Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
4. dub 2011

Ahojky, hlásím největší úrodu, co kdy vůbec byla - 14 vajíček! Tak jsem spokojená, všechny napichnou IMSI, tedy jako ISCI ale nejlepší spermií vybranou co se morfologie týče,takže taky novinka oproti minule. ve středu ráno si mám zavolat, takže věřím,že tentokrate nám zbyde dost i na zamražení. 🙂

grej
autor
4. dub 2011

ty jo, ty jsi nosnice!! 14 vajec! gratuluju 😵 já měla vždy jen 3 😉 držím pěsti! kačka je taky po isci.

michina
4. dub 2011

No my taky nikdy neměli tolik, to je prsotě asi tím jiným stimulačním protokolem. 😎
ISCI jsme právě měli pokaždé, tak snad zabere IMSI, injekce hepainu, jiny protokol atd. Dokoknce ted vubec neberu estrogeny na sliznici, ale už od zítrka Utrogestan..ten jsem brala vždycky až po transferu...no prostě změny uplne ve vsem. Jsem teda pekne napjata, jak to skončí... 😵

mikulka
5. dub 2011

@michina Hurá, 14 vajíček, to je krásné, gratuluju. teda, taková úroda, juchuuuu.
Vše dobře dopadne a ty budeš mít letos v bříšku mimi! 🙂 Už se těším, bude určitě taky krásné jako všechny naše děti tady 😉

mikulka
5. dub 2011

@mufy Mufi, ty máš doma malou princezničku! 😉

zihu
6. dub 2011

@michina teda moooc drzime pesti a ze jich mame!

zihu
6. dub 2011

tady je nas maly kralik ze ctvrtka, opet moc nespolupracoval, stejne jako B. minule, ale nevadi, hlavne, ze se zda, ze je vse ok, tripply poustim z hlavy 😉

michina
7. dub 2011

Ahoj holky, ta k já musím samozřejmě mít úplně všechno, že... 😀DD
V úterý po punkci mě trošku bolelo břicho jako vždycky, to znáte, jenže místo aby to ustupovalo, tak ve středu to byl úplný mazec, nemohla jsem ani chodit, břicho nafouklé až skoro pod prsa, ale na malou i velkou jsem chodila normalně, jen ta bolest v břiše a mega břicho. Fakt mi lepilo u zadku... Tak jsem dneska pro svůj vlastní klid vyrazila do centra, i když už mi ráno bylo trošku líp.
Podle UZ mám pořád dost zvětšené vaječníky a trošku tekutinx v břiše, takže tušíte, diagnostikován mírný hyperstimulační syndrom. 😀 Vzhledem k délce stimulace a množství vajíček je to pochopitelné. Naštěstí je to fakt mírné stádium, transfer bude normálně zítra. Akorát se mám každé ráno vážit a měřit obvod pasu a kdyby čísla stoupala, hned mám přijet. Vzali mi krev, odpoledne mám volat na výsledky. Ale předpokládá se, že to bude už ustupovat, pokud tedy otěhotním, je pravděpodobnost, že by se to mohlo zase trošku zhoršit.. Ale už jsem klidná, vím, co mi je, je mi dobře, tak už jsem vysmátá..ale včera jsem dost vyšilovala.
Ašpoň jsem se stavila osobně za embryoložkou a říkala, že když četla předchozí zprávy z IVF, tak měla strach, jak se budou embrya vyvíjet, ale že jsou moc krásná. Osm jich poslali na PDG (tolik jsme měli zaplaceno) a ještě dalšá dvě jsou krásně čtyřbuněčná. Večer mi zavolá, jak dopadly výsledky genetiky a zítra ráno uvidíme, která embrya budou ta nej a zaslouží si transferovat. 😎 V devět mám nástup. 😵
A pak už je to zase na přírodě...
Toliko novinky. 😉

grej
autor
7. dub 2011

@michina A ty jsi čekala že to budeš mít bez komplikací? Ty? 😀 😀 😀
Ale víš co se říká, když máš hyperstimulák, je lepší uhnízdění. I když nevím, co je na tom pravdy.
Myslím, že Mikulka by ti mohla vyprávět 😉 😉 Viď, Mikul 😉

Moc na tebe myslím a vzpomínám, jak jsme chodili na ivf my. Taky byl takhle duben, všechno krásně kvetlo a vonělo 🙂 🙂

Držím pěsti a zítra referuj! Kolik budete zavádět? DVě?

michina
7. dub 2011

No joo, vzdyt rikam, že musim zkusit vsechno nez bude vysledek. manza se vcera uklidnoval, ze aspon ted nemuzu mit mimodelozni, ale az za 14 dni 😀DD
Chceme zavest dve, pri nasem stesti, kdyz by se zavedly tri, chytly by se vsechny 😀

a taky jsem slysela, ze embrya maji rada vyssi hormonalni hladinu, tak snad je to dobre znameni. 😉
Uzivejte slunička i za mne, holky! 😉

zihu
7. dub 2011

@michina jj, je to tak, kdyz je hyperstimulak, je vyssi pravdepodobnost otehotneni a hlavne pak vetsi riziko komplikaci, protoze v pripadnem tehu se hladina hormonu zase zvysi a pak by mohl nastat nejaky problem, ale to je hlavne u tech tezsich forem, pokud budou delat ET a v normalnim terminu, nemusis se bat🙂 hlavne hodne pij, aspon 2,5-3l denne, pomuze to rychlejsimu odplaveni hormonu z tela 😉 mooooc drzim palce!
proc matev lastne PGD?

michina
7. dub 2011

@zihu PDG jsme chtěli, at vime co a jak. Kdyz uz, tak uz. Kdyz nikde nic nezjistili, tak at mame vysetrene komplet vsechno.

mikulka
7. dub 2011

@michina Michi, prosím tě, já měla taky nejdřív lehký hyperstimulák, a po zavedení (nevím, zda hned, ale snad až za pár dní) hrůza a hyperstimulák 3. stupně. Prosím tě, pij 4 l denně, fakt, pořád jen pij a čůrej, je to moc důležité. taky by sis měla koupit bílkovinu, já nevím už, jak se jmenovala, holky nevíte? Je to takový sušený hnus prášek.
Ale to pití je důležité, to tě zachrání. Já tolik nepila a dopadla jsem špatně, ty to podchyť a vše bude v pořádku. 😉
Držím ti moc moc vše ke štěstí!
@zihu Tak vidíš, je vše v pořádku, trriple testy byly zase falešně negativní!

zihu
8. dub 2011

@michina jasne, jen (kdyz uz nikde nic nezjistili a v rodine nic nemate) bych sem bala zbytecneho zakroku do embryii... ale moc drzim palce!!!

@mikulka falesne pozitivni, jojo, vsak sem si to myslela, ale znas to... 🙄 i kdyz clovek vi, ze to vychazi falesne, stejne te pomer 1:50 uplne nenecha v klidu...

padim ven... pa

michina
8. dub 2011

Já tady psala složitý popis dnešního transferu a ono se mi to smazalo☹
asi tím,že jsem to psala z mobilu, napisu více podrobnosti později.
jen že máme zavedené tři embrya🙂

michina
8. dub 2011

Transfer byl fofr a největší pohoda,co jsem kdy zažila,jen nemáme zase žádné zmrazené embrya. a doma už mě obskakuji.😉

mikulka
9. dub 2011

@michina Tak se těšíme na zprávy a pěkně buď v klídečku 🙂

m.c.
13. dub 2011

@michina jak se cítíš? A kdy budeš testovat?

mikulka
13. dub 2011

Michi, myslím na tebe a radím ti, abys netestovala 😉 vydrž co nejdýl...

mufy
13. dub 2011

Michi já na tebe taky moc myslím a držím všechno co mám. Tři embryjka???No aby to ještě nebyly trojčátka. Ale byl by to zasloužený dáreček. 😀 A hlavně vymodlený!!!

grej
autor
13. dub 2011

Myslím na tebe pořád Michi. Vím, jaký jsou to nervy... Ale ty jsi frajerka, určitě to zvládáš levou zadní 😉

sroubek
14. dub 2011

@michina držím všechny palečky co mám..moc moc štěstíčka ti přeju 🙂
@zihu na tripple testy nemysli a těš se na mimi 🙂

mě tu te´d roztahali všechny šuplíky ve stole..jdu na ně..pa

michina
14. dub 2011

Ahoj holky, zatím se cítím úplně normálně. Akorát mám z toho Fraxiparinu už asi dost rozpichane bricho, mám tam takový uzliky a dneska už mi tam nechtěla zajet jehla, tak jsem musela pichnout jinde. A taky už to při pichnuti trošku bolí, ale da se to zvládnout. Jinak je paráda, jak jsem měla tak pozdě ten transfer, tak mám splasklé bricho, žádná zácpa, prostě pohoda. Na testování a MS se snažím nemyslet podle hesla: co se má stát, stejně se stane, tak zatím se mi to úspěšně daří,uvidíme,co bude dále. 😀
Takže prozatím veselost na duchu. 🙂

michina
14. dub 2011

A zatím jsem rozhodnuta netestovat, sestřička mi říkala, ať to ani nedělám a počkám na krev, ta pak bude navíc ten samý den, tak ani nebudu muset čekat 24h. Nicméně doma mám myslím stejně jenom jeden a další nehodlám kupovat. Teda aspoň si to momentálně namlouvám 😀😀😀😀
Jste moc hodné, jak na mě všechny myslíte, díky moc, není přece boha, aby už to nevyšlo, když mi tolik lidí drží pěsti! 🙂

majmuna
14. dub 2011

@michina holka nase,strasne ti uz preju tolik stesti kolik ho tu potkalo nas vsechny 😉

@zihu krasne ti ubyhaji tydny...dodatecne gratuluju 😉 na konika uz moc nechodim ale urcite se prijdu mrknout na prirustek 😉 🙂

zihu
14. dub 2011

@majmuna jee, ahoj majmu!! diky 😉

@michina drz se!!! je fajn, ze aspon nemas tu zacpu a tak, drzim vsechno co mam!!!!!!!!!!!!!!!!!

mufy
18. dub 2011

Michi už to máš za pár. Jak se citíš?

michina
21. dub 2011

Ahoj holky, nemám dobré zprávy - MS už jede, HCG bylo 2, v úterý jdu do práce....

grej
autor
21. dub 2011

Kurňa ☹ ☹ to snad neni možný!

divabara
21. dub 2011

Michi,moc mě to mrzí ☹ ...