Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
3. pro 2008

To jo, maj to všude Artep. Když mě se líbil zrovna ten styl nápisu, jaký tam měli. A popravdě - vůbec mě nenapadlo to nechat dělat jinde 😉

Hrozně jsem si na ten internet zvykla. Kupuju přes něj téměř vše... Akorát něco, co si potřebuju zkusit, tak to ne...
Babičce chci koupit takový ten ruční malý vysavač. Tak ten si chci někde vyzkoušet, aby nebyl moc těžký. A pak maximálně srovnám s internetem ceny..

artep26
3. pro 2008

Grej tak to máme stejné 🙂
já taky nakupuji skoro vše přes net, jen věci na sebe a boty ne 😀 😀 😀
Vánoce jsem na netu taky nakoupila, hlavně pro Aničku 😉

mufy
3. pro 2008

Našla jsem si jako originální dárek toaletní papír se sudoku ( to pak může ten dotyčný strávit hodně času na wc ) ale bohužel ho nemají skladem.

Já přes internet nakupuji taky,ale ne všechno.Nejdřív si srovnám ceny a pak nakupuji.Třeba parfémy,atd...

artep26
3. pro 2008

😀 😀 😀 😀
Mufy to je dobrý 🙂 🙂 🙂

zanetik
3. pro 2008

Ahojky zdravím, trošku nestíhám, za chvíli jedu k našim s objedem, pak na nákup do Tesca...uvažuju o plínkách, mají je v akci za 250Kč k tomu zdarma ubrousky za 50Kč, tak že bych si teď koupila 2bal. v lednu a únoru taky a budu připravená, protože naše spotřeba vypadá na 6bal. na měsíc...dočtu vás večer zatím pa

mufy
3. pro 2008

Zanet já si myslím,že plenkama nic nezkazíš.Je lepší je mít zásoby a něco ušetřit než pak kupovat draho. Já bych to udělala taky tak.Známá si taky dělala zásoby plenek a byla snad v 5.měsíci.

Holky, tak nakonec asi objednám miláčkovi toaletní papír,kde je napsané Slavia.On fandí Slavii,tak se tím bude i utírat... 😀

zanetik
3. pro 2008

Já si právě myslím Mufy, na co je pak kupovat draho, a musím počítat, že koncem února můžu nastoupit do nemocnice, tak pak nebudu nic schánět, tak já jedu...jedu si ještě ke kámošce, pro lahvičky, dudáky a kolotoč nad postýlku tak pa

majmuna
3. pro 2008

zdravim holky 🙂

grej moc diky za odkaz na darky....vyresila si mi trapeni co koupit na vecirek s lidma z Billy 🙂 objednala sem 2 prilby s drzatkem na lahve a hadickama na piti 😀 pro muzsky....zensky vyresim nejakou kosmetikou

mufy
3. pro 2008

Holky já mám radost, objednala jsem manžovi stolní budík a zimní čepici s nápisem Liverpool na vánoce.Je totiž fanda do fotbalu a tohle mu udělá jistě radost. Mám snad ještě větší radost, než bude mít on.No ale dalo mi to zabrat vymyslet takovej dárek. 😵

Ahojky Majmunko.......Jak se daří holka naše???? 😉 Doufám,že jen dobře.

No nic já valím domů, musím koupit králíčkovi něco na zub a hned jdu s kamarádkou ven. Tak papa zítra

jmisa
3. pro 2008

Grej, od včera mám chuť na grog, ajk si tu psala a dneska jsem byla v nákupáku a furt mi tam u čajovny voněl rum 😀 No a pak jsem na to přišla. Mají tam čaj ovoce v rumu, je to jen aroma, tak už ho piju 😀

grej
autor
4. pro 2008

Já se včera ani nestihla rozloučit. Odvezli mi babičku do nemonice s arytmií, vysokým tlakem a snad i podezřením na infarkt. Tak jsem jí večer ještě musela do nemocnice odzvézt věci. Pak jsem ještě vyzvedla dárek pro mámu (keramické nože) a pak jsem doma padla za vlast...

Jmis - fááákt??? Tak to se musím někde podívat, na ovoce v rumu 😉 Já teď doma dopíjím Roibos, co jsem si v záchvatu těhu koupila a už se těším, až to budu mít za sebou 😀 Má to blbý příchutě 😉

Tak holky, dnes jdu na kontrolu. Takže tu budu asi jen tak do čtvrt na dvě nebo tak nějak. Jsem zvědavá, co mi tam na to břicho řeknou. ALe včera jsem mluvila s Majmu, tak mě taky uklidňovala, že přesně tuhle bolest měla. Akorát jsem se jí blbec nezeptala, za jak dlouho jí to přešlo. Je to docela nepříjemný, když vás celý den bolí břicho...

A odpoledne si snad už koupím těhu kalhoty. A možná i nějakou bundu, protože svojí "lepší" nezapnu přes prsa, takže mám jen jednu sportovní zimní a co kdybych potřebovala někdy vzít na sebe něco jinýho než džíny 😉

artep26
4. pro 2008

Ahojda holky,
tak Grej držím palec a čekám dobré zprávičky.
Holky jdu se zkulturnit a hurá na nákup. A pak těsta, válení, vykrajování, pečení, slepování 🙄
No už se těším 🙂
Přeji hezký den 😉 🙂 😉

mufy
4. pro 2008

Ahojky holky, tak nám to utíká, zítra je tu zase pátek.

Grej tak ať ti ta kontrola dneska dopadne dobře, ale uvidíš,že to nic nebude. 😉

Já jdu dneska na punč s kámoškama,tak si dáme do nosu. 😵

zanetik
4. pro 2008

Ahojky berušky moc vás zdravím, tak nějak nestíhám, večer jsem vás poctivě dočetla,ale už neměla sílu odepsat.
V 11:30 jdu do poradny, tak jsem zvědavá co dr. na tu zprávu o těch cystách a celkově co nového se od něj dozvím 😅

Grej a v kolik mám myslet na tebe? Nechci opět strašit, ale Roibois se prý nemá v těhu, ale prodávaj čaj jmenuje se svařák a mě spíš taky přijde jak grog, mají více příchutí... snad babička bude v pořádku...je nějaký blbý období ☹ Grej mě to břicho taky tak bolelo, dr. mi řekl, že se roztahuje děloha a i všude to píšou, že v tom 14tt je to nejčastější, vlastně se hodně mění...ale za jak dlouho to přešlo nevím, asi tak za týden? Jinak s tím protahováním mám problém od začátku, nejdřív mě to bolelo v podbříšku, pak v pupíku a teď spíš nad pupíkem...

Na těsta se chystám zítra a o víkendu budu péct.

Mufy jojo, všechno to hrozně utíká, zachvilku bude nový rok a my budeme na vás myslet, takže doufám že až já budu rodit, tak vy se tady budete oplodňovat, zahnizďovat aspod.🙂 a do nosu si dejte, popravdě já punč ještě nikdy neměla...vínko si dám tak jednou za 3týdny vychází, no měla jsem už i dva svařáky...dyť je to červený svařený a to se může na krvinky a jinak asi nic..jo půl panáku domácí griotky co jsme s mamkou udělaly.

grej
autor
4. pro 2008

Zanet - držím palce na kontrolu!! Já jdu až na 14,20.

Roibos se nesmí v těhu?? Já si ho právě kupovala proto, že se v těhu má pít rozhodně víc než obyčejný černý čaj, který by se neměl... To jsou zase věci 😅 😅

To protahování je hnus. To mám už od zjištění těhu dodneška. Vůbec se nemůžu protáhnout tak, že bych se prohla jako luk. Neexistuje. To bolí jak ďas. Musím se protahovat a přitom být jako v předklonu. Takže se vlastně vůbec neprotáhnu jak potřebuju 😉

S tím pečením - taky se chystám péct, ale pořád nějak nejsem schopná se ani rozhodnout co budu dělat 😀 Asi zkusím něco nového... Tedy myslím jako něco jinýho než rodinný recept 😉

sroubek
4. pro 2008

teda zanet já nevím...ale myslím, že právě roiboos se může jak při kojení tak v těhu...neobsahuje třísloviny a tak nezpůsobuje stahy dělohy jako jiné bylinky...

ještě si to ověřte...ale já ho pila a myslím..že se fakt může 🙂

my budeme péct s pavlem společně...linecké a kokosové pracny a zkusím ty švestky od grej + možná udělám datlové marokánky

grej
autor
4. pro 2008

Pomalu se rozloučím holky, za chvíli vyjíždím. Neměla jsem teĎ moc času, musela jsem tady toho hodně stihnout.
Držte palce, aŤ je vše OK 😉

mufy
4. pro 2008

Grej držím vše co mám, pak písni.

Já taky nějak nestíhám, je toho hodně.

Tak za chvíli jedu na ten punčík, mám už hrozný hlad, tak si dám langoše.
Mějte se holky.pa

jmisa
4. pro 2008

Ahoj.
Já si taky myslím, že právě roiboos se v těhu může.

Držím palce na kontroly, ikdyž už je máte za sebou.

mikulka
4. pro 2008

Ahoj kočky,

tak jsem neměla čas, malého trápí zácpa, nespíme... Dáváme rektaálrní rourku, doufám, že si an ni moc nezvykne, že se bude umět vykakat i bez ní. 😕

Jinak nemám čas dočítat.
Co nového? Grej, co ty? Co Zan, Mufy, majmunka, artep, michi?
Stýská se mi po vás, ale nemám čas.

Malému byly včera dva měsíce. 🙂 Utíká to. Už trochu máme nějaký režim, tak je to lepší, ale jsme pořád hooodně unavená a nevyspalá. A

michina
4. pro 2008

AHoj holky, omlouvá se, že na vás ted nemám moc času, ale s taťkou to bohužel vypadá hodně špatně, ta hrozná diagnoza, kterou ani nechci vyslovit se fakt potvrdila... ☹ 😒 A nejhorší je, že neví kde, takže hledaj. V úterý jde na magnetickou rezonanci a asi i na kolonoskopii. ☹ 😒 Jsme z toho všichni úplně špatní, zatím si snažím nic nepřipouštět, ale prostě to nejde. Naštěstí mě manža podrží, jak jen to v téhle situaci jde. Zatím ani nevíme, co se bude dít, až zjistí definitivně o co jde Pak se uvidí, jaký postup zvolí.... 😖 😔 😨

Tak jsem vám aspon nasla ty kuličky přesně:

1 salko 250ml
25dkg strouhaného kokosu
10dkg celých neloupných mandlí
5dkg kokosu nebo mleté ořehcy na obalení
(cca na 50 kuliček, 30 minut příprava + 30 minut tuhnutí)

zanetik
4. pro 2008

Ahojky, Michi co na to říct, jen snad že to nebude tak hrozné, musíte být silný a taťku podržet, je to těžké období, vím o čem mluvím, taťka měl nádor na pohrudnici, nevěděly jaký...po operaci nám teprve řekly výsledek...musí člověk věřit, že se to vyléčí, držím moc a moc pěstičky.

Mikul, tak ať se vám to brzy dá do normálu musí chudák trpět.
S tím čajem nevím, měla nějakej snad pomerančovej a tam přímo psaly, že to nemají pít těhu, tak třeba ne všechny, se nehádám...

Jinak u mě kontrola dopadla snad i na výbornou, prý se cysty o půlku zmenšily co dr. viděl...tak si mě pozval na kontrolu ještě 22.12 a pak 5.1 jedu do Hradce, to by tam opravdu nemuselo už nic být, jestli to dnes dobře změřil...jinak jsem dostala magnezium na tvrdnutí a jdu na těhu cukrovku to mám radost 😒
Jinak jsem od posledně přibrala..vlastně za měsíc 3,5kg, tak to vypadá že mám celkově od mé normální váhy +4kg 😅
Jo a záda si můžu nechat bez problému odblokovat, že prý se zbytečně ortopedi apod. bojí.
Tak jdu oskenovat fotečku, máme dnes jednu a jen obličeje 🙂

mufy
5. pro 2008

Ahojky holky, tak jsem si včera dala 2 punčíky a pak pizu.Byla jsem nějaká nedojezená.Mám pořád hlad. 😀

Michi to mě moc mrzí, musíš být silná.Ještě,že máš takového zlatého manžu.Moc ti přeju, aby se z toho tatínek vyléčil.

Holky já jsem tak ráda, že je už pátek.Jsem nějaká unavená.

Grej jak dopadla kontrola??

grej
autor
5. pro 2008

Ahoj holky,
koukám, smutné zprávy☹ Michi - drž se!! Jsme s tebou aspoň v duchu... Já si naštěstí tyhle hrůzy nezažila. Teď bojujem s babičkou, která je v nemocnici se srdcem, takže taky nic moc ☹

Zan - super zprávy🙂

U nás kontrola taky dobrý. Nedělal mi UTZ, když jsme prý byli minulý týden, ale jen mi prohmatal dělohu. Podle tý prý pěkně rosteme, čípek OK. Tak jsem říkala, jak už mě od pondělí bolí břicho. Prý nic neobvyklého neshledal, že se to holt stát může., Kdyby mě to bolelo dál, mám klidně zavolat a přijít třeba v úterý na kontrolu. Tak uvidím. Dnes už mě to od rána zas bolí. Nic hroznýho, že by se to nedalo vydržet, ale cítím to...

Mikul - koukám, že se mám na co těšit 😉

Jdu makat holky, mám toho tady hafo a musím pak k účetní...

mufy
5. pro 2008

Grej no super. Hlavně, že to nic není a jste v pořádku.

Já mám taky babičku v nemocnici, byla na operaci,ale nevypadá to taky dobře.Už je tam asi 2 měsíce a je ležák.Ach jo, máme to trápení.

zanetik
5. pro 2008

Dobré ranko, tak ať vám pracujícím uteče pátek 😉
Grej tak fajn, já myslím že to opravdu nic není, že je to tou dělohou, ještě pár dní počkej, já myslím že se to hodí do klidu, mě to taky bolelo, třeba hlavně když jsem seděla a vstala, tak jsem chodila chvíli v předklonu než se to natáhlo...

zihu
5. pro 2008

ahoj holky.. vidim, ze tady se bojuje snad uplne se vsim...
michi, moc drzim palce, at to zvladnete!!! jeste ze se mate navzajem a podporujete se, je to moc dulezite..
grej, uf, asi to neni nic prijemneho, ale taky nic neobvykleho, hlavne, ze dr. ma rozumny pristup a nedela z tebe hysterku, i takovi jsou... mam radost, ze jste ok🙂
zan.. krasne fotecky a ten pupicek!!!

mufy
5. pro 2008

Zan ty už máš teda bříško. 😉 No jo utíká to.

zanetik
5. pro 2008

Jojo a už je zas o 2cm větší, v neděli ho vyfotím, tak za poslední měsíc jsem přibrala přes 3kg, takže je máma si jen v pupku 😅
Tak letím a na poštu a k našim s obědem, večer jdu s Davidem na hokej bude chytat, tak přeju všem krásný pohodový víkend i když asi všichni budeme něco dělat...já péct cukroví papá

sroubek
5. pro 2008

grej...mě chytali jakoby křeče..že jsem nemohla udělat krok...jestli je to podobné..radím...míň spěchat...míň pracovat...zvolnit tempo...jsi holt v jiném stavu...nemoc to sice není..ale jsi těhotná 🙂 😉 😀