Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
10. bře 2008

Dobré ranko děvčátka, tak dnes jsem první, ale jsem tu dnes bez šéfový, tak buď bude klid nebo se sem nestihnu ani podívat, tak jinak radši přeju úspěšný pracovní týden ať už je za námi a Mufy ať je vůbec nejúspěšnější 😉

grej
autor
10. bře 2008

Dobré ranko všem.
Ahoj Dib! Teda, u vás už je taky pěkně velkej pupík - 27tt. Ty brďo... Supr🙂

Mufy - tfuj tfuj tfuj aby se mimísci vyvíjely!!!

Zan - ahoj, já tu sice šéfa mám, ale snad se tu taky budu ukazovat celý den pravidelně🙂

Včera jsem se byla podívat na Majmu. Má ooooobbbbbrrrrr pupík🙂 Ale moc jí to sluší🙂

zanetik
10. bře 2008

Jo jo letí to Majmu má mimíska zachvíli doma, tak za týden může rodit 😀
Jsem si dnes frajerka vzala kraťásky a kozačky, tak jsem zvědavá na reakci chlapů, když jsem měla na podzim sukni, tak byly všichni paf, jo my co chodíme pořád v kalhotách 😀

grej
autor
10. bře 2008

To mám v práci podobně. Kdykoli přijdu v sukni, tak jsou z toho všichni vyřízení a ptají se, co mám za jednání 😀
Já prostě sukně nemusím, no. Jako v létě jo, těch mám dost, ale na zimu doma skoro nic nemám... Navíc jsem si minulý týden ukopla podpatek na zimních botách, tak musím někam k obuvníkovi, aby mi to podrazil...

Mě se chce tak hrozně spát!!! Manža dostal v noci záchvat kašle, takže jsme asi hodinu nespali ☹

zanetik
10. bře 2008

Jo jo to je přesně můj případ, na léto mám sukně, šatičky, kraťásky, ale na zimu nic, ale teď jsem si koupila šedý kraťásky, tak je musím otestovat no za 150Kč nekup to 😀 a kozačky nosím tak 2x do roky, je to jen kůže, takže v zimě je mít nemůžu je to jen na přechod zima-jaro nebo podzim-zima, jenže teď je to tak rychlý, že to stihnu jen jednou 😀
Já bych taky spala jak miminko vůbec se mi ani nechtělo vstávat...
A jak dopadlo tuleníčko?

grej
autor
10. bře 2008

Tak to jsme na tom opravdu hodně podobně🙂
Tuleníčko bylo, ale jen v sobotu. Myslím, že zrovna v sobotu byla ovu, ale nevím. Včera teplota stoupla, jako že je po ovu, ale dnes zas klesla a čípek byl taky včera otevřenej, tak jsem z toho jelen. Včera už jsme nepotulili.Nějak se nám ani jednomu vůbec nechtělo...

Ale nevím, nějak začínám propadat depresi, že nedopadne ani to IVF. Ani nevím proč...
Včera jsem byla zase u dvojčat. Vždycky si z toho odnesu pocit, že prostě dvě mít nemůžu😀
Hodím vám do alba fotku jak jsem krmila.
Mám ješte jednu, kdy mám u sebe obě, ale tu mám jen v tištěný formě, tak to někdy zkusím nascanovat..

grej
autor
10. bře 2008

Mám smutnou zprávu od Mufy. Všechna embryjka se zpomalila ve vývoji, takže ke KET zase nedojde☹
Ale Mufy je silák a zvládá to. Už jsou objednaní do poradny, jaký bude další vývoj.
MUFY - držíme palce!!!

Jinak moje deprese se ještě prohloubila, zjistila jsem, že porodila jedna spolužačka ze základky, kterou moc nemusím 😒
Přeju jí to, to jo, ale stejně - víc bych to přála sobě ☹ 😔 Znáte to 🙄

zanetik
10. bře 2008

Já to teď nějak nesleduju, ale je pravda, že jsem asi měla ten hleník vaječný bílek někdy v pátek...
Neboj třeba se to povedlo teď a když ne, tak jste zdravý a to IVF se povede na 100% 😉
Já bych taky asi dvojčata nezvládla, mám co dělat abych unesla jedno natož dvě 😀

zanetik
10. bře 2008

Jé to mi je líto, jsem si myslela , že by to mohlo konečně vyjít Mufy, tak snad další postup bude rychlej...
Grej ale jde ti to krmení 😉
Vyprdni se na spolužačku, já přišla na to že už maj skoro všichni dítě a jedna co v listopadu říkala, že druhý nechce je ve 13týdnu...

grej
autor
10. bře 2008

Já vím, prdim na to. Ale stejně se občas dostanu do stadia, kdy mám pocit, že je celej svět nespravedlivej.

NO, Mufy bude muset asi na dárce. Řekla bych, že se embrijka přestala vyvíjet právě kvůli špatným spermiím. Ale už to myslím s manžou probírali a ten souhlasí, tak snad to půjde rychle...

mikulka
10. bře 2008

Ahoj holky,

zdravím dib 🙂 Eliška je moc krásné jméno.

Mufy, víš, trošku jsem si myslela, že to takto s embryjkama dopadne, i když jsem ve skrytu duše doufala, že se stane zázrak. Ale vy už víte, že je problém ve spermiích, že je asi malá pravděpodobnost, že to s nimi půjde. Asi by bylo lepší zaměřit se teď skutečně na dárce. Abyste se netrápili další čas a nakonec stejně skončíte u dárce. Vím, jak je to těžké, ale první krok je srovnat si to v hlavě, smířit se s tím, oba, a pak jít prostě do toho.

mikulka
10. bře 2008

Já se dnes probudila a je mi úplně dobře. Až mě to vyděsilo, protože posl. měsíc mi bylo špatně denně a ráno, než jsem se najedla vždycky. Snad je tedy vše v pořádku! Ale snad nemusí být špatně každý den? Mně to vyděsilo, že jako nic necítím. Ale zase je to dobré na to, že jsem konečně chtěla jít na kosmetiku, kterou jsem neustále odkládala, protože jsem se bála, abych se tam nepozvracela. Tak dnes to tam snad zvládnu. I když mám citlivý nos a všechny vůně mě dráždí.
Venku je krásně, co? Taková zima, co byla, skoro žádná, se mi líbila 🙂

grej
autor
10. bře 2008

AHoj Mikul,
no já jsem si to popravdě taky myslela. Že když jsou spermijky špatný, tak možná bude i špatný výsledek. Ale teď už to jen chce všechnu energii zase sebrat a vložit ji do pokusu s dárcem a bude to dobrý 😉

A neboj, že nic necítíš. Mimísek si taky musí dát oraz od toho, aby ti pořád dával najevo že je s tebou 😉 Užij si pořádně kosmetiku!!

Taky už bych šla. Nějak mi to opečovávání chybí. Venku je nádherně. Ale má se to kazit ☹

zanetik
10. bře 2008

Jasně Mikul, už se chudák unavil, tě pořád trápit, tak snad už to bude jen lepší a kdy jdeš na kontrolu.
Tak u nás teprve vylezlo sluníško....ale je tam stejně šedivo...
Jsem byla na obědě, měla jsem těstovinový salát s kuřecím masem a nehorázně jsem se přejedla...

elucinka
10. bře 2008

Ahoj holky, moc moc vás zdravíme, malej chvilku usnul, tak brouzdám po netu 🙂
Máme 5 měsíců a 11 dní a vážíme 8 kg - takovej malej otesánek je náš Adámek 🙂 Poslední dobou ani moc nebaští, ale zato spí pořádně 🙂 Dneska poprvé prospal celou noc 🙂
Mrkněte do albíka, jak rostem 🙂

sroubek
10. bře 2008

ahojky, všechny moc a moc zdravím... 🙂
vy jste toho zae nakecaly..kecky..ale to je dobře 🙂
mikulko..to je fajn , že ti je dobře..mě se udělalo zle až v 18tt...páč jsem vzala nějaký vitamín nalačno 😀 ...tak si myslím, že ti už může být líp a líp a vše je v pořádku...9-10tt...to už je taky moc hezké...už to začíná být dvouciferné číslo 😉

já se za chviličku přehoupnu do půlky 😀 ..kuaaasa 🙂
dib: lehce zavidím to domácí prostředí..včera jsem se krásně válela na sluníčku u mamky na zahradě..a procházela se po loukách a bylo mi fajn..a dneska jsem v práci a nějak to vůbec nechápu 😀 co jako tady po mně ještě chtěj 😀

dib 27tt..to už je nádhera..ty jsi přesně 2 měsíce přede mnou 🙂 no já budu mít svatbzu ve 32tt 😀 takže bříško bude, kila budou a dib: já už mám těch 6,5 navíc teĎ..takže ve 27tt budu mít minimálně 10 navrch 😀
držím palečky , ať e tobě i elišce dobře

my jdeme na ultrazvuk tenhle čtvrtek a já jsem moc a moc zvědavá 🙂 uvidíme...včera jsme jeli autem od našich a to tu naši prdelku rozkuráželo tak, že se začala výrazně převalovat ze strany na stranu 🙂 takže hlásím 100%pohyby 🙂

mufy: s těma embryjkama je mi to líto moc... ☹ budete muset do toho dárce...je to smutné..ale bude to hnedle veselejší s mimiskem u tebe v bříšku 😉

grej: jaká deprese....ženská ... minulej měsíc jsi otěhotněla..nechytlo se...buďto se povede teď nebo později...povede..vždyť už jsi viděla //, tak víš že to jde, že to funguje...je to jen otázka času...já vím, že se snažíte už dlouho, ale hlavní věc je, že to jde 😉

mikulka
10. bře 2008

Tak jsem to nějak přechválila, právě jsem objímala mísu. Mění se mi chutě, nejdřív jsem jedla pořád maso a teď jen při myšlence na maso dávím. Vyndala jsem si z eldnice kuřecí, že začnu vařit a nešlo to, bleeee. tak bude jen vajíčko asi.

sroubek
10. bře 2008

to je asi jistější miki 🙂

grej
autor
10. bře 2008

Ahoj Elu, Adámek je teda krasavec 🙂 A je ti moc podobnej 🙂 Tak ať roste jak z vody...

Šroubku, no snad máš pravdu, ale dnes mi asi nezlepší náladu nic. Ani to krásný počasí🙂

Mikul - no vidíš, asi ti chtěl dát prcek vědět, že tam je 😉

mufy
10. bře 2008

Ahojky holky, tea vy jste zase ukecaný. Já než to všechno přelouskám.....
Dostala jsem se na počítač, tak vám musím napsat. Grej už to udělala za mě, je moc hodná. 🙂

Já taky čekala, že to tak dopadne,ale doufala jsem v zázrak. Jsem si jen myslela, že když jsem na to čekala tak dlouho, že to vyjde,ale ani to se nestalo. Je mi to líto,ale zase si říkám,že snad nám doktor navrhne lepší řešení, když mu ukážu výsledky co byl manža u doktorů. Kéž by to pak už šlo rychle.

Grej tobě se to určite podař, ty jsi už byla na té první injekci? A kdy si začneš píchat další?

Eluci Adámek je moc krásné miminko. To stejně tak utíká. 🙂

Dib je dobře, že ses za námi přišla ukázat a poreferovat co je nového. Jen tak dál a za chvíli budeš rodit. 🙂

grej
autor
10. bře 2008

AHoj Mufy,
no já jdu na tu první injekci teprve tuhle sobotu 15.3. Doufám, že už mi pak začnou píchat co nejdřív. Zatím mi nic neřekli, ale snad za těch 14 dnů už bych mohla začít stimulovat, ne?

mufy
10. bře 2008

Aha tak to jo, to bys ještě ovulku stihnout mohla, protože ta injekce je jako přechod. Neboj určitě to vyjde. Když to šlo i před tím a viděla jsi 2 čárky, tak to by bylo aby to nebylo. 😀 Třeba na to nebudete fakt muset jít. Moc ti to přeju,aby to vyšlo alespoň někomu, když už mě se lepí smůla na paty. 😨 Ale zatím to nevzdávám ,musím se držet, nebo byhc se zbláznila. No uvidíme,co mi ten doktor řekne a jakej bude další postup.

Držte se holky, já se zase přijdu na vás podívat, ještě mi zbývá týden dovolené,tak jdu lenošit. 😀

grej
autor
10. bře 2008

Mufy, podle mě už jsem po ovu. Tu jsem myslím měla v sobotu nebo v neděli 🙂

Užívej si zbytek dovolené Mufíku a nesmutni. Však ono nám to všem vyjde!! A už jsme tak otrlé, že další zdržení zvládnem. Neboj!!

zanetik
10. bře 2008

Tak samozřejmě že nestíhám, dopoledne klid odpoledne blázinec, mažu s mamkou na nákupy venku je ještě krásně, zítra písnu pa všem krásný den 🙂 🙂 🙂

majmuna
10. bře 2008

Ahojky 🙂

Tak holky nemyslete ze jsem opravdu tak krasna v tom teh.....grej to ze soucitu prehani abych ji nebrecela na rameni 😀

Mufy taky jsem krapanek doufala ale stejne jako mikulka verim spis ve stastnej konec s darcem 😉

Mikul to je ta komunikace mezi mimcem a tebou 😀 Uvidis ze bude legrace az ho budes postuchovat aby se pohnul a ty mohla byt klidna jestli je vsechno v poradku 😉 🙂 Mne to tak fungovalo 😉 Dneska ti dal broucek najevo....neboj mamko ja ti jeste ukazu....zadna kosmetika a pro me jsi stejne ta nejkrasnejsi 😀 😉

Holky jinak zitra drzte co mate at nema slune moc nad 4 kilecka.....ceka me UTZ monitor a ambulance....fuj z ty zas nevim jestli budu schopna odejit po svejch...a to pak frcim zas za tatou do spitalu.

Dib u tebe ziram na ty tydny....preju aby jste zensky dosly az do finale bez problemu 😉 🙂

sroubek
10. bře 2008

majmuuuuu...jasne ze dojdeme bez problemu...ty jo..holky já už jsem skorem v ůlce..za chvililinku 🙂

sroubek
10. bře 2008

v půlce 😉

majmuna
10. bře 2008

Sroubas kde mas vyfoceny pupendo? Ja uz chci tipovat jestli bude mit mrne bonus nebo nebude 😀

grej
autor
11. bře 2008

Dobré ranko všem🙂

Majmu přehání - fakt vypadá dobře a neříkám to jen ze soucitu!! To fakt ne 😀

Myslim na tebe, snad tě tam moc prošťuchovat nebudou a macek bude jen tak velikej jak má být 😉

Mě pořád nějak dostatečně nevylezla teplota, abych mohla s jistotou říct, že byla ovu☹ Pěkně mě to štve. Mám pravidlený cykly, vždyť víte, takže každou nepřesnost dost špatně nesu 😀

sroubek
11. bře 2008

grej...já to taky měla takhle divný po tom dubnu..moc o tom nepřemýšlej...dej tomu volný průběh...vím blbě se to dělá a snadno říká...ale jinak to nejde...věř tělíčku...znáš ho...a víš jak funguje 🙂