Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
8. led 2009

Dobré ráno holky,

Michi tak to ti ještě chvíli potrvá.Já myslela, že na tom budeš nějak podobně jako já. Já zřejmě začnu se s timulací příští týden,ale ještě nevím,jak na to všechno budu reagovat,takže je možné,že na tu pravou stimulaci si taky ještě nějakou dobu počkám a budu zkoušet jen IUI.Já bych to brala tak na jaře, to se prý daří nejlíp.

Holky včera jsem se vážila a měla jsem o tři kilča dolů,ale spíš to je jen voda,tuk zatím ještě ne,to by šlo moc rychle.Ale aspoň se něco děje.Až to poznám na oblečení,pak budu ráda.Jen mám strach,že zase při stimulaci budu spíš přibírat.

Já mám dnes kuřecí steak s broskví.

michina
8. led 2009

No já mohla začít ted brát antikoncepci na zklidneni vajecniku a koncem ledna už asi sztimulovat, ale nechteli sjem tak brzo po tom vsem, hlavne po tom s tatkou, at se sklidnim, navic máme firemni mega vecirek, který zařizuju, tka me to bavi a chci tam jit. Pak chceme stihnout jeste lyze, když je snih a jet taky koncem ledna do Alp. Takže proto jsme to posunuli..

zanetik
8. led 2009

Dobré dopolko, tak já jdu za chvíli vařit bramb. gulášek...
Jinak já se teda taky zvážila a mám 6kg nahoře...

grej
autor
8. led 2009

AHoj holky,
Mufy - gratuluju k úbytku 😉 Potěší to vždycky, i když je to jen voda, ne? Já už se raději nevážím. Zvážím se až příští týden před kontrolou 😅
Já tu dnes na oběd nic nemám. Budu si muset pro něco skočit...

Zan - 6 kg - to je super!! Já mám 5 už teĎ a to mám v břiše jen jedno mimi ...
Jé - buřtguláš - to bych si dala...

zanetik
8. led 2009

Mám pocit, že ho dělám každou chvíli...jenže naši si ho vyžadují, že ho umím nejlepší a je fakt že jsem doma už přes 4měsíce a dělám ho asi po 4-5tý, tak to není tak často...stejně se ty jídla pořád opakují...
Tak já za chvíli vyrazím s ním k našim...odpoledne ke kámošce na kafe po dlouhý době nachvíli, tak se ukážu až večer...ať vám to v práci utíká zatím pa

mufy
8. led 2009

Jo Grej úbytek potěší pokaždé, ale musím ještě vydržet tak 14 dní a pak to bude lepší.Teď mám i chvílema v břichu křeče, protože jsem přes svátky jedla samé zmatiny a teď mu dávám jen dietní jídla a v menších porcích.
Ale i když bych otěhotněla,tak bych se už tolik cpát nechtěla,protože bych nabrala za chvíli snad 20 kilo a to bych nechtěla.Ono se to dobře přibírá,ale horší se shazuje.

Michi aha tak to jo, jen si udělejte krásnou dovolenou, pak se už nikam nedostanete,jak budeš těhule. 😉

Zan ty jsi šťouplá od přírody, tak se ani nedivím,že jsi přibrala jen 6 kilo. 🙂

grej
autor
9. led 2009

Teda tady to včera nějak uvázlo 😉

Tak hlásím u nás -12 a je to jak v Mrazíkovi. Jak byla mlha, tak jsou bílý všechny stromy a posněhává. A vypadá to báječně 😉

Michi - taky myslím, že jste se dobře rozhodli. Dovču, tam si užijete a odpočinete a na stimulaci budete mít čistou hlavu...

mufy
9. led 2009

Ahojky holky,

Grej máš pravdu, včera tu skoro nikdo nebyl.

Asi máme všechny moc práce po svátcích. Musím říct,že tento týden je fakt hektickej.Mám toho až nad hlavu.

U nás je -15, ráno jsem musela oškrábat celé auto,bylo promrzlé až na plech... 😀
Než pojedu domů, tak ho budu škrábat znovu.

Vůbec se mi ven nechce,nejraději bych seděla jen v kanclu,ale asi budu muset jít dělat inventuru do skladu a tam je kosááááááááá.Bléééé. 😠

grej
autor
9. led 2009

Já dnes musím k účetní. KOusek autem a pak pěšky. A pak ještě vyzvednou našim lístky do Národního. Maj výročí svatby. Sehnala mi to známá, jinak je Sluha dvou pánů totálně vyprodanej... Snad mi ty lístky bez řečí vydaj...

zanetik
9. led 2009

Ahojky berušky, u nás je taky -15 všechno bílé...já jdu na poslední rahabku a k našim na oběd..musím se nabalit a jít pomalu, ani v tý zimě nebudu auto tahat, jen jsem od 4-6h ráno v kuse kašlala a mám namožený celý břicho, snad to holky zvládly bez újmy, je to děs...
Já už příští týden budu dopolko taky víc doma...tak zatím papá

mufy
9. led 2009

Já dneska ven asi raději fakt nepůjdu,raději se tomu vyhnu. A navíc se i blbě jezdí.Všude je to namrzlý a nerada bych nabourala služební auto.Ještě uvidím,jestli mě někdo někam vyšle.Stejně musím jet odpoledne na nákup a pak budu v teplíčku doma.

Zan ten kašel já znám, jakmile ho chytnu,pak je to děs.

Grej, tomusí být nádhera kupovat něco rodičům k výročí že? Pak si tak říkáš,aby manželství vydrželo jako jejich. 🙂

zihu
9. led 2009

ahoj holky, teda myslela sem, ze dnes vyrazim shanet nejake tehu gate (dopredu) protoze predpokladam nejake povanocni slevy, ale jak tak koukam do te namrzle krajiny, tak teda nikam nejdu, je mi zima jenom si to predstavim... ale v pondeli vyrazim🙂 objevila sem obchod, kde snad delaji i prodlouzene gatata, coz potrebuju, takze bych to rada vyzkousela....
dnes me miminak jeste ani nestouchnul, asi ma zimni spanek😀

michina
9. led 2009

To u nás bylo "jen" -11, auto jsem vytáhla z garáže, takže teploučko, je tam 22 stupnu. U nás je vymetená obloha a sluníčko. Dneska odjiždíme na celý víkend na hory, tak se těším, hlásí krásně a celkem jen -6, to ujde. Dneska budem vařit guláš a pít, zítra lyžovat a pít a pak v neděli vyspat a domu. Dobrý odreagování, co? A navíc MS už skončila, včera bylo tuleníčko, hned je ten svět hezčí... 😉

grej
autor
9. led 2009

Tak lístky mám. ALe je to drahota. 800 Kč/kus. Ale maj přeci jen 30 let výročí, tak to stojí za to... Tak tak, kéž by nám to vydrželo jako jim 😉

Holky obligátní otázka - co budete vařit o víkendu? Já jsem se nějak s nápadama vyprázdnila o svátcích a teĎ fakt nevim...

Zihu - mě prďola šťouchá vždycky kolem desáté dopoledne, pak večer kolem sedmé osmé. A včera vyváděl i v půl jedenáctý. Já ho cítila i na ruku, ale jak tam adl manžel tu svojí, tak necítil nic. Asi ty jeho mozolatý ruce nejsou tak citlivý 😀

U nás je pořád -10 Síla, na to že je už odpoledne...

Michi - to odreagování ti fakt závidím🙂 Sluníčko, hory, svařák, klobása na sjezdovce - to miluju!!!!!

zanetik
9. led 2009

Tak u nás je už jen -7 a na slunci fakt nádherně, tak chvillku odpočnu u nádobí a půjdu kouknout na sjezdovku a něco vyfotit, mám to 5min cesty, takže pohoda...
Jinak zítra dělám nějakou rychlou polévku a bramboráky a v neděli mamka naporcované kuře na zelenině s rýží.
Michi super, nádhera víkend, až ti to závidím...tak bych vzala teď prkno a mazala na tu skoro prázdnou sjezdovku ☹
U nás už to jsou slušný přemety atd. nejvíc ale od půl 10 večer, asi tím že se dám do klidu, včera to bylo i ve 4h odpoledne, protože jsem v klidu seděla v křesle, to holky nemají rádi, mají rádi pohyb asi je to kolíbe,ale je to krásný jak ty malý vetřelkyně jezdí končetinami pod kůží, jen to nesmí mít pod žebrama a na močáku 😅

beras
9. led 2009

grej, prosím písla jsem IP.

mufy
9. led 2009

Grej já budu vařit asi zapečenou kotletku na smetaně a o víkendu jsem dělala houbovou omáčku s těstovinami.Manža se olizoval až za ušima.

Já taky závidím to odreagování,ale tu zimu už ne.Já ji totiž nesnáším.Dnes půjdu do hospůdky a dám si vínečko nebo svařáček.

Já ani nevím,kolik je u nás, páč teploměr nemáme.

grej
autor
9. led 2009

Díky za tipy holky. Kuře na zelenině by mi asi neprošlo... Houbovka zní dobře, ale když to manžovi navrhnu, tak jak ho znám, tak řekne ne. I když jí normálně jí, když jí třeba udělá tchýně...

Asi udělám ten buřtguláš, když mě na něj Zan včera tak navnadila 😉 A druhý jídlo asi dostane manža z mrazáku...

zihu
9. led 2009

no tady ma vsechno porad takovou tu "hezkou bilou namrazu".. brrrRRRrrr
taky nevim, co budu varit 😒

artep26
9. led 2009

Ahoj holky,
jdu vás pozdravit 🙂 🙂 🙂
Ahojda Michi, ráda tě tu vidím 🙂 🙂 🙂
Chřipka mě snad pomalinku opouští, tak snad už to bude lepší.
O víkendu vařit nebudu nic, já teď fakt holky nevařím, vaří manža.
Strašně ho lituju, neumí uvařit vůbec nic, tak ho naviguju z postele. Ale je to šikula 😉
U nás je krásně ale mrzne, Oskárek svítí.
Přeji vám hezký víkend 🙂

grej
autor
9. led 2009

Ahoj Artep, tý chřipky ale lítá.. se divim, že jsem to ještě nechytla. ťuk ťuk 'tuk...

Ten můj taky vařil, jenže samý minutky. To se nedá ohřívat v mikrovlnce. A vzhledem k tomu, že jde manža do práce, tak musí mít něco co se dobře ohřívá...

michina
9. led 2009

Teda, holky, já dostávám depku, jak to jídlo vůbec neřeším... Manža je sice labužník, ale mě to vaření vůbec nic neříká, když bych nemusela, tak nevařím. A kdyžtak vaří manža guláš, koleno, nějaké mexické fazole a tak. I když to zvládnu, prostě me to nebaví... Jesteze ted jedem na ty hory. Manža pak v pátek jezdi k mamince do sboru, zustáva ddo soboty, (samo na obed- pro me paráda a jeste doveze navařeno na nedeli.)
Ach jo, asi budu kojit, dokud si mimi nenavaří samo... 😀 😀 😀 😀

mufy
10. led 2009

Ahojda holky, jdu vás pozdravit přes víkend.Jak to tak vypadá,asi budu mít delší cyklus.Dnes jsem 27 den a stále nic, ani špinění a bolení břicha.Jen doufám,že zase nebudu mít cystu. Tak jsem si říkala, jak by to bylo super, kdybych šla v pondělí do nemocnice, abych pak nezameškala práci a tak to vypadá,že tam půjdu až ve středu.Co se dá dělat. 😅 Tělo si zase dělá co chce.No zítra si asi po 4 měsících změřím teplotu,abych věděla, kdy MS přijde.Podle toho bych to poznat mohla.No jen uvidím, v kolik se vzbudím. 🙂
Tak krásný víkend. 😉

grej
autor
11. led 2009

Ahoj holky,
manža je v práci, tak jsem se taky přišla na skok podívat. Tak co teplota Mufy?

Včera jsem se byla podívat na ty kočárky a fakt jsem se ujistila, že ta teutonie je nejlepší. Tak teĎ jen přesvědčit i manžu a bude to 😉 Pak jsem se byla podívat u kámošky z vysoký. Má doma mimčo 3,5 měsíční a je úplně super. Hodnej kluk, vůbec nebrečí, pěkně papá a spí - kéž bych aky měla tak hodný mimčo 🙂

V pátek jsem nakonec dělala ten buřtguláš. Včera jsem udělala zapečený kuřecí řízky (s tou omáčkou z pytlíku Knorr dobré nápady), tak jsem zvědavá, jak to bude manžovi chutnat. A teĎ dělám z mletýho omáčku na špagáty a vezu to bráchovi a sobě na oběd. Naši jsou na dovče, tak ho tam aspoň zkontroluju a vezmu si tam ten velký míč na cvičení. A pak jedu na kafčo ke kámošce, co po delší době zase přijela z Bratislavy.

Tak zatím páááá

jmisa
11. led 2009

Grej, jde ta Teutonie dát do úplného lehu?

grej
autor
11. led 2009

Ahoj Jmis, jojo, jde do úplného lehu. To se mi na ní fakt líbí... Navíc když si místo korby koupím rovnou vložnou tašku, tak z ní na zimu můžu udělat fusak,c ož je super. Stejně předpokládám, že mímo už budu na zimu vozit ve sporťáku... Má to i letní úpravu, že se bouda shrne a pod ní je jen síťka, prostě samý dobrý věci. Jezdí úplně sama. V porovnání třeba s Maxi Cosi nebo tak...

Psala jsem ti do IVF, že OZP má taky placení předporodní kurzy... Tak tam mrkni nebo mi napiš do IP a já ti napíšu podrobnosti.

jmisa
11. led 2009

Grej, já už na to koukala na OZP.

Tak to je zajímavé, že jde Teutonia do úplného lehu, mně to podle obrázků přišlo, že je to zase nějakých 165 stupňů apod.

A jakou sis přesně vybrala, vím, že tu s malejma kolečkama vepředu, ale ono jich je víc.

grej
autor
11. led 2009

Jmis - vybrala jsem Mistral S. Trojkolku nechci a klasickou čtyřkolku taky ne. S těma malýma kolečkama maj ještě letošní novinku (myslím Cosmo), ale to nemá přehazovací rukojeť. A to se mi na tom líbí. Sice teĎ netuším, jak často to využiju, ale když budem jezdit ke tchánovcům na chatu, tak uričtě jo, páč pak je prý dobrý si dát ty velký kolečka dopředu a je to pak dobrý do terénu...

mufy
12. led 2009

Dobré ráno holky, tak tu máme zase pondělí.Ten víkend vždycky tak rychle uteče.

Grej včea a dneska jsem měla teplotu 36,9.Není to hodně.Spíš si myslím,že MS přijde tak ve středu.Nebo prostě dokonce týdne.Je možné,že jsem mohla mít ovulaci později a proto se mi protáhl i cyklus.Dnes jsem 29 DC a pořád nic. Jen doufám,že tam nebudu mít zase cystu,když se to tak oddaluje.

Já uvařila na dnešek - pečené kuře s rýží, k tomu broskvový kompot. No a na zítřek máme těstoviny se zeleninou a vepř.konzervou.To je mňamka.

Holky nedělá náhodou někdo z vás v realitce?

grej
autor
12. led 2009

Ahoj holky, Mufy, od rána tu mám fofr že jsem ještě ani nestihla přispět.
U nás bylo ráno zase -13. Hrůza.

No, 36,9 je pěkná teplota, rozhodě poovulační. Uvidíme, jestli to bude klesat...
Teda - pečené kuře s rýží a broskvový kompot - to je fakt dietka 🙂 Já včera dělala omáčku na špagety z mletýho masa. Trochu mletýho mi zbylo, atk zkusím zapečený mletý s bramborama. Jsou to Knorr dobré nápady, tak uvidíme. Jinak máme doma ten buřtguláš a pak jsem dělala Knorr dobré nápady - kuře zapečené se smetanou, česnekem a tak. Chudák manža, samý pokrmy z pytlíku 😀 (ještě že o tom neví 😉)

V realitce nedělám Mufy, co bys potřebovala? Mám jednu známou co tam dělá... Vlastně i jednoho známýho...