Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
9. bře 2009

Ahojky holky,

vidím,že přes víkend nikdonic nenapsal.

Já jsem po víkendu strhaná jako bych skládala vagon uhlí.
Celou sobotu a neděli jsme uklízeli po malířích a chystali byt k bydlení.Ale ještě nás toho hodně čeká.UF už ať je to za mnou. 😒

Holky já dostala MS o něco dřív než jsem počítala, v den laparky budu 12.DC. Vadí to nějak, že nebudu hned po MS? Co myslíte?Jsem z toho rozhozená,aby se to neposunulo.To je z toho stresu ze stěhování.

grej
autor
9. bře 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že vás teĎ zanedbávám, ale co mi sem chodí ta holka na zaučení, tak nic nestíhám.

Mufy neboj, jen chtějí, abys nebyla po ovu, ale ani to prý nevadí. Mě řekli, že je to fuk.

zihu
9. bře 2009

ahoj holky...
mufy, zkusenost s laparkou nemam.. ale myslim, ze by to vadit nemelo, jde ale asi spis o sliznici, aby nebyla moc vysoka, aby se jim ta laparka dobre delala??? a to by po ovu asi byla... ale nevim 😅

zihu
9. bře 2009

odmlcim se, protoze za chvilku padim na cviceni, ale az se vratim, zase pisnu, zatim pa

mufy
9. bře 2009

Díky holky, taky si myslím,že by to vadit nemělo. Po ovulaci ještě nebudu, tak snad to bude dobrý.

Už se těším,až to bude za mnou.

Já bych spala až bych brečela.Ale to si vynahradím už za týden po laparce.Budu lenošit doma. 🙂

zanetik
9. bře 2009

Ahojda berušky...
Mufy já myslím, že jde jen o to, aby jsi neměla MS, teda tak to bylo u mě...
Zihu, tak si to užij, já byla pořád lenoch a necvičila...
Grej, tak ať už to máš za sebou a máš klídek, mě se tohle naštěstí vyhlo...
Jsem zvědavá jak Michi je na tom..
No nic já písnu až večer pádím na poslední poradnu, jsem zvědavá co a jak papá

artep26
9. bře 2009

Ahoj holky,
tak jsme před chvilkou dorazili domů.
Není to nic příjemného ale dá se to vydržet. Doktor se snažil vtipkovat, pořád mě uklidňoval že to vůbec nebolí, že to mimísům neublíží ... No a pak měl plné ruce práce, protože mám docela málo plodovky a jsou na sebe dost prďata namáčklý. Takže nejdřív stopoval, kam píchnout, pak se dětičky hnuly a mohl stopovat znova
No a u toho druhého vpichu jsem mu říkala, jestli mi náhodou nenapíchl i močák, že mi to tak připadá. Protože píchal dole. A říkal, že je to možné, že to ničenu nevadí tak nevím jestli si dělal prču nebo ne, ale moc příjemné to nebylo.
pak jsem půl hoďku ležela na dospáváku, pak kontrolní UTZ kde jsem mimísky viděla jak se mrskají a srdíčka jak bouchají takže jsem happy. Výsledky budou za 14 dní.
Jdu ležet, tak se ozvu později nebo zítra 😉 😉 😉

zihu
9. bře 2009

artep!! hura, dobre, ze to mas za sebou!!! drzim palce! si statecna🙂
budes mit nejaky ten rychlovysledek za 24h nebo az za tech 14dni? hezky odpocivej!!!!!!!!!

artep26
9. bře 2009

Zihu až za 14 dní, na rychlotest jsem si ani nevzdechla. Ale ono to uteče 😉
Jdu ležet, navečer nebo zítra juknu.
Přeji hezký den holky 😵 😵 😵

grej
autor
9. bře 2009

AHoj holky, tak mám chvilku než zmiznu z práce.

Mufy, já myslím, že to bude jedno, kdy tam půjdeš. Jen mi říkali, že ne při MS, jinak že je to fuk. Utíká to, za chvíli už to budeš mít za sebou!!

CO ta Michi?

Zan - jak poradna? Holky už jsou macci, co? Taky se divím, že tě ten pupík nepřevažuje 😀

Artep - jsem ráda, že to máš za sebou a že to snášíš tak statečně 😉 I když tady u nás v Babinci - jak jinak, ne? 😉

Zihu - tak veletrh mě vyloženě zklamal. Koukala jsem na šátky, asi zakoupím. Čekala jsem ale že tam budou mít výhodnější ceny. Koukala jsem třeba na povlečení a sleva z 380,- na 355,- - to je spíš výsměch než sleva...
tak jsem si vzala pár letáků na poporodní péči a letáky na šátky a pak jsme šli spíš na "habitat".
Tam se mi líbilo víc, koupila jsem si tam dvě nový chňapky do kuchyně 😀

tak páček holky, mažu na pizzu a zítra odpoledne snad zas pá.

michina
9. bře 2009

Ahoj holky, nejak jsem nemela cas vam napsat vsechny novinky, tak se omlouvam.
Na páteční kotnrole byly videt na UZ vlevo 4 folíky, vpravo 2. takže méně než se předpokladalo, tudíž davaka Puregonu byla docela velka, takže nerostli pomalu, jak jsme chteli,ale byli už docela velke, sliznice jen 5mm.
Dneska jsem byla na dalsim UZ s tím,že sliznice je 7mm (ciž u mě vypada dobře a líp než minule), vlevo jsou velké folíky 20mm (5 kousků), vpravo 2 a jeden malý, který je asi k ničemu, takže celkem 7. OPU mám ve středu v 9,00 a transfer asi v pátek, popřípadě o víkendu. Kvuli sliznici by to Jaroš videl na prodlouženou kultivaci, aby stihla vyrust, nechtel by ji honit estrogenem zbytecne, radeji, at si roste, jak telo chce. Ale uvidi se, on tma s tejne v OL nebude, takže ...

Držte mi palečky, zítra odpoledne už jedem do Olmíku a s manžou tam zas přespíme..

zanetik
9. bře 2009

Ahojda, tak u mě poradna dnes v celku rychlá, sestra natočila srdíčka, prý krásně tlučou...jestli prej cítím stahy,tak jsem řekla, že asi ne a dr. "dyť je tady vidím" 😅 , prohmatal břicho jestli jsou pořád hlavičkami dolů..jsou, tak prý už můžu rodit, že už jsme za vodou 😅 , další kontrola za týden v úterý, ale už v porodnici, tak jestli do tý doby vydržím, tak si asi vemu sebou už tašku 😅
Michi, tak super, není důležitý kolik jich je teď, ale aby se 1-2 uhnízdily...budeme držet pěstičky 😉
Artep jsi statečná, 14dní uteče až ti řeknou, že je vše v pořádku 😉

zihu
9. bře 2009

michi... tfuj tfuj!!!! 🤐
zan - haha, tos me pobavila 😀 aby sis vsimla, ze uz sou holky venku 😀 😀 😀 ne, si delam srandu 😉
dnes su nejaka kozena, mrknu zitra, paa

majmuna
9. bře 2009

cau holky 😉

zanet ja uz ti odpocitavam hodiny a ty si ty holky chces opravdu odtahat az do terminu co? 😀

michi myslim na tebe 😉

zihu
10. bře 2009

ahoj holky, tak jsem si konecne uvedomila, ze nemam foto 😅 tak sem se aspon trochu odtajnila 😉

artep26
10. bře 2009

Ahoj holky,
Zan ty jsi teda fakt neskutečná 🙂 je to fakt super, že se takhle s holčičkama držíte 😉
Přeji ti pohodový porod, určitě bude všechno v pořádku kočko 🙂 🙂 🙂
Michi víš že nezáleží na kvantitě, ale kvalitě. Mně bylo prd platný, že jsem měla 21 vajuch, nakonec k transferu zbyly jen 3 😉 takže přeji hodně štěstíčka na zítra a ať sliznice ještě o něco povyskočí do ET 🙂 🙂
Grej ty slevy ... to je teda fakt sranda ... to spíš chtěli lidičky naštvat, než je potěšit se slevama, ne?? 😀 😀 😀
Majmu ahojda, to to letí, Tedík už má skoro rok ... to je neuvěřitelné 😲 😲 😲 je to fešák 😉
Já dnes ještě budu polehávat, koníkovat a na nic jiného se nechystám.
Jen asi přijedou řemeslníci kvůli penězům na střechu - Grej stále není zdaleko hotovo, už jsem z toho fakt hotová. Už jsme jim dali 3/4 smluvené částky a teď nás začali vydírat, pokud jim nedáme další money, že už nepřijedou 😠 😠 😠 Fakt síla, a jak jsem psala, manža je nehádací, takže já po amnio, kdy bych měla být v klidu, se tady s nima budu zase dohadovat ☹ ☹ ☹ Fakt mě to už vyloženě s.re 😒 😒 😒 (pardon)

sroubek
10. bře 2009

artep...se s nima hádej..ale zkus si to nepřipouštět... jasi statečná...výsledky budou určitě ok 😵

majmuuuuuuuuuuuuu nazdar ženská...už máme chlapáky 🙂

grej: asi ti dneska cinknu 🙂

zihu: 🙂 hezká fotečka...ty jsi koukám takovej štíhlouš sportovní

zanet: ty jsi šampion..já furt nakukuju, jestli už...a ty jako že ještě pořád ne a ne... 😀 ...času dost a tak 😀

michi...moc moc držím palečky

mufy: bude to ok a tobě i michi to krásně vyjde

holky, nevíte co barča a mikulka a tak?

zihu
10. bře 2009

sroubku.. stihlous, no to teda jo.. tehotna netehotna.... porad hubena 😝 😀 ale nee, ted uz se tam neco aj klene, ale uplne repre konec 6m to teda nejni 😅
koukam na kubika, t 😅 n je uuuzzz taaaak veeelkyyy.. a mate krasnou hraci deku, tuleni 😀

mufy
10. bře 2009

Artep tak to máš za sebou,zvládla jsi to dobře.

Michi 7 folíků je taky dobrej počet.Hlavně,ať jsou kvalitní.Ale rostou ti teda rychle.Na středu budeme držet všechno co máme a uvidíš,že za 3 týdny tu budeme mít novou těhulku. 😉

Grej a nepřeháněj to tak v práci. 😕 Ty si to chceš ještě užít,co? 😀

Sroubas a Majmun zdareeeeeeeeccccc. 🙂 Už jste tu dlouho nebyly.Vidím,že miláčci pěkně rostou. 😵

mufy
10. bře 2009

Zan a zkus to ještě vydržet,ať tu jsi s námi co nejdýl,pak se už budeš starat jen o holky. 😀

zanetik
10. bře 2009

Ahojda, jasně že ještě vydržím...oni možná mi fakt chtějí udělat překvapení ke kulatinám 😅
Tak občas nakouknu když usnou, nebo mamka bude vozit, abych mohla odpočívat...je už hrozně natěšená...i táta, je teď bez práce, tak ho zaměstnám já, dostane 60min. na hodinu 😀

zihu
10. bře 2009

zan 😀 no rodice po ruce se ti jiste budou hodit!!!!!

michina
10. bře 2009

Ahoj holky, hlasim se z pokoje č. 4 ve fertimedu 😀 Od dvou si tu s manžou valime sunky a cekame na zitrek, mame i stejny pokoj, tak se manža chechtal, že už to tady zna a žese mu tu bude lehce vytvaret vzorek 😀 😀 😀
Zitra se pak ozvu z domu, jak to dopadlo. Díky za palečky!

divabara
10. bře 2009

Ahoj holky!!!
Po dlouhe dobe nakukuji, jeslti neco noveho, jeslti uz jsou tu nove prirustky ! Zanetik, ty jsi tedy sikulka a holky taky, ze tak krasne dlouho u tebe vydrzely!!! To je fakt super a za chvili uz budes mamca na plny uvazek! Drzim pesticky na porod!
Artep, cetla jsem ,ze jsi byla na amnio, tak at jsou vysledky v poradku! Dle me tedy amnio neni nic prijemnyho, mam to za sebou,ale uz kdysi, bylo to ale z jinyho duvodu...Tak tfuj tfuj tfuj...pekne odpocivej!

Holky teda strasne ryhcle to utika, Grej, ty brdo, uz 29.tyden 😉

Sroubku, my ted taky marodime...malej ma rymu a zacal pokaslavat, uz mame za sebou jedny antibiotika v prosinci, kdy mu to sedlo na prudusky a malem chytl zapal plic. Tak se desim....snad to tentokrat dopadne lip,ale vypada, ze snad jo, jak uz ted tolik nelezi. V patek by mel jit na ockovani - druha davka...
Maly vazi 8kg a meri 72 cm, uz tolik nepribira,ale je strasne dlouhej 😉 teda spise telo ma dlouhy a nohy kratky, prdolka jedna. Taky uz o sobe dava hodne vedet. Zaciname zkouset pit caj, tak je to pro nej bzunda a nejak zatim nechape,ze se to da pit i z flasky. Po lzickach to jde,ale s flasou kamarad neni...Pretaci se na brisko a zacina podsouvat nozky pod brisko, tak dela takovou pidalku,ale zatim jen na miste!

Tak papa a drzte se holky snazilky, tehulky i skoromaminky!

mufy
11. bře 2009

Teda dneska tu nikdo není?

Michi myslíme na tebe.Ať máš co nejvíc kvalitních vajuch. 😉

Zan ty budeš mít 30 let?

Baruško ahoj, hlavně,že malej roste jako z vody a určitě se brzy uzdraví.

artep26
11. bře 2009

Ahojík,
Baruš snad máš pravdu, taky věříme, že to bude v pořádku.
Michi moc jsem na tebe myslela, snad máš krásnou úrodičku a konečně vám to dopadne.
Baruš hlavně ať je malý fit, jak jsou prďolata nemocný, tak to stojí za starou bačkoru. 😠 😠 😠
Já dnes byla v poradně, kontrola jen zběžná,žádný velký UTZ jak mi sliboval, nechtěl mi mordovat pupendo když jsem po té plodovce. Jen zkontroloval že jsou oba OK, že se mrskají, čípek mám pořád 40 mm, dal mi Magnezko na tvrdnutí a další KO za 4 týdny. Jo a mám si zavolat genetičce, jestli mě náááááááááhodou nezapomněla objednat na ten gen UTZ.
A ještě jedan novina, včera se mi podařil husarský kousek, přesvědčila jsem manžu, že si nedáme říct pohlaví. 😀 😀 😀

sroubek
11. bře 2009

čau holky...přihodila jsem fotky..tak se koukněte 🙂

zihu
12. bře 2009

ahoj holky, tu dnes este nejsteeee 😕 no teda!
my byli vcera na kontrole po mesici, sem se tesila, ze malou uvidim a ona byla desne tajna a skoro se neukazala.. mi pripada, ze nejlip je mimco videt kolem 20tt a cim vetsi, tim horsi 😅 si to artep uzivej, dokud je neco videt 😉
jinak mala teda aspon roste, to zas joooo🙂 tak mam radost....

mufy
12. bře 2009

Ahojky holky,

já nějak nestíhám, před tou laparkou toho máme hodně.Tak ať tu za sebou nezanechám binec, musím jít na neschopenku s čistým štítem. 😉

Michi tak co, jak jsi dopadla?

grej
autor
12. bře 2009

Ahoj holky,
já se hrozně omlouvám, ale já fkat nestíhám...
Dopoledne tu mám tu holku a odpoledne doháním svojí práci, kterou jsem s ní nestihla.
Ale jiank všechno v pohodě.
Včera jsem byla s kámoškama na zmrzlinovým poháru - bylo to bájo🙂

za chvíli zas pro změnu odjíždím na kontrolu. Jsem zvědavá, jak Kačka vyrostla🙂

Zítra si beru na půl dne volno, takže tu budu jen dopoledne s pracovnicí a po obědě to balím a jedeme s manžou se odreagovat na chalupu.

Michi - myslela jsem na tebe!!!

Artep - teda ta vaše střecha je fakt prokletá. To je děs 😠
My zas řešíme šoupací dveře do obýváku. Objednali jsme si je se zámkem. Dorazily v pořádku, dveře i zámek, ovšem na ten zámek tam zapomněli vydlabat díru... 🙄 Tak jsme to reklamovali. Včera dorazili dveře nové, ovšem, zase jsou nahoře trochu ťuklý. Tak už nemáme nervy zase čekat další tři týdny, tak jen kouknem, jestli to náhodou nevyjde tak, že by ta chyba vyšla akorát do obložky a nebyla by vidět. Pokud ne, tak to holt budem muset řešit.