Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
5. bře 2008

Majmu - ty jo, takhle brzy??? Koukám jak blázen🙂 Normálně je tu prga Mufy, ale ta teď trpí určitě ve frontě na UTZ. Myslíme na tebe MUFY!!

JInak dobré ráno holky! Venku je kosa, ale sluníčko. Tady v Krči je dokonce sněhový poprašek!!

grej
autor
5. bře 2008

Tak mi psala Mufy, že sliznice vyskočila na 8mm, ale k ovulaci ještě nedošlo. Takže v pátek jde zase na kontrolu a pokud folík praskne, tak dojde k rozmražení. Tak snad se už Mufík dočká🙂

mikulka
5. bře 2008

Ahoj holčiny, bylo mi teď tři dny dost blbě, i jsem zvracela, dnes dobrý 🙂

To je super, že Mufy vyskočila sliznice, ovu jistě proběhne. 😉

grej
autor
5. bře 2008

Ahoj Mikul, no jo, holt to těhotenství má i stinné stránky🙂
Jak to s tebou vůbec je? Počítám, že do té nové práce už nenastoupíš, co?

mikulka
5. bře 2008

Už nenastoupím... Tohle je lepší 😉
Grej, jak ty to uděláš, kdyby se vám to teď povedlo a pak jdeš na tu injekci, nevadilo by to? To jdeš na injekci na umělý přechod?

grej
autor
5. bře 2008

No to je jasný, že tohle je lepší 😉

Já jsem se ptala doktora, a prý to vůbec nevadí. Prý to jen zastaví vaječníky, který si myslím, že stejně po ovu už nemakaj. Tak snad má pravdu... A až půjdu ke stimulaci, tak to by snad už bylo vidět, že jsem těhu...
Jen mě trochu děsí, že prý MS ani nemusí přijít, i když těhu nebudu. Když nepřijde, tak abych zbytečně neplašila, že náhodou těhu jsem... Ale počítala jsem to, když budu 14 dní mít vaječníky "vypnutý" a vypnou mi je týden před MS, tak stimulovat bych měla když už budu tři týdny po ovu, tak snad už by test nebo krev nekecaly...

Bylo by to fajn, kdyby to vyšlo. Už teď mě bolí vaječníky, tak snad pracujou jak blázni🙂 A to ovu čekám v neděli...

mikulka
5. bře 2008

To by bylo fajn, kdyby to vyšlo. Já teda myslela, že při těho jsou vaječníky potřeba, že nějak drží žluté tělísko, a až ve třetím měsíci přebírá jejich funkci placenta.
MS bys dostala jen kdyby byla přebytečná sliznice, někdo ji opravdu nedostane. Mně když dělali umělý přechod, dostala jsem MS hned 3x, i když po dvou dnech.

zanetik
5. bře 2008

Ahojda, tak mě vždycky dopoledne otravujou, že nemám čas ani nakouknout 😒
Mufy to v pátek už jistě dopadne, sliznice je krásná...
Mikul má aspoň práci vyřešenou 😉 , tak tohle bude taky dobrá práce, žádná dovolená (mateřská) to mohl vymyslet jen chlap 😀

grej
autor
5. bře 2008

Holky topím se tu v papírech. To je hrůza. A už mě zas bolí hlava 😠

Mikul - to jsi mě zas trochu vystrašila... No ale snad doktoři vědí co dělají... A MS 3x po sobě? Fuj... Ale budu si jí užívat, když možná bude poslední 😉

zanetik
5. bře 2008

Tak já se zas loučím, taky mě z toho už bolí hlava, venku sice svítí sluníčko, ale je tam pěkná kosa, u nás celý dopoledne chumelilo....tak se mějte zítra pa

grej
autor
5. bře 2008

Pa Zan. U nás taky střídavě chumelí... Hlava už je lepší, ale papíry tu furt jsou 😖
Už se fakt těším domů. Taky snad za hodinku vypadnu.

Tak papa

mufy
5. bře 2008

Nazdárek holky, už tu nejste, ale vidím,že Grej vám to už napsala. Dneska tam ani moc holek nebylo,ale v pondělí to byl děs. No jinak to vypadá,že pokud dojde k ovulaci, tak by se to konečně mohlo podařit.Sliznici jsem podporovala jak mohla, tak ještě do pátku musím víc,aby se náhodou nezmenšila. 😀 Jinak díky za držení všeho co máte, vidím,že to pomohlo. Tak pokud by to všechno dobře klaplo, tak v pondělí nebo v úterý by byl přenos (pokud se něco rozmrazí ). Ale já tajně doufám, že když na to čekám už tak dlouho, žese to podaří. Jinak dneska byl manžílek na spermiogramu a pohyblivost je tam 50%, morfologie 25%,ale počet je tam jen půl mil. což je velmi málo. Ale i tak budeme zkoušet inseminace,já se jen tak nevzdám. 😉 Dárce by byl až v případě dalšího IVF, půl na půl.

No nic tak já zase jdu odpočívat, dneska jsem už od sedmi hodin lítala jen po doktorech.
Tak se tu držte holky. Papa 🙂

zanetik
6. bře 2008

Dobré ranko, tak se mi po dlouhé době povedlo být první 🙂
U nás teda děsná zima -7 stupňů, ale je úplně jasno slunečno, tak se snad oteplý a vůbec se mi nechtělo vstávat...

grej
autor
6. bře 2008

Mufy, jasně, musíme do toho dát všechno!! U IUI je přeci jen taky trošku větší pravděpodobnost...
Užívej dovču a zítra držíme palce, aby už bylo po ovu!!

Ahoj Zan, no jo, koukám jak blázen, že jsi tu první🙂
U nás je taky kosa, ale jen -2. Přes den to má vylézt až na 6 stupnňů, tak uvidíme...

Dnes jdu zase na MOjžíšku místo oběda. Tak jsem zvědavá, jestli mě bude mobilizovat nebo ne...

sroubek
6. bře 2008

ahojky ..taK JSEM RÁDA MUFIIIKU, ŽE MÁŠ DOBROU NÁLADU, TO JE SUPER 😀

jinak všechny zdravím a musím Vám říct, že bych spala a spala..pavel mě dneska vzbudil dřív...šel do školy před šestou a já už neusnula 😖 ...takže to vidím na pád do hajan co nejdřív..ale dneska musíme ještě na návštěvu k jeho babičce..no alespoň bude mnam mnam večeře 🙂

teď jen a zívám a zívám....měla jsem dvě koblížky a asi mám furt hlad..tak si dám zákys a uvidíme 😅

papapa a hezký den

ps. včera jsem měla pocit drobounkých š´touchnečků, ale třeba se mi to jenom zdálo..já si budu jistá a ž pořádným nakopnutím 🙂

grej
autor
6. bře 2008

Ahoj 'Sroubku🙂
No tak já jsem taky ospalá a těhu nejsem. Ona tomu taky určitě napomáhá ta jarní únava...
Já ani hlad nemám, spíš jsem hrozně nafouklá... K večeři jsme měli zeleninový salát a nějak to moje střeva nemůžou kousnout. A to jdu dnes na Mojžíšku:-/ chudák, asi budu mít docela potíže, jestli mi bude strkat prsty tam jako obvykle 😕

Počkej, až tě pupík nakopne pořádně, tak budeš vzpomínat na ty malý drobounký šťouchanečky 😀

zanetik
6. bře 2008

JO je to jarní únava, jsem úplně hotová, taky se mi vůbec nechtělo vstávat 😒
Mluvíte o jídle, tak jdu sníst aspoň jogurt a banán na oběd jdu až za hodinu 😀

grej
autor
6. bře 2008

Aspoň že svítí to sluníčko. TO mě trochu nabíjí...
Já si jdu dát kefír. Snad si dojdu na záchod ještě než půjdu na tu Mojžíšovou...
Je mi tu zas kosa. Ach jo. Majitel baráku si asi myslí, že když vysvitne sluníčko, že může přestat topit nebo co...

sroubek
6. bře 2008

kosa je..ale sluníčko je nádherně optimistické..za 14 dní už je tu skoro první jarní den 😀

grej
autor
6. bře 2008

Ty jsi opravdu plná optimismu Sroubku🙂

Já doufám, že mi nepřišla ovu dřív. Normálně chodí až 14DC, ale už tři dny mě šíleně bolí vaječníky, i bobky mám takový jako při ovu (divný, co? že se mi stolice mění v závislosti na menstruačním cyklu), dnes mi stoupla teplota... Ale čípek je zavřenej, tak snad ovu ještě přijde.
Bála bych se totiž, že mi tím dnešním rovnáním kostrče kdyžtak nějak ublíží nebo co... Když se to musí dělat před ovu...

sroubek
6. bře 2008

hmm tak to nevím, je to nějaké moc komplikované na mě..teď 😉

grej
autor
6. bře 2008

TO neva 😀 Ona to ovu nebude. Přijde určo až o víkendu. Mě to tělo funguje jak hodinky, tak by bylo divný, kdyby se najednou rozhodilo🙂
Jedu na tu Mojžíšku. Zatím pa

zanetik
6. bře 2008

Tak jsem byla venku a když nefouká, tak je tam fakt krásně...sluníčko je prostě nádhera 🙂
Grej užij si to pa

grej
autor
6. bře 2008

Tak jsem zpět. Jen trošku mi to srovnala, ale prý se to moc nehnulo. Takže dobrý🙂 Zítra ještě na kontrolu a na srovnání žeber. Venku je fakt super, ale jen když nefouká...

zanetik
6. bře 2008

Tak já se loučím jdu na sluníčko, jedem objednávat materiál na melouchy a stavím se na kafčo za kámoškou co jsem neviděla asi 2roky 😉 papá hezký zbytek dne Grej víc nás tady není 😀

grej
autor
6. bře 2008

Papa Zan. Já si taky budu dnes užívat. Mám sraz se spolužačkou ze základky. Od konce školy jsme se neviděly, což je 14 let!!! Fůůůj síla... Když teda nepočítám že jsme se asi 3x potkaly někde v tramvaji...
A pak k jiný kámošce do Kralup. A pak přivézt manžu z hospody a ukecávat ho na sexík. Páč mám po srovnání kostrče vždycky hrozný choutky 😅

Papa a užívej sluníčka!

mufy
6. bře 2008

Tak vás holky zase zdravím z dovolené. 😀

Já teda doufám,že ovu už proběhla nebo že do zítřka proběhne. Bolí mě vaječníky a hleník se mi natahuje. Stejně je to ale divný,protože už 3 den mám teplotu nahoře a doktor mi ve středu ovulaci nepotvrdil, takže je to divný. 😒

Dneska jsme byli s manželem v Brně na nákupech a koupila jsem si 2 pěkná trička. No udělala jsem si radost. 😀 Já bych tak utrácela, ale musíme pořád na něco šetřit. 😒

Tak mi zítra zase držte všechno co máte, já se zítra ozvu, jak jsem dopadla. Grej mi vždycky ráno napíše, je moc hodná, že na mě tak myslí. 🙂
Papa 😵

majmuna
7. bře 2008

Ahoj a dobre ranko 😉

Mufy drzim palecky uz od prvniho ranniho curani 😀 😉

Tak co grejaku jakej byl srazek? To te musela bolet papula co? Po takovejch letech....A co manza? Uz vi o tom tvym vylete? A co vcera po pivku plodil nebo neplodil 😀 Dal nedal 😀 😅

Ja mam porad nacpanou kapsu slunetem a vubec se necitim na nejaky rozeni...Mam jeste par veci co bych chtela udelat o vikendu ale kdyby neco tak se to taky neposere 😅 Chtela jsem vycistit a nainpregnovat sedacku a premyslim o tom ze povlecu...nechtelo se mi ale plodovka nikde a uz se v pelisku necejtim....mam pocit ze mam vsechno nasakly tema mazadlama na pupika 😀

majmuna
7. bře 2008

Tak zase ne me dlabete 😢

grej
autor
7. bře 2008

Majmu !!! Takhle ráno se ještě nepracuje (kromě Mufy) 😀

Dobré ranko všem!! Hurá už je pátek!!

Srázek byl výbornej. PO 14 letech jsme nějak nevěděly co si dřív povídat 😉 Nakonec jsme krafaly 4,5 hodiny a kámoška pak musela domů za miminkem (ročním). A já jela k tý další kámošce, tam jsme povídaly další 2 hodiny a pak jsem si odvezla manžílka domů z hospody.

Ale Majmu - nedal!! A to jsem si večer ve sprše zjistila, že už se mi otevřel čípek... No snad dnes.

Majmu - odpočívej! I když ony tě ty práce možná trochu prošťouchnou, co?

Holky krásný pátek! Už bych šla domů. Jsem hrozně ospalá, šli jsme do postele asi až v půl druhý!!