Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
16. led 2009

no holky, jasně ,že pak uvidím podle doktora co mi řekne. Já jen vím,že mi říkal, že do 3 vajuch provedeme IUI a při více bude IVF. Určitě to pak uvidí na UTZ, kolik jich vlatně bude.
A pro mě je jedno,co to bude, hlavně, ať to je..... Ale raději bych se možná přiklonila taky k holčičce. 😀

zanetik
16. led 2009

Ahojky jdu vás aspoň pozdravit...tak doteď tu byly samý kluci, tak teď přišly na řadu holky...ještě uvidíme co Artep 😉
Jedu reklamovat Davidovi brankářský betony, na poštu a k našim. Dopolko jsme byly pro penízky za reklamovaný friťák a v Tescu, koupily jsme 7 bodýček za 95Kč i když jen bílý s malým obrázkem.
Tak přeju všem krásný odpočinkový víkend papá

mufy
16. led 2009

Zan taky jsem viděla v Tescu,že mají výprodej dětského oblečení. A moc pěkné.

Já se pro jistotu taky loučím,kdybych už pak nestíhala.

Pěkný víkend kočenky. 😉

m.c.
16. led 2009

Ahoj holky, nakukuju co novýho 🙂

Gratuluju Grej k holčičce! Holky jsou fajn 🙂 .

Elly, ty sis nechala zmenšit prsa? No mě se po ukončení kojení zmenšily samy, ale já sem to teda nepotřebovala 😠 .

Zan, v Tescu se docela dobře dá nakoupit hezký levný oblečení na děti, slevvy mají fakt často.

Mufy, tak držím pěsti ať všechno dobře dopadne! Dr. ti určitě dobře poradí.

michina
17. led 2009

AHojky, Artep, gratuluju k oficiálnímu statutu těhule 😀 a Grej, vám k holčičce, doufám, že to BUDE Kačenka!!! 😵
Jinak my máme od 12.-16.2. zaplacené Alpy, tak jedem lyžovat, už se moc těšíme a pak hup na stimulace. To nám tak akorát výjde.
No a dneska další mejdan - firemní party, už se těším, hraje nám Dan Nekonečný, Jumping Drums (doufám, že už jsem to nepsala 😠 ) a my jako organizátoři snad nebudem muset platit ani za alkohol.. Akorát musíme vydržet od 16.h do 21.h jakžtakž fuknční a pak si terpv popustit uzdu. A ještě to dostanem zaplaceno, fakt příjemná práce! 😎
Tak se tu mějte, já se jdu šlechtit... Musím nějak kompenzovat tu šílenou pneumatiku na břiše, mám nejvíc kilo ve svém životě, 75 kg!!! 😝 Takže si musím nakreslit krásný obličej a nasadit super účes (s mýma krátkýma vlasama to bdue ale docela těžké... 😀 )

Hezkej víkend!

zanetik
17. led 2009

Ahoj Michi zrovna jsem na tebe myslela včera, že ti snad budu muset napsat smsku jak se máš, byla si tu tento týden snad jen jednou, tak jsem si říkala jestli máš hodně práce...tak dnešní akce bude taky fajn, ještě když to máš zaplacený, tak ať se vše vydaří a přijď nám napsat jaký to bylo...jinak ty Alpy ti faaakt závidím, se pěkně vydovádíte, odpočinete a můžete se na to vrhnout 😉

m.c a jak se ti daří, ani nenapíšeš co Petruška, všechno v pořádku?

Jsem dnes vytřela doma a venku mezipatro a pěkně mě bolí kostrč, tak odpočívám na míči a asi dnes zajdu s kamarádkou na horkou čokoládu do kavárny, tak se docela těším, teď jsem nikde moc nebyla, přes svátky s Davidem, pak jsem byla nemocná a tenhle týden se zas starám o Davida, tak potřebuju na chvilku vypadnout...

mufy
19. led 2009

Ahojky holky, ten víkend zase rychle utekl, že? Zase tu máme pondělí.

Já tu zítra nebudu mám dovolenou a ve středu přijdu později, jdu na UTZ, jak rostou folíky.
Jinak od soboty si nechávám píchnout injekce,mám popíchanej celej zadek a navíc jsem se ráno vzbudila s totální blokádou krku a musela jsem valit na pohotovost,aby mi píchli injekci na uvolnění,takže další džiganec do zadku.Takže se těším,až bude po všem,protože ty injekce celkem bolí. No jinak krk už je o něco lepší,ale pořád s ním ještě nemůžu tak dobře hýbat,ale aspoň už můžu spát líp.

Michi teda ty se máš, samé akce a pařby.My byli taky v pátek v hospůdce ale nějak mě to ani nebavilo.

Zan a ty konečně odpočívej,pořád něco děláš. 😲

grej
autor
19. led 2009

Ahoj holky,
Michi - asi jo, na 99% to Kačenka bude 😉 Můj táta chce sice hrozně Terezku, ale my s manžou chceme kačku, takže je asi rozhodnuto 😉

Mufy - ty si teda užíváš... To aby těch injekcí nebylo málo, co? 😉 Držím palce,ať folíci rostou jak mají 😉

M.C - díky moc🙂 Doufám, že se taky máte moc dobře!!

My se byli s manžou o víkendu podívat na kočáreka a schválil mi ho🙂 Jen te´D pro změnu řešíme autosedačku. Nevím, jestli kupovat takovou, která se dá připnou na podvozek kočárku, nebo jestli to nemá cenu a nevyužiju to. Manža chce koupit sedačku od firm,y která vyrábí i sedačky do závodních aut a prý je to totálně nejbezpečnější (nějaký Recaro). Jenže ta nejde dát na ten podvozek. A pak jsem našla nabídku na zlevněnou sedačku od MAxi COsi i s příslušenstvím za super cenu. Ta na podvozek jde. Tak nevím...

evik3
19. led 2009

Ahoj Grej, smiruju vasi diskusi 🙂 a jestli muzu doporucit, tak urcite autosedacku, co se da na podvozek pripnout, jak jsem taky nejdriv vahala, jestli to vubec vyuziju, ale je to fakt super, kdyz treba jedes nakoupit, vezmes s sebou jen podvozek a nacvaknes na to autosedacku nebo i na kratsi vylety, my jezdime s kocarkem na bruslich a kdyz jsme nekam jeli autem, tak jsme s sebou taky vzali jen podvozek a malyho vozili v autosedacce, on byl moc spokojenej, protoze ze sedacky krasne videl ven narozdil od hlubokeho kocarku, koupili jsme po dlouhem vahani Cortinu X3 evolution - trojkombinaci a max spokojenost 🙂

mufy
19. led 2009

Ta Cortina je pěknej kočárek, taky se mi líbí.

Grej a vy máte vybranej jakej kočárek?

Musíš jen přemýšlet,jestli tu sedačku nějak využiješ, hlavně v létě, v zimě musíš mít miminko zakuklené. 😉

grej
autor
19. led 2009

Evik - díky. Já jsem založila i téma na diskuzi "Výbava" a tam se holky taky shodly, že to spíš využily... Hlavně ty, co jezdí pořád autem, což přesně já budu. Takže už jsem si autosedačku objednala u paní z MMB, tak uvidíme 😉

Mufy - máme vybranou Teutonii Mistral S. Mám jí v albu. Mimčo bude v sedačce právě na léto, tak snad jsem neudělala blbost. Je fakt, že do krámu, na návštěvu nebo k doktorovi to bude nejlepší, člověk nemusí přendavat mimi ze sedačky do korby...

mufy
19. led 2009

Grej to je pravda, to vajíčko je na léto super. Já bych ho chtěla taky, do auta je bezva. A já taky budu pořád jezdit autem.
A máš taky pěknej kočárek. 🙂

m.c.
19. led 2009

Grej, no pokud to v létě užiješ, tak si kup tu nacvakávací. Já jsem pro naše podzimní dítko tuhle sedačku nechtěla a fakt bych ji neužila. Navíc u našeho kočárku (Jané Slalom Pro) se dá vozit hluboká korba jako autosedačka, to bylo dobrý.

Mufy, s tím zakukleným mimčem máš pravdu, zrovna jsem si říkala jaká to loni byla pohoda. V zimě jsme hodně chodily ven, jenom jsem ji pořádně zabalila a většinou celou dobu spala. To teď je to o ničem, nechce být dlouho na saních ani v kočáře, když chodí sama tak pořád pojídá sníh a schválně mi utíká 😵 .

Jinak se máme fajn, roste jak z vody, fakt to letí. Je s ní sranda, začíná trochu mluvit, doma pořád něco kramuje a "pomáhá" mi s vařením a úklidem.

mufy
19. led 2009

M.C. Petruška je moc krásná holčička. To si s ní ještě užiješ.Vypadá tak trošku vychytrale.Ale fakt je krásňoučká.

Mám kamarádku, která má holčičku 2 roky starou a ta s ní pěkně mává....Co chce to si vydupe, má prostě takovou náturu jinak začne pěkně jančit. A pak jsem se bavila s další kamarádkou a to má to samé, sice už ta její má 3,5 roku,ale prý už neví,co s ní má dělat, že s ní asi bude muset zajít k psyholožce.Prý se začne válet po zemi,když jí něco nechtějí koupit.... Takové starosti čekají každé rodiče....Ale snad my budeme mít hodnější dětičky. 🙂

elly
19. led 2009

Ahoj Grej...jen reaguju..ja mam taky maxi cosi...nemohla jsem si ho vynachvalit..taky jsme jezdili porad autem a fakt to ocenis...alespon ja ano. A Mike byl malej..tak to mel asi do 1 roku..proste jsme to vyuzili na maximum... 😉

grej
autor
19. led 2009

Ty brďo mc, tak Péťa už je tak obrovská!!! Fakt jí ta čertovina kouká z očí 😉 🙂

Elly, holky, díky. Už jsem jí objednala. Tak doufám, že mi to paní pošle a že to nebude nějak poškozený. Bohužel, paní je od někud od Rýmařova, takže z Prahy fakt štreka... Tak si to ani nemůžu prohlídnout. Teď jsem na bazaru našla i paní z Prahy, která to prodává cenově podobně, ale zas je to divně tyrkysový. Ta co jsem objednala je černá, takže se mi líbí mnohem víc...

artep26
19. led 2009

Ahojda holky,
jdu vás dočíst a přeji hezké odpolko 🙂

artep26
19. led 2009

Mufy tak doufám že krk už povolil a budu držet vše co mám, ať folíky hezky rostou a všechno je v pořádku.
Michi vy si hezky užijte Alpy, zasloužíte si to 🙂 A doufám že jsi si užila pařenici, ale asi jo viď?? Jsi takový pařící typ 😵 😵
m.c. Petuška je asi číslo viď?? Hlavně že je zdravá a prospívá 🙂 Já jen doufám, že ty moje děti budou hodný, ale podle toho jaké máme děti v rodině ... no nevim, moc na to nespoléhám 😀 😀
Zan tobě už se to blíží ,,, viď?? Odpočívej, teď máš poslední šanci, pak bude šrumec. Jakou polohu mají holky?? Už jste se bavili jak budeš rodit?? Já bych ráda (pokud budou obě dítka hlavičkama dolů samo) normálně, nechce se mi moc do císaře, hůř se to hojí, než porod normální. 😉

mufy
19. led 2009

Ahojky artep. No krk je už lepší než včera, ale pořád to bolí a moc nemůžu otáčet hlavou.

Holky, loučím se,dočtu si vás až ve středu, zítra mám tu dovču. Tak papa

artep26
19. led 2009

Mufy užij si dovo a ještě jednou ... tfuj tfuj tfuj na středu 😉 😉 😉

sroubek
19. led 2009

jenom jsem nakoukla..hezky těhotněte a hýčkejte si vaše holčičky v bříškách,paapa

zanetik
19. led 2009

Ahojky, tak vás jdu pozdravit, jsem byla dnes celý den s mamkou ve Svitávách u dr. stavily jsme se do města a koupily holkám do porodky pidi dupačky, zítra nafotím a i s bříškem dodám do alba 😉
Artep celkem se mi to krátí a dnes jsem fakt vyřízená, jsem vyjížděla z domu ve 12h a vrátila se o půl 8.
Snažím se teď víc odpočívat co je David doma,ale ještě chci oběhnout kámošky asi naposled 😅
Jinak Ačko (Nela) je hlavičkou dolů a Béčko (Verča) je zadečkem dolů, tak vůbec nevím, dalo by se to ale rodit normálně, jen začínám mít z toho strach, uvidíme jak se holkám bude chtět asi. 2.2 jdu do poradny, tak bych se už na to chtěla dr. zeptat jak to vidí...

michina
20. led 2009

Ahoj holky, vítám i maminy.. 🙂 Krásné dítka, to vám řeknu! 😉

Jinak naše firemní party se povedla, nakonec dorazilo 1200 lidí a všichni se shodli, že byla nejlepší ze všech 4, co celkem byly. Sice jsme měli v programu hodinu zpoždění, nejdříve kvuli lidem, kteří se štosovali v šatně (a to jsme tam měli 10 lidí) a pak kvůli tombole, která byla neskutečně dlouhá, měli jsme 150 cen (od balíčku s jídlem, přes vysavače, pera PArker až po PC, notebooky, I-Phony, až po LCD a plazmovou telku- já samozřejmě nic nevyhrála). Práce bylo až nad hlavu od 16h do 22.h jsme se skoro nezastavili, nebyl čas pít ani jíst, ale jakmile vlezl na podium Dan Nekonečný, tak to vypadalo, že všichni naši zaměstnanci dostali amok. Leželi mu na podiu (na těch rachejtlích, co měl připravené, takže ochranka je v rychlosti posunovala dále od nich), ženské málem omdlívali a naši Taiwanci stáli s pusou dokořán a každý fotil a řval: "Dane, tady, tady sem!" Fakt to uměl rozparadit, zklidnit ten dav byl docela problém. Měl dvě vystoupení asi po 30 minutách. My si vylezli na mensi podium vedle (puvodne tam byla vystavena tombola) a tančili tam se skvelým výhledem. Dokonce za náma vlazla opice od Nekonečného a tančila tam s náma. Pak mě chytla (já myslela, že mě jen protočí) a ona mě zohla do mostu tak, že jsem měla hlavu až na zemi 😀 , naštětsí záda to přežila.. 😀 😀
Samozřejmě my jako organizatoři jsme pak za ním byli v šatně, takže jsme trochu pokecali a všichni se fotili (každá holka zvlášt, nakonci pusa, chlapi společně a pak celková skupinovka), jinak Dana moc nemusím, ale proč nemít fotku, že jo?

K samotné zábavě jsem se tedy dostala něco po 22. h a do konce zbývaly dvě hodiny, ale pařba byla úžasná, nasmáli jsme se. Parádně jsem se odreagovala... Už dlouho jsem se takhle nebavila... Nějak se mi toho sešlo poslední dobou moc... 😅 😎

grej
autor
20. led 2009

AHoj holky,
teda Michi - to musela být fakt super pařba 🙂 😀 Je moc dobře, že sis to užila, potřebovala jsi to!!

Zanetik - už se ti to pěkně krátí, co? Panečku 30tt... to je věc... Moje kámoška ve 30tt s dvojčatama už rodila 😉 Ale nedělej si hlavu, u ní s tím počítali...

Já tu dnes budu asi jen do jedný. Od dvou mám kontrolu u MUDr a pak jdeme se dvěma holkama tady z koně do Ikey na pokec. Kruguer má doma malýho Járu, tak ho vezme s sebou a Annie taky vezme s sebou mimi v pupku (máme je stejně starý) 😉 Takže bude pokec o kočárech, protože já furt nevím, jestli tu korbu nebo tu vložnou tašku... Prostě nevím.

michina
20. led 2009

Fakt se vám to krátí, holky, ten čas tak neuvěřitelně beží, že to snad ani není možný... Nedávno Grej slavila těhu průkajdu a těd už 22tt... A o Zan, o tobě holka ani nemluvím, vždyt ty už to máš za rohem! Tak vám to přeju! Fakt! 😎

jmisa
20. led 2009

Ahoj všem.

Grej, a co tu korbu ALVI? Ta je ze všech největší, navíc je její součástí i matrace, kterou pak můžeš použít do sporťáku a tím to bude pro prcka rovnější. A cenově to vyjde stejně jako vložná taška.

grej
autor
20. led 2009

Jmis - na tu jsem taky koukala, ale zas to musím tahat i s tou boudou... Já myslím, že to dítě v půl roce stejně už bude chtít koukat ven. Skoro všechny kámošky mi to potvrdily, že už to mimčo moc nebavilo jen ležet v korbě, že už stejně vytahovaly spor'ták...

jmisa
20. led 2009

Grej, no nevím, kámoška v 8 měsících vozí na ležačky. Ségra u kluka měla klasiku něco jako Inglesina, tu přizvedávala, ale kluk brzo seděl i chodil, ale holky ta ležela taky docela dlouho, v půl roce určitě.
A jinak ta boudička nebude o moc těžší.

artep26
20. led 2009

Ahojda holky,
já dnes byla pilná a asi po měsíci jsem vyžehlila, už se na to fakt nedalo koukat.
Michi tak podle toho co jsi líčila, tak to musela být super oslava. 🙂 🙂 🙂 Dobře že jsi se odreagovala, teď ještě ta lyžovačka viď?? 😵
Žanet ty hezky odpočívej, máš poslední šanci kočko, pak to bude mazec.

majmuna
20. led 2009

ahoj holky musim vas alspon pozdravit 🙂

jen tak dal s holcickama alspon bude mit tedak z ceho vybirat 😉 snad jedna za par let vyjde i na me 😀 doufam ze uz se ale tak nenatrapim a pujde sup sup 😅

grej manza se vyzna ale delas dobre kdyz si jako prvni zvolis vajco na kocarek...fakt se to vyuzije hodne...a znacku recaro mame na tedaka az ted tu vetsi...koupil nam ji kamarad jako darek tedakovi a on je automechanik...rikal ze vybiral jako pro vlastni 🙂

zanet to je mazec...za chvilku budou holky v peliskach doma...halvne nas budes muset zasobovat fotkama at se mame cim kochat 😉 urcite se musime i sejit...to bude mazec takovejch zenskejch 😀

mufy michi uz se to blizi tak snad konecne....vite ze se chci stehovat do novyho tema az budou maminy i z vas dvou aby sme byly komplet 😉 🙂