Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
5. lis 2008

Ahojky berušky, jdu vás pozdravit a mažu na nákupy a pro nějakej materiál tchánovcům na chatu..ještě ale musím pověsit povlečení, tak snad nebude pršet...a když to stihnu nakouknu než půjdu v 13h k našim na oběd 😉

zanetik
5. lis 2008

Jé koukám tady je to nějaký mrtvý...
Holky trošku optimismu, si pak připadám blbě, že mám dvě, ráda bych vám jedno nechala 😉
Tak jsem všechno sehnala, pojedu dát mat. tchánovi a k našim na oběd, ale dávám si banán a mandarinku jinak bych umřela hlady...jsem měla jen koblížek...
Zítra jdem Grej na to 😉 . já ráno budu dělat obalovaný file s bramborem, tak mi to do půl 12 aspoň uteče...
A hádejte co jdu dělat odpoledne? Loni jsme si s kámoškou ze srandy koupily draka,ale nějak nebylo počasí a dnes je ideálně svítí slunce skoro 20stupňů a fučí, tak to jdem zkusit, tak vám večer písnu zatím papa

artep26
5. lis 2008

Ahojda holky,
jasný Grej, přijde to až to prostě přijde. Jen od února 2006 už je to taaaaaaaaak dlouhá doba a člověk se nemůže nějak dočkat 😉
Zan taky jsem přemýšlela, že půjdeme drakovat. Když tu byla drakyáda, tak nám ten náš drak vůbec nelítal a Anička brečela, tak jsme koupili nový a tak ho snad dneska zajedeme. Bude to ale fofr, od půl 5 má koníky a přijíždí v 15:15 tak snad to nějak stihneme. 🙂

grej
autor
5. lis 2008

Mě vypadl internet, tak jsem nemohla přes dvě hodiny na koníka 😉 Hrůza !!! 😀

Zan - my tu máme krásně, po dlouhý době konečně trochu svítí sluníčko. A já musím trčet v práci 😠

Užijte si pouštění draka!! To jsem naposledy dělala fakt jako malá holka 😉

mufy
5. lis 2008

Grej no jasně, ono to někdy přijde.Snad mi ta kartářka řekne něco pozitivního, pak mi ty 2 měsíce utečou rychle a v pohodě.Už se na ni těším.Uděláme si s manžou takový malý výlet. 😵

Zan jen si ty 2 nechej, určitě jsi ráda, že to budeš mít najednou a budou to krásné chvíle. 😉

mufy
6. lis 2008

Teda tady ještě nikdo není?

Grej a Zan na dnešní kontrolu držím všechno co mám. 😉

Včera jsem si byla sednout s mojí sestřenkou, co čeká ty trojčátka a už má pěkný pupík.No bude to ještě horší.Ta se ale mám. Ach jo.

zanetik
6. lis 2008

Dobré ranko Mufy a zdravím i ostatní..
Mufy klidně bych se fakt s někým o to jedno podělila, docela mám z toho všeho strach, abych je donosila, porodila, jak to budu pak zvládat...nevím
Teď si nemůžu vzpomenout v kolik jde Grej, jestli minule šla až po mě nebo dnes, já jdu na půl 12, snad se nezapomenu zeptat na věci na který chci, se vždycky zakoukám na ten UZ a všechno zapomenu 😅
Grej já jsem taky pouštěla draka někdy na základce naposled..koupila jsem loni ze srandy toho dvoušňůrovýho a včera úžasně lítal, tak snad z něj budou mít radost jednou i děti ne jen já 😀

grej
autor
6. lis 2008

Ahoj holky, jsem tu. Takže kontrola dopadla dobře. Mimi měří 4 cm a jsem 10tt+5. Dali mi konečně průkazku, tak se můžu jít zaregistrovat na tu Bulovku. Už je nejvyšší čas... Udělali mi cytologii, vzali krev a tak. Další kontrola za tři týdny, to bude ten velký UTZ, kam budu brát i manžu.

Na UTz bylo všechno super vidět, ale nějak jim blbla tiskárna, tak jsou ty fotky hrozně světlý a jsou vidět jen obrysy ☹

grej
autor
6. lis 2008

Zan - držím palce!!!!!!!!!!!

mufy
6. lis 2008

Grej tak to je super, no vidíš,že je všechno v pořádku.Ale my budeme mít strach celou dobu i po porodu,že? Tý jo 10 tt, to pěkně utíká.Moc gratuluji. 😉

Zan ahojky, neboj to všechno zvládneš.Jsi šikovná holka. 🙂

grej
autor
6. lis 2008

Ty brďo, tak poprvé pociťuju pořádný příznaky Utrouše. Protože mi dnes dělali cytologii, tak jsem ho ráno raději polkla. Teda polkla jsem ho až když jsem přijela zpět do práce a nasnídala jsem se. A během chvilky se mi začala šíleně motat hlava a jsem jak zfetovaná 😀 Síla.. Snad to brzy přejde, za chvíli sednu do auta a pojedu se zaregistrovat na Bulovku...

mufy
6. lis 2008

Holky zítra tu nejsem mám dovolenou a už pádím domů. Mějte se.papa

michina
6. lis 2008

AHojky holky, tak po kontrole HCG 0, dle UZ vše v pořádku, jakoby to byla normální MS, nic nejde vidět, vše je klidné, sliznice nízká, tak aspoň něco... 😅 Každopádně na KET nejdeme, JAroš me trošku odradil, že by mi doporučoval spíše další stimulaci, pak nám zůstane mražáčku více a bude to mít větší naději, než s jedním mražáčkem, to je prej tak 10 - 15% šance.. A stejně si chci fakt odpočinout, máme sice s manžou ještě čas s rozhodnutím do další kontroly po MS, ale myslím, že už jsem se rozhodla a manža se mnou souhlasí. Navíc jsme se shodli, že to do února uteče jako voda, vždyt už je listopad. Za chvíli vánoce, novej rok a hup, bude tady druhej pokus. Navíc budeme vědět, do čeho jdeme, nebudem tak uzkostlivi a opatrni pri uplne vsem.. Tak snad to už dopadne..

michina
6. lis 2008

Jo a vpondělí jdu do práce, už se docela těším, šefová mi slibovalal, že určitě příjdu na jiné mylšnky, prý je to tam ted na kolaps, jak nas je malo.. 🙂

Jo a Grej, při Utrosi by se nemelo ridit, ovlivnuje to pozornost. Me ale po polykani nic nebylo, navíc by se měl užívat hodinu od jídla. Ale to jse taky nedodržovala.. 😀 Jen jsem trosku byvala unavena, ale hlava se mi nemotala nikdy, ale kazdy jinak reagujem, kazdopadne na pribalovem letáku to je napsane. 😔

grej
autor
6. lis 2008

Ahoj holky, tak jsem už zaregistrovaná do porodnice. Na Bulovku. Pan doktor mě vystrašil, protože nejdřív si údaj v průkazce, který značil délku cyklu/počet dní MS (28/5) spletl s termínem porodu a pak mi oznámil, že 2.6. je už plno. Pak se teda omluvil, že si to spletl, že maj naprosto plno do půlky května. Hrůza, co???

Mufy - užíj si dovču!!

Michi - ona pak ta hlava přešla, trvalo to tak čtvrt hodiny a pak to bylo dobrý... Kdybych nemohla řídit po užití utrouše, tak bych musela být doma. Zavádím ho ráno a hned jedu do práce... Ale když zavádím, tak mi to nic nedělá... Už ho budu brát jen 8 dní, tak se těším, až ho konečně vysadím.

Jsem ráda, že je u vás všechno v pořádku. SIce mě mrzí, že se mimi neuchytily, ale aspoň jsi OK a nejsou zas komplikace. Já myslím, že je taky lepší počkat... Užijete si v klidu Vánoce, pořádně oslavíš Silvestr a už je začátek roku a pomalu se budeš chystat na stimulaci.
A přesně jak jsi napsala. Už víte do čeho jdete. Já jsem ten druhý pokus taky mnohem líp snášela, věděla jsem co mě čeká a bylo to celkově mnohem lepší...

zanetik
6. lis 2008

Ahojky zdravím, tak dnešní kontrola nic moc, jsem z toho takový zmatená...dneska jsem měla tlak 145/88, přibrala jsem 0,7kg 😅 , jedno mimčo má 180g, druhý má 190g, všechno by bylo v pořádku, až tomu jednomu přišel na nějaký cysty na hlavě, tak jedeme za 3týdny do Hradce na velký UZ, tak doufám, že to nic nebude...a pravděpodobně podle dnešního UZ to jsou obě holčičky,ale uvidíme ještě za 3týdny...

artep26
6. lis 2008

Ahoj holky,
tak se Michi dej hezky dopořádku, on má doktor asi pravdu a ví jak to chodí 😉 Jak píšeš tak v práci přijdeš na jiné myšlenky.
No já kdybych se musela vrátit do práce, tak mě šlehne, ještě pořád z toho mám strach jako blázen 😀
Zan 2 holčičky?? Tak to je super 🙂 Předběžně gratuluji ke kočičkám.
Grej to je dobře že je miminko v pořádku, jen tak dál. 🙂
Mufy ahojda a užij si dovo 😀 😀 😀

grej
autor
7. lis 2008

Dobré ráno,
Zan - dvě holčičky? No jo, je to přeci jen největší pravděpodobnost... Holky jsou nejodolnější 😉 Cysty určo zmizej, třeba měl jen fleky na monitoru 😉

zanetik
7. lis 2008

Dobré dopolko, tak jsem se chtěla jít vyvenčit na houby a ono začalo pršet ☹
Grej kež by to tak bylo...včera jsem o tom četla, pokud by nemělo žádný jiný problém měly by se vstřebat, bojím se abych nemělo to co moji spolužačky, který musel a v 6měsíci porodit, protože se mu tam ucpal ten oběh a zvětšovala se mu hlavička, byl by postiženej a žil jen pár dní...dneska máme slejzák musím se ji poptat jak se přesně jmenovalo to co ji řekly...
No tak čekala jsem 2 kluky, ale dvě holky fakt ne...třeba to není jistý, David je trochu zklamanej, prej co s těma autíčkama a vojáčkama co má v krabici 😅 , tak jsem mu řekla, že si s ním budeme hrát 😀
Třeba to ještě není jistý uvidím až na tom velkým UZ za 3týdny, tam si myslím, že to bude vidět 100%...ale hlavně aby "ji" nic nebylo...

artep26
7. lis 2008

Ahoj holky,
Zan určitě se vstřebají, neboj bude to dobrý. 🙂
U vás prší?? U nás je tak zakaboněno, odkryli střechu tak se klepu, aby nám nenateklo do baráku. Už jsem z toho psychouš, jak se třesu aby byla střecha hotová. ☹ Zatím nám počasí docela přeje, až na pár deštivých dnů, ale bojím se, že podle předpovědi je hezkým dnům konec a přes zimu budeme jen s plachtou 😠 😠 By mě snad kleplo.

divabara
7. lis 2008

Ahoj holky,
tak trochu jsem vas ted zanedbavala. Mela jsem trosku starosti,ale uz je to dobry,. Dnesni noc nic moc, stale spinim, i kdyz fakt jen nepatrne, tak uz me to nebavi, porad nosit slipovky ☹
Zan, ja si taky myslim,ze to bude v poradku a na velkem UZV uz nic videt nebude! A to, ze jsou to dve holky, to je preci jedno 😉 , aspon si spolu vyhrajou a treba si budou hrat jako ja, kdyz jsem byla mala, prave s autickama 😉

JInak jsem na porodnici dneska psala dotaz, ohledne toho spineni, tak me Dr.ujistil,, ze je to dusledek hojeni, ze je to v poradku...tak snad jo. NO a taky jsem tam narzila na recept pro tehulky, tak to asi zkusim - je to s brokolici a brokolice ma hodne zeleza, tak to ted potrebuju...snadto ale maleho nenadme, i kdyz se rika, ze brokolice nenadyma...Ja prave vcera vecer snedla 1 chlebicek a pak byla prave krusnejsi noc...

Michi, jsme rada, ze jsi v poradku!!!...aspon uz nemas nervy a muzes se pomalu chystat a dalsi snazenicko...a jak rikas, utece to jako voda...

Tak papa..

artep26
7. lis 2008

Barus tak vidíš, vše bude v pohodě.
No mě brokolice nadýmá stejně jako květák 😅 ale u každého je to jiné 😉
A jak Jonášek?? Je to takové číslo jako ten náš??
Měj se hezky a pa pa 🙂

divabara
7. lis 2008

Ahoj Artep,

no ja bych ho zhodnotila jako spise hodne miminko,ale nevim dle ceho se to posuzuje 😉 .Kdyz ho nic neboli, tak dokaze i vydrzet v postylce koukat na hracky...driv to bylo bez dudliku, ted s dudlikem...V noci se v podstate nakoji, nekdy zaknoura a pak zase kouka a usne...uz se usmiva, tak je to super...ale jak ma nejakou bolistku, tak chce byt jen u prsa a nebo se nosit 😒 . Taky jsem vypozorovala, ze proste vecer uz je nevrlej, ze nic nepomaha, zacne to tak v 17h a konci to jak jde spat uz na noc...Ale strasne se mu zacalo libit koupani,tak se treba od tech 17h tesi na koupacku. My koupeme v tom kyblicku a nemuzu si to vynachvalit, jen nevim, jak dlouho v nem budeme koupat pri tech jeho mirach...zatim se tam teda vejde a pekne tam poskakuje a vyvadi...

mikulka
7. lis 2008

Ahoj holky,

jak se vede, co nového? Nemáme další těhulinku?

Já si teď užila. Dostala jsem zánět prsu a měla jsem 40 horečky ☹ To jsem neměla nikdy, byla to hrůza, ještě u miminka! Ale pomáhali mi naši. Trvalo to dva dny a pak jsem měla asi další tři dny kolem 38, což už šlo. 😕
jsem teď ale hodně vyčerpaná.

Báro, mně brokolice nadýmá, tak pozor. A ty jsi jak dlouho od porodu? Já taky ještě trochu krvácím, zvlášť poté, co jsem včera zvedla kočárek, jen trochu, ale začala jsem pak hodně krvácet! 😠
Prosím tě, jak si s malým hraješ? Já mu zpívám, nosím ho a ukazuju věci doma a za oknem, oak leží a já mu ukazuju hračky. Občas ho dávám na bříško, aby cvičil zvedání hlavičky. Co ještě, nevíš?

Zan, tak dvě holky, ale ty si spolu budou lépe hrát a budou hodnější. No, uvidíš na UZ. 😉

Grej, jak ti je, žádné nevolnosti?

Nemám čas dočítat, Michi to nedopadlo, co dál? A co Artep?

zanetik
7. lis 2008

Tak já se loučím, jdu mamce naproti do práce, na nákup, na oběd pak možná do kadeřka jestli nás vemou a v 18h mám slejzák od základky, tak přeju všem krásný víkend papá
Baruš taky přemýšlím o tom kyblíku, my máme jen sprcháč tak bych ho mohla dát krásně tam...

artep26
7. lis 2008

Baruš tak to je dobře, že je malý hodný.
Ja jasný, že nemůže být usměvavý pořád, to my taky nejsme , že jo?? 😀
Hlavně že nevyvádí jako náš Jonys, on je od mala "vysírka" a vydrželo mu to do teď. Teď je mamánek i tatánek, tak u nikoho moc nevydrží. Já ho hlídalala od malinkata a teď prostě nechce být ani u nás. Ikdyž mu křivdím, teď v pondělí jela ségra s dcerou do HK k doktorovi a byl u nás 🙂 dokonce 3 hodiny a brečel jen 2x a to malinko. Žádný záchvat se nekonal a to on ho vždycky má 😀 😀 😀 Chlap no, jak se nedží maminčiny sukně, tak je zle. A to už mu v srpnu byly 2 roky. Johanka, jeho ségra, ke mně jezdila od malinka, nikdy tu nebrečela - holky jsou holt holky. 😀
Mikul ahojda,
ty jsi teda mamina - myslím že se mu věnuješ dost, taky jsem takhle nějak s Aničkou postupovala 🙂
Michi si snad dá oddych a po novém roce začnou nanovo. 😉 Tak ať se jí holce naší daří.
Já taky po KETu nic, v pondělí jdu na KO před dalším KETem, jestli narostla sliznice a snad do týdne proběhne KET další.
Žanet tak si hezky užij srázek a pa pa
Holky dnes odjíždíme na week ke tchánovcům, máme tam zabijačku, takže sem nakouknu až v neděli navečer, no uvidím jak hodně budu zdrchlaná.
Přeji hezký víkend maminkám, těhulkám i snažilkám. 🙂
Pa pa pa 😵 😵 😵

divabara
7. lis 2008

Ahojky,

mnam, zabijacka...dala bych si zabijackovou polivku s kroupama, ale to by maly asi nebyl moc rad 😉

Zan, ja si ten kyblik nemuzu vynachvalit...ze zacatku to vypadalo, ze se mu to moc libit nebude,ale ted uz tam pekne radi...akorat se nam v otm kybliku stavi na nohy, a pak vyskoci a voda je pak vsude...on tam totiz ty nozky sklada spise do kleku nez do klubicka 😒 Ale vyhodoa toho kybliku je, ze ty deti se tam peklne vyprdi, prohrejou si streva a jsou ve vode az po raminka, takze hezky v teple...No ale kazde ditko je jine, treba dcera od segra od mala nesnasela koupani...

Mikul, tak nakonec jsi ten zanet preci jen dostala...Ach jo, je to asi odne bolestivy...
Jina ja uz jen spinim, fakt malinko, jen po ranu nebo vetsi namaze, dneska jsem 5 tydnu a tri dny od porodu...mne delali prave UZV minuly tyden, kdy jsem z toho krvaceni byla dost spatna,ale ukazalo se, ze deloha je cista a prave krvaci to poraneniá u posevniho vchodu...Ale rikali mi, ze ocistky klidne muzou trvat celych sest tydnu i vice...No a pak je toho clovek jelen...

Mikulko, jinak si myslim, ze malemu se venujes opravdu dost...ja dnes poklizim, tak je chudak Jonysek odlozeny v postylce,ale na druhou stranu chci mit volnejsi vikend pro rodinu...Ted treba sam kouka uz skoro hodinu na jednu hracku, takove barevne slunicko...Za chvili ho dam do kocarku a vyrazime na vzduch...

Jinak si myslim, ze maleho taky asi pekne rozmazlime...hlavne babicky...

mikulka
7. lis 2008

My máme taky kyblík, a jsme moc spokojení. ve vaničce s emalému moc nelíbilo.
Báro, nám se Kája taky staví na nožičky a jako by vyskakuje 🙂

Artep, příště to vyjde, hurá KETík.

mufy
10. lis 2008

Ahojda holky,

tak já víkend prožila jako v pohádce.Celý jsme byli spolu s miláčkem.Bylo to super.Večer na pivečko a ráno spinkání a milování.No úžasný víkend. 😵

Taky jsme byli u té kartářky.No teda nic moc.Jen mi řekla,že budeme mít holčičku a dvojčátka.No tak že jednou něco budeme mít tomu bych i věřila.Klidně beru i ty dvojčátka.Ale to co blábolila dál,tomu bych moc nevěřila.Tož uvidíme,co se jí vyplní.

grej
autor
10. lis 2008

Ahoj holky,
my měli taky fajn víkend🙂 V sobotu návštěva u našich a pak u známých, a v neděli jsme se celý den jen váleli. A já pořád jen spala 😉 Asi si tělo fakt řekne...

Mufy, to vyjde. Nejdřív holčička a pak dvojčátka 😀 Nebo naopak?? 😉 A termín ti neřekla žádný?