Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zihu
6. únor 2009

michi 😀 je videt, ze manza ma jasno... vidis, mufy? to je spravny pristup!!! 😉

mufy
6. únor 2009

Zihu já měla taky takový přístup, ale prostě to na mě zrovna včera padlo. Byly dny,kdy jsem se taky na to těšila.Kdybych měla před IVF,tak bych se už nemohla dočkat,ale takhle měsíce ubíhají a pořád se nic neděje. Ještě k tomu čekat 3 měsíce na laparku.

Michi uvidíš,že ti to rychle uteče a budeš těhulka. 😉

artep26
8. únor 2009

Ahoj holky,
tak vás zdravím po návratu z Plzně. Bylo to opravdu fajn, ale namáhavý 😀 😀 😀
Mamka se ségrou chtěly pořád lítat po obchodech, pořád mi nutily nějaké věci co si mám koupit 😀 😀 😀 No prostě ženský. Koupila jsem si těhukaťata, svoje jeansy obléknu, ale nejsou tak pohodlné jako ty těhu, tak je hezky uklidím a vynám až po porodu 🙂
Mufy držím palečky ať // vydrží 🙂
Zanet drž se, holky jsou krásně velké, jsou to šikulky. 😵 😵 😵
Grej to je dobře že je ti už líp. O mě se pokouší rýma, nevolnosti ustupují každým dnes víc a víc, což je báááááájo po tolika týdnech. Jen mě pořád pronásleduje ta zatracená bolest hlavy 😠 už si začínám myslet, že mám migrénu.
Ve středu jdu na tripple testy a do poradny, tak se těším.Bříško vyrostlo, manža mimísky chválí, jak hezky rostou 😀

artep26
8. únor 2009

Michi 😀 😀 😀 ty pařmenko 😀 😀 😀
Užívej si, za chvíli budeš mít určitě útrum, neb z tebe bude těhule a budeš mít po žížalkách 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufy
9. únor 2009

Ahojky holky,

tak čárka 11 den po injekci zmizela a nastupují MS bolesti.Takže jdu do dalšího pokusu. MS by měla dorazit zřejmě ve středu. Takže zase nic,asi se té laparky budu muset dočkat. ☹

Artep užívej si těhu a bříško,co já bych za to dala.
V pátek mi kolega dovezl ukázat měsíční holčičku a ta byla krásná jako panenka.Trošku mě chytla depka.

zanetik
9. únor 2009

Ahojky jen vás jdu pozdravit opět od mamky z práce, pc v pátek nebyl ani se neozvaly ani mi nedaly vědět, dnes mají zavíračku, tak snad zítra.
Zatím jsme v pořádku, máme skříň pro holky a připravený oblečení a kosmetiku v ní, tašku pomalu balím a tento týden si od švagra přivezeme velkou postýlku, tak budu muset objednat matraci.
Dnes jsem byla na krvi ani nevím na co a na kontrolu zase příští pondělí, pak už asi po týdnu a nastupuju na mateřskou 😉
Tak se zatím mějte fajn já snad budu brzy na příjmu papá

artep26
9. únor 2009

Mufy tak to mě mrzí ☹ ☹ ☹ já tomu tak věřila.
Ale nevěš hlavu, podívají se ti do bříška a pak budou moudřejší 😉 😉 😉 Uvidíš že si taky bříška užiješ, až tě to bude mrzet. 😵 😵 😵
Zan tak držím palec ať ještě alespoň měsíc vydržíš, ale to ty jo, viď?? Jsi čipera 😀 😀 😀
A jakpak jsou holky natočené?? Už jsou hlavička dolů?? Bavili jste se s dr o porodu?? To víš mě to hrozně zajímá, jsem ženská zvědavá 😀 😀 😀
A kdepak dneska máme Grej?? že by ještě polehávala?? No doufám že už je holka fit a berušce v bříšku se taky daří výborně 🙂 🙂 🙂
Já dnes žehlila, přerovnala mojí a manžovic skříň a pomalu se chystám vytáhnout věci na dětičky. Jen tak okouknout co vlastně máme a pomalinku asi ty nejmenší věci začnu prát. Člověk nikdy neví, jak to všechno dopadne a jestli nebudu muset třeba ležet. To bych nevěděla, kdo by to všechno připravil. Po výsledcích tripplů se chystám do Ikei pokoukat a pokoupit něco pro prďolky - peřinky, povlečení ... No bude toho dost a dost 😕 🙂

mufy
10. únor 2009

Ahojky holky,

Artep no mě to mrzí o to víc,že jsem tomu věřila, že to tentokrát vyjde.No takže začnu další pokus a snad se brzy dočkám.

Vy si se Zan nachystejte věcičky pro miminka,ať jste v klidu,že jste na nic nezapomněly. 😉

Grej asi ještě polehává nebo má hodně práce. 🙂

artep26
10. únor 2009

Ahojda kočky,
Mufy to víš že jo, určitě se ty ledy prolomí 😉 A pak si to budeš užívat 100x víc, než těhulky, které bez problémů otěhotněly.
🙂 🙂 🙂
Snad je Grej v pořádku jak píšeš 🙂 🙂 🙂

mufy
10. únor 2009

Artep no to si piš,že si to budu užívat.( teda jestli se toho dočkám )
Zrovna dnes mám velké MS bolesti a mrcha se ještě ani pořádně nerozjela. 😠 Au au.

Grej kdepak jsi?????

michina
10. únor 2009

AHoj holky, tak už jsem taky tady.. denne zobu natikoncepci, už jsem, Mufy, sehnala v lékarne i tu mateří kašičku, k tomu si koupila vitaminy pro tehule v začatku a pri snazeni... Mam nejake poukazky, tak jsem to vyuzila. Manzovi kombinaci na spermijky, tkaze ted zobe taky 😉

Jinak akce v pátek se trosku zvrtla... dobře jsme se bavily, pokecaly jsme, zatančily, vzbudila jsem se v tramvaji na konečné..a přišla jsem v šest ráno 😅 ještě že to mám jen 2 zastávky odtamtud domů. 😀 TAkže trikrát a dost! Konec pařeb a hura do miminka! 😎 😵
Ve ctvrtek ficíme do tech Alp, tka se tesime.

Ten cas tak letí...za chvíli už bduete mít i mimča venku a to sjme nedávno oslavovaly vaše //!! Zan to ma na spadnutí každý den.. Grej a Zihu v zápětí a o tobě Artep, ani nemluvím! Vzdyt nedavno sjme byly spolu na IVF, ja uz jdu na druhé a ty už tam mas dva prcky.. 😎
Tak se všechny držte a opatrujte!!

artep26
10. únor 2009

Mufy to víš že se dočkáš, vidíš že jsme se dočkaly už skoro všechny 🙂

artep26
10. únor 2009

Michi čusík, jsi mě pobavila s tou konečnou a procházkou domů 😀 😀 😀
No alespoň ses hezky proluftovala před chrupáním 😀
Michi letí to letí, je to děsný. Ani mi to nepřijde, za chvíli budu taky v půlce a než se naděju, pojedu směr HK 😕
Mufy potvora jedna, viď?? Nikdo jí nezve a ona si každý měsíc přištráduje, ale neboj, ono jí to přestane bavit 😉

grej
autor
10. únor 2009

ahOJ holky, omlouvám se, že jsem se neozvala.
O víkendu už mi bylo docela dobře, tak jsem byla ráda. V neděli jsem si blbec udělala krupicovou kaši, jenže jsem si jí udělala hrozně hustou, tak mi pak po ní bylo šíleně blbě. A začalo mi být jako na chřipku (tentokrát opravdu chřipkově - bolest těla, bolest kloubů, zimnice střídavě s návaly horka). JInak když se mi minule ta nemoc rozjížděla, tak mě bolelo jen na plicích.
Snad jsem nechytla nějaký jiný druh chřipky 🙄
Včera jsem šla do práce, protože už se mi stůl ztrácel pod nánosama papírů. Ani jsem neměla čas vám napsat. Odpoledne jsem pak polehávala v posteli a zkusila zas paralen.
Dnes jsem do práce jela jen na dopoledne a vzala si práci domů. A už zase hajám. Musím se z toho ksakru už dostat, no ne?

Malá kope jako divá, tak jsem ráda. Přidala jsem do alba nový foto pupku a i nějaký nový věci co jsem koupila. V noci se mi hnusně zdálo, že jsem potratila. Teda, že mi doktor řekl, že malá v pupíku už nežije, jenže já jí pořád cíila kopat. Hnusnej sen, co vám budu povídat.

Zítra jdu na cukrovku a ve čtvrtek na druhý pokus 4D UTZ.

Mufy - to mě mrzí, že to zas nevyšlo. Ovšem to, že ti druhá čárka zmizela, nic neznamená... Může se zas objevit, ne?
Ale jak tu holky psaly - prohlídnou ti pupík a bude líp. To už jste mohli zkusit dřív, aspoň tu histeroskopii. Jestli máš dělohu v pořádkiu a tak... A proč na to bdete tak dlouho čekat? ONi nemaj termín dřív?

Zan - ty jo, ty jsi držák 😉 No jen ať holky vydržej v pupíku co nejdýl ;

Michi - užívej si, až bude prcek v pupíku, tak už si ani neškrtneš 😀

artep26
10. únor 2009

Grej ahojda,
už jsme začínaly mít strach co se děje 🙂
No hlavně se vylež, ať jsi fit.
Sen jsi teda měla pořádně hnusnej, to se musí uznat. 😠 Ale Kačka kope jako divá jak píšeš, tak se nemusíš bát 😉
Já dnes celou noc zase byla na gyndě (ve snu), bylo tam strašných lidí, pak nějaký starý divný doktor, strašně dlouho mě prohlížel a pak se mi zdálo zase jak jsem byla v laborce a snažili se mi nabrat krev na tripply ...
No už začínám jančit, jdu na odběr zítra a jelikož se mi dělá při odběrů zle, tak takhle vyvádím.
Pupík máš super, dnes jsme s manžou mluvili o koupi nového foťáku, tak pak hned vyfotím pupendo já a taky přidám do albíčka 🙂 🙂 🙂

grej
autor
10. únor 2009

člověk blbne, z toho, z čeho má strach, co?
Ty sis na odběry ještě nezvykla? Já je taky vždycky nesnášela, ale co jsme rozjely kolotoč "vyšetření a IVF), tak už mi to nějak nepřijde... Naštěstí mám na pravý ruce super žílu, tak většinou nemaj problém sestřičky něco odebrat.

Určitě vyfoť pupík, se těšim!!

artep26
10. únor 2009

Grej no mě tý krve moc nenabírali a stejně bych si nezvykla 🙂
Nabírali mi jen před předpokládaným ET a pak při testu HCG. Jinak ne.
Nemám za sebou žádná jiná krevní vyšetření, co jsem těhu tak mě ještě nebodali.
A navíc jak jsem psala do IVF, tak moje žíly jsou fakt děs, mám jen jednu trošku obstojnou na pravé ruce,na levé napovrchu ani ťuk ☹ ☹
Až budu mít foto tak určitě vyfotím 🙂

mufy
11. únor 2009

Ahojky holky,

Grej pupík už máš krásně velikej. Už jsme si říkaly,kdepak asi jsi. A ty sny jsou fakt hnusný, raději je ani nemít,že?

Jinak u mě se MS včera rozjela naplno, takže zítra valím na UTZ a píchám injekce.Měla jsem tentokrát strašně velké bolesti, i když jsem šla na velkou a šlo mi to až do konečníku.Takže se mi zdá,že ta endoška tam opravdu je.Toto prý ona dělá. Ach jo. Teď ať je ta laparka co nejdřív,abych šla na nové IVF.

Artep odběrů krve se neboj, jsi šikulka a zvládneš to i za bobky. 😉

Michi teda ty jsi pařmenka.Teda párkrát v životě jsem se taky opila hodně,ale toto se mi nestalo. 😀

grej
autor
11. únor 2009

Ahoj holky,
tak jsem tu po cukrovce.
Ten blivajz nebyl zas až tak hroznej, prostsě sladká voda, no... Měla jsem to vypitý hned. Jen mě teĎ pálí žáha, vypozorovala jsem, že to mám když si dám něco hodně sladkýho... Brali mi dvakrát krev a daj mi vědět jen kdyby byl nějaký problém. Tak snad nebude.

Dělali mi kontrolu, takže čípek 38mm, v pořádku, a Kačka má už 692 gramů!! Je to kus. Pan doktor řekl, že už váží jako malý kuře 😀 😀

Zítra jdeme na ten 4d UTZ, ale obávám se, že toho moc neuvidíme, protože zas byla prďola dnes otočená hlavou dolů, tak myslím, že se do zítra moc neotočí Ale asi si to nechám nahrát i kdyby nebyl vidět obličej, protože i tak je to moc hezký 😉

Mufy - to mě mrzí. Fatk by to chtělo tu laparku co nejdřív. Ať víš jak jsi na tom.

zihu
11. únor 2009

uuuff se mas, uz to mas za sebou, grej!
ja se pomalu chystam na tu 3D kontrolu ted, teda sama su zvedava, jestli bude mala videt.. dala sem si pro jistotu krupicnou kasi, po cukru je dycky aktivnejsi🙂

michina
11. únor 2009

Ahoj holky, myslíte, že můžu lehounce špinit při antikoncepci? Jsem 11. dc, MS skončila asi 5:DC a od te doby porád lehce psinim, v noci vubec, pres den nekdy nic, nekdy hlen s lehkou primesi do cervena... Nekdy spineni mivam 2 dny po MS, ale ted uz je to skoro 6. den.. Muze mít na to vliv antikoncepce?? Snad nebudu mit zase zadne komplikace... No jo, už se zas emoc sleduju....

Grej, pekny pupík, ten uz je fakt tehotenskej!!! Gratuluju!!

Mufy, to přebolí, neboj... Včera mi kamoska rikala, že pry nekde cetla, že bolesti pri MS jsou pouze v hlave a ze se daji psychoterapii ovlivnit.. Tomu fakt neverim...

zihu
11. únor 2009

dam vedet, az se vratim🙂 mejte se zatim, paaaaa

mufy
11. únor 2009

Grej no to musel být fakt blivajz. Já jsem teď na sladký zase ulítlá.Hodně jím kofilu.Té bych se ujedla.

Pak nám po tom 4DUTZ musíš nahrát fotečky, ať kačku vidíme v akci. 🙂

Na tu laparku se jdu domluvit v pondělí,ale stejně to prý bude tak za 2, 3 měsíce. Ale už rozhazuji sítě a zkusím si to domluvit dřív.Mě se nechce čekat. 😠

grej
autor
11. únor 2009

Já mám taky sladký ráda, ale asi je to fakt sladký, protože ta pálivá žáha je fuj.

Michi - tak to ti nevím, s tím špiněním. Já jsem s tím naštěstí nikdy problémy neměla, tak netuším, čím by to mohlo být...

Zihu - užij si 3D! Tak ta naše je aktivní hodně, ale je prostě otočená zádama nahoru, takže je vidět max z profilu. Uvidíme, jesti se do zítřka neotočí, ale pochybuju ☹

Právě jsems e vrátila od kadeřnice. Využila jsem, že mám dnes volno, a nechala si to trochu víc zkrátit, protože co jsem těhotná, tak mi ty vlasy vůbec nedržej...

zihu
12. únor 2009

Ahoj holky.. tam vcera 3D ani 4D vubec nedopadlo, mala trucovala nebo se stydela nebo co, ale byla oblicejem zaborena do placenty jako do polstare a i ten profil, Grej, byl pro nas zcela nedosazitelny 😀 takze sme videli zadicka a temeno, ehm, asi mooooc premyslela a mela toho vcera proste hodne, takze se nenechala rusit.. nevadi.. hlavne ze roste. Dalsi kontrola za mesic, tj. 11.3.

grej
autor
12. únor 2009

Zihu - jé - bojim bojim že dopadnem stejně... Ale jak říkáš, hlavně že prospívá 😉

zihu
12. únor 2009

grej, tak drzim palce🙂 za tyden jdu na tu glukozu... to su zvedava, jesttli to taky zvladnu tak statecne, jako ty 😨

grej
autor
12. únor 2009

Nic to není Zihu, je to prostě sladká voda, nic víc. Navíc to můžeš zapíjet obyčejnou vodou, tak se to dá. A zaplácne tě to, takže ani pak nemáš ty dvě hodiny hlad. Tead - takový hlad 😉

I když já pak byla nedojedená celý den. Mohla jsem se furtrovat čím jsem chtěla a stejně jsem pořád cítila prázdnej žaludek 😀

zihu
12. únor 2009

grej.. to je celkem normalni stav, neeee? 😀

artep26
12. únor 2009

Ahojda kočky,
Zihu jak píšeš, hlaně že malá je v pořádku a roste, ale je jasný, že jste se na ní těšili, až jí uvidíte 🙂
Grej tak ať dopadnete líp, než minule a Kačenkou se hezky pokocháte. 🙂
Michi já ti taky neporadím, já spíš měla opačný problém ... anovulaci, takže MS jsem vyhlížela i 3 měsíce 😉
Snad to nic nebude, zajdi si na gyndu nebo si tam cinkni, oni na tebe mrknou a budeš moudřejší 😉
Mufy tak hezky vybojuj lepší termín, ale ony i ty 2-3 měsíce utečou, kdyby náhodou dřív termín nebyl.
Já včera byla na odběrech tripplů, ustála jsem to ale v makovici mi zase hučelo, to byl fičák 😀 😀 😀
Dělal mi jen vnitří UTZ a kontroloval čípek, vidělala jsem zase jen 1 bobka a mám jeho fotečku v albíčku. Ale je zase taková mizerná, tak snad na dalším velkém UTZ budou lepší 🙂 🙂 🙂