Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
23. lis 2008

Teda Žanet, to jsi se pochlapila 😀 😀 😀
krásný pupíček 😀 😀

zanetik
23. lis 2008

Artep díky, budu ti od rána držet moc a moc pěstičky ať tam jsou a špinění nic neznamená...já i trochu později krvácela 😉

artep26
24. lis 2008

Ahoj holky,
dnes jsem testla a mám krásné // 😀 😀 😀
Jsem z toho vedle ještě teď, je to jen začátek a vím že se ještě může hodně stát 😉
ale myslím že mám dobře našlápnuto 🙂 🙂 🙂

mufy
24. lis 2008

Artep tak to ti musím hnedka pogratulovat. 🙂 😵 Je to super, máme tu další těhulku........

Jak jinak po víkendu? My se v pátek pěkně střískali, panáky jen lítali, ale s podivem mi bylo v sobotu dobře.Ale víkend zase rychle utekl, no ještě měsíc a budeme mít s manžílkem volno už od 19.12. do začátku ledna.Moc se těším. O víkendu asi budu píct,ale možná to nechám až za 14 dní.

mufy
24. lis 2008

Michi s tím tatínkem je mi to líto,ale třeba to nic nebude a brzy se z toho dostane.Moc na tebe budeme myslet. 🙂

U nás je taky hodně sněhu, v sobotu pořád jen sněžilo a nemohla jsem se ani dneska dostat do auta, všechno jsem měla přimrzlé.Musím si koupit sprej na rozmražování zámků a skel.

artep26
24. lis 2008

Mufy ahojda,
no ta těhulka je předčasná ale našlápnuto by bylo.
Já se chystám o víkendu péct perníčky, no možná už i v týdnu.
Hlavně nemám nic adventního, tak musím vzít pesana a hurá do lesa na větvičky 😉
Anička dnes celou noc prozvracela a má strašný průjem, chudák ... takže teď leží a nabírá síly. Je jak stěna, ale už je dobrá 😉 Takže jí budu kurýrovat 😉 😉 😉

grej
autor
24. lis 2008

AHoj holky🙂

Michi - je mi to líto☹ Snad to všechno dobře dopadne a bude to jen maličkost!!

Artep - obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A držím palce i Andulce, aŤ je jí brzy dobře!!

Mě celou sobotu bolel žaludek. Ale jako děsně. Vůbec nevím z čeho. Naštěstí to pak v noci přešlo, takže jsem si v neděli mohla dát kachnu 😉 😀

artep26
24. lis 2008

Grej ahoj
no kachnička ... to se ani nedivím že se ti po ní udělalo dobře, povedla se??

grej
autor
24. lis 2008

Artep, povedla 😉 Bála jsem se, že to nezvládnu. Dělala jsem jí poprvé. Ale byla výborná!! Vůbec nebyla vysušená 😉 Zelí nakonec dělal manža i to bylo výborný🙂 Pozvali jsme staroušky na oběd a pochválili nám to 😉 Takže už vím jak na to, až jí budu někdy dělat na svátky 😀

artep26
24. lis 2008

Grej nic na tom není, stejné jako kuře 😉
My míváme kachnu tak jednou do roka, vždycky se na ní moc těšíme, ale jen co jí spořádáme, tak jsem tak promaštěný, že máme zase na rok klid 😀 😀 😀

mufy
24. lis 2008

Grej zrovna jsem si vzpomněla, že jsem taky chtěla dělat kačenku o víkendu, jenže jsem na ni zapomněla, tak ji udělám za 14 dní, až bude mít manža volno.Je to mňamka.Taky se mi vždycky povede.

Artep snad se Aničce udělá dobře, teď je většina dětí nemocnejch.Můj synoveček taky.

artep26
24. lis 2008

Mufy má oslabený IS a tak je pořád na hromádce.
Ale teď bere léky na posílení IS, tak snad až to dobere, tak to bude lepší. Loni jí to pomohlo, tak snad i letos se ta investice vyplatí.Dala bych cokoliv, aby byla zdravá a ty nemoci jí tak netrápily. Ani pobyt u moře 4 týdný jí nepomohly 😠 😠 😠

zanetik
24. lis 2008

Artep mooooooc blahopřeju, ,mám obrovskou radost až mám slzičky v očích a kdybych jela ve čtvrtek do Hradce sama, tak bych se stavila a radostí tě objala...jsem hrozně ráda, že se to po povedlo, teď budeme držet palečky ať se vyvíjí vše bez problémů...s Aničkou ale opatrně jestli je to viroza nebylo by dobré abys ji chytla 😉 , snad bude brzy zdravá...to je super, už se těším až to budeš mít v pase a fotečku v albu..
Tak teď už jen Mufy s Michi, ale ty se na to připravěj a bude to raz dva 😉

elucinka
24. lis 2008

Ahoj holky, zas u vás trošku šmíruju, musela jsem zan a grej zkontrolovat pupíčky 😀 mooooc hezký.
Artep, gratulace!!! 🙂

zanetik
24. lis 2008

Eluci jsi moc hodná, že nás takhle šmíruješ 😅 a jak se máte? Jste zdravoučký?

elucinka
24. lis 2008

jo jo, zan, naštěstí jsme ok. Honza byl teď nachcípanej, ale Adam to od něj naštěstí nechytil.

artep26
24. lis 2008

ZAn a Luci díky za gratulku 😀 😀 😀 uvidíme, snad bude vše v pořádku
Držím se od Ani zpět, nerada bych to chytla, to mi teda věř. Bylo mi jí včera tak líto ☹
Adámek je pašák, moc krásný 🙂 🙂 🙂

elucinka
24. lis 2008

Jo, krásnej sice je, ale je to kus chlapa, bydlíme ve 4.p. bez výtahu a nepřeju vám holky zažít tu tíhu, když ho táhnu domů, má přes 12kg 😝 Po schodech ještě chodit neumí, teda snaží se, ale musím ho nadzdvihávat, no fakt posilovna hadr 😀
artep, když jsem byla v nějakém 6tt, tak jsem měla střevní virózu s horečkou, byla to docela síla....ale vzala jsem si tenkrát jen jeden paralen a bylo to dobrý. Ležela jsem asi 4 dni.

Holky, co je s Len? Nějaký malér? ☹ 😔

artep26
24. lis 2008

Luci to znám, přesně takhle vysoko jsem bydlela s Ani když jí bylo co je Adámkovi 😒
Taky si to pamatuji ... nevěděla jsem co dřív nosit nahoru .. jestli nákupy nebo Aničku. Brala jsem schody po 2 abych byla honem nahoře s taškama, Anička řičela dole připoutaná v kočáře. Děs, ještě že bydlíme v baráčku ... ta patra v bytovkách bez výtahu nenávidim 😠
A to jsem kolikrát táhla malou s 2 taškama najednou a myslíš že mi někdy nějaký chlap pomohl?? Ani náhodou, jen jednou jeden utrousil ... "jé vy toho dneska ale máte ..." a šel dál 🙄 🙄 🙄

elucinka
24. lis 2008

Hmmm, chlapi jsou všude stejný...to na mě tuhle soused řval z okna (já ruce až na zemi s taškama) Jééé, sousedko, taky máte chlapa na hov**, musíte se dřít sama, co??? Blbec, kdyby místo řvaní radši pomoh 😠

michina
24. lis 2008

CO to tady čtu za úžasné novinkxy,Artep??? To je paráda, moc ti gratuluju, zatím potichounku k výbornému našlápnutí, ted už to jen pojede..! 🙂

Jinak u nás je sněhový poprašek, ale aspon zakryje tu ostravskou špínu.. 😵

elucinka
24. lis 2008

čauky michi 🙂 Jak se máš?

artep26
24. lis 2008

Luci přesně tak, místo keců kdyby pomohli 😠
Neříkám že všichni jsou stejní, ale někteří takoví josu.
Když jsem byla těhu, už jsem měla pupek pěkný, tak v MHD všichni dělali, že mě nevidí. Hlavně chlapi jsou na tohle experti, raději by si halvu vykroutili jak koukali z okna, než aby zvedli pr.el a pustili těhotnou sednout.
Jo Michi díky, první krůček by byl, tak snad se podaří.
U nás je sněhu dost, tak 10 čísel. 😉

elucinka
24. lis 2008

Holky co je s tou Len, myslela jsem, že je těhu....

artep26
24. lis 2008

Len byla ale bohužel je tuším 2 dny po revizi 😔 😔 😔

artep26
24. lis 2008

Holky mám hladík, jdu si dlábnout 😉

elucinka
24. lis 2008

Tak to je mi líto...taky má za sebou už takový martýrium.....no snad se jí to povede příště 😕

elucinka
24. lis 2008

artep - jdi, dej si, potřebuješ to 😉
Já jdu přebalit Adýska, nějak nebezpečně tlačil.... 😝

artep26
24. lis 2008

Jo jo, je to pech.
Nejhorší je když se to už takhle povede a pak je najednou po všem.
Taky se přesně tohohle bojím, ale nemá cenu se tím asi užírat 😒
Bude to tak,jak to má být 😉

zanetik
24. lis 2008

Tak já mažu s palačinkama k našim a odpoledne vezu vedle do města kámošku s malou, tak snad jsou hlavní protažený u nás je taky min. 10cm, tak zatím papá