Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mikulka
21. dub 2010

Aha, taky vy jedete s dětma? Já si říkala, že s dětma si toho moc neřekneme, když budem furt hlídat, kde je máme, ne? 😉
Ale ještě to teda promyslím. 🙂

zanetik
21. dub 2010

No jasný s dětma, moc si toho neřeknem, ale musíme se okouknout jak rosteme 🙂
Holky nějak to udělejte ☹ Mufy chcem vidět těhulku 😉 a Michi ještě štíhlou před těhu 😉 Vám by se žádný termín v květnu nehodil???
Mikul jak je to daleko se dá zjistit na mapách...kdyby vás jelo víc z Prahy, tak se s někým svezeš 😉 nebo pro tebe na nádraží zajedem to není problém...

grej
autor
21. dub 2010

MIkulko, já pojedu stoprto autem, takže se můžem klidně domluvit 🙂 Prdneme tam autosedačku a bude...

Jasně - Michi - musíš dorazit!! Minule jsi taky měla áčko.

michina
22. dub 2010

No, holky, já bych strašně ráda, ale záleží, kdy to naplánujete, když mám v kvetnu IVF, tak to me manža nikam nepustí 😔 , dokud nebudem vedet výsledky, navíc budu mít i nemocenskou. Bude si me doma opecovavat, mamka se tesi, jak mi bude chodit uklizet a zehlit... 😉 Takže já mám s uderem MS (což bude asi začátkem kvetna) uplne prazdny diar a nic si tam neplanuju.

michina
22. dub 2010

No a když budem vedet výsledky, tak záleží, jaké budou, pokud to výjde,t ak me nepustí nikam samotnou minimálně prvních 12tt, jak ho znám 😀

grej
autor
22. dub 2010

Tak to je jasný, Michi, ale dokud si budeš píchat, tak cestovat můžeš. To ničemu nevadí... Tak bychom to naplánovaly tak, aby se to stihlo ještě před OPU... Já teda můžu klidně i ve všední den, ale to vy pracující asi ne...

mikulka
22. dub 2010

Tak já když pojedu samqa, tak pojedu vlakem, a když s malým, tak autem.
Grej, jak dlouho tak jedeš, autem?

klarysek1
22. dub 2010

AHoj holky,m jen nakukuju🙂 Já jsem Pardubanda..původem🙂 Doporučuji pokud bude hezky tak Rybárnu a pokud ne tak restaurace birdei..třeba... V steakstationu to moc pro děti není, je to vedle benzinové pumpy u silnice🙂

grej
autor
22. dub 2010

MIkulko, jezdím to tak hodinu. Nechávám si na to tak hodinu a půl, kdyby něco.

Klarysek - díky moc za tip! Mrknu na net.

michina
23. dub 2010

Grej, manža mě asi nepustí ani když budu píchat.. ☹ To by to muselo být kolem toho 1.5., ale zjistuju, jak to mame s jendou akci, na kterou jsme ten vikend meli jet.

mikulka
23. dub 2010

My máme jet nějaký víkend dělat na srub - budeme tam rovnat povrh, přivezou nám tak štěrk. Ale kdy, to nevím, možná kolem 1.5...

mufy
26. dub 2010

Tak to vypadá,že se moc nedomluvíme. Já mám zase 22.5. akcičku. Synoveček má 3.roky,tak budeme slavit.Tak ani nevím,jak to v květnu bude.

Michi za chvíli ti to začne.Ještě si užívej chvíle před těhu.Pak se budeš jen a jen radovat. 😉

Já jdu dneska na UTZ, tak doufám,že mi už konečně řeknou, co to bude. 😀 Jsem moc zvědavá.

Zítra jdu za jednou známou, ta ruší obchůdek s miminkovskýma vecičkama a vše dává za polovinu,tak si jdu něco vybrat.Snad uělám dobrej kup.

zihu
26. dub 2010

Ahoj holky,
Mufy, uzij si UZV, pamatuju si, ze kolem 20tt je mimi na uzv fakt hezky videt, my mame z te doby krasny profil😀 a taky ty nakupy!!!!! za 1/2, to je super, ale zas to neprezen😀 😀 😀 at muzes nakupovat i po zbyvajicich 20tt, je to jeste nejaka doba a touhy budou vetsi a vetsi 😉
a uzijte si sraz, at uz bude kdykoli, su zvedava na fotky!

michina
26. dub 2010

Tak hlasím, že na kontrole cysta žádná. Pro jistotu ještě za týden 3.5. další kontrola, ale už budu o par tisic lehčí, protože si přinesu Puregon a jdeme na to!!! 😎

grej
autor
26. dub 2010

Ahoj holky,
tak jsem byla na kontrole a mimi je OK. V albu mám foto. Už pěkně mává rukama a nohama. Je to sranda. Nějak si to pořád nepřipouštím 😅 Hrozně mi roste břicho, večer se mi snad povede stáhnout fotky a uvidíte.

MIchi - no supér! Tak je všechno na dobrý cestě..

Hmmm - tak to fakt asi srázek nestihneme... leda pak až v létě. To už bude MIchi v pokročilejším stádiu, to už jí snad manža na výlet pusti🙂

mikulka
26. dub 2010

Jééé, Michi, to je super 🙂 Hurá, viď.

Tak to nevím, jak s tím srazem.

mufy, co na UZ? byl to zážitek, co? 😉 A řekli vám, co to bude? 😅

mufy
26. dub 2010

Nzadárek holky, tak UTZ dopadl dobře.Přeměřil si naše miminko pořádně a vše je v pořádku.Dokonce i na mě zamávalo.
A nakonec mi řekl, jestli chci znát pohlaví a já že jasně a že prý to vypadá na holčičku,tak jsem mooooooooooooooooooooc ráda...🙂

Michi no to je paráda, tak to se na to vrhnete a bude to v pohoděěěěěěěěěěěěěěěěě 🙂

m.c.
27. dub 2010

Mufy, super že je mimčo OK a že vám vyšla ta vytoužená holčička 😵 😵 😵 !!!!

Já jsem byla dneska na kontrole, mimčo se nepřetočilol takže v pondělí jdu na poslední kontrolu a naplánují mi na příští týden císaře 😒 . No co už, už jsem s tím jakž takž smířená 😉

smilers
27. dub 2010

mufy gratuluju k dobrym vysledkum 😵 bodejt by se u tebe mimco nemelo dobre a jeste holcicka, to je super 😵 drzim palce

mufy
27. dub 2010

Holky moc děkuji. 🙂Byl to úžasnej zážitek.

m.c. snad se ještě mimčo umoudří a otočí se.Já bych raději také volila porod normální cestou.

grej
autor
27. dub 2010

Mno, tak já teda doufám, že se mimi neotočí a budu si moct střihnout císaře. Jeden porod mi jako ukázka stačil 😀 😀 😀

Gratuluju k holčičce Mufy. My zas teĎ budem doufat, že to bude kluk 😉

mikulka
27. dub 2010

Já si zrovna taky říkala, že druhé dítě bych radši rodila císařem. 😕 🤐

grej
autor
27. dub 2010

Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama, MIkulko 😀 Spíš jsou kolem mě lidi, kteří mají pocit, že když dítě nevytlačí, tak maj z toho výčitky... Že pak nesplní to, co by každá žena měla - porodit dítě. A když řeknu, že bych si to fakt odpustila, tak na mě koukaj jak na vraha.
No nevim. Ale je fakt, že to jsou ženský, co ještě nerodily 😉 😉

Hodně taky záleží na tom, jaký ten porod máš. Mám kámošku, co obě své děti porodila tak, že ani jedno málem nevydrželo na porodní sál a skončilo na zemi u vrátnice Apolináře 😉 To se to pak rodí 😀 😀

mufy
28. dub 2010

Mě zase nejde o to, vytlačit ho normální cestou,ale už jsem byla na pár operacích a raději bych si to fakt oddřela normálně.Mám kamarádky,co zase rodily císařem a zase by raději volily porod normální cestou. To je pak těžký, ten kdo nezkusil to první,chce zase to druhé a naopak. 😀

Včera jsem nakoupila pár oblečků a drobností na mimíska. Pěknou kojící podprdu jen za 300,-, nějaké dudlíky, flaštičky, dupajdy,bodýčka atd....No aspoň něco mám pro začátek svýho.Ale kdyby mi to ta známá neprodala za půlku ceny,tak bych si to určitě nekoupila, měla to jinak přemrštěný.

grej
autor
28. dub 2010

To je taky fakt Mufy. Když má člověk zjizvený břicho, tak každá další jizva je přítěz. Ale viděla jsem jizvu Majmun a to je fakt nádhera. Vůbec to není vidět🙂 Už to teď uměj pěkně.

Tak už máš založenou výbavičku🙂 No vidís🙂 A co kočár? Už má vybráno? My jsme museli objednávat už v lednu, aby se to do května stihlo vyrobit 😉

zanetik
28. dub 2010

Ahojky holky to mě teda mrzí jestli se nesejdem, jsem se na vás těšila ☹ v létě to zas bude samá dovolená...teda u nás né 😅
Já byla na císaři a nějak si nestěžuju, jizvu mám 5x hezčí než po slepáku a je stejně tak nizoučko, že takhle nízký bikiny si stejně nikdo neoblíkne...
Ono si člověk nevybere, po normálním porodu si nemůžete sednout, po císaři jsem si zas dlouho nemohla lehnout a vstát z postele a pak několik měsíců zase na břicho...

Mufy tak to je super, že to vyšlo ještě s vytouženou holčičkou...Grej taky bych brála páreček 😅

mufy
28. dub 2010

Kočárek ještě vybraný nemám, zatím si pomalounku pořizuji takové menší věcičky, na ten zbytek je ještě vcelku čas, musí mě chytnout taková ta nakupovací mánie. 😀 Nejdříve se musí také vymalovat pokojíček a dát se vybavení, pak se budu starat o to další. Nábytek je už objednán,takže mi toho už moc nezbývá. Postýlka, kočárek, pultík, a nějaké drobnosti.Něco dostanu od kamarádky.Mám 4 měsíce čas.Ale zase vím,že to uteče jako voda. 😅 Ale na broučka se už moc těším.

zihu
28. dub 2010

Ahoj,
m.c. neber to tragicky, ja taky rodila cisarem kvuli KP a urcite se mnou budes souhlasit, ze je to lepsi varianta, nez komplikovany porod a ztraumatizovane mimi:-/ samozrejme i porod KP muze probihat normalne a pravdepodobne by i probehl, ale chce to zkuseneho porodnika a oni se na to dnes proste neskoli a obecne delaji cisare.. tak lepsi jistota nez nervozni doktor, ze🙂 aspon ja to tak brala.... proste to tak melo byt.. a to JA sem FAKT chtela rodit prirozene, tak to vidis😀
mufy, GRATULACE k holcicce🙂)))))
grej.. tak zase faze snehulacka🙂

michina
28. dub 2010

Holky, to neuvěřitelně letí, před chvíli jsi, Grej, rodila a ted uz 11tt. A o Mufy ani nemluvím! Vždyt jsme puvodne mely jit na IVF v priblizne stejnou dobu a už 21tt, m.c. už skoro rodí....booože, to je fofr a já pristi týden už píchááám.. 😀

mufy
29. dub 2010

Jo jo, utíká to šíleně rychle Michi, taky se už za chvíli budeš pyšnit bříškem. 😉