Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
21. led 2009

Ahoj holky,
Mufy - držím palce na UTZ!!

Nazdar Majmu, jojo, taky myslím, že vajco je super. Paní mi psala, že mi posílá sedačku i s držákem na Isofix dnes poštou, tak zítra nebo v pátek to tu mám 🙂

Včera jsem byla v Ikee a poprvé si koupila něco na mimi. Sadu bryndáků 😀

artep26
21. led 2009

Ahojda holky,
Mufy taky na tebe myslím, ať tam jsou 🙂
Grej tak vidíš, už máš počinek pro Kačenku 😀 😀 😀

mufy
21. led 2009

Ahojky holky, tak vás jdu pozdravit a říct,co je nového.

No včera jsem si tu dovču moc neužila, stěhovali jsme babičku s dědou do domova důchodců.Už se to nedalo zvládat,protože jsou hodně nemocní,takže to byl včera hrozný den,ale jinak tam budeme jezdit pořád,takže žádná změna.

Tak dnes na UTZ - naštěstí na ten Fostimon dobře reaguji a mám tam asi 2x 7 mm, 1x8 a 3x6 mm folíků,takže dohromady 6 folíků a prý to zatím vypadá na inseminaci, hlavně,aby tam dozrály aspoň 3 folíci.Tož uvidíme.V sobotu mám přijít na kontrolu a tam mi řekne,co to bude,jestli IVF nebo IUI. No a taky už mám parádně rozpíchanej zadek.Ten Fostimon fakt bolí. No a dneska mi zvýšil dávky, už ne jednu ampulku,ale rovnou 2 a já na tu druhou zapomněla, takže jsem šla na jednu injekci,která dost bolela a to mi sestřička řekla, že mi to píchne do levé,že tu pravou už mám hodně rozpíchanou a pak jsem se kvůli té druhé musela vrátit a stejně mi ji píchla do pravé strany,takže ani jsem pořádně v autě nemohla sedět.No už to chci mít za sebou a doufám,že když už tak trpím,tak to bude aspoň s nějakým dobrým výsledkem. 😀

Michi teda to muselo být super na té pařbě.No musíš se hlavně odreagovat a pak to půjde samo.

Artep já budu žehlit o víkendu,mám tam asi 4 pračky+ ložní prádlo, vůbec se mi do toho nechce,ale musím,abych pak měla klid,až budu mít po zákroku,pak se budu šetřit.

grej
autor
21. led 2009

Ahoj Mufy,
tak sláva - to je pěknej počet folíků 😉 6 folíků já jsem měla po stimulaci Puregonem 😀 Ty zvažuješ i jen IUI a hned taková snůška - jsi nosnice 😉 Bude to úspěšný, uvidíš!!

To věřím, že to bolí.. Já při prvním pokusu chodila na připíchávání Merionalu a taky to bolelo jak čert...
Děda s babičkou se v domově důchodců určitě budou mít dobře. A vy si taky trochu odpočinete... řešili jsme tohle nedávno s maminkou od tchýně (96 let!!!) a byl hroznej problém jí někam umístit. Tchýně se o ní starala asi půl roku a pak už to prostě nezvládala. V Praze je hroznej problém něco sehnat. Nakonec asi po měsíci náhodou našli místo za Prahou. Stojí to sice myslím 12 tisíc na měsíc, ale za ty peníze to stojí. Tchýně z toho už začala brát prášky, protože prostě nezvládala...

Tak jsem dostala další dárek - dupačky v barvách Bohemians 😀 😀 Asi mě s tím manža vyhodí (není vůbec fanda fotbalu), ale kolega z práce mi to přinesl, že už z toho jeho dcera vyrostla 😉

mufy
21. led 2009

Grej no já bych šla raději do té IUI, a budu se modlit,aby z toho bylo aspoň jedno miminko.Já totiž manžela zlobím,že budeme mít dvojčata. 😀
Ještě se uvidí v sobotu,kolik bude těch vajuch, dnes mi zvýšil dávky a je to skoro stejné,jak při 1 IVF, to jsem měla stejné dávky Gonalu a bylo z toho 28 vajuch. 😀 Tak snad jich tolik nebude. 😀

No i když si říkám,že i když je těch folíků 6, tak kdybych šla na IUI a podařilo se,tak můžu mít klidně i 6terčata,že????? 😀 😀 😀

Jinak s tou babičkou, no mamka se o ně s tetou starali na půl 3 roky a dokonce tam i spaly.Se střídaly,ale to se prostě nedalo už vydržet,protože babička má Parkonsona a vždy v noci chodí snad od 1.hodiny tak 5-6 čůrat, jenže oni se vůbec nevyspaly a pak šly ráno do práce.Takže to se prostě nedalo.Bylo to vyčerpávající.Takhle tam o ně budou pečovat a budou se mít dobře a všichni budou klidní.

zanetik
21. led 2009

Ahojky zdravím a nějak nestíhám to víte starám se o přerostlé dítě 😅
Dlouho teď spíme když chodíme o půl noci spát, pak jsem dělala lívanečky od Grej (mimochodem výborné), vezla jsem i našim, stavila se na nákupu, vyžehlila trochu prádla co jsem tu měla, vysála a trochu poklidila, protože se každou chvíli stavěj tchánovci a po nich Davidův kamarád se sedmiměsíčním Tomáškem, tak se na něj těším, jsem ho viděla naposled byly mu 3týdny drobečkovi...a dnes nám přišly lehátka od Fischer Price, tak ho hned třeba zkusí, jedno máme složený...

Tak já doufám, že v létě něco uspořádáme až bude mít Grej a Zihu po šestinedělí a holt Michi a Mufy to zvládnou s bříškem, jako to zvládla Šroubek 😉

Grej, tak něčím se začít musí 😅 , já taky nejdřív dostávala od kamarádek a pak sem tam něco koupila, ale spíš na bazaru nebo v Tescu...teď už budu dokupovat potřebné věcí jako kosmetika, osušky, vlastně ještě fusaky a tašku na kočár a měla bych snad ty důležitý věci mít...teda ještě do lékárny pro věci do porodnice pro mě.

Mufy, tak snad by ti mohly dvojčata stačit ne? 😅

mufy
22. led 2009

Dobré ráno holky, dneska jsem zase byla na injekci a modlím se,abych už měla po nich,protože ta dneska tak bolela, že jsem ani odejít nemohla.Ještě začnu mít strach z injekcí,kvůli tomuto pokusu. 😀 Už mám zadek jedna modřina.A dost to bolí,sestřička už ani neví,do které půlky mě má píchnout.

Holky poraďte, mám po dědečkovi staré pohádky ( negativy s vyprávěním ) asi 55 let staré.Nevíte,kam se obrátit,aby se na to někdo podíval a řekl mi,kolik za to mám chtít?

Zan dvojčata by mi stačily,ale víc bych asi nezvládla. 😖

grej
autor
22. led 2009

Ahoj holky,
Mufy - teď jsem to právě řešila s kámoškou. Že je to asi dost nebezpečný, jít do IUI s tolika folíkama. Sice je to malá pravděpodobnost, ale furt tu je, že jo...

Zan -jsem ráda, že ti lívance chutnaly 😉 Já je taky miluju🙂

Mufy - tak to ti neporadím... zkusit třeba nějaký internetový bazar, kde by se mohlo s těmahle věcma obchodovat...
Jeden můj známý byl předseda Klubu sběratelů kuriozit. Vím, že tam sbírali všechno možný. Zkus na netu najít něco takovýho, uvidíš. Kdyžtak můžu tomu známýmu zavolat, jestli by o to někdo neměl zájem nebo jestli neví cenu...

mufy
22. led 2009

Dobře Grej, to bys byla hodná, poslala bych ti do IP obrázek, něco jsem vyfotila, jak to vypadá. Zkusím to stáhnout do počítače a pak ti to během dne pošlu. Díky.

Jinak si nechám samozřejmě poradit od doktora,co bude nejlepší,ale to se dozvím v sobotu na kontrole.Já bych raději brala IUI.Třeba se chytne aspoň jeden bobek. 🙂

grej
autor
22. led 2009

Mufy - do IP nepošleš obrázek. Já ti pošlu svůj mail a hoď mi to na něj, jo?

mufy
22. led 2009

Holky tak jsem dneska vůbec neměla čas a už jdu domů, zítra to snad bude lepší.papapa

grej
autor
22. led 2009

Pa Mufy, užij si večer. Já jsem si konečně vyčistila stůl, dodělala jsem všechny práce který jsou potřeba hned a teĎ jdu dodělávát resty . Ble 😖

Tak pááá zítra.

grej
autor
23. led 2009

Ahoj🙂

holky - Jmis dávala odkaz na slevy pro DM. Pro těhule se bude hodit, pro maminy taky a pro Mufy s Michi taky, páč taky letos otěhotněj 😉

http://www.dm-drogeriemarkt.cz/bb/detail.html?q...

mufy
23. led 2009

Ahojky Grej,

no to doufám,že se nám to s Michi tento rok konečně taky podaří. 🙂

Dnes jsem byla zase na injekci, snad byla poslední.Zítra na UTZ mi snad už řekne,jestli se něco bude příští týden dít.
Jinak mě bolí od včerejška v krku, mám rýmu a za chvíli začne kašel, což je opravdu super, protože nechci být nemocná zrovna při tomto pokusu.Prý je nebezpečná horečka,ale tu zatím snad nemám.Takže to o víkendu vidím na postel a kurýrování.

grej
autor
23. led 2009

Mufy- to se určitě kurýruj. Protože kdybyste se rozhodli do IVF, tak ti stejně neudělaj, pokud ti nebude dobře... Teda aspoň tak to říkali mě...

mufy
23. led 2009

No já jen doufám,že do příštího týdne už na tom budu líp.Dnes si nakoupím léky a budu odpočívat.Takže i kdybych šla do IVF,tak snad už budu zdravá.

michina
23. led 2009

Mufyx, kurýruj se, já minule měla hned den po transferu 39,3C (i když to nebylo nachlazení) a taky si neymslím, žew by to prospělo. Takže šup preventivně vitamíny, klidně paralen a držím palečky! 😉

mufy
23. led 2009

Já vím Michi,právě proto bych chtěla být zdravá,abych měla všechny šance na dobrý pokus.

Já se loučím,jdu domů. Krásný víkend. 🙂

grej
autor
23. led 2009

Tak se mějte holky. Dnes to tu zas žilo 😉

My se jedem zítra podívat do Liberce na ten kočárek a v neděli budu doma vařit oběd pro rodiče - vrací se z exotické dovči, tak budu dělat guláš, aby měli něco echt českýho 😀

zanetik
23. led 2009

Ahojky moc vás zdravím, pořád nějak nestíhám, dnes jsme byly s Davidem na sádře, sice o dva dny než jsme měly být 😅 , protože dr. mu řekl za týden v pátek, ale sestra do neschopenky napsala 21.1, což bylo ve středu 😀 ,ale dobrý, sádru má, jen na to stejně ještě nedošlápne a hlavně na ni neobuje žádnou botu, tak musíme koupit někde u šikmookejch velký pantofle...
Odpoledne jsme byly trochu po nákupech a od 17h u švagrový na narozeninách, takže tak.
Jinak u mě nic novýho, zítra vařím tu rybu toho Pangase, tak jdu kouknout po receptu, takže krásný víkend všem, Grej ty úspěšný lov kočárku a ty se Mufy vykurýruj 😉 pa

zanetik
24. led 2009

Ahojky nakukuju jestli Mufy nepíše jak UZ a nic, tak kouknu zítra.
Jsem dneska dělala Pangasiuse byl docela dobrej, odpolko uklidila aspoň koupelnu a záchod a vytřela, uvařily jsme si pudink a David si lepí letadýlko a já si hraju s fotkama, tak jsem přidala do alba aktuální bříško. Ráno se musím zvážit, jsem zvědavá jak jsem na tom a přes bříško už mám 96cm, to je skoro co 10dní o 2cm...

dibdonka
25. led 2009

Ahoj Grej a Zanet, tak po dlouhé době jsem zase tady a koukám a koukám a mám velkou radost!!!!! I Grej i Zanet holčičky a to kolem nás jsou jenom kluci a Eliška je jediná ta princezna mezi nima 🙂 🙂 🙂 Moc moc vám oběma gratulujeme a přejeme jenom štěstíčko!!!!!!
Eliška nám dělá jenom radost, sice z malého andílka to je už takovej čertík, ale pro radost!!!
Mějte se pa

zanetik
25. led 2009

Ahojky Dib, dlouho jsi tu nebyla, tak hlavně že vám malá dělá radost a je zdravá, tak jen tak dál 😉

grej
autor
26. led 2009

Ahoj holky,
tak jsem měla úpěšný víkend. V pátek dorazila ta autosedačka koupená přes mimibazar a je naprosto skvělá. Jako nová, fusak voňavý, prostě bezva 😉
V sobotu jsme se jeli podívat do Liberce na kočárek. Je tam hlavní distributor Teutonie, takže tam maj všechno vystavený včetně doplňků. Což v Praze fakt ne. Nakonec jsme tam rovnou kočár objednali, protože majitelé i prodavačky jsou naprosto bezva, profesionální, všechno nám zodpověděli a tak... Tak mám radost🙂

Taky se vrtáili naši z dovči a přivezli už nakoupený nový věci pro Kačku. Supr boty, tričko a jedny naprosto exkluzivní kozačky asi tak na věk 3 roky. Máma se sice omlouvala, že je to brzy, ale že si nemohla pomoct 😉 😀

Dib - ahoj!! Zrovna nedávno jsme s Majmu řešily, že už jsi tu dlouho nebyla... Je skvělé, že je u Vás vše v pořádku🙂

taky by mě zajímalo co Mufy...

mufy
26. led 2009

Ahojky holky, tak jsem tu.
Nedostala jsem se přes víkend k počítači,protože jsem byla v jednom kole.

V sobotu jsem tam měla 2 folíky o velikosti 12 a 15 mm. Na kontrolu jsem měla přijít dnes.Tam je to vždycky na dlouho. Dnes měly oba folíky po 16 mm. Na další kontrolu mám přijít zase zítra a snad už bude ve středu nebo ve čtvrtek IUI.No a taky mě doktor nepotěšil.Prý pokud to teď nevyjde,tak musím jít na laparku, protože na UTZ viděl něco, jako endometriozu.Což mám hroznou radost, já myslela,že se tomu vyhnu. ☹
Prostě je to všechno na h.... a mám zkaženej den.Ale zase možná lepší,než mít blbý vajíčka. Jenomže ta léčba endošky je na dlouhou trať minimálně na půl roku. ☹

Grej tak to je super,že už máš objednaný kočárek. Ty už máš na Kačku vlastně všechno. 😉

Zan tak se pěkně starej o toho svýho mužskýho, když je bez sádry,pak se on bude starat o tebe. 🙂

dibdonka
26. led 2009

Ahoj Holky, nebyli jsme připojený na netu, ale už vše funguje, tak až bude chvilka napíšu více a budu vás navštěvovat častěji. Tedkon Eliška pomalu bude vstávat, tak vyrazíme do ulic.Držte se pa pa 😉

grej
autor
26. led 2009

Mufy - mě taky našli přeci malou endometriozu a léčba je sice na půl roku, ale jen pokud se pro ní rozhodneš. To bys jí musela mít fakt rozsáhlou, třeba třetí nebo čtvrtý stupeň, aby ti podle mě doporučili léčbu. Jinak můžeš jít prostě na umělý a hotovo. Já to taky tak řešila. nám doktor řekl, že nikde není daný, že ta léčba vůbec pomůže.

Hlavně že máš folíky. Nikdo neříká, že to nepůjde přirozeně s endomrchou. Takových ženských už bylo... Neboj!

mufy
26. led 2009

No to doufám Grej.Snad mi to teď vyjde a budu mít konečně pokoj od všech doktorů, už mě to nebaví a šéfovi se to taky asi nelíbí,že jsem pořád pryč. Ach jo..... ☹

zanetik
26. led 2009

Ahojda, Mufy třeba ani laparka nebude potřeba a když jo, tak bych to neviděla tak černě, já se na ni docela těšila a jak říká Grej, pokud to bude nějakej první stupeň když to tam jen zahlídl, tak bych to moc neřešila.

Grej tak super, nám přišly dnes fusaky, takže už kromě kosmetiky pro mimčo, pro mě věci do porodnice v lékárně máme snad všechno.
Teda ještě přemýšlíme o těch monitorech dechu a chůvičkách jestli koupit a co...

zihu
27. led 2009

ahoj holky, teda zan, to je vecicek.. krasne🙂 monitor dechu bych urcite poridila pro vas klid a chuvicku taky, pro pripady, kdy mimca spinkaji v jine mistnosti, abys je porad nemusela chodit kontrolovat... navic ti bude stacit vyjimecne jen 1ks 😀