Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

sroubek
11. bře 2008

jinak jsem ostuda a na tu fotku jsem úúúúplně zapomněla....kočky...dám ji tam snad tenhle večer...ale možná se může i stát, že majmuuu dřív porodí než já ji tam dám...no uvidíme 😉

grej
autor
11. bře 2008

Ahoj Sřoubku, no já vím, že je tělo asi zmatený, ale pořád tajně doufám, že třeba ještě tenhle poslední přirozený cyklus otěhotním 😉

Fotku určo dej! Těšíme se!!

mikulka
11. bře 2008

AHoj holčiny,

Grej, dej sem grafík.

Majmu, hodně štěstí na kontrole. A jak je tátovi?

Včera jsem kosmetiku zvládla a hezky jsem si tam odpočinula. Žádné pachy mi tam naštěstí nevadily, jen když si pak někdo vedle udělal kafe, ble, to nemohu ani cítit. Ale dobrý.

šroubku, taky se teším na fotečku.

grej
autor
11. bře 2008

Ahoj Mikul🙂
Grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/1695b6

Viděla bych to na ovu 13DC. Dle všech příznaků...

to je dobře, že sis kosmetiku užila. Musím se konečně už taky někam objednat...

mikulka
11. bře 2008

Grej, asi byla ovu ten 13 DC, nebo ještě přijde 😕 Ale spíš už byla. To je i tvůj obvyklý den ovulky, že jo?

grej
autor
11. bře 2008

Obvykle mívám ten 14DC. Ale sranda je, jak se mi to zkracuje. Na jaře loni jsem mívala obvykle 15DC ovu, pak se to zkrátilo na 14DC a teď to možná zaleze až na 13DC 😀

mikulka
11. bře 2008

No a možná to bude tvá poslední ovu na dlouhou dobu, protože pak už... budeš těhulka! 😉
Také jsem ti chtěla říct (četla jsem, že nevěříš, že IVF vyjde), že já taky nevěřila, že mi to vyjde, fakt ani v nejmenším 😉 🙂

grej
autor
11. bře 2008

Jo? Tak to by to mohlo vyjít i když tomu nevěřím 😉
Včera jsem byla na kontrole na imunulogii. Byla tam nějaká nová doktorka, hrozně supr. A ta mi řekla, že tuhle někde četla, že je třeba pozitivně myslet. Představovat si, že to prostě vyjde a myslet na to, že už to mimi v sobě mám. Takže více méně přesně naopak, než se říká - že bys na to jako neměla myslet a tak... Tak uvidíme🙂

Pupek mám už teď jako kdybych byla tak ve čtvrtým. Fakt si nedovedu představit, že bych třeba po těch homonech měla nějak přibrat 😒

Nevíš, jestli je třeba dodržovat nějaký zvláštní režim už při té první zastavovací injekci? Maj mi to píchnout v sobotu a mi zrovna o víkendu chceme začít vyklízet pracovnu, abychom z toho udělali ložnici a aby manža mohl předělat elektriku ve staré ložnici a udělat z toho dětský pokoj 😵

sroubek
11. bře 2008

no grej...máš sdi představovat..jak toho človíčka vítáš a jak se na něj těšíš ...prostě k sobě nalákat dušičku.... 🙂

teda to jsou rady podle takových těch numerologií ...východního myšlení a tak... 🙂

kamarád je v číně...tak mu musím ještě rychle napsat...aby mi přivezl nějakou kaligrafiii a něco pro mimi narozeného v roce krysy...pardooon myšičky 🙂

grej
autor
11. bře 2008

Tak já jdu na to!! Od teď budu myslet už jen na to, jak se na ta naše miminka těším a jak je fajn, že už jim připravujeme dětský pokoj🙂
Snad je to naopak neodradí 😀

mikulka
11. bře 2008

Grej, já po té zastavovací injekci asi 4 dny necítila nic. Až pak jsem byla tak unavená, že pro mě bylo těžké jít do obchodu pro rohlík. Ale to bylo asi z nízkého tlaku, který mi tou injekcí ještě poklesl. Pak jsem měla každou chvíli krvácení, krátké. Bolely mě nohy. A pak přišly i návaly. Ale ty návaly se mi nezdály tak hrozný. Trvaly vždy jen pár minut. Jo a taky jsem měla asi 5x migrénu, poprvé v životě.
Někdo ale takhle bouřlivě nereaguje!!! Budeš mít také diphereline?
Ale myslím, že můžeš dělat vše, je to jako přechod. Akorát později asi budeš hodně unavená, tak budeš ráda, že nic dělat nemusíš 😉

zanetik
11. bře 2008

Nazdárek, vždycky když si myslím, že na vás budu mít čas, tak se mi to vyvrbí a hlavně se mi vypíná počítač asi se přehřívá, tak ho jdu dát kolegovi na opravu, takže vám přeju hezký zbytek dne od zítra se to má zkazit papá 🙂

grej
autor
11. bře 2008

Mikul - já vůbec nevím co mi píchnou. Ani nevím, čím pak budu stimulovat.
To jsem ráda, že tam není žádný omezení. Hlavně ty první dny. Snad to budu zvládat dobře...

Zan - ach jo, ty jsi teda ale ostuda. Spousta práce, co? A na koníka není čas 😉 U nás už se počasí zkazilo po obědě. Je zataženo a docela i fouká. Tak papa

zanetik
11. bře 2008

Jo jo Grej, stydím se a budu se snažit svou absenci dohnat 😀
Taky už tady poprchavá no nic moc počasí...tak budu dneska dělat něco doma a večer si asi půjdem na zimák zabruslit, jen jestli se mi pak ještě bude chtít páááá

majmuna
11. bře 2008

Tak holky konecne chvilka popsat dnesni dopoledne 😉

Tak slune ma orientacne 4200g...moje porodni na to....ty vole!!!! 😀 Hodne me tim uklidnila 😀

Porod muze prijit kazdou chvilku ....taky uklidnujici 😀 Nastrihavat me bude sama a pry si nemam delat nadeje ze ten podvozek bude jako driv ☹ Prej kdyz mi tam projede takovej vlak 😀 Jen podotykam ze uz ted nevypada nic moc...nevim proste oteklo a nevabno 😝 Doufam ze bobek bude za to alspon krasnej 😀

Jinak slava....hysterka nejsem...jen ten doktor pri ty prvni kontrole byl proste ras 😠 Dneska me vysetrila mladonka doktorka a dvakrat to trosicku zabolelo a bylo po vsem 🙂 A to mi delala i hamiltona 🙂

Grej tes se!!!! Mas na co 😉 Mam pocit ze se mi neco deje....ze by kontrakce? Jeste nechci musim vecer na srazek s kamoskama...ale pak by to slo 😀

grej
autor
11. bře 2008

Hele Majmu nech toho! Nejdřív už chceš aby byl prcek venku a pak nechceš, aby sis mohla užívat s kámoškama 😀 Vyber si😀 Já být tebou, počkám do toho příštího týdne.
Já bych to viděla, že prcek vyleze přesně na den jak má 😉

No, 4200 je hustý. Ale aspoň víš, kde jsou ty kila co ti přibyly (a nekomentuj to, že ti přibylo víc než 5 kg 😀 ) 😉

majmuna
11. bře 2008

To bych si nedovolila....vsechno je voda 😀 Jo a zacinaj mi zase ty MS bolesti...to bude uzasna noc 😠

grej
autor
11. bře 2008

Nechci bejt teda ošklivá, ale zase uznej, že se prcek celou dobu snažil a nechat tě užívat si těhotenství moc pěkně🙂

Ale je mi tě samozřejmě fakt líto... Mě už končej ovu bolesti, ale je to teda taky hnus 🙄

sroubek
11. bře 2008

no majmuuu hezkej drobek...doporučuju nepřenášet, ať už nekyne 😀

jinak se těším, až budeš svoje mimčo popisovat...tyyy jo to je nádhera...já jsem jen v půlce, ale ty už na cílové rovince 😵

mufy
11. bře 2008

Majmunko teda 4200g je to obrovský slůně.To už vím,proč ho chceš co nejdřív ven.Musí to být pěkná tíha toto mimčo nosit. 😀 Už se těšíme na první fotku miminka.

Grej já už mám pátý den po ovulaci,ale stejně mě bolí pořád vaječníky.Je to dost nepříjemný, navíc jsme se ani teď netulili,takže to bude zase cyklus jako každý jiný. 😒

Jinak jsem se přeobjednala na dřívější termín do nemocnice,tak to vychází na návštěvu před ovulací,takže pokud nám doktor toho dárce doporučí,tak by to mohlo jít šup šup, ale stejně tomu moc nevěřím,asi bychom museli čekat na další cyklus.

No nic tak já zase jdu,jak bude čas, ukážu se tu. 🙂

grej
autor
12. bře 2008

Dobré ráno berunky,
ty jo Mufy, proč s vámi zase tak čekaj? Vždyť je jasný co by mělo následovat, tak proč tě na to už rovnou nezačnou připravovat... Ach jo 😠 Zase zdržování 😠

My včera koupili ten nábytek holky. ALe je totálně rozebranej, tak jsem zvědavá, jestli se to manžovi povede smontovat dohromady. Hodím vám do alba obrázek, abyste si udělali představu. Už takový nábytek máme, tak se nám to tam bude hodit 😉

sroubek
12. bře 2008

holčinky zdravím po ránu...mám tu nějakou práci...takže hlavní a nové info pošlu ve čtvrtek odpoledne...já su tak nedočkavá...mazeeeeeeeeeeec 🙂

jinak baby bacha na vystupování z vany...bříško mě nečekaně převážilo..a málem jsem se rozflákala na dlaždičkách..ještě že máme tak malou koupelnu ..zabrzdila jsem rukou a nohou o pračku..klika a bříško v pohodě...už never more..a z vany pomalu...no jako důchodce

sroubek
12. bře 2008

a ještě info k svatbě, aby jste byli v obraze 😵

...já jsem minulý týden probulela cestu autem k našim...páčto u tchánovců 14 denní tlak na Pavla, aby pozval tetu na svatbu...tetu co jí nemáme rádi BRRRRRRRRR 😝

to máme i milejší tety a strejdy..jenže my jsme v to chtěli v Jizerkách a večerní oslavu udělat na chalupě..a pavlově rodině patří půlka chaty a druhé půlce rodině taky půlka...a bohužel to není rozříznuté vejpůl... 😖

tak jako skvostné rady zněly: aby jsme se oddali na neutrálním místě buď ve vesnici u našich nebo u Pavla...hmmm...a ty lidi co přijedou...mý kamarádi...ti by se museli samosebou obsloužit když je to v místě bydliště...no peču na to... 🙂

ale k té svatbě..moc se na ní těším 😵

tento víkend jedeme ke tchánovcům a Pavel jiím to předestře..jako tu vizi a já mám mlčet..páčto...já když se rozhodnu že jim něco málo povím, tak jim řeknu 10x víc než Pavel, který má svou strategii a zná je....já jsem předtím dojela na svou upřímnost
😀

mikulka
12. bře 2008

Ahoj holky, MUfy, taky se divím, proč tě neobjdnali dřív, vždyť jdeš jen na poradu, to by neměli čas dříve? Takhle se to zase oddaluje!

šroubku, to je blbý s tou tetou, ale co se dá dělat, že jo. Když tam bude víc lidí, rozptýlí se snad. A kdy máš svatbu?

Mně furt nechutná, tedy nechutná, mám furt ten odpor k jídlu. Co budu obědvat, to fakt nevím. Od po už nemohu ani maso. Doufám, že v druhém, trimestru budu moct jíst normálně, to je důležité pro děťátko.

grej
autor
12. bře 2008

Nějak dnes nestíhám holky, ale už to teď bude lepší.

Šroubku - hlavně opatrně!!! Musíš na sebe dávat velký velký pozor!!
No, to jsou vždycky potíže, když někdo chce na svatbě někoho koho vy ne... Naši měli opačný problém. Nechtěli tam jednu tetu kterou já jo. Naštěstí si brzy vzpomněli, jak to bylo nepříjemný jim, když jim zakazovali mít na svatbě někoho koho chtěli. tak to pak nechali na nás..

Mikulko - no za chvíli budeš mít první trimestr za sebou, tak to už určo bude lepší...
Podle těch problémů co máš, bych to tipovala na holčičku. Všechny moje kámošky, které měly zažívací potíže, pak porodily holčičky 😉

zanetik
12. bře 2008

Nazdárek taky moc nestíhám teď už to půjde a asi zůstanu i chvilku dýl v práci...
Ještě že já problémy se svatbou neřeším 😀
Mikul je to fakt ty zažívací problémy by mohla být holčička 😉

mikulka
12. bře 2008

Jo? A já bych radši kluka 😉 I když samozřejmě budu ráda i za holčičku, jen když ji donosím a bude zdravá a v pořádku!

majmunko, jak ses včera měla a co ty MS bolesti?

šroubku, teda, to máš tak velké bříško, že tě převážilo? 😕 😀 Už se těším na fotečky 🙂

mufy
12. bře 2008

Ahojky holky,

Sroubku musíš na sebe dávat pozor. 😉

Dneska mi psala kamarádka, která byla taky na KET, že dneska byla na krvi a je pozitivní,tak je mi to i trošku líto, že mě nevyšlo ani to přenesení. ☹ Chtěla jsem si to aspoň vyzkoušet.

Holky k tomu objednání, oni to tam mají strašně nabytý, takže objednávat se je tam o hubu.... 😀 No můžu být ráda, že mě objednala asspoň takhle,protože původně jsem tam měla jít až 14.4., jen jsem se přeobjednala dřív.Je to hrůza s tím čekáním, jenže já už vím,co bude následovat, jenže doktor to ještě neví,protože neviděl ty výsledky.Proto jdu do té poradny. Ach jo,já už to chci mít za sebou. 😒

Dovolená strašně rychle utíká, ani se mi nebude chtít jít do práce.

Tak já se loučím, mějte se zase pěkně. 🙂

grej
autor
12. bře 2008

Zanet - už se ti blíží odjezd, co? Tak za měsíc, ne? Ti závidím🙂 I když já tak za měsíc budu čekat na OPU, takže to je taky dobrý těšení 😉

Mikul - no já bych taky raději kluka. A když už teda budou dvojčata, tak rozhodně páreček. Ale to bych asi toho chtěla moc 😉
Mohla bych se zeptat, kolik embryjek jste zaváděli?

Mufy - To je děs.. Nechceš přeci jen přejít do toho Brna?

Já se pomalu rozloučím, jedu domů dělat vajíčkovou pomazánku, na kterou mi dala Mufy recept🙂 Jé výborná!! Už teď se na ní těším 😀

grej
autor
13. bře 2008

Dobré ráno holky, tak koukám, že tu dnes zas budu po ránu sama, co? 😉
Něco na mě leze☹ Pobolívá mě v krku a večer jsem měla zvýšenou teplotu☹ Doufám, že mě to brzy pustí, když jdu v sobotu na tu první injekci...

Jinak včerejší pomazánka se moc povedla🙂