Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

jmisa
2. pro 2008

Mufy, já bych si punč dala, nebo svařák a nepohrdla bych ani grogem. Byla jsem na jarmarkua tam to tak nádherně vonělo, slintala jsem jak bernardýn 😀

artep26
2. pro 2008

Vidíš Jmis, s tou nedělí a nechoděním do práce mě to ani nenapadlo 😀
No tak jsem po o, uvidím jak se to bude líbit břichu 😒 snědla jsem trošku bramboračky a rýže s takovou kečupovou omajdou, něco jako rajská ale je víc naslano s okurkama a kapií. ještě tam patří maso a uzenina - ale ty jsem vypreparovala 😀

artep26
2. pro 2008

Holky dejte pokoj 😀 no punč bych si taky dala.
Nebo víte co bych si dala? Burčááááák 🙂 🙂 🙂

grej
autor
2. pro 2008

Tak já burčák měla už jako těhu. Není tam skoro žádný alkohol a je tam spousta vitamínů (jak mi vysvětlil manža 😀). I teĎ si občas dám sklenku červenýho vína... nebo piva po jídle. Myslím, že to nijak neuškodí, když se člověk neožere jako prase.

Ale já na to většinou ani nemám chuť. Nejvíc mi chybí čaj s rumem. Ten mám moc ráda (s medem a citronkem), ale to už si neljasnu. Přeci jen je to tvrdej a to by se asi mimču nelíbilo 😀

artep26
2. pro 2008

No u mě je problém, že vůbec nemám chuť na moje milovaný kafe a moc toho nevypiju ani normálně.
Prostě nějak nemám potřebu pít, zvedá se mi ze všeho kufr. Takže čajuju, voduju ... no ale žádná sláva ☹

artep26
2. pro 2008

Holky loučím se, jdu dadat s Utrošem 😉 😉
A ve 13:30 mám být u kamarádky, v 15:15 je doma Ani a v 16:00 přijde na akfčo švagrovka.
Tak zatím pa a hezký zbytek dne 😉

sroubek
2. pro 2008

ahojky...mufy...sestřence držím moc a moc palečky....určitě to zvládne...holka šikovná...hlavně klid....klid a ležet...posílám moc a moc sluníčkový energie 😵

grej: to může být stydká kost...někoho prostě bolí jak se děloha zvětšuje, ale zeptej se, pro jistotu 😉

my byli dneska na plicním a docela mazec lidí...prostě si to pozvali najednou nebo je hodně dětí nevim...ale nesnáším návštěvy polikliniky když jsme zdraví 😒 jo a máme malé znaménko..tak tam budeme muset za rok znova na nějaké testy...

jinak letos s dárky je to mazec...no už to snad dokoupím tenhle týden v pátek a konec zvonec 😉

v lednu musíme do ikei...tak to bude mazec...ale chci tam ve všední den...pracuje tam můj kamarád, tak se sním domluvím, kdy je to nejschůdnější
🙂

no a stromeček kubíkovi nevím jestli na staromáku ukážeme...asi půjdeme na mírák...ten je klidnější a i trhy tam jsou příjemnější 🙂

mufy
2. pro 2008

Holky já se loučím, zítra zase tady.Je toho nějak hodně a jsem unavená... 😔 Papapa

mufy
3. pro 2008

Ahojky holky, tak včera jsem byla poslední a dnes první????

Kde jste kdo?

Ráno jsem málem zaspala, fakt se už těším na volno,jak si budu užívat a odpočívat. 🙂 😵

grej
autor
3. pro 2008

Dobré ráno holky,
šla bych spáááátttt.... Včera jsme měli třídní sraz s lidma ze základky. Bylo to moc fajn. Přijela jsem domů asi v půl dvanáctý a očividně je to na mě pozdě 😉

Sroubek - včera jsem mluvila s kámoškou, ta říkala, že měla v těhu přesně tyhle bolesti. Včera večer mi dokonce ta bolest vystřelila až jako úplně dolů. K večeru je to horší a horší a dnes už to cítím od rána. Tak už se fakt těším co mi zítra řekne doktor...
S tím Mírákem máš pravdu. A stromeček tam bývá taky krásnej 😉

Včera jsem konečně objednala ty dárky pro "prababičky". Dostanou triko pro sebe a na něm bude nápis "BUDU PRABABIČKA" a pak dostanou malý dupačky a tam bude "Heč - mám prababičku!!"
To triko se do Vánoc uričtě stihne, u těch dupaečk nevím. Už se těším, jak se budou tvářit 😀
Jen doufám, že mě do Vánoc neprokouknou 😉

artep26
3. pro 2008

Holky ahojda,
já bych taky hezky zalezla do postele 😵
jsem vstávala někdy skoro v 8, ani dítě jsem nevypravila. Musel manža. Nějak jsem v noci nemohla zase spát, tak jsem si to musela vynahradit teď ráno.
V noci jsem se nějak blbě pohnula, protáhla jsem si nožky a chytla mě taková bolest do břicha, až jsem se probudila. Takže protahovat asi opatrně, co?? 😖
Grej myslím že jsi to vymyslela dobře, alespoň to užijou i prababičky. 🙂

jmisa
3. pro 2008

Ahoj všem.

Artpe, to se i někdy taky stává, tedy ne že by to byla nějaká velká bolest, ale jak se protáhnu, tak pocítím břicho.

grej
autor
3. pro 2008

Artep - jojo, to já mám pořád. V noci a poránu. Musím si fakt dávat bacha a snažit se protahovat bez břicha. Ale není to vůbec žádná sranda 😉

artep26
3. pro 2008

No snad je to dobré znamení a mimís se tam uhnízdil a drží a drží 😀 😀

grej
autor
3. pro 2008

Určitě Artep 😉

Holky co kupujete tatínkům k Vánocům? Já vůbec netuším...

jmisa
3. pro 2008

My si s manžou nedáváme dárky. A při pohledu na nemocenskou, co mi dneska přišla, lituju, že jsem dárky nezrušila v celé rodině plošně 😀

grej
autor
3. pro 2008

Jmis - já myslím svým tátům (tedy nastávajícím dědečkům)😉
Já už mám pro všechny tak nějak vymyšleno - sláva - jen ten táta mi nějak chybí. On má všechno co potřebuje, takže fakt nevim...

jmisa
3. pro 2008

Grej, aha, tak nic spešl. Oboje rodiče dostanou pánev od Tefalu 😀 a k tomu bublinky a fertig.

grej
autor
3. pro 2008

hmmmm... Pánve si kupovali nedávno nový... Asi kouknu po něčem na jezírko. Udělali si doma takový malý jezero, tak třeba seženu nějakou knížku nebo něco...

mufy
3. pro 2008

Tak to já bych spala taky jak miminko. 🙂

Grej to budou mít teda prababičky radost.To musí být krásné.Já jsem si vždycky představovala,že dám celé rodině hrníček a na něm bude fotka z UTZ a pod tím napsané třeba babička, dědeček apod.....
No na vánoce to už nestihnu,tak snad k jinému svátku. 🙂 😅

artep26
3. pro 2008

Tak vás zase zdravím 😉
vypsala jsem si konečně co budu péci, no není toho moc asi 6 druhů a z toho asi 2 druhy nepečené 😀
Grej my letošní vánoce taky nějak ošidíme. Rodičové vědí jak na tom jsme a že nás IVFko stálo docela dost peněz, takže to chápou. Vlastně jsme Vánoce s nimi zrušili, dají jen dětem. Ale drobnost jim koupíme, to jo.
Tchýni, protože je čajová, jsme koupili dárkové balení čajů s hrníčkem a tchánovi Božkova 😀 No není to nic moc, ale oba to určitě ocení a spotřebují 😉
Mamina si s mojí babičkou vybrala pletené ponožky, které mají ještě vevnitř fleec takže budou hezky teploučké. Nejsou na nočení do bot, ale u telky je prý holky užijou. No a taťkovi ... to bude oříšek, uvažovala jsem o sadě čepice + šála .... zase něco mini.
Prostě jsme socky 😀 😀 😀

artep26
3. pro 2008

Jo Mufy a o tom hrníčku jsem taky uvažovala, nevím ale jestli by to stihli to udělat, když jdu na UTZ až 11.12. myslím že toho budou mít hodně. 🙂 Ale nechala bych ho udělat asi jen Aničce a manžovi 😉

grej
autor
3. pro 2008

Jaký socky? Tyhle "praktický" dárky podle mě potěší nejvíc... Já bych tátovi taky koupila něco praktickýho, ale u něj je to těžký. Čepici ani šálu nenosí (pořád jezdí autem), vinný sklípek si právě doplnil a tvrdý alkohol téměř nepije, kouřit už přestal, oblečení mu kupuje máma, knížek má tolik, že to nestíhá číst. Dostane jen jednu, o válce, je tam hodně obrázků...
No, bude to ještě hodně nervů než něco vymyslím 😀

artep26
3. pro 2008

Grej taťkům je nejhorší něco vybrat.
My mu taky pořád kupovali knížky, ty on rád. Taky o válce, o lodích, je fanda do letadel atd. No prostě chlap 😀
Čepici a šálu mi poradila mamka, že prý žádnou pěknou nemá. On taky jezdí pořád autem ale tohle užije, až půjde třeba s vnoučatama bruslit nebo ven 😉
Jo ty praktický dárka ... tak je docela můžu, tchýně nekupuje zrovna moc praktické věci, spíš tretky 😅
No a my loni dostali docela super dárky na tu hrůzu 😀 😀 😀 Balení rozpustn. kafe + hrnek a balení kosmetiky. Takže se to docela hodilo 😉

grej
autor
3. pro 2008

Já jsem dostala od kámošky tip na jednu stránku a objevila jsem tam tohle:
http://www.originalnidarky.cz/detail/78/kod/MK004/

Já sice olivy nejím, ale přijde mi to hrozně pěkný a ne tak drahý... Tak asi zakoupím🙂 Je tam víc docela dobrých věcí za rozumný ceny, tak mrkněte 😉

artep26
3. pro 2008

Grej hezký obchůdek s drobnůstkama i hezkýma dárečkama. Podobné věci mívají v Jysku nebo Asku 😉

mufy
3. pro 2008

Holky tak se dívám na ty dárečky, tam jich ale je.Něco je tam fakt originální,asi něco vyberu.

Artep my budeme mít taky asi 6 druhů cukroví a myslím,že vánoce tím neošidíme,stejně to nikdo nebude jíst.Hlavně,že bude rodina při sobě. 😉
A ty hrníčky by možná do vánoc stihli,ale to si musíš zjistit.Určitě toho budou mít hodně před vánocemi.

Jdu se zase dívat na ty věcičky.

artep26
3. pro 2008

Mufy no uvidíme, navíc se bojím udělat hrnky pro babičky a dědy, ještě není vyhráno 😉
Ale manžovi a Andulce je asi udělat nechám, uvidím co mi řeknou na UTZ 😉

grej
autor
3. pro 2008

Já jsem babičkám objednala odsud. Ale nevím nevím, když potvrzovali objednávku, tak napsali, že větišnou dodávají do jednoho měsíce ☹
http://www.cesky.bess.sk/?p=productsList&iCateg...

artep26
3. pro 2008

Grej tak třeba to stihnou 😉
No já ty hrnky nechám nudělat v HK, vím kde to dělají a dělají tam i fototisky kamkoliv. Na trika, na hrnky, udělají i puzzle ... prostě spousta možností.
Grej v Pze by jsi to taky určitě sehnala 😉 Jen by sis třeba musela koupit bílá bodýčka 😉