Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
28. led 2008

Ahoj Šroubku🙂
Díky za poklonu 😉
Jé - do kina bych taky zašla. Ale můj manža na to vůbec neni☹ Nějak ho to nebaví. Asi si budu muset skočit s nějakou kámoškou...
A ten popcorn bych si taky dala. Ten miluju!!

mufy
28. led 2008

Tak jak vidím, vyvedl se Vám.Škoda,že nebydlím kousek od Vás. Muselo to být fajn. Grej nepřipadala sis blbě mezi dvěma těhotnýma? 😀 😀 😀 No co,třeba už jsi taky těhulka, ani nevím, jestli jsi dostala MS nebo ne? Nějak jsem to zazdila.

grej
autor
28. led 2008

Mufy, tak těhulka určitě nejsem🙂 MS jsem dostala minulou středu. Teď už jen tak divně špiním. Celý den nic a večer ze mě vyleze růžový výtok. Divný. Včera i převčírem mě pobolívalo břicho... A leze na mě mykoza, takže už druhý den zase beru čípky 😠
Divně jsem si nějak nepřipadala, jen mě štve, že si taky nemůžu hladit pupík jako Majmu a nemůžu si bez výčitek dát zmrzlinovou kouli jako Šroubek 😀

sroubek
28. led 2008

tu kouli sjsem si dávala vždycky greeeeeeeeej 😀

v zimě potřebujeme tuk bo by nám byla zima...to jsem tvrdila vždycky 😀

mufy
28. led 2008

Grej aha tak to jsem opravdu tu tvoji MS nějak zazdila. To je škoda. No však uvidíš,co vám řeknou v tom Gestu.
Asi půjdeš na IVF dřív než já 😀

A já bych si klidně tu kouli dala, dneska mě honí chutě,ale bohužel nemůžu leč sladké nemůžu vůbec,když držím tu dietku. No stejně Vám řeknu, týden ji držím a už toho mám dost.Jak ráda bych si dala sladké knedlíky, nebo knedlo vepřo zelo nebo něco grilovaného atd.... No ale musím to vydržet, protože asi s něčím shřeším o víkendu protože má miláček volno a s ním něco držet, to bych nemohla.On je hotový žrout. 😀

grej
autor
28. led 2008

Šroubek - no jo, jenže ty se svojí postavičkou si tu kouli můžeš pokaždé dovolit 😉

Mufy - to asi nepůjdu dřív než ty. Teprve zítra jdem podepsat papíry a prý to pak trvá dva měsíce, než to schválí a než se k tomu přistoupí 😒

Já se taky trošku krotím v jídle. Je to znát. Hned mám víc splasklý břicho. Teda takhle - ne že by zhublo, ale není tak nafouklý 😀

michina
28. led 2008

Tak to vám ten srázek závidím. Grej a nefotilas jako minule????

Každopádně, ty první svatební šaty jsou úžasné, přesně můj styl, jaký jsem chtěla i já, ale vždycky byly jen ve 36 (což je mi vážně malý), anebo šampaňské barvy a v tom jsem vypadala vyblitě.. Hodím ti sem taky odkaz na moje svatební album, i když nevím, jestli Ostrava bude inspirací, každopádně se aspoň pochlubím... hahhaa 😀

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

michina
28. led 2008

Taky se snažíme omezovat v jídle, včera jsme jedli naposledy v šest večer a oba!!! Ale zjeně to bylo tím, že já usnul u TV a miláček lítal na PC.. 😉

grej
autor
28. led 2008

AHoj Michi!
No, foťák jsem s sebou měla, ale samozřejmě jsem na to vyfocení zapomněla 😠 Jsem trubka...
Tys taky měla krásný šaty... Ach jo, hned bych si to zopákla 😉

mufy
28. led 2008

Michi ty jsi byla ale kočka. Pěkné fotečky. 🙂 A šťouplá jsi dost.

Grej škoda,že jste nefotily.Chtěla jsem vidět i sroubka jak vypadá. 🙂

grej
autor
28. led 2008

Mufy - co je to "šťouplá"?
No jo, taky mě to štve. hlavně že mi ten foťák celý den překážel v kabelce!! 😀

sroubek
28. led 2008

ahojky 😵

tak jsem zaregistrovaná v Podolí 😵

mufy
28. led 2008

Grej šťouplá je, když je hubená. To vy pražáci neznáte,že? 😀 😀
Musím Vás něco naučit.U nás jsou někdy jiná slova než u vás. To víš, my Moraváci.........

grej
autor
28. led 2008

Šroubku - tak gragulace🙂 Je to stejně hrůza, takhle brzy se registrovat, co? No jo, co naděláme.-

Mufy - to neznám😀 Díky za překlad 😀 Určitě nás něco nauč. Pamatuju si, že moje kámoška z Ostravy taky chodila s úplně jinýma slovama. Třeba i pro jídlo. Míchaný vajíčka = vaječina. Teda jestli si to vůbec dobře pamatuju😀

sroubek
28. led 2008

michi..krásné: fakt ti to moc slušelo 🙂

docela se těším na ten další šatečkový víkend 😉

sroubek
28. led 2008

grej 😉 no dovolat se..trošku fuška 🙂

grej
autor
28. led 2008

Jestli to takhle půjde dál, tak se budou holky registrovat ještě než zjistí že jsou těhu, aby se vůbec někam vešly, kdyby to jako náhodou vyšlo 😖

Jojo, Michi je kočka! Ty krátký vlasy jí fakt moc slušej 😉

mufy
28. led 2008

Tak holky už jsem si našla to centrum, do kterého bych chtěla přejít.Je to pobočka Reprofitu.

No a já už jdu domů,tak se tu mějte pěkně a zítra zase tady... 🙂 papa

michina
28. led 2008

Tobě to Grej, taky slušelo.. taková princezna... to já bych vypadala jako blbeček.. Jsem spíše sportovní typ, takže ve voláncích a závoji.. to prostě šlo okamžitě mimo..

Mufy, slovo šťouplá teda taky neznám..

michina
28. led 2008

Každopádně děkuji za lichotky.. 🙂

grej
autor
28. led 2008

Díky Michi 😅
Tak já už se taky rozloučím. Za chvíli to zabalím. Mějte se!! Zítra zase pááá

sroubek
28. led 2008

já to balím až v 17,00 ☹

sroubek
28. led 2008

papaapa 🙂

mufy
28. led 2008

Michi v každém městě je myslím i jiný slovník.Já bych zase nerozumněla některým vašim slovíčkům. 😀
Musíme si zase dát pak srazík až bude tepleji, jako minulý rok. Majmunka už bude mít miminko, Sroubek už pořádný pupík, Mikulko bude mít taky pupík a my ostatní se holky musíme snažit,abychom už měly taky pupíky. 😀

Tak já se jdu dívat na Ulici a pak se skočím podívat za miláčkem do práce, je mi už smutno,jak jsem pořád doma sama. Už se nemůžu dočkat volného víkendu,co strávíme po dlouhé době spolu. 🙂

mufy
29. led 2008

Ahojky holky, tak kdepak dneska všechny jste?

sroubek
29. led 2008

už jsem tady..dneska na mě leze nějaká rýmka..takže z práce rovnou do postýlky a čajíček s citrooonkem 😉

mufy
29. led 2008

Sroubku no tak to se dej pořádně dohromady.Teď řádí chřipajzna. Neměla jsi do práce chodit vůbec,máš raději odpočívat.
Ty jsi už 13 týden, tý jo,toto ale utíká.Už ti musí jít pupík i vidět,že?

grej
autor
29. led 2008

Ahoj berušky🙂
tak jsme podepsali souhlas s umělým oplodněním a s dárcovstvím vajíček.
Pokud vše půjde jak má, tak bych na první injekci (na zastavení funkce vaječníků) měla jít ke konci příštího cyklu, což vychází cca na 4.3. Pak 14 dní nic a pak odběr vajíček...

ALe řeknu vám, že se teda necítím nejlíp. Mám takový divný pocit, jak kdybych nám podepsala nějaký divný ortel. A taky mám hrozně silný pocit, že se to IVF stejně nepovede ☹

mufy
29. led 2008

Grej tak to jde teda rychle.To uteče jako voda a půjdeš na IVF. Ještě měsíc a něco. No s tím darováním vajíček sis to měla fakt rozmyslet. Ještě nevíš,jak na všechno budeš reagovat. Ale je to na tobě. A nemysly dopředu na to,že se to nepovede.To ještě nemůžeš vědět. Určo se to povede hnedka napoprvé. 🙂

grej
autor
29. led 2008

On mě doktor uklidnil, že já jsem na prvním místě a pokud nebudu mít minimálně dvanáct dokonalých vajíček, tak se nic darovat nebude. Takže snad žádný riziko nehrozí. V ponděí jdu ještě na odběry krve na tu genetiku. Ta prý trvá měsíc, takže se to v pohodě stihne...

Mufy jak to probíhalo? Nejdřív injekce na zastavení. Pak po 14 dnech začátek píchání hormonů? Ty se píchaj tak 10 dní? Takže jestli jsem to dobře pochopila, tak od první injekce na zastavení by to mělo být cca 26 dnů do odběru a tedy tak 30 dnů do zavedení vajíček?