Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
6. dub 2010

Ahojky, já taky nebudu moct 1.5., nakonec máme každoroční sraz s bandou známých, který se letos nejak posunul. Manža včera odsouhlasil, že přijedeme. Pokud teda nebudu už píchat 🙂 Ale u mě je to teda stejně ted takový kdo ví, jak to bdue, takže možna se na me neohlížejte, jak budu moct, určitě přijedu!

Grej a kolik stál ten tvuj vysavac? Nechces ho prodat a koupit si ten lepší? 😉 😵 😎 Já bych doma aspon nemusela vysávat, zaclony nemam a koberecky s trásněma taky ne.. 😀

mikulka
6. dub 2010

michi, jsem se lekla, jak jsi psala, že budeš zrovna píchat. 😕 🤐

Mně je jedno, kdy, kromě 24.4., a doufám, že už konečně budu moci přijet 🙂

grej
autor
6. dub 2010

Ahoj holky,
tak mě by vyhovovaly tyhle víkendy:
8.-.9. 5., 22.-23.5., 5.-6.6., 19.-20.6.2010

Mě teda vyrostl pupek )plně neuvěřitelně. A to jsem v 8tt. A už to skrejvám pod volným trikem. Asi je přeci jen brzy po porodu a pořád mám ty svaly dost povolený. Tak je to hned vidět...
Je mi kapku blbě, sice nezvracím, ale tak do dvou odpoledne je mi od rána furt šoufl.

Michi - nemůžu prodat - je to dar od manži, to by nepřošlo 😀 Ale vím, že stál něco kolem 4500 Kč.

m.c.
7. dub 2010

grej, mně taky byl hned trochu vidět pupek, ale pak to bylo až tak do 20 tt docela v pohodě, pak tačalo zas růst a teď už se nemůžu s tím panděrem porovnat 😀.

Michi, taky jsem si říkala jaký píchání máš na mysli 😅

Ráda bych vás holky taky viděla, ale pro mě je termín v květnu nereálnej, myslím že dorazím někdy příště 😉

michina
7. dub 2010

Píchání samozřejmě Puregonu, holkyyyy 😀 My tomu tak doma říkáme.
Grej, to chápu s tím vysavačem, asi si ho nechám nadělit na narozeniny, furt se mě ptají, co ybch chtěla, nebo na vánoce. Škoda, že mě to nenapadlo už na ty letošní, už by byl doma... 😠

Grej, sup, sup, nafotit nový pupek a Mufy, ty taky! jsem zvědaváááá!!!!!!

Já vám aspon pridám nějakou optimistickou fotečku z velikonoc, jak jsem vozila roční neteř od manžela.. 😉 jsem si to náležitě užila!

mikulka
8. dub 2010

Grej, a ten lux, co rovnou i vytírá, to je jaký? Kolik stojí a od jaké značky?
Já vytírám denně, jak máme kočku, jsou všude chlupy...

michina
9. dub 2010

Ahoj holky, hlasím, že dorazila dalsí MS, tkaže vypočítáno, že poslední antikotabletka bude 3.5. a pak už stimulace, huráá! 🙂 😵

grej
autor
10. dub 2010

http://www.roboticky-vysavac.cz/detail/robotick...
Tenhle mám já. Holky nemám teĎ čas hledat ten, co i vytírá, ale na netu ho určtiě najdete... Je jich teď mnohem víc druhů. Ten co mám já luxuje jen hladké povrchy, ale teĎ už se daj koupit i ty, co jdou na koberce.

Zítra jedem na hory a já ještě dneska musím dělat věci do práce, pak pověsit prádlo, vyžehlit, oholit si nohy a ostatní důležité části a napsat si seznam, co asi tak zítra budu balit. Dítě mi teĎ po hodině řevu konečně zabralo, tak je tu aspoň ticho 😅

Mějte se krásně!

Michi - super! Květen, to bude nádherný počasí - to se to bude píchat jedna radost 😀

Posílám foto pupku. Pa

sroubek
13. dub 2010

grej..rozdíl rok a půl máme my 🙂 a je to boj ale neměnle záležila bych , lucka má tak 4,5 kg a kubík skate v roce a půl krásně zvládl, ale záleží na dítěti 🙂

sroubek
13. dub 2010

mufy...to je super

michi...držím palečky, já holky srázek nedám sorry...jsou moc malí a dva 🙂

michina
14. dub 2010

Teda, greeeeej, 9tt a takový pupíček, to je paráda!! 🙂

mikulka
14. dub 2010

Grej, moc ti to sluší. 😉
šroubku, ahoj, jak to zvládáš?

mufy
14. dub 2010

Grej to je pěknej pupíček.
Já už mám taky pěkný vykulený bříško.No jo prcek roste, tak potřebuje prostor.
V pondělí jsem byla na KO a zase mi nedělal UTZ, jen prohmatal a bylo to.Vždycky mě to hrozně bolí,je takový necitlivý, mohl by to dělat aspoň ať to nebolí.Prý mi bude dělat UTZ za 2 týdny,tak se už těším.Budu mít novou fotečku.To už budu v 21. tt.
Teda ale letí to šíleně.

Sroubku ahooooooooojjjjjjjjj 🙂 Jak to všechno stíháš se dvěma dětma?????

mikulka
14. dub 2010

mufy: tak to asi půjdeš už rovnou na ten screening, co se dělá ve 21 tt, viď?
Hrozně to letí.

Holky, já se pohádala s tchánem, ale moc. Řekl mi tolik špatných věcí, že z toho 2 noce nespím.
Před 2 měs. jsme se totiž pohádali s MM, já ho dost urážela, a tchán tu naší hádku neřekousl.
Nejhorší je, že my se jinak vůbec nehádáme, máme poho manželství a někdo tchánovi řekl, že se hádáme furt, že sem musí chodit bouchat na dveře sousedi, jak tu řveme. Je to hnusná pomluva a on tomu věří. ☹
Udělal ze mně hroznou ženskou, mně to moc mrzí, protože do rodiny dávám vše, všechnu energii, čas... vážím si toho, že máme malýho, MM si toho váží taky, tak oba děláme vše pro něj... A tchán si o mě myslí fakt hnusné věci.
Byla jsem v šoku, tak jsem mu na to ani moc nic neřekla. ☹

zihu
14. dub 2010

ahoj holky, teda Grej!!!!!!! no moc gratuluju, druhe bude andel, uvidis🙂))))) a kacka ti bude pomahat, no uplne to vidim.. je pravda, ze ja se na druhe taky zatim moc necitim, ale nakonec bych to tak asi brala, hezky spolu.... takze v cervne asi zas zacneme, uf..... manza uz se tesi!!!😀
jo a krasny pupik🙂

zihu
14. dub 2010

mikulko, to me mrzi.. je pravda, ze nejvic umi ranit prave rodina.. snad se to nejak urovna, i kdyz vim, jak moc to zamrzi a ze to tak nejak v cloveku zustane 😔

zihu
14. dub 2010

jo a michi.. hezka nova fotecka🙂

zanetik
14. dub 2010

Ahojky děvčata, už víme nějaký termín? Čas letí květen bouchá na dveře 😀

Šroubku mi něco povídej o dvou 😀

Mufy už se těším na tebe i na fotečku 😉

Grej to bříško není tak velký, jsem si myslela, že je větší, ono pak třeba zas dlouho nebude nic vidět 😉

Mikul, to chápu to zamrzí, já hádky vůbec nemám ráda, pak to ve mě pořád šrotuje, snad se to nějak vysvětlí a urovná, chtělo by to určitě si o tom promluvit, aby u toho byl i manža a vše se vysvětlí 😉

Jdu ještě rychle mrknout jestli není někde nějakej termín a mrknu kdy by se mi to nehodilo 😀

mikulka
14. dub 2010

Holky, díky za uklidnění, jdeme k tchánovcům zítra, uf uf, bojím. 😕
zihu, a jak se ti líbí v teplých krajích? Jak dlouho tam vlastně budete?

Mně je jedno, kdy, když to bude víkend, přizpůsobím se.

Holky, máte některá zkušenost se solnou jeskyní?

zanetik
14. dub 2010

Takže podle termínů Grej mě ty dva v květnu vyhovujou, hlavně aby bylo hezky, aby jsme popřípadě mohly s dětma courat, nebo jít někde na hřiště apod. Na začátku června nee to má přítel "30" a pak se mi to zdá dlouho kvůli dovoleným apod. i když nás letos žádná nečeká...za to v červnu svatba bratránka na Slovensku a v sprnu můj brácha.

zanetik
14. dub 2010

Mikul tfuj tfuj ať to proběhne hladce 😉 dobrou noc

mikulka
16. dub 2010

Tak na rodičovském "soudu" to snad dopadlo dobře, i když tchán bude asi vždycky přede mnou ostražitý. No, hlavně že je to za náma. 😝

zanetik
19. dub 2010

No tak super, aspoň že taky 🙂

Tak holky čas letí, jak ten srazík? Kdy se vám to hodí?

Já musím najít něco o hospůdce, roubence na jednom sídlišti, jestli by to tam bylo pro děti 🙂

zanetik
19. dub 2010

Tak pro děti nevím nevím nic tam nepíšou:
http://www.steakstation.cz/cs/

Pak se mi ale zalíbila tato:
http://www.ehospudka.cz/hospody/index.php?detai...

Tak mrkněte, popř. něco najděte a navrhněte, já jdu spát 😀 dobrou noc 😉

mikulka
20. dub 2010

zane, to jsou hezké hospůdky, hlavně ta první!!!
Nevíš, jak daleko je to od nádraží?

mikulka
20. dub 2010

Koukám, že ta druhá má zase pěkné hřiště, to je taky dobrý. Já by\ch teda jela bez malýho, ale nevím,jak ostatní?

grej
autor
20. dub 2010

Ahoj holky, tak jsem zpět z hor.
Na horách dobrý, sice jsem si od malý moc neodpočinula, ale aspoň jsem nemusela vařit a uklízet, tak jsem si trochu odpočinula. Až bdue chvilka, hodim na net fotky a pošlu odkaz.
S Kčkou je to teĎ hukot. Začala se stqavět a nedělá nic jinýho. Tak ji musím mít pořád na očích, protože je ještě dost vratká. Pořád někam leze, krámuje, u ničeho chvilku nevydrží... A pořád řve. Děs. DNeska jsem fakt měla nervy na dranc 😉

Hospůdky jsou pěkný, ta s tím hřištěm je dobrá, myslím, že by, co máte větší děti, byste jí určitě uvítaly, co?

No já pojedu určtiě s Kačkou, přece nepojedem bez dětí, ne? Nechceš si to ještě rozmyslet Mikulko? Musíme se přece pochlubit ratolestma, když už to spolu táhnem tak dlouho a prožily jsme si spolu to těhotnění, těhotenství a tak, ne?

Mikulko, je fajn, že to nakonec s tchánem dopadlo dobře!

michina
21. dub 2010

Jéé, holky, ja bych taky tak rada dojela na sraz, ale fakt nevím, v kvetnu to asi nepujde... Ale musíte hodne fotit, abych se na vas vsechny mohla kouknout, protože deticky mam nakoukane, ale vas ne 😉

mufy
21. dub 2010

Ahojky holky, taky nevím,jak to ještě v květnu bude.Třeba se na něčem co nám bude všem vyhovovat domluvíme.
Jinak hospůdka je mi jedno,kde budeme.

Mikulko samozřejmě že s dětma by se jelo.Vždyť se každá musí pochlubit tím co má......My chceme malýho taky vidět.

mufy
21. dub 2010

Jo a ještě jsem vám chtěla říct, že máme první nábytek do pokojíčka.Teda je objednaný,ale dovezou nám ho asi za měsíc.Mě se moc líbil.Je to komoda a taková větší skříň.Bude to na oblečení a nějaké věci na mimčo.Ještě se pak k tomu přikoupí další skříňka na knížky,protože těch mám strašně moc a nemám to kam dát.Jestli najdu fotky,tak je přidám.