Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
3. únor 2008

Elucinko ten Adámek je krásnej klučík, takovej blonďáček jako andílek. A stejně to utíká. 🙂

Dib to je dobře, že ses nám ozvala, my už si dělaly starosti, co s tebou je. Miminko roste jako z vody a ty testy dopadnou dobře. Neboj.
Tak se drž a zase se přijď na nás podívat, co je nového. 🙂

grej
autor
4. únor 2008

Dobré ráno holky!

Elu - teda to už je opravdu kluk jako buk🙂 Je ti moc podobnej 😉

Dib - hurá!
No jak píše Mufy - už jsme si dělaly starosti! Hlavně že jste s mímem v pořádku. Pěkně odpočívej a čekej na dobré výsledky testů. Pak nám dej ale obratem vědět!! Moc držíme palce!

mufy
4. únor 2008

Ahoj holky, tak jsem přijela z nemocnice z UTZ.No zase mám sliznici nízkou.Já se na to fakt už vykašlu.Takže mám přijít v pátek a jestli nedosáhne aspoň 8 mm tak se toposune do příštího měsíce na normální cyklus bez pčášků.Nějak na ně špatně reaguji a sliznice neroste. No bude to mít v pátek stejný scénář jako před 3 měsíci,kdy jsem tam šla taky za 5 dní a sliznice byla ještě nižší. Ach jo.Je mi toto zapotřebí....?Jsem smutná. ☹
Už 4 měsíce čekám na blbej KET a pořád nic.

grej
autor
4. únor 2008

Mufy, jak je to možné, že ti sliznice neroste? A na co vůbec ty léky bereš? Právě na tu sliznici? To je k vzteku 😒 Neni divu, že jsi smutná☹ Ale nebuď, ono to prostě jednou vyjde!!!
A piješ kontryhel? Ten je přeci na tu sliznici dobrej...

majmuna
4. únor 2008

Ahoj holky moje 🙂

Tak dnesni noci jsem asi zjistila co jsou to ti poslove ☹ Bolest jak krava ktera vystreluje do krize 😠 Je mi z toho blbe jeste ted a nenaspala jsem ani hodinku v kuse....uz je to teda jasny....nejak se nam to blizi...a ja se zacinam bat.... 😢

Dib to jsem rada ze se drzite 😉 na ty testy se bodni jsou zkresleny a jinde ve svete se ani uz nedelaji...jen skoda ze te museli potrapit odberem plodovky ale zase si potvrdis jestli tam ta holcicka opravdu je 😉 🙂

Zanet ty ostudo!!! 😀 Laka te zajucha laka co? 😀 Uz aby spermous zautocil a aby si zacala myslet na neco jinyho 😅

Mufy to je pech....nechces rovnou zkusit to brno? Me se to cely nejak nezda 😖

Sroubas uplne se vzivam do toho jak ti je 🙂 Gratuluju a uzivej si kazdy chvilicky a nemysly na to ze ti za par mesicu bude tak bidne jako mne 😀

Holky ve stredu me ceka ten kontrolni UTZ velikosti macka...snad se zarazil a nebude me trapit 😖

Vzdyt me uz se zda i o tom ze bloudim po porodnici a sama si delam klistyr 😀 Ale nebojte opravdu jsem se v noci nepos..... 😀

sroubek
4. únor 2008

muffffffffffiiiku ☹ ...snad by to bylo lepší bez té chemie..ach jo..já tomu nerozumím...
ale jak píše grej 😉 to vyjde..jednou jo...vyjde vyjde vyjde 😉

jinak babiii...já su v 2.trimestru ...mazeeeec...

dib..už jsem se taky bála..22tt to je krása...se na to taky těším 🙂 těším a těším 🙂 ..já teda otročím v práci...chudáček malý vykořisťovaný 😉 vlastně 2 chudáčci malí (z toho jeden úplně malinkatý)..holky dětská práce je zakázaná..... 😠 ...teď mě to napadlo.. 😀

dib: ty testy budou dobrý..já věřím na osobní pocity..mě výsledky čekají ve středu...a pocit je dobrý 🙂

takže mi to tady zabalíme..to je porušování lidských práv 😀

majmuna
4. únor 2008

Sroubek ja bych toho naseho klacka nechala klidne makat...jen aby mi dal v noci pokoj 😀

sroubek
4. únor 2008

majmuu věřím 😀

a neboj..se to nějak musí překonat..někdo někde radil pít maliník...tak nevím...

držím palečky a jsem zvědavá na toho tvého obříka...

my jsme malincí ale čilí 😉

majmuna
4. únor 2008

Zvidim.....prvnich 7 mesicu bych si zopakla hned....ale tohle je teror 😀

Holky padim musim do centra a pak se nervovat se strivkem do dilny....doufam ze se vejdu za volant....

grej
autor
4. únor 2008

Nazdárek!
Majmu - pořád máte přes měsíc čas, ne? Neboj, však on to macek vydrží! Přeci by se nehnal do tý zimy 😀

Šroubku - toto letí... už 14tt🙂

Holky mě hrozně bolí záda. Asi jsem včera nastydla. Přišla si ke mě pro něco kámoška a já měla zrovna mokrou hlavu. Tak jsem se zabalila do bundy, nasadila čepici a v rychlosti jí to venku dala. Ale stejně mě to teď bolí přesně kolem krku, tam kde není čepice ani bunda ☹

zen
4. únor 2008

Ahojky holky 🙂 Na naléhání šroubka, že mám taky zajít do svého rodného hnízda - jsem tu. 😀 Pamatujete si na mě ještě? Zenuska = zen 😉 Svýho času jsem sem dost chodila, ještě to byl 45.týden 😵 Jak se máte?

grej
autor
4. únor 2008

Ahoj Zen🙂 Tebe jsme ale dlouho neviděly... Krásný bříško, jen co je pravda🙂

Sakra holky ale už s tím musíme něco udělat. Přece tu nezůstanem netěhu samy, co Mufy, Zanetik, MIchi?
Mikulka čeká na pozitivní testík, tak doufám, že se na nás taky pak přijde podívat!!

zen
4. únor 2008

No a jak válčíte, nebyla jsme tu dlouho tak ani nevím kdo je v jaké fázi a co mu našli nenašli moudří mudrové 😝 😀 ... no já to tom jak jsme otěhotněli sami od sebe ikdyž nám bylo řečeno, že to nepůjde jsem vysmátá co se týče nějakých rezolutních stanovisek 😝 😉
Jinak bych tu mohla svojí návštěvou někoho nakazit, co? 😉

grej
autor
4. únor 2008

No, jak válčíme...
Mikulka je ve fázi čekací. Byla na KET a čeká na pozitivní testík. Mufy čeká do pátku, až se jí zlepší sliznice a pak taky jde na KET.
Já jdu na konci března na IVF.
Zanet to zatím moc neřeší a vyčkává.

Michina byla už po druhé těhu, ale nakonec to bylo mimoděložní, takže přišla o vejcovod☹ Ale nese to statečně a těší se na další snažení🙂

Zihu byla také těhu, ale mimísek se neudržel. Takže teď odpočívá.

Majmu má obr bříško a čeká až se macek přihlásí o slovo. Sroubek má ještě malý pupík, ale všechno vypadá dobře. A Dib je taky v pořádku. Takže dobré zprávy🙂

Snad jsem v rychlosti na nikoho nezapomněla 😅

Jak se cítíš ty?

zen
4. únor 2008

Fíííha tak to jsou novinky 😕 No holky všem vám moc držím palečky... hlavně to nevzdávejte, určitě se na vás usměje štěstí a nejlíp když to třeba nebudete čekat nebo tomu přestanete věřit 😉 Tak to bylo i s náma 😉 Moc vám všem fandím, vím jak je každý den navíc těžší a těžší 😝 😉 Ale vy to dáte nakonec všechny 😉 😵

No jak se cítím? Ale i musím říct, že dobře. Malá prcka už se dost hlásí, dloubá mě s velkou oblibou do žaludku a tak různě kde si rzovna vzpomene. Nevolnosti byly jen na začátku a tak jak přišly tak i odešly, pak mě malinko zlobil močák (zánět) ale už se to poddalo a obešlo se to bez antibiotik což je fajn. No a ti moji dvy chlapy se děsně těší a někdy mě až dojímají... 😵 malej mi lehá uchem na bříško, poslouchá a včera mi dal na břuch pusu, že je to pro Leonktýnku 🙂 a manžel postivě každý večer maže, abychom nepopraskaly a pak taky ošmatrává kde se pohne 😵 jsou zaltí... nic mě nenechají dělat až si připadám jak nesvéprávná 😀

mufy
4. únor 2008

Zenusko ahojky, teda ty máš ale krásné bříško. No jo, taky ses dočkala.?My se snad dočkáme taky. 🙂

Holky já bych klidně přestoupila,ale když už tam mám ty mrazáčky,tak to musím vydržet.Co kdyby z toho něco bylo.Ale to posouvání neustálý mě ničí. Ani na blbé IVF jsem nečekala tak dlouho jako na KET.

No budu pít kontryhel,budu brát další prášky a mazat si břicho,tak snad se v pátek rozhodne a konečně ta sliznice povyroste.

zen
4. únor 2008

mufíku, no jo pěkně to letí 😉 a domek roste 😀
Kolik máš těch mražounků schovaných? A byla jsi už na nějakém transféru? Jak to nakonec dopadlo s manželem? Byl na tom META TESA nebo jak to je ta operace k získání spermijek? Nebo máte dárce?

mufy
4. únor 2008

Zen my máme 4 mražáčky a k ET vůbec nedošlo,protože se nám přestala embryjka vyvíjet.No ale přesto 4 zamrazili, ale zatím je to k ničemu, protože pořád jen a jen na něco čekám.
Nakonec ani manžel nikde nebyl,prý je to zbytečné,když má kolem 3 mil. spermijek. Ale jestli jsou dobré,to nikdo neví,ani oni nám to neřekli.No chtěla bych přestoupit jinam,ale ještě počkám,až se ty embryjka rozmrazí a pak přejdu jinam.

zen
4. únor 2008

mufy, aha... no hlavně, že nakonec něco bylo ke zmražení a nemusíš podstupovat další stimulaci. S manželem jsme myslela, že sjte na tom byli hodně špatně - vůbec žádné spermijky... pletu se nebo se mu to zlepšilo díky nějaké léčbě?
Jasně, však když si nejsi jistá s přístupem a postupem tak pak přejdi... vypotřebuj si ty sněhuláčky a víš co? Třeba už ani nikam nepůjdeš --- tak možná domů s pupanem 😉

mufy
4. únor 2008

Zen no kéž bys měla pravdu, nejraději bych už na žádnou stimulaci nešla. Odebrání vajíček bylo hrozné.

No a manželovi se to nějak zvlášť nezlepšilo, něco tam prý měl sám. Tak fakt už nevím.

sroubek
4. únor 2008

zen:o) to je fajn, že jsi se ukázala 🙂

mufy
4. únor 2008

Grej já ti asi ještě zapomněla odpovědět.Na tu sliznici beru Divinu, Divigel a Prednison. No jinak se budu snažit pít víc kontryhel a taky si dneska koupím tu mateří kašičku. Já jen doufám,že mi to aspoň za ty 4 dny pomůže.

grej
autor
4. únor 2008

To jsou věci Mufy. No budu na tebe moc myslet ať sliznice roste jak o závod!!

Teda holky, mě ty záda bolej jak blázen☹ Ještě že jdu ve středu k doktorce. Snad mi to nějak rozmasíruje.

A hurá, za necelou hodinku to balím. Jedu do GESTu na krev kvůli té genetice..

grej
autor
4. únor 2008

Holky já se rozloučím. Jedu na tu krev. Tak zase zítra. Papa

michina
4. únor 2008

Ahoj, to jsou navečer dobré zprávy! Zen, gratuluju a DIb, určitě to dobře dopadne! Nedokážu si sice představit, jaké to je šílené čekat, jak dopadnou výsledky z plodové vody, ale věř, že test není 100%. Totéž se stalo mé kamarádce, taky ji nevyšel tripl test a musela na odběr plodovky. Říkala, že to byly nejhorší dny čekání v jejím životě..a nakonec je to zdravý kluk jako buk! Tak nezoufej, držíme palečky, určitě to bude v pořádku.

U mě vypadá, že by se mohla rozjet konečně MS, dneska jsem 33.den po operaci a už začínám špinit, teď prý to sice ještě nebude ta pravá MS, proto musíme počkat ještě na jednu. Jinak v práci po měsíci dobrý, pomalu se snažím zjišťovat, co vlastně bude náplní mého nového zaměstnání, takže tam teď vlastně skoro nic nedělám, jen okukuju.. tak snad to brzo uteče, protože je to nuda. 😠

mufy
5. únor 2008

Dobré ráno děvčata.

Grej tak jak jsi dopadla?To asi ještě nebudeš vědět,že? 🙂

Michinko no vidíš to,ještě jedna MS a můžete se snažit znovu.Teď se to už určitě podaří až do konce.

Já včera sháněla tu mateří kašičku a nikde ji neměli,tak musím ještě dneska jinak to už nebude mít význam.A kontryhel si koupím taky.Dneska mi už došel. Jinak beru léky horem dolem a už mě to nebaví.Denně 14 prášků a pořád si mažu ten Divigel.No ale nic mi z toho naštěstí není.

grej
autor
5. únor 2008

AHoj holky,
mám tu fofr, tak se na vás jdu podívat až teĎ...

Včera mi vzali jen 3 zkumavky krve a vyzvídali, jaké nemoci máme v rodině a tak. ALe výsledky prý budou až tak do 2 měsíců. TO je hrůza, každý říká něco jinýho. Snad se to do toho odběru stihne 😒

Supr Michi, hlavně aby nová práce byla supr a ne jako ta minulá!!

Mufy - 14 prášků to je fakt docela dost☹ My berem tak 5 - 7 vitamínů denně a už tak mi to přijde jak hrozná kupa léků!

Jsem zvědavá co Mikulka. Myslím, že má testovat 7.2., tak snad nám dá vědět...

mufy
5. únor 2008

Mikulka nám dáurčitě vědět,jakna tom je.

Grej jinak nám ta genetika taky trvala tak dlouho,proto jsme museli na IVF až v září.

Jinak já sháním mateří kašičku a nemůžu ji nikde sehnat.Ani v lékárnách,prostě nikde.Tak se poptám ještě po medu a koupím ten kontryhel.To je tak,když to sháním na poslení chvíli. Ach jo. Tak to do pátku ani nestihnu. ☹

grej
autor
5. únor 2008

No mě se teda IVF kvůli genetice vůbec odkládat nechce. Navíc když jí potřebujem jen kvůli darování vajuch. Snad to stihnou☹

Škoda že ti to řekli takhle pozdě. Jinak se dá mateří kašička krásně objednat přes internet. No jo, doktoři... Neboj, však ono to doroste. Moc na tebe myslim!!

beras
5. únor 2008

Mufy zkus se na tu mateří kašičku mrknout když jdeš směrem od tržnice po levé straně jak bylo Hasso pak jsou potraviny a květinářství a hned vedle nebo ob jeden obchůdek prodávají kozí kosmetiku a taky výrobky z medu.Mají to vystaveny v okně.Snad to tam budou mít.