Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

smilers
18. kvě 2009

AHojky, taky jdu pogratulovat Grej ke Kacence, at je vse ok a mala Vam dela jen samou radost🙂

zihu
18. kvě 2009

ahoj holky, taky uz se tesim, az se nam Grej vrati s fotkama a vsechno nam vylici v barvach!!! 😀

michina
18. kvě 2009

Grej, taky se mooooc přidávám ke gratulacím, svou jmenovkyni vítám mezi náma!! Držte se, holky naše! 😉

mikulka
18. kvě 2009

Grej, vše nejlepší Kačence, gartulujuuuuuuuuuu a Kačenku VÍTÁM!!!!

michina
18. kvě 2009

Grej psala:
"Porod je vopruz, ale to mimčo pak super!"
Ze prej se máme na co těšit 😉 Už mohly jít domu, ale zjistili jim zloutenku, tak musí být Kačka pod zářením a snad půjdou zítra, když to bude dobrý. Fotky dodá hned, jak budou doma. Mám vás všechny moc pozdravovat!

Taky se ptala na Artep, ale já nevím, co se děje, musím vás přelouskat zpátky.. 😒

mufy
19. kvě 2009

No jo co je vůbec s Artep, už dlouho jsem ji tu neviděla. Snad nejsou nějaké komplikace. 😕

Tak snad Grej s Kačkou půjdou brzy domů, už se moc těšíme na fotečky. 😵

U nás je pošmourno, od rána prší a prší....A nálada pod psa, i když jen trošku, protože jdu odpoledne k doktorovi,tak se aspoň uleju z práce.... 😀

mufy
20. kvě 2009

Vy ostudy,kdepak jste? To jsem tu byla včera celý den sama?

divabara
20. kvě 2009

Ahoj Mufy a holky,

no nakukuju, jeslti tu nebudou nejake fotecky,ale zatim nic...Me zachvatila nejaka divna nemoc,sice enmam hroecku,ale mam zimnici a zvysenou teplotu, do toho mi po dlouhe dobe zatvrdlo rpso, tak doufam, ze to nejak rozezenu...Pomoc zadna, tak se sotva drzim na nohou..
Tak papa holky...

artep26
20. kvě 2009

Ahoj holky,
jsem vás trošku zanedbávala, jsem OK a prckové taky.
To sezení u PC mi moc nedělá dobře, takže vždycky tu jsem tak na skok.
Michi moc pozdravuj Grej, že moc s bubčama gratulujeme. Jsem OK, v pátek jsem trochu krvácela a je mi tak nějak pořád divně, tak dneska radši jedu neplánovaně do poradny, aby mě okoukli, že se nic neděje 😉
Jinak 13.5.měla prťata 1,2 kg každý, tak měl mudr radost, že se jim daří dobře.
A jak vy holky?? Co ty Mufy a ty Michi?? Jak se vám kočky vede??
Baruš a vy už jste naprosto fit??
Já měla min. týden ATB, viroza jako ďas, si to v tom těhu pěkně užívám.
Holky porod je vopruz jak píše Grej, ale jakmile mi dali Aničku do ruky, tak bylo vše zapomenuto ... stojí to za to 😉 😉 😉

zihu
20. kvě 2009

Ahoj holky, taky se omlouvam, ale u nas taky trochu divocina...
v utery kontrola, tam mi rekli, ze je mala o 4 tydny zpomalena (male brisko, hlavicka ok, takze disproporcionalne) a ze by se to melo vyvolat, aby nestradala.. no des, dnes hned v porodnici na kontrole, tam jim to vyslo jen o 1 tyden, coz teda nechapu a ze je vse ok... no 3,5hod v cekarne, protoze sem nebyla objednana, ze... OTRESNE!!! kazddpadne porad jsme koncem panevnim, takze pristi tyden se budeme domlouvat, kdy se udela planovany cisar☹ snad se do te doby jeste otoci!!!!!!!! chjo.. jinak su samo rada, ze vse nakonec vypada ok, ale chapete to?!?! clovek ted zas nevi, co teda vyslo blbe, ten prvni nebo ten druhy uzv? 😨

artep26
20. kvě 2009

Zihu tak budu držet palce a ve finále je to jedno, jestli to bude SP nebo CŘ, hlavně že malá bude v pořádku a ty taky. Pak se nějak ozvi jak jste dopadli a co jste domluvili, budu ná vás moc myslet kočko 😉

zihu
20. kvě 2009

artep, diky moc, samo ze bych radeji rodila prirozene, zuplne sem se na to tesila, ale nebudu riskovat, ze by to mala nezvladla, kdyz neni zadny rambo:-/ ale kdyby tu byl nejaky dr., ktery by rekl, ze do toho pujdeme a pak dystak cisar, proste kdyby se tvaril, ze se toho neboji, tak do toho klidne jdu, ale vsichni jsou z konce panevniho poprdeni a do toho bych teda nesla, kdyz si neveri ani ten dr., no ne?

zihu
20. kvě 2009

kdepak asi mame Grej? uz se strasne tesim na fotky Kacky🙂

artep26
20. kvě 2009

Máš pravdu, ikdyž je fakt že já bych se teda KP taky bála ...
Ale zase manži sestřenka takhle porodila obě děti a prý v pohodě. Ale když je malá menší, tak asi ten CŘ bude lepší, co?? Já bych se radši řídila tím, co mi řekne porodník 😉 Ale je to na každém. Každopádně neboj, vše bude OK 🙂

zihu
20. kvě 2009

no prave, tim ze hned doporucuji CR, tak do toho asi pujdu, hadat se s nima nebudu, to si prece nevezmu na svedomi, ze... ale mrzi me to, smaozrejme je ale zdravi mimca nade vse... jen jsme taky chteli hodne brzo zacit se pokouset o druhe a taakhle to taky nepujde... no, ale jak sem psala, Barunka to aspon bude mit v klidu a nebude nijak ohrozena... ty mensi mimca jsou pri prirozenem porodu KP slabsi a tim min aktivni a tak by se to akorat mohlo zkomplikovat..... a to samo nechcu

divabara
20. kvě 2009

Ahojky,

no tak to mam pekne zarudle a zatim zadne zlepseni...prekvapuje me, ze se mi to udelal po temer 8 mesicich kojeni...Citim se, jako bych mela chripku,ale horecky zatim nemam,jen teploty...Artep, malej uz je v pohode, vcera jsme byli na lergologii a budou mu delat odbery na imunologii,ale nastesti tuka tukam uz je fakt v porakdu,tak se nam ho dokonce podarilo i naockovat treti davkou, z cehoz jsme mela nejvetsi obavy...

Zihu, drzim pesti at se miminko rozhodne a otoci se jeste dolu hlavickou. Rika se, ze deti ktere se rodi koncep panevnim jsou tvrdohlave 😉 No nevim, ejslti je na to neco pravdy ! Ale mala urcite vi, co dela !

michina
21. kvě 2009

Ahojky, zihu, držím palečky, určitě byl chybný ten první UZ,m ten druhý už delali poradne, protože vedeli, že tam neco je, neboj. 😉
Já jsem objednana v pondeli do CAR, poradit se, jak dale, jeslti nejaka hystereskopie kvuli te sliznici, anebo rovnou antikoncepci a bez MS..

zanetik
21. kvě 2009

Ahojda berušky moc vás zdravím...nějak nestíhám...holt to pěkný počasí 🙂
Po obědě zase hned jedeme na zahradu, dopolko to je uklízení, praní, žehlení, vaření hrůza 😅
Ale pořád na vás myslíme 😉
V pondělí jdem do poradny, tak jsem zvědavá co a jak, protože na šestinedělí tam byl záskok 100letá babka a děs..

elly
21. kvě 2009

Jeee gratujulu Grej k narozeni Kacenky!!! Posilame pusinky 😵

Teda to byl fofr..kdo by to rekl? 😉 Tesim se na fotecky..

Takze Zihu..ty jsi dalsi pan na holeni co? 😀 Taky uz to mas za par...neboj treba se jeste otoci 😉

mufy
21. kvě 2009

Ahoj holky,

Artep to jsem ráda,že je u tebe vše vpořádku,už jsme se bály,co je s tebou. 😕

Michi tak snad najdou lékaři nejlepší řešení, aby se to pak následně podařilo. 😉

Zan teda ty jsi fakt superman, co ty všechno zvládneš...... 😀

Psala mi včera Grej,že už jsou doma z porodnice a že jak bude moct,tak hodí do alba fotečky.

Zihu snad se malá ještě otočí a když ne,tak hlavně,aby byla zdravá. 😨

zihu
21. kvě 2009

ahoj holky, tak ta grej nas teda napina!!!!!!
no asi budu dalsi, pocitam tak do 14dni, kor dys se to ma vyvolavat... pristi tyden ve stredu na kontrolu a tams e dohodneme na terminu, jeste 3.6. mam jit na kontrolni uzv, tak pocitam, ze kolem toho 3. to bude.... se tesiiiim, ten konec je uz straasne dlouhy...

grej
autor
21. kvě 2009

Ahoj holky!! Tak mi vyšla chvilka... Nějaký foto jsem hodila do alba.

Zatím to docela zvládáme. Přes den to je pohoda, Kačka je jak hodinky. Každý dvě hodiny kojení a pak poměrně v klidu spánek. Ale večer to začne a celou noc vstáváme a bekáme... Asi nemá ráda tmu. Ale to se snad spraví. Taky nás trápěj prdy, ale to je taky normální.

Snad příští týden bude víc času, tak se na vás přijdu podívat víc!

P.S. Jinak úsloví "Byl to porod" budu fakt používat v hodně omezeným množství, páč porod fakt porod byl 😉

smilers
21. kvě 2009

Grej mala je opravdu moc krasnoucka, sem si vzpomela na nase holky i jak tam mas fotku ze solarka 😉 a je to pekna haroska😀 no uzivej si dosyta, hrozne rychle to pak ubehne 😵

m.c.
21. kvě 2009

jéééé Kačenka je krásná!!!!!! A má supr háro 😉 . Tak ať je na maminku pořád stejně hodná, teda ještě až vypiluje ty noci 😉

divabara
22. kvě 2009

Kacenka je krasny uzlicek stesti !!!! je to takovy drobecek proti tomu nasemu macickovi 😉

zihu
22. kvě 2009

ahojte, jdu se hned mrknout!!!!!!

zihu
22. kvě 2009

no teda ta je uplne dokonala!!! 😀 juuuuu, krasna, vazne, grej, se vam mooooc povedla 😉 je takova akorat, vubec mi nepripada jako drobek, proste uzasna! uz se taky tesiiiim 😅

mufy
22. kvě 2009

Grej malá je prostě úžasná a moc krásná...A kolik má vlásků... 😵 Fakt kočka jak blázen.Na koho je víc podobná?
Takže si to doma užíváte? Vidíš,jak to uteklo a už je na světě. 😉

zihu
22. kvě 2009

mufy je to neuveritelne, ze?

grej
autor
22. kvě 2009

Čau holky,

díky všem za komplimenty. Řvu tady u toho jak blázen - holt hormony dělaj svý 😀 😀

No, zatím je víc podobná mě. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál 😉

Je to prĎola malej, ale jsem fakt ráda.

Zihu - díky za IP. Na jednu stranu ti toho císaře závidím. Na porodním sále jsem manžovi říkala, že poprvé lituju, že nečekáme ty dvojčata, páč to by mě kuchli hned a nebylo by s tím takový práce 😀 😀

Jinak musím holky říct, že Bulovka byl super výběr. Všichni byli úplně neuvěřitelný, strašně milí, hodní, jak porodníci, tak pak sestry na novorozeneckým tak i na šestinedělí. Fakt bomba. Musela jsem jim tam dát "sponzorský dar", jak jsem byla nadšená. Vzhledem k mým vpáčeným bradavkám jsem totiž potřebovala kojící kloboučky. Koupila jsem si je, jenže moc velký. Tak mi tam sestřičky půjčili, než mi manža koupil svůj, ale s tím, že maj jen jeden, tak ať jim to brzy vrátím. Prý se tam děsně krade. Tak jsem jim při odchodu dala čtyři kloboučky, aby jich měli dost 😉

Za chvíli nás asi zase čeká kojení, tak já pomalu půjdu.

Už se fakt těším, až mě to dole přestane bolet. Když sedím, tak to tlačí a jsem opruzená, když chodím, tak mě zas bolej záda :D Je to prča 🙂

Jdu žehlit.

Jo - máme veliksot oblečků 42. Nejmenší co mám doma je 56, kdyby vás to zajímalo 😀 Takže jsme vyslali babičku na nákup a po pár zkoušeních jsme našli tu, co nám sedí. Zatím pááá