Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
8. dub 2009

Baruš tak hlavně aby to u vás už polevilo, jak už jsem psala .. když jsou mrňousové nemocní, tak to stojí za starou bačkoru.
Problém u mě je, že jak je mi o trošku líp, tak vylezu a nedokážu ležet. 😒 Ale odpočívám, nic nedělá, tak snad to z těla vyženu co nejdříve 🙂 😉

zihu
8. dub 2009

ahoj holky,
hrej dnes na kontrole drzim palce, jak casto ted chodis?
artep.. teda setri se, zenska!! vcera polomrtva a dnes bys hned juchala, ti samo preju, ze je ti uz lip, ale prece jen, potrebujes byt silna pro dvojcata, tak to neprehanej, jasny? 😉
mufy.. taky myslim, ze 2 tydny uz jsou snad ok, ale sama nemam zkusenost ☹ hlavne, jestli se citis dobre a ostatni se podda

artep26
8. dub 2009

Zihu neboj, ono mi už to jucháni moc nejde 😀 😀 😀
Jdu oloupat brambory k obídku, páč už mám nějaký hladíček 😝

zihu
8. dub 2009

ok, dobrou chut 🙂 taky jdu neco spachat...

mufy
8. dub 2009

Jo tak to já se dala na dietu.Koupila jsem si ty koktejly a musím něco shodit,protože jsem pěkně nabrala,co jsem byla doma.Žádnej pohyb jen jídlo a spánek. Taky jde o můj pocit, abych se vlezla do letních věcí.

Artep odpočívej a vlastně všechny už odpočívejte.Ještě si s mimčama užijete svoje. 😀

artep26
8. dub 2009

Mufy a zabírají ty koktejly??
Tchýně to pila a nic moc a pak když přestala, tak to zase nabrala.
Já mám osvědčené nežrat 😅 , chodit cvičit, žádné sladké ani alkohol a hodně pít 😉

grej
autor
8. dub 2009

Ahoj holky,
tak jsem zpět z kontroly. No, nic moc.
Po příchodu jsem měla tlak 140/90, což se doktorovi vůbec nelíbilo. Tak mi udělal kontrolu. Všechno OK, Kačka má 1900g a je tam zkroucená jak paragraf 😅
Pak mě změřili znovu a měla jsem 130/85. Prý to je hraniční a za týden musím na kontrolu znovu. Pokud by se to horšilo, tak m+ě prý čeká nemocnice ☹ ☹ ☹ ☹ To neeeee!!!!

Jinak já mám za 14 dní další kontrolu, tak mi vezmou stěry kvůi streptokokovi a natočí monitor. Pak u nich ještě jedna další kontrola za 10_14 dnů a pak už v porodnici.

Zihu - chodila jsem na kontrolu co 3 týdny a teď chodím do 2 týdny. Jak jsem měla to tvrdnutí a bolesti, tak chodím častěji.

Jdu uklohnit manžovi k svátku nepečený dort, nakoupila jsem kysaný smetany a mandarinky. Možná do toho zkusím ještě zamíchat nepečný puding, uvidíme co to udělá 🙂

elly
8. dub 2009

Grej..jo davej na sebe pozor....jak je spodni okolo 90 tak to dobry neni...snaz se odpocivat. 😉

zihu
8. dub 2009

jj, opatruj se
ja chodim co 3 tydny.. priste jdu 22.4., teda tobe se to uz sakra blizi, jeste ta dalsi kontrola a pak uz do porodnice 😉

smilers
8. dub 2009

Ahojky, zase vam sem lezu😀 grej ja v tehu mela taky tlak 140/90, nebo spise od 130/70 do tech 140/90 a brala jsem na to dopegyt, ktery beru teda i ted 😉 hlavne se setri, kor v takovem pocasi 😉 ted mam tlak 130/80 o tehu a ma dr. rikala, ze to je v pohode

jinak vysmata s trojkama musim byt, jinak bych uz davno byla v bohnicich🙂

zihu
8. dub 2009

smil.. to verim🙂 ale stejne mas muj obdiv!

grej
autor
8. dub 2009

Smil - jojo, jsi machr 😉 Mimochodem - holky jsou ti hrozně podobný🙂 Nejvíc Gábi a pak Kika... Celá maminka 😀

Zihu ještě dvě kontroly a pak Bulovka 😉

Smil - já si teda taky myslím, že ten tlak není nic tak hroznýho. Já jsem ho vždycky měla vyšší, spíš mě překvapilo, že se mi v těhu tak srovnal...

JInak Zihu prý už nám dorazil do Babyrenky kočár. takže dodací lhůta 10 týdnů... Prý nám daj ještě vědět, kdy si pro to můžem zajet...

smilers
8. dub 2009

grej oni nekdy dr. radi prehaneji ale v tehu je tech 140/90 opravdu hranicni a tudiz te musi hlidat 😉 ale ta hospitalizace se me zda predcasna, tlak se da hlidat prave tim dopegytem, jasne, dr nechteji nic nechat napospas ale ten tlak zas nemas tak vysokej aby te strasili hospitalizaci 😉

no a jinak co se tyce podob, ona gabi je spis na manzela a kika s nelou jsou pry cele ja, rika mamka😀😀 po me gabi podedila tak akorat tu mou belavou kuzi😀 v lete jsme jak reditel vapenky😀

zihu🙂

zihu
9. dub 2009

hezky zeleny ctvrtek, holky,
to nas to vcera ale nejak odrizlo, co? vubec mi to tu nefungovalo 😠
grej, tak to ste stihli se slusnou rezervou, ani si nepamatuju, ze uz to mas objednane tech 10tydnu!?! toto uteklo.... no my objednavali tusim 28 nebo 29tt, takze 10 tydnu budeme mit tak tak... 😉

michina
9. dub 2009

Fakt to leti, holky, za chvili budem mit dalsi babincove miminka.. No meli bychom udelat zase nejaky srazek.. navic, kdyz je tak teplo.. nekdy kolem prazdnin ci na podzim, to už budou mimi na svete.. 😀
To je ale venku nadherne.. manza me porad drzi doma zkratka, takže chodim akorat tak na balkon a na kontrolu do Fertimedu 😀 Nekde jsem vycetla, že kdyz neni poradna sliznice (nejaka holcina nekde psala), tak musela mit klid az do vytvoreni placenty. Tak si to manža vzalk za sve, co kdyby to byl nas pripad.. 😅 Ale nestezuju si, stara se o me, nakupuje, vari.. co bych nevydrzela.. Zvlast kdyz zitra v tuhle dobu uz budu sedet v cekarne, netrpeliva, trochu vystrasena, co zas uslysim... 🙄

mikulka
9. dub 2009

Ahoj holky,

michi, jak jsi dopadla?
Grej, taky jsem měla vysoký tlak, ale pak už to bylo dobrý...

Mufy, přesně na chlup stejné věci, jako tobě našli, měla moje kamarádka (endošku na močáku a vaječníku). Povedlo se jim II. IVF.

mufy
9. dub 2009

Grej opatruj se.Už ti zbývá jen pár týdnů.Do nemocnice by se mi taky nechtělo.

Artep ty koktejly asi moc nezabírají, spíš mám po nich ještě větší hlad, protože je to jen voda. Asi spíš budu jíst tak,jak jsem jedal minule.Žádné sladké a malé porce, jo a taky žádné pečivo.Dnes jsem si chtěla koupit další várku,ale jsou to jen vyhozené peníze.Takže raději budu jíst, takhle se jen trápím.

Mikulko to jsi mě potěšila. Já jen doufám,že se mi to tentokrát už podaří. Už by bylo na čase.Ono se to nezdá,ale půl roku je celkem dost dlouhá doba,ale co bych neudělala pro mimčo.

artep26
9. dub 2009

Ahoj holky,
Grej buď na sebe opatrná, hlavně aby jsi už mohla být v klidu doma, viď??? A nemusela se trmácet do práce 😕
Mufy myslím že jíst střídmě a sportovat je lepší, než vyhazovat peníze za koktejly, který když pak nepiješ tak stejně nabereš. Chválím chválím, já tě po porodu budu následovat, páč si myslím že se za chvíli neunesu 😀 😀 😀
Zihu já jdu na KO taky 22.4. 🙂 tak na tebe budu myslet 😉
Michi na zítra mačkám vše co mám ať nám můžeš podat krásné pozitivní zprávičky.
Já dneska byla s manžou v HK, pak jsem lenošila na lehátku venku, bylo tam zase hezky, ale už mě to trošku přestalo bavit.
Zítra nebudu, jedu na celý den k ségře, tak dočtu večer.
Pa pa pa a hezký pátek 🙂 🙂 🙂

grej
autor
10. dub 2009

AHoj holky,
včeraf jsem vůbec nestíhala.
Dopoledne jsem sice odpočívala a jela jsem do práce až na poledne, ale pak jsem tu měla fofr, navíc přišla ta nová pracovnice, tak jsem jí tu chvíli něco ukazovala a jela jsem odsud až v půl šestý. Navíc manža měl včera svátek, tak jsem ještě musela dělat jednohubky, tak jsem večer padla za vlast oslava neoslava 😀

Ale holky - mám fotky!!! Kdo je budete chtít vidět, napište, hodím vám odkaz do IP. Nechci to tady vystavovat moc veřejně 😅 Musím říct, že mě fakt překvapily! Vypadám na nich docela hubeně - ať žije digitál a umění paní fotografky :D

Michi - dneska moc moc moc držím palce!!!!!

HOlky díky, taky myslím, že to s tím tlakem nebude taková trága, že mě jen zbytečně strašej, ale do nemocnice bych fakt nechtěla. O víkendu se budu válet, manža bude prý malovat a dělat přebalovák, tak já budu jen přesazovat kytky a válet se na sluníčku 🙂

mufy
10. dub 2009

Grej já je chci vidět určitě.Tak mi je prosím pošli.

Tak to já včera měla zase depku,protože jsem se dozvěděla, že pokud se bude propuštět,tak jsem jako první na seznamu já,tak jsem si říkala,že by to bylo v čudu,když jdeme v zářína další pokus a to by mě nikdo nevzal,když bych řekla, že chci mimino.Ach jo,doufám,že to nepřijde a nechají si mě tu,než přejde ta krize.Na pracáku bych být nechtěla. ☹ No ještě by tu byla jedna věc, kdyby k tomu náhodou došlo,tak bych se domluvila s doktorem,že si chci být v přechodu jen 3 měsíce a pak půjdu na IVF a nebudu čekat na září.Kdyby se to povedlo,byla bych na neschopence a těhotnou vyhodit nemůžou.Ne?Já mám ale trápení.... ☹

grej
autor
10. dub 2009

Teda Mufy, to jsou "radosti" ☹

Máš pravdu, těhotnou propustit nemůžou. Takže musíš pak embroušům domluvit, aby se uchytily co nejdřív 😉

Fotky ti pošlu do IP. A nesmutni, venku je krásně, nemysli na to, že tě můžou propustit. Případně nesmíš nikde říkat, že chceš mimino, no. A když to přijde, tak bys řekla, že to byla nehoda, že jste ho fakt nechtěli, ale když už tu je, tak si ho necháte 😉

mufy
10. dub 2009

Grej ty fotky jsou fakt nádherný. Jsi na nich moc pěkná. Fakt skvělá práce. 😉
Takové fotky by se mi taky moc líbily.Fakt tu fotografku musím pochválit.

No ale já přece nemůžu jít hned na neschopenku,pokud bych přešla do jiné práce.To by bylo blbé.Fakt je to blbá situace. Snad k tomu nedojde.Stejně je to nespravedlnost, jsem tu mezi prvníma a první bych šla pryč a ti,co jsou ztrátový a mají větší peníze si tu nechaj. Fakt nespravedlivé... 😠

grej
autor
10. dub 2009

A kde jsi se dozvěděla, že bys šla první? Je to jistý? Většinou se propouštěj nejdřív ti "služebně nejmladší", popř. ti co maj nevíc prachů... Jak píšeš...

Mufy - sice by to bylo blbý, jít hned na neschopenku, ale co... Na tebe taky nikdo ohledy nebere, ne?

Díky za pochvalu, fotografka je fakt super!! Co s těma fotkama dokáže v počítači udělat je fakt zázrak!!

mufy
10. dub 2009

No tak jsme se bavili s účetním, ale teď jsem mu říkala, aby se za mě kdyžtak přimluvil, kdyby šlo do tuhýho aspoň do toho pokusu a říkal že uvidí.Takže zatím fakt není nic jistýho.
A já bych to udělala taky tak,že bych nejdřív propustila lidi,když pro ně nemám práci, chlap si najde práci vždycky,ale se ženskou před mateřskou je to hrůza.

Ty fotky se mi fakt líbí.Udělala dobrou práci.Kolik za ně chtěla?Teda jestli to není tajné. 😅

grej
autor
10. dub 2009

Tajné to není. Byla to docela raketa, ale myslím, že se vyplatila.

Focení stálo 3000,-, byla jsem tam skoro 3 hodiny. V ceně jsou ty fotky co jsi viděla vypálené na CD a pak 7 fotek mi vytiskne dle výběru.

Mufy, je to děs, ale nemysli na to. Stejně to neovlivníš. Nesmíš se stresovat...

zihu
10. dub 2009

ahoj holky, no mufy, je to asi sice blbe, ale taky bych to neresila... jsou veci, co neovlivnis a tak bych jela "na sebe" a doufala, ze to brzo vyjde a to, jestli je to nekomu blbe, to je asi jejich vec, jak pise grej, na tebe taky ohledy neberou, takze.... 😅

mufy
10. dub 2009

No tak je to sice dost,ale čekala jsem takovou částku.Je to všude asi stejné.A je to umění. 😵

No právě,místo toho,abych měla klid,tak musím myslet na nejhorší.|Kdybychom aspoň neměli tolik splácení. A to jsme se s jedním kamarádem domluvili,že od něj koupíme autíčko.Sice je starší,ale v dobrém stavu. A navíc se mi líbí velký kufr a hodně místa. Kamarád je automechanik a o auta se stará.Takže další výdaj.Ten náš Favoritek už dosluhuje. Prostě samé starosti.

zihu
10. dub 2009

teeeeda grej!!! jsou kraaaaaaaaaaaaaasneeeeeeeeeeee!!!!!!
a ty nahate, no... uuuuuzas, ale nestydela ses?? 😅
a manza tam teda vypada hezky uvolnene, na to, ze tam ani nechtel! 😉

grej
autor
10. dub 2009

Zihu - díky🙂
Víš že jsem se ani nestyděla? Byla tam jen fotografka a já... Navíc já nejsem stydlín, tak mi to ani tak nepřišlo...

No, manža byl zpruzenej jak blázen. Strávil tam asi tak 10 minut. Ta fotka, jak se na ní směje, je jeho typickej ironickej úsměv. Ještě že to poznám jenom já 😅

zihu
10. dub 2009

grej 😀
no vazne hezke... uz su uplne nahlodana 😉