Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
7. bře 2008

Tak krásné ráno holky, říkám krásné, protože jsem se konečně dočkala a v pondělí bude KET, pokud se to rozmrazí a bude se to dobře vyvíjet. Bavila jsems e s embryoložkou, jestli se to bude vyvíjet, když ani k ET nedošlo, a ona říkala, že do 8 buněčnýho stádia tam některá embryjka došla, tak prý by se to mohlo vyvíjet i teď. Kdyby byly i 6ti buněčné, tak to nevadí, hlavně by nesměly být 4 buněčné. Zítra je budou rozmražovat a v neděli si mám volat, jak se vyvíjí. Tak jsem napnutá jak struna,ale hlavně jsem ráda, že se to konečně po 5 měsících podařilo. No ale sliznice mi zase klesla o 1mm,ale prý to nevadí,protože víc jak 6mm jsem ji neměla. 🙂

Holky jste moc hodné,že na mě tak myslíte. 😉 😵

grej
autor
7. bře 2008

Mufy to je skvělá zpráva!!! To budete mít napjatý víkend, co? Moc na tebe budeme dál myslet!!!
Užívej si poslední netěhu dny 😉

mufy
7. bře 2008

Grej ty jsi teda rychlík, já myslela, že tu nikdo nebude,když je nás tu tak málo.Ale ty jsi se Zan taková ta stará garda a my tu jsme pořád, teda pokud nemá někdo dovču. 😀

No víkend bude napnutej jako jindy a v neděli se budu asi i modlit. 😨

mufy
7. bře 2008

Tak pro dnešek se zase loučím, jdeme na nákupy.Já vám zase co nejdřív napíšu,jak jsou na tom miminka a jestli se dostaly do toho dobrého stádia. Tak se mějte moc pěkně a užijte si víkend. Já mám před sebou ještě jeden týden dovči. 🙂

sroubek
7. bře 2008

já ti moc držím palce mufiiiku...a věřím v dobrý výsledek 😉 a miminko v bříšku 😵

sroubek
7. bře 2008

ty joo majmuu...už 40tt..to to letí...jsem fakt zvědavá na tvoje vejšplechty až budeš mít prcka- obříka 😀 doma 🙂

grej...tak já mám tenhle víkend u našich..mamka asi padne až uvidí to moje pandírko 😀

ale holky ve čtvrtek je VELKÝ DEN D
ultrazvuk za asistence Pavlíka.. mě by zajímalo...kolik mimi vyrostlo a jestli je to holka nebo kluk..přijímám typovačku 😉

sroubek
7. bře 2008

jinak si říkám, že bych zapařila..ale musím si počkat..nejbložší oslava bude asi ta moje červnová svatba...ačkoli příští víkend bude kamarádkový...takže to bude taky moc příjemné 🙂

grej
autor
7. bře 2008

Mufy!! Taky věřím, že to dobře dopadne! Neboj!!!

AHoj Šroubku, měla by ses vyfotit, abychom viděly jak ti ten pupík roste 😉
Čoveče já jsem na tipování špatná, ale asi bych si u tebe tipla kluka 😉

A mysli na to, že máš u mě tu svatební panenku 😉 Sakryš - teď bych si ale měla vzpomenout, kam jsem jí uložila 😅 😕

majmuna
7. bře 2008

Tak jak jste se na me bodly tak jsem sla jeste dospavat...ve 12 prijde strivko tak se musim dat rychle do cajku 😅

Grej tak nedal? To je padouch....no oni jsou po pivu jak spici panny 😀 Jo a odpocivat? Co to je? Zitra jedu za tatkou do nemocnice a ma chuderka chut na uropence tak musim nejaky splasit 😀

Sroubas jaky tipovani bez fotky briska? 😀 Potrebuju ho nutne videt z profilu 😉 A nebo osobne a ja ti tam vyprstynkuju kamose pro Tedika 😀

Mufyku budu myslet na embrousky aby ti delali radost 😉 🙂

Jo a sroubas jaky vejsplechty? 😀 Vzdyt ja se snazim jak muzu abych vypadala jako uvedomela matka...no co mohla jsem byt vetsi strevo asi mi to nejde 😉 😀

Mikul co u vas?l Jjak je co manzilek a miminka? Snad jsi porad opecovavana a oprasovana 😉 Vzdyt si to zaslouzis 🙂

Zanet u tebe snad taky vsechno v pohode....uz se tesim na fotecky a dojmy z dovci...ne ze se na nas bodnes 😉

mikulka
7. bře 2008

Ahoj kočky,

Mufy, moc na tebe myslím, ať se embryjka rozmrazí v poho a je vše ok. Kolik jich rozmrazí?

šroubku, já nevím, co bych typla... Asi holku 😕 A co bys chtěla ty?

majmunko, jak se cítíš? Už brzy budeš mít malýho u sebe, co? 😉 Ty poslíčci chodí jak dlouho před porodem, třeba 14 dní? 😕 A kde budeš vlastně rodit?

Grej, tak ať je tuleníčko dneska, ať se IVF vyhneš na poslední chvíli. Jinak bych dostala tu první injekci a za jak pak dloiho bys začla se stimulací?

Mně teď bylo líp, i když včera jsem vyzvracela polévku a to tak, že jsem nedoběhla na wc a ohodila kopmplet kuchyň včeně skříněk, podlahy a zdi! To těho zvracení je takový divný. Přijde si z ničeho nic a nedá se někdy stihnout doběhnout k míse. U normálního zvracení se to stihne vždycky.
Jinak se mně pořád drží ten dopor k jídlu a pití. Spíš mě trápí to pití, protože stihnu stěží vypít litr/den. A to je asi v těho málo? Manžel je teď hodný, snad mu to vydrží!

sroubek
7. bře 2008

,ikulko..zkus pít víc..já mám pořád děsnou žízeň...2 litry jsou na mě skoro málo...někdy i tři jsou málo a to jsem předtím skoro tekutiny k životu nepotřebovala 🙂

snad si tím zvracením to budeš mít už jen lepší a pomalu to ustane..v kolikátém jsi týdnu

kočky...tak já hodím fotečky bříška o víkendu..ale nelekněte se ..jsem jako malá velryba a budu veliká 🙂 😀

dneska jdu na gravid jógu poprvé..tak snad mi to půjde a bude mě to bavit 🙂

je to taková hejbací pojistka..já su teďtaaak líná...tak v pondělí ahoooj a užívejte víkendu..mě už to tu v práci extréééééééééééééééééééééémně nebaví 😠

zanetik
7. bře 2008

Ahojda děvčata...
Majmu neboj to bude fotek jak mraků, hlavně abys měla čas na ně kouknout 😀 , jinak majmu počkej do 17.března pak můžeš rodit, si aspoň budu pamatovat kdy se ti slůňátko narodilo 😀
Jasně šroubku kdepak je fotečka v albu?
Mufy mám s tebe radost,dlouho jsi nebyla tak optimistická, budem držet všechno co máme 😉
Grej který DC jsi?

grej
autor
7. bře 2008

Majmu - no jo, je to padouch... Snad to klapne dnes. Měli bychom jít na večeři se známýma, tak budu hlídat, aby si dal těch pivek jen pár a snad to stihnu 😀

Taky mě napadlo, že by to chtělo vidět bříško, aby se líp tipovalo, ale přiznám se, že se v tom stejně moc neorientuju...
Myslím, že by Šroubek chtěl spíš holčičku, ale já nevím proč, nějak mě u ní napadá spíš kluk🙂

Majmu - ty a uvědomnělá matka? No fakt sorry 😀 😀 😀

Představte si holky, že manža tuhle přišel s názorem, že by snad bylo lepší kdybych na ten poslední přirozený pokus neotěhotněla, protože co kdyby se to zas nepovedlo, tak by se nám IVF zbytečně oddálilo...
No, na jednu stranu má pravdu, ale chráněný styk teda kvůli tomu mít fakt nebudem 😀

Mikul - já nevím, snad za 14 dní po té první injekci by ta stimulace měla začít, ne? Počítám, že u všech to bude stejné. Jak si začala stimulovat ty?

S tím zvracením tě lituju... Kámoška takhle zvracela až do 4. měsíce s tím, že seděla na kanapi a měla na klíně kýbl, protože stejně jako ty nestihla dobíhat.
Pak při těhu vůbec nepřibírala. Ale porodila úžasnou holčičku, která je čilá a má se k světu🙂 Naopak je to pěknej cvalík a všichni přemýšlíme, po kom je tak veliká, protože ani mamka ani taťka nejsou žádný obři 😉

grej
autor
7. bře 2008

Ahoj Zan, teĎ jsem 12DC. Ovu čekám 14DC, jako vždycky, což teda vychází na neděli. Ale jak říkám, včera už jsem měla bílkový hlen a otevřený čípek a břicho už mě bolí tak 4 dny, tak uvidíme. Dnes teplota ještě nízko, to včerejší zakolísání možná bylo panáčkem wizourka, kterýho jsme si s manžou dali...

http://www.fertilityfriend.com/home/1695b6

majmuna
7. bře 2008

Jo tak ty do nej nacpes panaka a pak se ma mit k nejaky akci? 😀

No a cisteni sedacky se fakt asi nevyhnu ...mam podezreni na M ze vylil colu setrel jen ubrouskem a pak jak na gauci usnul se mu k tomu prilepily cerny chloupky z tricka 😀 Alspon tak to vypada....detektiv hadr 😅

Mikul tobe ten prcek dava...vydrz a pak budes mit stejne pohodovy tehu jako ja....akorat ti nepreju ty otoky a skriplej nervik...ale to se da napravit 😉 Rodit budu u Apolinare.Jinak poslikama jsem trpela parkrat a jestli je to ono tak mesic pred....citim MS bolest a prechazi do krize 😉 Neni to zadna traga a oproti tomu co jsem mela za bolesti pri MS je to slabej odvarek 🙂

Holky ja mam strach ze kdyz to takhle vsechno preslo v pohode ze si vyzeru osklive ten zaver 😔

Grej takze ty jako nemas pocit ze bych sla do sebe jo? 😀

Jo a vcera jsem koupila flisovou zavinku do autosedacky.....takovou zluto bananovou barvicku....to aby tetka grej mohla porodit cokoliv a hodilo se ji to k obleckum 😀

sroubek
7. bře 2008

budeš to mít v poho..ten závěr..to souvisí 😉

bříško dodám..jinak 99% lidí typuje kluka...jenom dva (počítám li mikulku řekli holčičku)..mějte se kuasně a kdyby to majmuu o víkendu začlo,, tak na tě myslím kudy chodím 🙂

sroubek
7. bře 2008

papa a hezkej víkendík 🙂

grej
autor
7. bře 2008

Majmu - teda ten M. je ale prasátko🙂 Tak si užij čištění! Já musím o víkendu taky uklízet. Už je tam nehoráznej bordel 😔
Já taky myslím, že stejně jako těhu budeš mít v pohodě i porod, neboj. Nebo nakonec půjdeš císařem, protože bude prcek oooobbbbrrrr 😎 😀
Dobře jsme pořídili holky. Byli jsme se podívat na dlažbu a koupili jsme. A u kasy jsme zjistili, že za ní sedí manželův spolužák, takže nám dal slevu a místo dlažby za 280,- Kč/metr jsme jí měli za 178,-/ Kč 😵 😵

Taky jsme si vybrali nábytek do ložnice (velkou skříň) a do obýváku (velkou rustikální stěnu). Jenže se nám to tam asi nevejde, i když máme obývák skoro 40 metrů čtverečných...

Díky za zavinovačku Majmu! Je krásné jak na mě myslíš 😉 😵

majmuna
7. bře 2008

Grej ty krkoune...takovou slevu...ze ty si sla nalozit jeste par baliku do zasoby? 😀 Skoda ze nestavime 😀

Sroubek chci te tipnout a pak muzu v klidku zacit rodit 😀 Neboj grej vam sem hned napise info a mozna kdyz bude Tedik krasavecek po mamince tak i fotku 😀 Tatka neni taky k zahozeni ale musela jsem si polichotit 😀

grej
autor
7. bře 2008

No jo, slevička pěkná🙂
začalo to hezky:
Budete platit v hotovosti? Ano. Dám vám slevu 5 %, chcete? A my jako že jo, když teda nedá víc... A on: Jestli se pán jmenuje Dušan, tak vám dám i 10%. A manža že jako jo 😀 Pak se se spolužákem poznali. No a pak jestli to chcem na papír nebo je nám to jedno. A my že jedno. A šup - byla z toho slevka cca 35%. Takže supppppprrrr!!

Hele nikam se nežeň Majmu, ještě na to máš minimálně týden!!! Jak máš vůbec termíny?

Jsi fešák, to víš že jo🙂 Budete mít krásný miminko!!!
Ostatně jako my všechny, co si na něj tak dlouho počkáme!!!

majmuna
7. bře 2008

Tak terminy? 😀 Ja mam porad jen jeden a ten mas pod fotkou....jsou to skrti a jinej nedali 😀

grej
autor
7. bře 2008

Aha... já myslela že každý má tak dva až tři. Asi jsi výjimka 😀

majmuna
7. bře 2008

No alspon v necem...jinak krome my vahy jsem uplne ukazkove tabulkova...to je nechutny ja takovej rebel 😝 😀

Zavrela jsem a ted jdu shanet utopence 😀 Koupim tatovi zitra i vetrnicky ke kavicce....to se pak pekne posere 😀 Doufam ze uz s nim na pokoji nebude ten chlap co mu celou dobu byl videt pytel a vrabcak 😀 😝 Zadnej mladoch...mi bylo blivno 😀

grej
autor
7. bře 2008

Fůůůůj ! jsem si to představila Ble.

Tak dobře pořiď. Já jedu na kontrolu k Mojžíšce. Hrozně mě tlačí břicho a nic z toho. Tu tvojí kombinaci co máš připravenou pro taťku bych teď potřebovala 😀

Tak pááááá všem a hezký víkend!!!

majmuna
7. bře 2008

Pacek...... 🙂

mikulka
7. bře 2008

Grej, většinou se po 1. injekci začne stimulovat cca za 3 týdny, někdy za 14 dní.
šroubku, jsem 8+5, takže asi v devátém?
Holky, já už ani nevím, jakí to je jíst s chutí, těšit se na jídlo, mám odpor a jím z donucení a pití to samé!

majmunko, neboj, ty jsi silná holka, jsi hodně aktivní po celé těhu, takže budeš mít i porod dobrý.

majmuna
7. bře 2008

Mikul nic si z toho nechutenstvi nedelej...miminko ma vsechno z tebe a kdyby ne tak by jsi alspon udrzela to piti...nic mu neschazi a ty budes do dvou trech tydnu taky v poradku 😉Pockej za par tydnu nam vyfotis poradny brisko 🙂 Jinak dik za duveru ale zacinam bejt peknej srabik 😅 😔

Pa a vsem co nejhezci vikend i kdyz pocasko nema byt nic moc....

mufy
9. bře 2008

Ahojte holky, vidím,že jste tu byly v pátek suprově naladěni,ale tak to má být. Já se celý víkend modlila za naše embryjka ale jak jde vidět, tak asi málo. Dneska jsem tam volala a embryoložka mi řekla, že se zpomalily ve vývoji a ž jsou jen dvoubuněčná. Tak si mám zavolat ještě zítra, jak to s nimi vypadá a když to bude dobré, tak v úterý by proběhl přenos,ale vidím to spíš, že se to asi nepodaří.No alespoň se můžeme už soustředit na náš hlavní problém a domluvit se s doktorem co dál. Je mi to líto, jsem z toho smutná,ale co se dá dělat. Tak dlouho na to čekám a ono to dopadne zase blbě. Jen by mě zajímalo, kde jsem vzala tolik smůly. 😕

No hlavně, ať se to teď podaří ostatním,co mají něco před sebou, že Grej. 🙂 Takže se za vámi zase přijdu podívat a napíšu vám výsledek, jestli vůbec k něčemu dojde.

dibdonka
9. bře 2008

Ahoj holky,
tak zase vás po čase zdravim. Poslední stránku jsem si tak zběžně dočetla, ale nic víc, to nestíhám 😒 je toho hodně.

Mikulce moc moc gratuluji že se povedlo, no a ty nevolnosti, prostě musíš vydržet. Taky jsem docela trpěla a taky jsem asi jednou nedoběhla... to jsem ohodila celou koupelnu a ve finále jsem se ani nestrefila do mísy, 😀 jinak nevolnost mě opustila až v 18 tt 😀 , ale určitě na tom budeš lépe.

Mufynko, ty ještě neházej flintu do žita, ještě naděje je a snad už tě doběhne to štěstíčko!!!! 😉 Držim moc palečky!!!!

Majmunko, ty to máš už za pár, co!!!! 😉 Jak se cejtíš? 😉 Držim ti moc palečky at máš pohodový porod, určitě budeš mít, vždyt jsi aktivní celé tehu!!!! 🙂

Grej, vy ještě snažilkujete, to je dobře a tak jako vždy držim palce!!!!!! Tfuj tfuj tfju...... 🙂

Sroubku a ty pokračuješ taky s tvojim drobečkem dobře to je moc fajn, tak tloustněte tloustněte a tloustněte..... 🙂

No a Zan ta vegetí někde na dovče co!!! Tak by mohla taky přijet s // 🙂

Holčiny snad jsem na žádnou nezapoměla a jestli ano tak Sorry 😲

dibdonka
9. bře 2008

No a ještě něco trochu o nás!!!!

V pátek jsem byla na kontrole a vše je v pořádku, jsem moc ráda..... protože už toho bylo dost. Do práce se už vracet nebudu, už zůstanu na nemocensky a v květnu na mateřskou. Pupík roste o sto šest a i když se snažim hejbat, tak stejně už ted funim . Mam nahoře 6,5 kg a je toho fakt dost!!!! A to musim ještě 3 měsíce vydržet, ale vydržim a jak ráda!!!!Vložila jsem vám do albumu fotečky z ultrazvuku, jak mimísek vegetí u mě v pupíku. Taky nevim jestli už víte, čekáme holčičku a bude to Eliška. Termín porodu mam taky jenom jeden. A tak uvidíme kdy se bude chtít Elišce na svět. 6.6 bychom měli jít na svatbu sestřenici, ale nevim nevim jestli to zvládnu 🙂 Během tohoto týdne se tady večer zastavim, mějte se krásně a držim všem palečky pa 🙂