Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
12. pro 2008

Ahoj Zihu, jojo, dnes je tu nějak mrtvo. Asi holky uvízly někde ve vánici 😉 Snad ne...

No jo, na ty nákupy se ani moc netěším. Když člověk valstně ani neví, co bude potřebovat...

zihu
12. pro 2008

tak nejak.. jeste to ale vsechno nechavam na pozdeji, tak na 5-6 mesic...

zihu
12. pro 2008

tady tak kraaaaaaaaaaaasne snezi.......

grej
autor
12. pro 2008

Tady už krásně sněží od rána. Když koukám z okna, tak vidím jen zasněžený střechy a stromy a je to super🙂 Ale teď jsem byla venku pro poštu a na zemi je hnusná břečka. Nateklo mi do bot 😠

A manža taky nebude mít radost. Bude muset uklízet sníh... Máme rohovou parcelu a před barákem velkou plochu se zámkovkou, tak si vždycky štrejchnem 😉

zihu
12. pro 2008

to my sice nic neodhrabujeme, ale jezdit po brecce taky nepatri k mym top zabavam...
mam vysledky z toho velkeho uzv, konecne, je to vse v poradku... ale ze jsem se nacekala... 😠 🙂

grej
autor
12. pro 2008

Super🙂
tak to já výsledky ještě nemám, že jo... ale asi bude vše OK. JInak by prý volali...

zihu
12. pro 2008

zmenila sem si profil na tehu 😀

grej
autor
12. pro 2008

KOukám🙂 Už jsem tě chtěla pokárat 😉

zihu
12. pro 2008

hih a to bych te hned mohla predbehnout s uvahama o vikendovem vareni, co myslis??? ze bych to tentokrat stihla? 😀

grej
autor
12. pro 2008

No vidíš !! Stihla jsi to 😀

Já dneska vůbec nevím. Po práci máme hned Vánoční bowling, takže nákup nestihnu. A zítra máme od 16,00 oslavu šedesátých narozenin manželovy tety. Blbej čas. To abychom jedli něco menšího v poledne, protože tam určitě bude občerstvení, do kterýho nás budou hnát...

Sakra - já vůbec nevím, co si vzít na sebe!!! Musím si koupit nějaký to triko... Sukni bych ještě oblíbkla, ale co nahoru?? Pupek už se pěkně klube...

zihu
12. pro 2008

koukala sem na tve fotoalbum, mas krasny🙂 ja su porad placata, snad jen vecer kdyz su hodne najezena mam takovy jako puchyr, ale to je spis velka predstavivost...
dnes delam veceri pro sousedy.. kureci jatra obalena slaninou a opecena v troube.. takove jako jednohubky, je to strasne dobre, jatra sem nemela cele tehu, tak snad to pro jednou neva... a k tomu uplne uzasny bramborovy salat... se zelenyma jabkama, pomerancem, rukolou, zazvorem (ja asi bez zazvoru?) a kozim syrem, mnaaam.. uz mam uvarene brambory🙂

elly
12. pro 2008

Ahojky holky,

Zihu moc velke gratulace!!!! Uzasna zprava... 😵 jak se citis?

A jak ty Grej? Dobry? Koukam, ze mas pekne divoky sny 😀

Jinak Michi je me to moc lito, co se deje s tatinkem..preju ti hodne sily 😔

Je pravda, ze nam umrel dedecek s babickou a pak chvili na to, jsem byla tehotna ja a moje sestrenice... 😵 mozna na tom neco je.. 😉

zihu
12. pro 2008

ahoj elly....teda mike je uz taaaaak velky! hrozne to leti, je roztomily!
citim se fine, po vecerech mi sice byva trochu blbe, ale uz je to mnohem lepsi, nastesti se mi uplne nevolnosti zakoncene zvracenim uspesne vyhnuly, bytostne nesnasim zvraceni, tak su tomu fakt rada!

zanetik
12. pro 2008

Ahojky jdu vás aspoň pozdravit nějak nestíhám, dočtu o víkendu, není mi dobře, tak asi lehnu, ale zítra jedeme na ten 3D UZ.
Jen chci Zihu moc pogratulovat a samo že odpouštíme, ale jen proto že to jsi ty a chápem proč 😅 😉 , tak si to taky moc užívej...
Jinak já začala na děti něco nakupovat až po 20tt, kdy mi řekl v Hradci, že se ty cysty ztratěj, do té doby, jsem jen odstala věci od kamarádek, ale už mám dvě stejný autosedačky 😅
Zatím pa letím k našim s obědem...kráááásný víkend všem

zihu
12. pro 2008

zan diky 😅 opatruj se a uzij si vikend!

sroubek
12. pro 2008

zihu..to je nádhera..moc moc gratuluju a držím palečky

vidíte, jak se nám to tady krásně rozjelo
michi a mufy myslíme na vás 😵

michi..je mi to moc líto...teď už si člověk říká jen...hlavně ať se netrápí..vi´d

nechtěla jsem to sem ppsát, ale moje sestřenice se vyléčila z leukémie..bylo jí asi 22...3x poťukávám a melu tiché modlitbičky pokaždé když si to uvědomím...a já pak holky moje žila asi 4 roky jenom ze štěstí...všechno pro mě byla radost..krok..nádech, slunce , déš´t...musíme se radovat..že máme lásku...z krásného probuzení..z pohlazení...ze sluníčka..sněhu...

pořád někam spěcháme a neradujeme se..tak holky radost vám dávám pod stromeček
😉 jde li to

zihu
12. pro 2008

sroubek, diky za gratulace.... a taky moc za radost, z te mam radost 😉 😀 je pravda, ze si ani nemame cas uvedomovat, kdyz je na fine, co..

mufy
12. pro 2008

Ahojky holky, měla jsem problém s počítačem.Tak vás musím dočíst.

Michi taky je mi to líto s tatínkem, drž se. ☹

Určitě se ti to příští rok podaří po tom všem utrpení.....

Grej tak si kup nějaké volnější oblečení,aby to bylo ještě skryto před babičkami...

Já si chvi objednat přes net tenhle svetr...
http://www.himm.cz/eshop/main.php?action=detail...

Jinak neznáte nějaké dobré stránky, kde mají krásné svetry??????????

Zihu určitě se nezlobíme a chápeme tě.Moc gratuluji. 🙂

Holky ani nevím,kdy mám dostat MS, tenhle měsíc se nějak nepozoruji,ale myslím,že to do 5 dní určitě přijde, neboť mě začíná bolet bříško.....

majmuna
12. pro 2008

ahoj holky 🙂

zihu moc moc gratuluju 🙂 u nas v breznatkach se nam az tento tyden prozradila holcina ktera uz je zase tehotna....taky sme ji pekne sprdly 😀

grej radim neryskovat...s tema tvyma balonama se asi nevejdes po porodu do tabulky velikosti 😀 ale musim uznat ze tedak byl fascinovan 😀

zanet teeeda 2 bozky to bude rachot 😀 a za nejakou dobu pokus o pindika ne? 😀

maminy nase vas taky zdravim.... 🙂

mufy kocko ted si uzivej tech svych puncicku o kterejch vzdycky pred vanocema basnis a pristi rok se stehujem do jinyho tematu jasny! 😉 😀

michi to je strasne smutny ale je dobre ze tatka netrpi muzsky spatne snaseji bezmocnost...aje velka pravda ze kdyz nekdo milovanej odchazi dalsi prijde....a miminko vam to urcite pomuze vsechno prekonat 😉 hodne stesticka !

a holky nezapomente ze vas peclive smiruju 😉

zihu
12. pro 2008

mufy, dekuji za gratulace....
svetry nevim... dycky koupim spis nahodou, kdyz me neco zaujme v obchode... a navic kdyz neco konkretniiho shanim, nikdy na to nenarazim, to fakt jenom nahodou, takze casto kdyz me neco zaujme, kupuju, i kdyz to uplne nebylo v planu, asi to znate....

zihu
12. pro 2008

majmu.. ja vi, citim se provinile, ale vsak ony me holky chapou.... nebyl v tom zly umysl, spis jen trochu strach po zkusenosti z minula... snad to ted bude mit happy end
Tedak je poradny smisek! vsude se vyborne culi, asi mate veselo...🙂

elly
12. pro 2008

Zihu dik..jo leti to jak blazen..vcera jsme zacali chodit sami..takze me prazdniny uz zkoncili 😀

Mufy svetry? Jukni do Quelle neb C&A 😉

Majmul to je maso..no mit zase mimi..chudak organismus 😖 ...Co Teodorek? Dobry? 😵 Je to uz kus peknyho chlapa 😵

elly
12. pro 2008

Zihu jinak ja taky nezvracela..nastetsi..taky to k smrti nesnasim.. 😝

zihu
12. pro 2008

holky jdu neco zobnout... paaaaa

majmuna
12. pro 2008

zihu ally je to peknej srumec jak to leti...uz nemame zadny miminko ☹ a pomalu muzu cekat ze me nez se otocim posle nekam 😀 jinak je to fakt vysmaty dite...nevite po kom? 😀

jinak zihu odpusteno 😉 ja vim jaky to je zazit to zklamani 😉

elly taky obcas koukam jak vam to s eluci roste 🙂

elly
12. pro 2008

Majmum..je fakt, ze mas pohodove miminko..fakt vsude vysmatej.. 😀 😀 tak to ma byt 😵

Kdy planujete dalsi? 😅

evik3
12. pro 2008

Ahoj holky, obcas vas smiruju a moc vsem drzim pesticky 🙂
Michi - tobe prejem i s malym Davidkem hodne sily a na to prevtelovani dusicky taky verim, protoze nam se stalo
neco podobneho s dedeckem, rok jsme se snazili o mimco a nic, no a pak jsem otehotnela hned po pohrbu dedecka, pohreb mel v kostele a ja nejsem verici, ale musim rict, ze pan farar mel moc peknej proslov prave o tom, at nejsme smutni, ze urcite prijde nekdo novy a to same mi rikala babicka, kdyz jsme ji prali uprimnou soustrast, ze tak nejak tusi, ze se brzo stane prababickou, no a ani ne za mesic po tom jsem ji volala, ze se opravdu prababickou stane 🙂

majmuna
12. pro 2008

elly ja mam dobry aliby...malej sel nakonec cisarem....takze 2 roky minimalne 😀 radsi 3.... myslim ze az se rozebehne tak zatouzim po jedinackovi 😀 vazne bych ale druhy chtela max ve 35...ted je mi 32 tak snad na to pak nebudeme cekat nekolik let 😅

elly
12. pro 2008

Majmum...3 roky utecou co by dup 😀 ...jen se podivej jak to utika ted s tim malym....obcas si rikam, ze to snad ani neni pravda..

artep26
13. pro 2008

Ahoj holky,
jen ve zkratce:
právě jsem přijela ze Sanusu, kde jsem ležel od středy večer.
Klasika: krvácení. Bylo to den před 1. UTZ tak jsem z toho byla fakt KO. ☹
Ale Štěpán mě potěšil: 🙂 mám hematom 40*14 mm, HCG 103 000j. a čekáme dvojčátka.
Jsem v pořádku, zatím nekrvácím ale musím ležet.
Nezlobte se že nedočítám ale až mi bude líp tak to doženu.
Všechny moc zdravím a pa 🙂 🙂 🙂