Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

elly
13. pro 2008

Jee Artep bajecna zprava 😵 to je krasny...opet dvojcatka...davej na sebe pozor a hodne odpocinej 😵

mikulka
13. pro 2008

artep, huráááááááááááááááááá!!!

zanetik
13. pro 2008

Jééé Artep to jsem ráda, moc ti to přeju, budeme aspoň dvě 🙂 teda zatím 😵
Jinak jsme byly na tom 3D a bála jsem se, že nic mít nebudeme prý v 70% u dvojčat to nejde natočit, dost se na sebe holky mačkaly a ještě otáčely hlavičky, ale něco máme...taky fotečky, tak je stáhnu a dnes nebo zítra přidám do alba, tak zatím dobrou noc...

mufy
15. pro 2008

Ahojky holky,

Artep to je krásná zprávička.Dvojčátka.Jééééé.... 😵 Tak hlavně,aby jsi byla v pořádku.

Zanetík škoda,že ten 3D nám nemůžeš ukázat.

Já o víkendu pekla, pekla a pekla.Pak vařila a uklízela, jsem celá zmordovaná.....Nejraději bych chtěla ještě jeden volný víkend,ale říkám si,že ještě tento týden a od pátku mám volno 14 dní,tak si snad odpočinu. 😅

grej
autor
15. pro 2008

Ahoj holky,
Artep - gratulujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!! Hurá!!!

Zanet - určitě jste si ten 3D užili, co? Taky už se na něj těšim 😉

My měli v pátek vánoční bowling s lidma z práce. Pěkně se tam všichni opili. A já pak jen rozvážela 😉 V sobotu další akce - narozeniny manželovy tety. No a pak manža padnul za vlast. Vlezla na něj nějaká chřipka. Takže nešel v neděli do práce a celý den se kurýroval. Dnes už musel, tak snad to ze sebe za včerejšek dostal...
Mě dnes nějak bolí hlava, tak snad jsem od něj nic nechytla...

Včera jsem upatlala vosí hnízda, ale byla to teda práce... Zadělala jsem si "těsto" na raffaelo kuličky, tak jsem na ně zvědavá 😉 Akorát je budu dělat až zítra. Dnes máme sraz s kámoškama...

zanetik
15. pro 2008

Ahojky, jasně UZ jsme si užily, jen škoda že je to dost rozmazaný, že se tam holky mačkaj, ale i tak jsem za to šťastná, do alba jsem dala dvě nejlepší fotečky, který se líbily i sestřičce a černobílé nám je hned vyjela.
Tak já jsem pořád taky nachlazená,ale dnes v noci jsem nemohla moc spát, jak mě dusil suchý dáviví kašel, pořád mě to lechtalo, tak jdu k dr. ať mi na něj něco dá, řeknu si hned o razítko do průkazky a nějaký doporučení na ortopedii, aby mi srovnaly zády, protože někdy to je ráno fakt mazec.
Pak se jdu nechat o centimetr přistřihnout, k našim vypsat tátovi papíry do práce, pro oběd a domů, budu dělat dvoje cukroví, včera jsem dělala jedno a zadělala si na dnešek jedno těsto, pak jsem vytřela a pěkně mi ztrvdlo břicho až do večera, tak musím opatrně s tím vytíráním, asi to bude už víc na Davidovi když bude doma.
Tak já se odpoledne ukážu, ať vám to pondělí v práci utíká pa

artep26
15. pro 2008

Ahoj holky,
Zan hezký fotečky, taky jsem přemýšlela že bych pak šla na 3D, no uvidím 🙂
Hlavně že jsou kočky v pořádku 🙂
Holky vy jste pracantky, já stihla uplácat 5 druhů a teď mám vše zakázané, tak manža včera musel uklízet 😀
No ono mu to neuškodí, nikdy mi s ničím nepomohl, tak ať vidí, že to taky dá práci.
Ty raffaelo bohužel nestihnu, ale dejte vědět jak se vám povedly, za rok je určitě uplácám 🙂

zanetik
15. pro 2008

😅 Artep kdo ví jak to bude příští vánoce s dvěma prckama 😉

artep26
15. pro 2008

žanet to máš pravdu 😀 😀
tak budu muset zapřáhnout celou famílii 😀 😀

zihu
15. pro 2008

ahoj holky, artep!!!!! super, drzim palce a setri se!!! taky jsem krvacela a mela tyden absolutniho klidu, ale snad to pomohlo.. hlavne nic neres, mimco (mimca🙂 jsou ted uplne nejvic nejdulezitejsi a uklid a peceni pocka...

elucinka
15. pro 2008

Ahoj holky, tak k vám zase "načuhuju" 🙂
Zan - tak dvě princezničky, to je krásný!!!!!! Já bych chtěla taky ještě holčičku 🙂 😀 Ale představ si, to bude síla, dvě parádnice, těch sponeček a hřebínků a mašliček!!!! 😀 😀 😀
Artep, to se vám tu s dvojčátkama roztrhl pytel 🙂 fakt nádherný!!! Mohli by to být pro změnu třeba dva klučíci, ať vám to jde se zanet pěkně do párů 😀
Hlavně se holky šetřete, já pořád do práce z práce, 80km autem den co den a nakonec jsem ve 30tt skončila s tvrdnutím bříška ve špitálu, tak bacha na to!!!!

mufy
15. pro 2008

Jé já bych chtěla taky dvojčátka.

Artep to jsi určitě nečekala,že???? 😀

Já už mám udělaných asi 11 druhů cukroví a už nic dělat nebudu,ještě jsem chtěla dělat ty rafaelo kuličky,ale na to už bohužel nemám sílu. 😨 Já zřejmě dostávám MS, už druhý den špiním, takže ještě měsíc a jdu do dalšího pokusu, hurá...Jen ať to utíká. 🙂

Eluci ahoj...vy teda rostete, jako z vody. 😉

grej
autor
15. pro 2008

tak to já mám 6 druhů, ale od každýho jen trošku, takže toho v součtu tolik není. Docela mě to začalo bavit 😉

Ahoj Elu🙂 Já už taky pozoruju, že toho tolik nevydržím 😉 Musím pořád odpočívat. A to mi teda v práci jde mnohem víc než doma. Tam to nevydržím a pořád bych něco dělala. Tady jen sedím 😉

Já kdbych si mohla vybrat, tak dvojčátka teda nee... Asi si nikdo z vás nedovede představit ten hukot 😉

zihu
15. pro 2008

teda holky, vy ste ale pilne! ja teda nic nepekla, o vanocich nejsme doma a cestujeme mezi myma a manzovyma rodicma, vsude se pece a skoro nikdo to neji, tak mi to pripada zbytecne.. az budeme mit SVOJE vanoce, urcite upecu🙂

mufy
15. pro 2008

No já sice peču,ale stejně to pak porozdávám po rodině, vezmu do práce a známým,takže mi pak toho moc nezůstane,ale je to jen o dobrým pocitu,že jsem něco dělala.
Včera jsem ještě dělala krém asi z 6ti másel,to vám byla dřina,ale on je tak dobrý a dá se kombinovat třeba s kakaem, s kávou atd....Já dělám každý rok hromádky z odpalovaného těsta a tím krémem to pak plním.To je vám lahoda...... 😵

Grej a já bych klidně dvojčátka brala, ale vím,že by to byl únavnej život, ale to možná říkám teď, protože nic nemám.Ale snad se to konečně v příštím roce změní a budeme s Michi těhulky s vámi.

zihu
15. pro 2008

mufy.. urcite! s michi nam budete v patach, verim tomu 😉

zihu
15. pro 2008

jdu papat, zatim pa...

zanetik
15. pro 2008

Jo jo taky věřím holky, že se to povede a myslím, že na jednu z vás do třetice čekají dvojčátka 😉
No jinak právě až to budou parádnice to bude něco, oni už ve čtyřech letech si vybíraj co na sebe 😅
Když už radši bych páreček, ale neva, mamka se už těší jak je bude česat a kouká po sponečkách 😀 no a jestli budou puberťačky jak já, tak potěš álois 😀
Byla jsem u obvoďáka, tak mi na kašel nic nedal, prej mám jen inhalovat Vincentku nebo slanou vodu, to je fajn, v kadeřku kdyby mi nedaly vodu, tak jsem se udusila 😒
No a lidi už poznávaj, že jsem těhu, ale když jim řeknu, že dvě, tak každej kde je schovávám 😅

grej
autor
15. pro 2008

Zihu - já taky letos pekla poprvé. A to jen proto, že babička vyhrožovala, že letos péct nebude. Tak jsem si řekla, že něco zkusím. A docela jsem tomu přišla na chuť 😉 I když je to náročný. Při dlouhým stání mě dost bolí nohy a záda...

Já teda dělám samý nekrémový. Krémy mi moc nejdou 😅

Zan - vždyť máš pupík jako blázen!!! To to asi dobře maskuješ, ne? Já jsem teĎ na tom asi tak jako ty v 11tt a je to teda vidět slušně 😉

zanetik
15. pro 2008

Tak záleží na tom co si vemu na sebe a fakt posledních 14dní vyskočilo nejvíc...
Tak jsem se teď náhodou na dvojčatech dočetla, že Smilers už má 3holčičky, nějak mi to uniklo...
Tak ale už jdu něco chvilku dělat 😅 , stavím se v odpočinkové pauze...
Mufy ty hromádky,ale vypadají lákavě? To je něco jako věnečky? Ale toho krému z 6másel, to muselo být...

m.c.
15. pro 2008

Ahoj holky,
nakukuju jak dopadla Artep a vidím že dvojčátka... To je krásný, tak se opatruj! Nějak je tady teď těch dvojčátek víc, takže Mufy a Michi možná budou pokračovat v těch vícečetných těhotenstvích 😉

divabara
15. pro 2008

Taky nakukuji...

Artep, moc drzim pesti,at je vsecno v porakdu...opravdu krasna zpravicka, a navic dvojcatka !!!!

Holky, tak maly je od soboty nemocny, najdenou byl totalne zahleneny, kasle ryma, teplota az horecka a tak. Dneska jsme byli u Dr., dostala jsem trosku sprdunk, ze jsem mu nic nedavala na srazeni teploty,ale kdyz na pohotovosti nam po telefonu rekli, ze mu nemusime nic davat, pokud to neprekroci 38,5...Hm, tak jsem z toho jelen...Do toho, jak ted maly spatne pije, mi ztvrdlo prso a boli, tak snad to rozezenu a neuzenu si zanet prsu...Maly ted tak nesaje,ale odsat mi to el.odsavackou taky nejde...manzel to taky zkousel a nic...No jsou to starosti,ale do Vanoc se to urcite vyresi !!!.

Michi, je mi moc lito, co ted prozivas 😔 ...zazivala jsem neco podobneho s babickou,ktera byla pro me hodne blizkym clovekem, vychovavala me a sestru na stridacku s rodicema...starala se o nas proste bozsky...ale uz je to par let zpatky...

majmuna
15. pro 2008

artep gratulace a koukam ze dvojita 😉 😀

tehule zlobivy serte na vanoce a koukejte se zacit starat jen o pupiky!!!!!!! 😉 😀

grej
autor
16. pro 2008

čau - tak to jsem dneska první, jo???

Majmu - hele rady a porady, co??? 😀 Občas se na ty Vánoce musí doma něco připravit, no ne? 😉 Počkej - jak budeš ráda, až ti přivezu na ochutnání cukroví 😉 😀

zanetik
16. pro 2008

Ahojky zdravím všechny i když koukám, že je tu jen Grej.
Ahoj Majmu, dlouho jsme se tu nepotkaly...já už poslušně hlásím, že se začínám víc šetřit, začínám se o prďolky bát, takže vánoční úklid bude jen klasický utření prachu (navíc jen na skříních a pod nimi až mi David oddělá sokly) a vytření podlah včetně lišt, ale bude to v pohodičce a pomalu a budu to dělat tak 3dny počítám. Cukroví mám upečnený rychleji než oběd, to nepočítám za nějak namáhavý.
Spíš mě teď trápí dost kašel, tak snad co nejdřív to přejde, už mě z toho bolí břicho a dnes ho mám tvrdý už po ránu 😒

michina
16. pro 2008

AHoj holky,
Atep, moc blahopřeju k dvojčátkům! To jsou teda skvělé novinky! 😉

Já už asi vím, proč se nám nepodařilo první IVF... ten někdo nahoře věděl, že by teď nemuselo v tom smutku a napětí přežít... Taťka nám v neděli ráno umřel ☹ 😔 😨 Ale už je mu dobře a nic ho nebolí....

elly
16. pro 2008

Michi preju ti a tve rodine uprimnou soustrast a hodne sily! 😔

grej
autor
16. pro 2008

Michi ☹

Je mi to moc líto☹ Taky se přidávám s přáním upřímné soustrasti 😔 😢 Drž se.

Ale jak říkáš - už je mu dobře a nic ho nebolí ☹ 😢 😢

zanetik
16. pro 2008

Michi co dodat, taky přeju upřímnou soustrast, drž se, jsme s tebou ☹
Bylo to teda neuvěřitelně rychlý, ale jak říkáš aspoň ho už nic nebolí....

mufy
16. pro 2008

Michi já se taky přidávám s přáním úpřímné soustrasti. ☹ Je mi za tebe moc smutno. ☹

uvidíš,že se to v příštím roce povede a budete mít radost a tatínek nahoře taky.

Musíme to už prolomit,ne?

Mě ráno zase nefungoval počítač,poslední dobou je nějakej pomalej a skoro nefachčí,tak mějte se mnou utrpení, kdybych se neozvala.

No a já tedy dostala včera MS,takže v lednu kolem 15. si píchám první injekci fostimonu.No a musím říct,že jsem musela mít sliznici pěknou,protože takové kusy (pardon )jaké ze mně padaly,to musela být opravdu krásná a to jsem nic nebrala.