Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
21. únor 2008

Zan no je to blbá kombinace,ale holt to musíme zvládnout.Fakt se těším do postýlky a manžílek mi uvaří čajíček.Ještě,že je zítra pátek.

Grej určitě se mimčo uchytí.A budeš testovat i zítra?

grej
autor
21. únor 2008

Mufy - nevím. Rozhodně se teda stavím v lékárně pro testy. Už mám doma jen jeden, co mi kdysi dala mamka, ale to už je dýl. A já chci mít jistotu, že to bude fungovat.

Myslela jsem, že bych testla až v sobotu, ale zase zítra je tak hezký datum - 22.2., že by to bylo supr, kdyby to vyšlo🙂
A navíc má táta oslavu padesátin (už jen pro kámoše), tak bych mu možná udělala radost, kdybych mu to řekla...

Stejně nevím, jestli jim to říkat hned nebo až když to potvrdí doktor. Asi raději až když to potvrdí doktor, co?

zanetik
21. únor 2008

Tak já se loučím pro dnešek..Grej je to horší než jsem si myslela 😢 nevím jestli to ustojíme...
Holky mějte se krásně pa

grej
autor
21. únor 2008

Pa Zanetik, a drž se!!!!!!!!!!!

mufy
21. únor 2008

Pa Zanetík,bude to dobrý.

Grej tak to zkus tím testem,co máš doma,jámám doma taky jeden starej a stejně bych ho testla.Taťkovi bys udělala moc velkou radost,kdybys mu dala rovnou UTZ.

Já už taky valím,tak se mějte.Papa a zítra chci vidět čárku..... 😀 Grej

grej
autor
21. únor 2008

Papa Mufy, ať je tobě i Zan zítra líp.

HOlky asi to nevydržím a testnu. Zítra tu máte výsledek!!
Páá

mikulka
21. únor 2008

Grej, já myslím, že je lepší vydržet, až to povrdí doktor 😉 Jen můžeš třeba naznačit, že to vypadá nadějně, jenže ono tohle moc naznačit nejde, co?
Zan a Mufy, honem do postýlek, chuděry.
Já právě spala hodinu a půl, to se mi dlouho nestalo!

sroubek
21. únor 2008

no pěkně se nám to tady rozjelo...koukej dát vědět grej 🙂

heč...mě už pustili sednoutn a dostala jsem zadarmo koblížek...oprava..dostali jsme... 😀

začínám mluvt v množném čísle 🙂
zihu moc a moc zdravím...ten 12tt...to už byl konec prvního trimestru...asi to ale tak mělo být...i když je to extrémně kruté..jsi statečná kočička a já se těším na to až budeš mít koťátko.... 😉

mufyyy a michi...je to nová šťastná debata...zihu...zanet...vyjde to 🙂 😵

mufy
22. únor 2008

Ahoj holky, dneska jemi už líp,z chřipky se dostávám,ale je mi smutno na srdíčku.Asi to nebude tak jednoduché jak jsem si myslela. Včera jsem přišla domů a manžel mi řekl výsledky z endokrinologie, kde byl na vyšetření. Takže už asi víme ten závažný problém,kde je zakopaný pes. Má je moc špatné a dr. mu řekla,že s takovýma výsledkama nikdy mít své vlastní dítě nebude.Že je jakoby v přechodu. Jsem moc holky smutná a ne a ne se z toho dostat. Už jsem se objednala do nemocnice do poradny,sice až na duben, tak asi budeme nejspíš řešit dárce. Nejdřív bych teda chtěla zkusit inseminace, je to přece jen levnější forma a pak kdyby to nešlo,tak IVF. Ale když se bavili i o těch zamražených embryjkách,tak prý se to nikdy neuchytí. ☹ Proto nám prý i ty embryjka odumřely.

Takže prstýnek včera lhal. ☹ Bude mi to chvíli trvat,než to strávím. ☹ ☹ ☹ Že zrovna my musíme mít takovou smůlu. Kdyby na to vyšetření nešel,tak bychom se to nikdy nedozvěděli.

Grej doufám,že aspoň ty budeš mít dobrou zprávu. 🙂

grej
autor
22. únor 2008

AHoj Mufy a holky,
Mufy tak se potvrdilo to co jsme si myslely, co? Že bude chybka ve spermijkách... Ale nesmutni, podívej se na Mikulku, šli do dárce a už má broučka v bříšku!!!

Být tebou, tak asi změním centrum, jdu do toho Brna a tam je rovnou požádám o IVF s dárcem. A hotovo.

A to přeci neznamená, že prstýnek lhal!! Prostě budeš mít dvojčátka z IVF s dárcem, ne?

My jsme přeci silný holky, už to tady válčíme takovou dobu, že už přeci zvládnem všechno. I špatné endokrinologické výsledky, ne?

mufy
22. únor 2008

Grej já bych šla nejdřív do IUI ne do IVF. Kdyby to nešlo tak pak bych zkusila až to IVF. Proč budeme platit 20.tisíc,když za to můžeme dát jen 800,-. Je to prostě rána, i když moc bych si přála,aby se aspoň ten KET povedl.Je to naše poslední možnost jak by to bylo i manželovo.

A co ty? Testla jsi?

grej
autor
22. únor 2008

NO vidíš, to mě nenapadlo, že i s dárcovskýma spermiema může být IUI...
Nesmutni, letos to prostě vyjde...

Holky - testovala jsem. Jsem z toho ale úplně vyřízená. Jsou tam dvě, ale ta druhá je hrozně tenká, jako stín... Nějak tomu nemůžu uvěřit.

Je to neuvěřitelný. Je to 22. cyklus co se snažíme. Dnes je 22.2. A jsou to přesně dva roky, co mě manža požádal o ruku...

mufy
22. únor 2008

Tak že by to datum mělo nějakej vliv? No vidíš.O víkendu bude aspoň taková malá oslava s manžílkem.Pak musíš napsat,jak jsi mu to řekla a jak reagoval. 🙂 Fakt nádhera.No vidíš. 🙂

Mě je dneska fakt smutno a šéf mě poslal domů,tak po obědě pojedu.Prostě dneska zase nemám den. ☹

mikulka
22. únor 2008

Ahoj holky, tak nejdřív musím jen malinko a tiše pogratulovat Grej. Myslím, že je to jasné, povedlo se, kočkoooooo! 😀 Slaboučkou čárkou to začíná 😉 Ale pst.

Mufynko. Je mi to moc líto, i slzička mi ukápla, vzpomněla jsem si na sebe, když jsme řešili dárce. Ale myslím si, že jste už s tou myšlenkou, že by eventuálně byl dárce dříve koketovali... Je to smutný, to vím z vlastní zkušennosti, ale jakmile skončí cesta IVF (nebo IUI) a máš v bříšku embryjko, na dárce zapomeneš jak ty, tak manžel. U nás to tak je a ještě mám kamarádku, mají také dárce, teď je zrovna už v porodnici, a má to taky tak. Její manžel dokonce tuhle říkal: Snad nebude mít malý po mě takový rypák! Prostě pak je děťátko vaše a hotovo.
A myslím, že je rozumnější zkusit nejprve IUI, i když je fakt, že tam je šance nějakých 15 %, takže by to možná nebylo tak rychlé, ale kdo ví. Nejdůležitější je, že znáte příčinu a teď vám už nic nestojí v cestě. 😉

mufy
22. únor 2008

Mikulko já vím, už jsme to stejně řešili asi před rokem,ale pořád jsme měli nějakou naději.Teď už bohužel ne. V každém případě už na to nespěchám,takže první půjdeme do IUI.Třeba se to zadaří i tak. Hlavně,aby to miminko jednou bylo.Snad se s tím oba dva srovnáme brzo.Musím počkat do dubna,co mi řekne k těm výsledkům doktor.

grej
autor
22. únor 2008

Mufy - Mikulka to napsala přesně. A hlavně jí můžeš věřit - ona si to prožila...
Přesně - důležité je, že víte příčinu a tu můžete začít řešit.

Když tě šéfík pustil, tak si po obědě kup něco hezkýho na sebe a zalez si doma k telce s teplým čajíkem. To ti udělá dobře...

Holky dám vám to do alba fotku toho testu, ale není to tam moc vidět. Musíte se hodně snažit, abyste tam druhou čárku našly🙂 Ale fakt tam stín je 😀

Jedu k zubaři, k účetní a pak se tu zas ukážu. Papa

zihu
22. únor 2008

ahoj holky, jen prulet.. sroubku, diky, ja vim, jednou to prece dopadne, no ne? :-
grej... pssssst 😉 (pokud to bylo do tech 3min, tak ja ji vidim🙂
mejte se, uzijte si vikend,
pa

mikulka
22. únor 2008

Jj, Grej, je tam. A bude den ode dne sílit! 😉

jmisa
22. únor 2008

Grej, úplně se mi zatajil dech, tak jen potichounku - jupííí 😀

mufy
22. únor 2008

Grej já ji taky vidím.Fakt je to moc super.A potichoučku gratuluji. 🙂
Samozřejmě, když mě pustil tak půjdu,fakt mi není dobře.Prostě se dneska cítím úplně na nic.Ale po víkendu to už bude lepší.Musím si jen na to zvyknout.

mikulka
22. únor 2008

To víš, mufy, že to bude po víkendu lepší. Teď je to fakt, o kterém jste sice dříve tušili, ale teď je to skutečné. Jak si o tom promluvíte, bude vše lepší a budete se nakonec na IUI těšit.

mufy
22. únor 2008

Mikulko to je jasné,jak bude drobeček v bříšku,tak to bude o hodně lepší.Hlavně se moc o tom teď bavit nemůžeme,necháme to až na tu poradnu,teď si spíš budeme užívat naši dovolenou abychom přišli na jiné myšlenky.Potřebujimanžílka trošku rozptýlit.Vím,že dělá hrdinu, ale uvnitř se užírá. ☹

mikulka
22. únor 2008

To víš, mufy, že to každého muže trápí, ale časem to přejde a zapomene na začátek. Ono je pak nakonec jedno, kdo dal spermii. A vy jdete do manželské poradny?

zanetik
22. únor 2008

Ahojky děvčata...
Grej snad to výjde moc ti to přeju...
Mufy nezoufej to zvládnete, nejdůležitější je že se máte s manžílkem rádi...u nás to včera málem všechno skončilo, jsem úplně na dně, takže u nás je zřejmě snažení odloženo na neurčito....udělala jsem si to sama, ale kdybych tušila, jak se do toho namočím nikdy bych do toho nešla, bohužel se tak stalo a já nevím co bude dál...

mufy
22. únor 2008

Mikulko nejdeme do manželské poradny, jen se poradit s doktorem co dál,jestli mám jít na tu IUI s dárcem a kdy začneme.

Zanet kdybys to věděla,tak bys do toho nešla,třeba se to ještě urovná. 😉

Holky už jdu není mi fakt dobře.Mějte se moc pěkně. 🙂

sroubek
22. únor 2008

zanet a co se stalo?..žárlí...zlobí se...má důvod....?

hlavní je jestli ho chceš ty....to je to cosi musíš ujasnit...já skončila vztah po šesti letech pro pseudo zamilování...a to zamilování byla jen taková obrana...důvod útěku....

ale ty to můžeš mít úplně jinak...držím palečky , ať se to vyřeší 😉

😔 😔 😔 mufyyyyy...to mě tak mrzí...vypusťte to na chvíli...fakt...nemyslete na to...aspon ten měsíc..mějte se rádi a rozmazlujte se...budte spolu a bud hlavne s ním, ať cítí tvou podporu, viš 😔

a je to asi hrozně těžký...ale mikulka si tím už prošla, promluv si s ním o tom...určitě ti to pomůže...jinak hezký víkend...

a grej 🙂 supeeeeeeeeeeeeer...teď se hlavně šetři...vím o čem mluvím 😉

zanetik
22. únor 2008

šroubku ano po 11letech žárlí, jestli má důvod? jak se to veme, nic jsem s ním něměla jen si píšeme...strašně se zlobí, včera mi dal na výběr buď to všechno ukončím tzn. všude ho vymazat nebo se odstěhovat...
já rozhodně utíkat nechci, hlavně nevím co chci, chtěla bych být dál s Davidem, ale on mi chybí nevím jestli je to zamilovanost, jsem tak zmatená, že nevím ke komu co cítím a co chci...kéž by mi mohl s tím někdo pomoc ☹

sroubek
22. únor 2008

tak si zkus říct...jak by ti bylo bez Davida....
jak by ti bylo bez toho druhého kluka...

tiše si sedni někam sama..a dej si hodku až dvě na rozmyšlenou ....nespěchej...

kdo ti bude OPRAVDU víc chybět

pokud ten druhý...pak to nech ať vše žije svým osudem
pokud David...tak si s ním zkus sednout...udělat hezký věčer ve dvou...a pak pokud o tom nezačne on sám to 2. večer tématicky otevři, vysvětli (bez emoc) že o nic nejde...ale nejdsřív musíš Davidovi zdůraznit, jak ho miluješ a tak... 😉

zanetik
22. únor 2008

no to já právě nevím kdo víc mi bude chybět, to bych se asi musela odstěhovat na týden někam a být bez obou, aby mi to došlo...
u nás už to nějak bez emoc nejde, nemůžeme o tom mluvit aniž by jsme zvedly hlas nebo já brečela...on všechno hrozně otáčí když mu řeknu a hrozně si domýšlí...
No nic nebudu vás tím tady zatěžovat, tady by mělo být dnes veselo že Grej 😉 aspoň z tebe mám radost...

mikulka
22. únor 2008

Zane, to je blbý, že žiješ v takovém napětí. Ale šroubek dobře radila, zkus si představit, kdo by ti chyběl víc. A taky proč vlastně jsi hledala nějaké povyražení a začala se zajíčkem. Já jsem spíš konzervativní, takže bych se držela jistoty a vyzkoušeného, Davida. Pokud tedy není něco, co ti na něm hodně vadí a co by ti vadilo v životě, co bys nezkousla. Zajíček mohl být jen úlet, protože jste se třeba s Davidem dostaly do stereotypu. Nebo jsi chtěla uniknout snažení o mimi, mohlo tě to taky vyčerpávat, starosti, že se nedaří?
Pokud by to byl jen únik, pak bych se snažila uspořádat si vztah s Davidem a urovnat to. Taky se mu enmůžeme divit, že se chová emocioánálně. Má strach, že tě ztratí.