Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
2. únor 2009

Michi když jsem testovala posledně a píchali mi jen 5.000 jednotek, tak jsem to měla na testu i 12 den,takže teď počítám, že to bude na testu i 14 den.teda pokud to nebude těhulkovská čárka. Byla bych moc ráda. Za zkoušku nic nedám, samu by mě to zajímalo. 🙂

Michi no avidíš, za chvíli ti to uteče a půjdeš na další IVF a budeš těhulka.Určitě se ti to podaří. 😉

mufy
3. únor 2009

Ahojky holky,

tak jak je Grej? Už lepší? Já se nemůžu zbavit rýmy.Pořád jsem zahleněná.

Dneska jsem zase po dvou dnech testla, čárka tam je pořád a pěkně viditelná.Takže uvidím,co zase bude za 2 dny. Když jsem testovala třeba 12 den,tak jsem ji musela hledat očima,abych ji vůbec našla. Pregnyl je mrcha,ten se drží v těle pěkně dlouho. 😠

grej
autor
3. únor 2009

ahoj holky,
je mi furt bidne ☹ Vcera ato bylo trosku lepsi, teplota uz byla max jen 37,4, ale ta ryma je priserna. Od dtoho jak dycham pusou tak mam jeste okoraly rty, v krku me porad boli Jediny zlepseni je vlastne v tom, ze me uz tak neboli na plicichl Jinak je mi porad stejne na houby ☹
Mam oci plny rymyl. Ale ted se aspon potim, tak aspon neco. Ach jo,
vcera jsem si znovu voalal do Gestu, a zas mi potvrdili to co predtim. Ze bud muzu Paralen nebo ATB, ale ty jen pri angine nebo vysoky teplote.
Nechala jsem si od manzi koupit celaskon a dalsi sirup. Jeste ho dnes zkusim ukecat at se zepta na nejaky homeopatika. Treba bych neco z toho mohla.

Holky je to des. Paty den se poctive potim v posteli a zlepseni zadny ☹

zihu
3. únor 2009

ahoj holky,
michi.. tfuj tfuj
mufy.. myslim, ze pokud je carka dobre viditelna, za dva dny tam bude urcite taky, klidne testni za dyl, vazne 😉
grej.. teda drz se, ja mela na zacatku tehu desny kasel a rymu a manza mi koupil Oscillococcinum ci jak se to pise, muzou to aj tehu, je to spis homeopatikum, ale me to pomohlo (mozna bych byla brzo fit i bez toho, ale mam dobrou zkusenost, tak posilam dal🙂

mufy
3. únor 2009

Ahojky holky,

Grej,tady ti kopíruju odkaz od holčiny,která radila co jí pomohlo.

Takže mi tady holky zkušené poradily kapky do nosu pro těhotné a kojící PINOSOL, pak pro těhotné SEPTISAN cucavé prášky na bolest a dezinfekci v krku a na kašel jitrocelový sirup. Horečku jsem neměla. Joa homeopatika Oscillococcinum, ty kuličky na chřipku. No a zabralo to, za 3 dny jsem byla fit.

Tak snad ti to pomůže a budeš brzy zdravá.

Dívala jsem se na tu čárku teď a už není tak silná jako ta první,takže za dva dny bude zase slabší.

grej
autor
3. únor 2009

aHOJ holky, díky vám za rady.
Už mi volala i Šroubek a radila mi to oscilo...taky. tAK už jsem manžu zainstruovala a už mi to koupil. Šroubek radila ještě jedny homeopatika, tak uvidíme, jestli je sežene tchýně, protože v lékárně co byl manža to neměli.

Udělala jsem si ještě zázvorový čaj, tak snad se po tom pořádně vypotím.

zanetik
3. únor 2009

Ahojky, všechny vás moc zdravím, v pátek nám odešla deska na pc, takže nečekaný výdaj daly jsme si sestavit nový pc, ten starý praděda už dosloužil, bude snad v pátek, takže nemám čas dočítat, jsem u mamky v práci.

Jen jsem vás chtěla informovat, že jsme byly včera na kontrole a jsme v pořádku, čípek 38mm, vody mají holky dost, váha mě docela překvapila ta menší Ačko přerostrala Béčko a mají 1692g 1613g, takže nádhera, tolik jsem ani nečekala říkala jsem si aspoň 1,5kg aby měly a ono jo...jinak dr. ale říkal, že tašku si mám už zabalit 😅

Tak koukám jen, že chřipka řádí, tak přeju všem ať ji přečkáme co nejlíp 😉
A ještě jdu kouknout na Mufy, že by na testu objevila dvě čárky?? To by bylo super a držím moc pěstičky, příští týden už snad s vámi budu každý den papá

mufy
4. únor 2009

Ahojky holky,

Zanetík, dvě čárky jsem našla,ale zatím je to jen Pregnyl, jen zkouším, jak dlouho se drží v těle,ale snad tam bude i těhulkovská čárka. No uvidíme, zatím jsem v půlce.

Tašku si raději zabal, nikdy nevíš,kdy budou chtít jít holky ven. 😉

Grej tak co je ti líp?

mikulka
4. únor 2009

Ahoj holky, tak co ej nového?

Grej, mně v těhu pomohly mullerovy preparáty - čistě přírodní, jsou to třeba pastilky na zvlhčení krku, pak jsou i an kašel a kloktadlo. Zkus se pozeptat.

Mému malému jsou 4 měsíc,e letí to. Trápí nás zácpa a někldy prdíky. Malý je úžasný. 😉 🙂 Sluníčkový.

grej
autor
4. únor 2009

ahoj holky,
tak jsem tu. Dnes jsem si pospala až do devíti hodin!! A po dlouhé době jsem cítila co vůbec snídám. tAK že by se blejskalo na lepší časy?
Včera mi bylo celý den ouvej, ale teplota nebyla. Pak přišel manža z práce, mě začalo být divně, změřím se, a zase 38. No chápete to? Já už fakt nevím... Pořá jsem pila ten zázvorový čaj, tak mě napadlo jestli to nebylo z toho, ale to je fuk. Pak jsem se pekelně potila, tak aspoň něco.

Dnes bych řekla je mi kapku líp. Vzala jsem si první dávku homeopatik, tak uvidíme co to udělá...

Díky za tip Mikulko, já tu piju jitrocelový sirup a ten zázvorový čaj a myslím, že to trošku pomáhá...

mufy
4. únor 2009

Grej když sis zaváděla Utrouš, tak to ztebe tak teklo? já mám plky někdy tak mokrý,jako bych se počůrala a to nosím slipovku.

Mikulko ahoooooojjjjj, to jsme rádi,že ses za námi přišla podívat. No letí to. 😉

grej
autor
4. únor 2009

Mufy, jojo, taky to ze mě teklo. Ono záleží, jakou slipovku nosíš. Já jsem nejdřív měla jen takový levný, ani nevím, co to bylo za značku, a tak byla fakt odolná a nepropuštěla. Ale zase se v ní člověk asi dost pařil. Pak jsem kupovala Alwaysky a ty sice luftovaly, ale taky jsem měla mokrý i kalhotky...

mufy
4. únor 2009

Grej díky za info, aspoň vidím,že je to normální. Zítra beru poslední tobolky a od pátku nezavádím nic. Konečně.Je to hrozný mít pořád slipovku. Ale zase když to pomůže,tak proč ne,že? 🙂

mikulka
4. únor 2009

mufy, ze mně to teklo taky a hodně. SLipovka mi někdy dokonce nestačila! Byla to hrůza.
mufy, a ty jsi po IUI?

grej, ten jitrocel mi taky pomáhal. 😉 A jak se jinak cítíš, nevolnosti byly, a co váha, kolik jsi přibrala?

zanet a ty se cítíš jak? Je vše v pohodě?

grej
autor
4. únor 2009

Tak jsem holky zjistila, že jediný po čem se fakt zpotím je jen ten paralen. Ale ten zázvor je fakt zázrak. TÉMĚŘ MI pomohl od rýmy... Jinak stále nic moc...

Mikulko - já se cítím báječně🙂 Nevolnosti nebyly vůbec, úplně se mi to vyhlo. Bolí mě záda (a to fest), večer mě bolí nohy, ale všechno tak nějak v pohodě. Pupík pěkně roste, malá kope jak divá, tak to asi bude kvítko 😉

Zrovna jsem tuhle přemýšlela, jeslti jí nemůže vadit, že často ležím na zádech. Někde jsem četla, že je pak horší prokrovování dělohy a tak. Ale já jsem si stak zvykla ležet dost často... Je fakt, že když jsem na zádech tak kope ještě víc než obvykle.
Přibrala jsem cca 8 kg, pořád to tak nějak vychází že co kontrola, to kilo nahoře...

mufy
5. únor 2009

Ahojky holky,

Grej ty už máš krásný pupík. ten zázvor je prý fakt moc dobrej. 😉

Mikulko já jsem po IUI a dnes s Utrošem končím, od zítřka nezavádím.

Jinak já zkoušela testnout a Pregnyl pomalu mizí. Jsem 9 den po injekci,tak si myslím,že zmizne úplně 12 - 13 DC.No ale kéž by se tam ta čárka držela. 😵 No uvidíme.Zatím je to moc brzy.Příští týden se rozhodne.Jakmile jsem vysadila Utrouš,tak MS přišla do 5 dní.

grej
autor
5. únor 2009

Ahoj holky,
tak se musím pochválit - dnes je mi už líp. Tak snad to nabírá konečně obrat k lepšímu... Doufám,že to brzy přejde, protože ve středu jsem objednaná na cukrovku a nechce se mi to přeobjednávat A ve čtvrtek jdem znovu zkusit ten 4D UTZ.

Mufy moc bych tiu to přála!!

mufy
5. únor 2009

Grej jsi hodná. Já pořád nevím, přes ten Utrouš nemůžu ani říct,jestli se to podařilo nebo ne. To se dozvím opravdu až v úterý.Břicho na MS pořád občas bolí a prsa sem tam taky, ale to po Utrouši dělá normálně. Zatím je to jako každý cyklus.

Pij pořád ten zázvor, ten ti pomůže.Ať dopadneš na kontrole dobře.

zihu
5. únor 2009

ahoj holky,
grej, je fine, ze uz je ti lip🙂 tak ste to holky snad zvladly celkem rychle, ne?
mufy.. v utery testujes? paaani, su napnuta, uz dlouho se tu poradne netestovalo, az sem zapomnela, jaky je to adrenalin... budu drzet palce a pesti pro jistotu taky!
my byli dnes na kontrole, mala je ok, uz vazi bezmala pul kila! neuveritelne.. musim si vyfotit pupek a vy mi pak reknete, kde se schovava, jo, protoze porad skoro zadny nemam 😀

grej
autor
5. únor 2009

Mufy - a proč ten utrouš vysazuješ? Myselela jsem, že je běžný, že se bere až do příchodu/nepříchodu MS (já bych brala do dne očekávané MS, pak bych testovala, a i když nic, tak bych vysadila...)...

Zihu, závidím ti kontrolu. Já doufám, že už budu příští týden ready a že nás taky změří 😉
Určitě nám hoď foto!!

zihu
5. únor 2009

ok, hodim aspon tu novou fotku, je na ni desne zubata🙂

zihu
5. únor 2009

tak uz mame album🙂 zatim jedna fotka, ale este tam urcite brzo pridam ten "pupek"

mufy
5. únor 2009

Holky no mě to tak řekl doktor,že to tak mám udělat. Brát ho jen 8 dnů a pak vysadit.U nás se to tak dělá a kdyby se náhodou zadařilo a já byla těhu, tak mi ho zase nasadí.

No nic za chvíli valím domů, tak kdybych se nerozloučila, tak papa... 😉

zihu
5. únor 2009

holky, uplne sem vytuhla 😅 , ale koukam, ze stejne nepisete.. tak se asi odpojim.. mejte se krasne a zitra paa

mikulka
5. únor 2009

Grej, ležení na zádech bys postupně měla vynechat, Natahuje se děloha a špatně pokrvuje. Já třeba nemohla ležet na levém boku, malý pak hrozně kopal. Jestli ti na zádech moc kope, třeba se jí to nelíbí...

mufy, tak kéž by se zadařilo.

mufy
6. únor 2009

Ahojky holky, konečně máme pátek.

Včera mě nějak přepadla depka,že se to zase nepodařilo. ☹ Ani nevím proč. Hrozně tomu dávám naději,když jsem měla 3 folíky.To by přeci ani nebylo možné,že to nejde.Proč zrovna já.Jsem nějaká smutná.........

zihu
6. únor 2009

mufy, no taaaak, drz se, holka! je mi jasne, ze po tolika falesnych nadejich a cekanich je clovek prepadly a skepticky, ale proc by to zrovna nemohlo vyjit? ja vzdycky pacientkam rikala o nasich pripadech, kdy pani otehotnela treba na podesate, ale miminko si prece jen nakonec odnesla.. je potreba verit, ze to vyjde a uvidis, jednou to vyjde, tak nehaz flintu do zita, kor ted, jeste pred testovanim, JASNE?!?

mufy
6. únor 2009

Zihu ok, vezmu tě za slovo.Jenže se tomu stejně neubráním, určitě budu ronit ve středu krokodýlí slzy.

zihu
6. únor 2009

mufy, vyckej casu... 😉

michina
6. únor 2009

AHoj holky, tak to jsou same pekne zprávy, že miminka rostou, mají váhu, jakou mají mít, pekne kopou, vy pribíráte... radost číst. 😉

Mufy,držím ti pěsti, at to výjde a zůstanu je já! 😎 Ale jen do začátku března maximálně!! Už pekně MS jede, takže dnes jsem 3.den na antikoncepci, volala jsem si na kontrolu přes stimulaci, tak 20.2. jdu. TO se vrátíme akorát 16.2. z Alp, tak nám to všechno pěkne vychází. A pokud bude odber vajuch zase 11. den, tak to vychází na manželuv svatek 😎

Jinak si teda jeste uzívám, co to jde. 😀 DNeska jdu s mou dalo by se rict nejlepsi kamarádkou někam ven, neviděly jsme se asi půl roku, takže si toho máme fakt co říct. Nejdřív začnem u nás, už chladím vínko, trošku pokecáme a pak vyrazíme asi kalsicky na STodolní trošku zatančit a mezi lidi. Ona má přítele na misi v Kosovu a já zase ve sboru, takže jsme takové slaměné vdovy, nakonec přespí u mě.. Tak se těším.

Těším se už i na to píchání - manža to popsal asi takto, když jsem si stěžovala, že mě před MS bolí desne bricho:
.."zitra uz to bude lepsi a pak zase lepsi a pak budem pichat a pak to bude blbe a pak buben a pak mimisek". 😀 😀 Zlatíčko moje...