Holky, včera a dnes mi bylo poprvé tak nějak slabo. Včera manža zapojoval naší novou digestoř, a jak jsem mu podávala nářadí, tak jsem si pak musela sednou, páč jsem měla pocit nedostatku kyslíku... Pořád mám takovou suchou kůži, jak kdybych byla dehydrovaná či co a přitom furt piju...
A teĎ mi je taky tak divně... No nebudu si stěžovat, jsem ráda, že aspoň něco cítím. Jinak bych fakt měla depky z toho, že už to mimi vzdalo...

divabara
29. říj 2008

Michi, tak budeme na tebe opet moc myslet, aby to bylo v poradku...treba je ta druha carka mimco a nebo utrous...Ja vim, ze jsem taky mivala na testu "neviditelny" stin druhe carkyx a tehu to nebylo...spise to bylo tim, ze se mi trebas prodlouzil cyklus a nektere testy na to reaguji, apsin tak mi to vysvetlovala moje Dr...

michina
29. říj 2008

To je fakt divný, Bari.
Já si delala testy nekolikrat, vzdycky kdyz nic, tak byly cisty jako lilie (porad si delam jen mamatest) a kdyz tam byla carka, at tlusta ci slaba, vzdycky to NECO bylo.. Kez by ted nebylo... anebo to byla max ta stastnejsi varinata...

Holky, sestricka mi rikala, ze kdyz krvacim, tak uz utrous a Estrofen brat nemusim, kdybych vynechala dve davky (ranni a poledni), myslite, ze by to melo velký vliv? Kdyby eventuelne cokoliv.... 😅

grej
autor
29. říj 2008

Sakra, zase jsem zmačkla blbej knoflík a celá odpověĎ je v trapu...
Tak ještě jednou.

Michi, mě říkali, že nic nemám vysazovat dokud to neproberu s doktorem a ten mi to sám neřekne. navíc, pokud polykáš, tak už ty dva prášky polkneš taky, ne?

michina
29. říj 2008

Tak jo,už je mám v sobě, ty Utrouše, vezmu si jednu dávku místo dvou. Uvidíme...
Taky mě napadá, jeslti ty bolesti nemám z Utrouše a Estrofemu, je to na podporu sliznice a ja krvacima pritom si jeste podporuju jeji rust, tak to pak boli, kdyz uz je to tak prosakle... a jeste roste ta sliznice z endometriozy nekde v brise, tak to asi boli...

Holky, myslím, že doktoři by kolikrát čuměli, jaké dokážeme vyvodit závěry... 😀

grej
autor
29. říj 2008

Ty bereš na tu sliznici pořád, jo? Já to nikdy neměla, tak nevím... A ty jsi s tím měla problémy? Vždyt jsi šla na ET normálně po odběru, ne? Přestávku jsi neměla... To jsou věci.
No jestli máš endometriozu, tak to je možný, že to tak hodně bolí při MS. Já tím taky trpěla...

Myslím, že spousta z nás už toho ví snad víc než ti doktoři🙂

michina
29. říj 2008

Já měla před odběrem nižší sliznici, tak na hranici (7-8mm), takže mi dali Estrofem na rust sliznice. Každopádně musela byt nakonec asi fest vysoká, když toho ze mě ted tolik tece.. 😀

grej
autor
29. říj 2008

Aha, ale je zvláštní, že to máš brát i po transferu... No asi je to normální. Mě naštěstí roste sliznice dobře, takže jsem to nikdy nemusela řešit...

Ze mě toho kupodivu po prvním neúspěchu tolik neteklo. Čekala bych rozhodně víc.. Navíc - nešla ze mě žádná sliznice. Vůbec jsem to nechápala, kam se to všechno podělo...

Jé - mě teda dneska ale bere břicho. Fest mě to bolí v podbřišku. To už jsem teda dlouho necítila...

michina
29. říj 2008

Hmmmmmmmm...každá to asi máme jinak..
Uvidíme dneska po kontrole..

grej
autor
29. říj 2008

Každý tělo je jiný. Opět se to projevilo. Stejnak je to zvláštní.
Ty jo, nemůžu se dočkat co ti tam řeknou. Počítám, že už se vracet do práce nebueš, tak koukej napsat sms...

sroubek
29. říj 2008

grej..držím palečky...a michi taky i zan...ta už je daaaaleko 😵

zihu
29. říj 2008

ahoj holky, michi.. teda to je zacarovaneeee.... at kontrola dobre dopadne (at uz to bude jakkoli, hlavne at je vse v poradku)!

michina
29. říj 2008

Grej, já mám pořád nemocesnkou, práci bych asi nezvládla. Za těch 14 po transferu jsem byla venku 2x, poprvé jsem obešla barák s manžou za ruku a při posledních metrech už mě podpíral, jak jsem byla slabá, pak jsem 2 hodiny ležela na posteli bez hnutí. Podruhé to bylo včera, když jsme šli k nám do Albertu pěšky (je to asi 2 minuty) a taky mi nebylo nejlíp, byla jsem unavená, jenom jsem se oblíkla.. Ale dneska musím do té Polanky dojet autem, auto vyndat z garáže, tak snad to zvladnu. Manža mi ho chtěl ráno vytáhnout, ale tvrdila jsem, že to bude OK. Ale mám v sobě tolik adrenalinu z toho nevědění, že to určitě zvládnu. Pokud mě teda nebude bolet břicho jako zrovna ted... au, pravý vaječník, tak ležím v klubíčku... ale ono to zas přejde za chvíli.. 😅

zihu
29. říj 2008

michi, moc na te myslim.... drz se, kocko!

grej
autor
29. říj 2008

Jé - já jsem trubka. Já zapomněla, že do práce nechodíš... Vždyť to je jasný...
Mě taky dnes bolí břicho. Nějaký divný počasí, asi...

To zvládneš, jen opatrně po cestě. Nevím jak u vás, ale u nás bez přestávky od včera prší a je to fakt hnus 🙄

michina
29. říj 2008

u nás začalo až včera večer, je fakt hnusně... akorát na postel. Ale zase se tesim, že se po dlouhe dobe ze me stane clovek, oblecu se, ucesu, a hlavne namaluju... ne ze bych doma chodila naha a neucesana, ale znate to... 😀

zihu
29. říj 2008

jj, michi, dovedu si predstavit... taky mam vzdycky potrebu zkulturneni nez po delsi dobe "vylezu"

zihu
29. říj 2008

holky, padim na obed, opatrujte se vsechny, michi, drzim pesti.... pa

michina
29. říj 2008

papa, zihu!

mufy
29. říj 2008

Michi určitě to dopadne dobře. Hned napiš.
U nás začalo pršet až ráno.Ale je hnusně.

Mě zase bolí většinou vaječníky a sem tam břicho.A prsa - auau.No když nedostanu MS v pátek,tak zkusím ještě testnout a uvidím i podle teploty.

grej
autor
29. říj 2008

Teda to je hnus, venku...
Michi - myslím na tebe!!! Dej určo vědět!!

Mě dnes bolí celý den břicho. By mě zajímalo, co se tam děje...

mufy
29. říj 2008

Grej to mě taky bolí břicho, už od pondělka, jenže mě má přijít mrcha jedna mrchovatá.

Michi taky na tebe myslím.

Tak já už jdu domů, mějte se pěkně. 😉

mufy
29. říj 2008

Tak já jdu schválně na net kvůli Michi a ona tu není a nepodala zprávu. 🙂

michina
29. říj 2008

To bylo bájo, holky, proto mi to tak trvalo, vyrazila jsem do shopping parku mezi lidi, super, udělala nákup, koupila si cestovní sadu od Vichy, udělala si radost, nálada stoupla 😎

Nevěřily byste, že ten dnešní Holub, byl ten Holub, co nemluvil, sršel optimismem a vůbec byl úžasný. UZ mi nedělal, když krvácím, akorát se ptal, jestli MS přišla v termínu, tak říkám, že ne, že přišla dříve. Všechny léky mám brát dále (ještě, žes mi to Grej řekla, tím pádem jsem vůbec nevynechala, jen se to trochu spozdilo ty dávky), a vůbec nemám házet flintu do žita. Prý viděl tolik ženských, které měli přesně to co jsem popisovala a ted jsou z toho dvojčata i trojčata. Tak mi zvedl náladu. Na teplotu po transferu říkal, že 37,5 být může 38 prý hmmmm... jestli jsem neměla nějakou virozu, já že ne. Pak už nic neříkal. Vzali mi HCG, zítra po 10. hodině mám volat o výsledky, a i když budou negativní, nic si z nich nemam delat, orý se to jeste klidne může zmenit, že je to brzo. Další kontrola příští středu s UZ a další krví na HCG. ANi nevíte, jak se mi ulevilo a jak mi zvedl náladu.
Potkala jsem tam kolegyni, co se mnou byla na transferu, tak potvrzeno, že to vyšlo, druhá taky a ta čtvrtá má přesně to samé, co já. Prča, že?

Jo a nevěřily byste, mrcha se vyděsila a hodinu před vyšetřením se nějak utlumila a přímo ve Fertasu prostě ani kapka!!!!!!!! 😀 😅 To ji asi zapudilo 😀 Ted sice jeste trosku, ale už je to pohoda. Bricho mě skoro vůbec dneska nebolelo, ted ho jen trosku cítím po tom chození a tak nejak jinak, jestli ja se moc nesleduju. 😀 Takže uvidíme zítra, jak krev a pak týden čekat... 😝 Jo a vpátek tam musím znova, protože jsem si zapomněla říct o vycházky a o papír na peníze... 😠

Takže zatím dobré zprávy!!

mufy
30. říj 2008

Michi tak to je fajn.Uvidíš,že to dopadne dobře a HCG nějaké bude.Určitě tam bude aspoŇ jeden bobek. 😉

Mě dneska teplota klesla, takže mrchu očekávám tak zítra nebo v sobotu,ale to je dobře,aspoň půjdu na UTZ o víkendu.Takže testovat smysl nemá.No tož uvidíme příští měsíc.

zihu
30. říj 2008

ahoj holky, michi, tfuj tfuj tfuj, nic nerikam, jen si myslim! 😉
jinak len dnes nasla //.. 😀
a mufy ☹ to me mrzi... chjo