Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

sroubek
13. bře 2008

já včera byla na hodině zpěvu..takže můj krček podle toho taky vypadá 😀

grej šupajdi domů...když ti není dvakrát 😉

jo holky dneska odpoledne se to zjistí ....snad..jestli holčička nebo chlapeček 🙂 a taky budou výsledky tripplů...tak mi držte palečky...je to důůůůůůůůůůůležitý, slibuju, že písnu grej 🙂

jinak svatba je 28.6. 🙂 a teta tam nebude...ale my tam budeme 🙂

grej
autor
13. bře 2008

Sroubku - samý dobrý zprávy🙂 Hlavně ta teda🙂 Je blbý mít na svatbě někoho, koho nechceš...
No já tu musím být. Mám tu hafo práce. Hlavně chci všechno udělat než si půjdu domů po ET lehnout...

Držím palce všechny co mám Sroubku!!! Pak určo písni!! V kolik jdeš?

majmuna
13. bře 2008

Ahoj teticky 🙂

Vcera jsem uz nestihala napsat tak to napravuju dneska....Taky diky Grej ktera se zaradila mezi prudicky s SMS jestli uz nerodim 😀

Tak kocky nerodim a stihla jsem dneska vyridit financak socku a i zdravku...Tedik ma rozum a nechce aby mamka mela nejaky resty 😀 Jen pani na VZP se na me tak divala a rikala ze si neni jista tim ze ma rozum jeho matka 😀

Uterni srazek s holkama byl super....obe ridicky a ja s pupikem jedina dvojecku cervenyho 😀 Byla asi posledni tak jsem si ji vychutnala...cisnik mel srandu z toho kdyz se me holky ptaly jestli jeste vydrzim sedet...ja jim odpovedela ze vydrzim ze mam jeste tyden. 😅

Za chvilku si pojedeme pro nastavajiciho dedecka a po 18 hodine by to uz slo..... 😀 Urcite se ozvu kdyby neco...budu potrebovat vsechny palce abych vytlacila tu velkou kebulku 😉 😅

Sroubas tak ty jsi nas nenechala tipnout? Hlavne at je prdecek v poradku a s tim bonusem ti kdyztak poradim....uz budu zbehla 😉 😀

grej
autor
13. bře 2008

Nazdar Majmu!! To víš, musím si rejpnout 😉 Včera jsem ti nestihla zavolat, tak jsem si tě dnes musela zkontrolovat🙂

Teda ty jsi fakt poděs. Lež doma s nohama nahoře a odpočívej!! NEbo teda spíš s nohama dole, aby se prckovi chtělo ven 😉

Taťku moc pozdravuj a ať je brzy ready, až si přivezeš macka domů, tak toho taťulka moc nenaspí 😉

majmuna
13. bře 2008

Zadnej podes...dneska jsem mela po dlouhy dobe pohodovou noc kdy jsem nemela zadny bolesti tak jsem nacerpala silu 😉 Doufam ze me o ni nepripravi hned v praci strivko
😀

Ja chci zacit do vikendu rodit!!!!! 😀

grej
autor
13. bře 2008

Já bych toho chtěla Majmu... Ale fakt ti budu držet palce aby ti to vyšlo!!! To je dobře, že se macek umoudřil. Mě bolí úplně všechno. Záda, břicho, prsa.... děs 😠

mufy
13. bře 2008

Ahojky holky,

Grej to jsem ráa,že se ti pomazánka povedla, taky jsem ji před nedávnem dělala. 🙂
Když bys byla nemocná,tak to před tou první injekcí nevadí, je to taková startovací.

Sroubku už se těšíme,jestli to bude chlapeček nebo holčička. Já tipuji,že holčička. 😀

Majmunko ty mamino jedna, neboj,už se za chvíli dočkáš. 🙂

Mě začíná bolet břicho jako na MS, hleník mám jak tvaroh a to jsem dneska 7 DPO.Takže za týden očekávám MS.

grej
autor
13. bře 2008

Ahoj Mufy, tak jak užíváte dovču?
Já mám taky nějak hodně hustýho hlenu. Snad se z toho nevyklube nějaká mykoza, zase...

grej
autor
14. bře 2008

Teda holky, tady se to ale fláká!!

Ale i tak Vám přeji pěkný pátek🙂

Něco na mě leze☹ Včera mi večer nebylo nejlíp, měla jsem 37,5 a ráno jsem se vzbudila s hroznou bolestí v krku. Ach jo. A to zrovna máme na víkend tolik práce...

majmuna
14. bře 2008

HOLKY ODESLA MI ZATKA.....ja snad opravdu budu rodit 😀 Ted tu litam a nestiham....posilala jsem platby ,peru a musim k rytci aby mi dodelal vse nez se vratim z porodnice...dam sprsku a frcim....je tu sance ze do 24h bude Tedak na svete 😉 😀

grej
autor
14. bře 2008

Majmuůůůůůů neuvěřitelný!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moc na tebe myslím!!!

majmuna
14. bře 2008

Ja na vas taky mysliiiiiiiiiimmmmmmmmm!!!!!!!! 😀 Doufam ze to nevyznelo jako ze frcim do porodnice...ja myslela k rytci 😉 PA mi rekla ze do dvou dnu rodime 😉 A ja ze zitra 😀

grej
autor
14. bře 2008

Jsi stejně hustá... Letíš si k rytci místo abys hodila nohy na horu... CO když se ti to rozjede? No valstně budeš v autě, tak se rovnou odvezeš do porodnice, co? 😉

Já bych to viděla na ten zítřek. Včera jsme se shodli se Šroubkem, že ty když si naplánuješ, že porodíš v sobotu ve dvě, tak prostě porodíš v sobotu ve dvě 😀

majmuna
14. bře 2008

Je videt ze me dobre znate 😀 M ma totiz zitra svatek...ale ne v nasem kalendari tak bych usetrila za darek kdyz jsem zaplatila ty dane 😀

Sroubecku gratuluju a uz vim k cemu 😀 😉 Stejne bych si to i tipla 😉

grej
autor
14. bře 2008

Hele a ne že je tam na tom porodním sále ještě seřveš!!! Znáš se 😉 😀
Opatruj se beruško...

zanetik
14. bře 2008

Ahojda berušky, se omlouvám, včera jsem vůbec nestíhala, dnes to snad půjde.

Grej letím od pondělí za měsíc, přesně měsíc po narozkách, tak jsem myslela, že by mohla Majmu do pondělí vydržet a ono to vypadá, že to bude dřív 😉

Tak co šroubek, všichni to víte a já jsem napnutá jak struna...

Mufy 14dní dovči a jak to uteklo co? Mě těch 10dní ve Skotsku taky uteče...

Tak jsem dostala dnes vyrovnání daní, tak mám na víc než půlku letenky 😀

grej
autor
14. bře 2008

AHoj Zan,
no měsíc to uteče jak voda... to akorát pojedeš pryč až mě asi budou odebírat vajíčka 😉

No, vím to jen já a tajně Majmu🙂
Myslela jsem, že to nechám na Šroubkovi, ale já to nevydržím a prásknu to.

Šroubek čeká kluka!!!! Takže jsem si tipla dobře 😉

Supr! Mě finančnák nic nevrátí 😠 A když bych přiští rok mohla využít společní zdanění, tak to jak naschvál zrušej 😠

sroubek
14. bře 2008

ahojky holčiny...mám zpoždění...vím...omluva ..euforie a tak...znáte to 🙂

je to kluk 🙂 a testy jsou negativní...takže i po druhé jsme v pohodě proklouzli...splňujeme míry...dle ultrazvuku jsem místo 18+3 byla 19+0 😉 no prostě +- je termín v pohodě...máme ale trochu kratší nohy 😀

jinak srdíčko v pořádku, má tam křížek...tudíž je krásně rozděleno na 4 části, má 2 pidi ledvinky a tak 😵

a je to samosebou nejkrásnější dítě na světě...pro mě 😵

zanetik
14. bře 2008

Jenže ono to společný zdanění se vyplatilo jen když byla ženská na mateřský nebo bral jeden o hodně míň než druhej...

No tak to gratuluju, doufám že na mě tedá čeká holčička když je to tu samej kluk 😉

No jo uteče, ono to všechno hrozně letí... a až se vrátím tak mi budeš hlásit dobrý zprávy 😉

sroubek
14. bře 2008

noooo..bylo to krásný, ale i trochu dramatický....komicky 😉

protože Pavel, který je všude včas mi ve 13,45 volal že úplně v práci zapomněl na čas anení ještě ani v metru nýbrž v Podbabě sraz jsme měli 13,50 na Budějovické...a ud oktora jsme měli být po 14,00 😠

no bylo mi do breku řekla jsem něco jako "já tě zabiju" a "teď jsem fakt na**al" a dál jsem radši nemluvila, protože všechna slova byla zbytečná...doběhl to ve 14,18...nevím jak to ztihnul...asi letěl 😀

no a u doktora jsem byli jediní a vylezla sestřička a říká: a co vy tady děláte. a já : jdeme na velký ultrazvuk.

A ona, že mě nemá zapsanou, ale že to je její chybka.

No ale miminko bylo úúúúúúúúúúúúúúúžasné. Sestřička hned řekla, že testy jsou v naprostém pořádku. Asi 5 minut pan doktor měřil a měřil a všechno viděl Pavel a já ho viděla tak 30 sekund ale stálo to za to.. 😵

Krásně sebou mrskalo...že mu dlouho nemohl zaměřit srdíčko..ale pak to zvládl a mimi je úplně v pořádku a jsme podle ultrazvuku ne 18+3 ale 19+0...takže lehce větší..celkovou míru mi nedal...měřil jen části, ale je prý ůplně v pořádku, takže další ultrazvuk bude až 16.6. ajá budu tak ve 33týdnu 😵

to už uvidím tak leda kolýnko a tak
😀

majmuuu: držím palečky...ať je to rychlé a bez bolestné a napiš pak frej, ať všechno víme 😉

sroubek
14. bře 2008

jo a pak jsme koupili jeden obleček ...žlutý s rybičkou..jako oslavu a dali jsme si v kavárně já čokoládu a Pavel džus

a pak si Pavel koupil notebook za 28.000 a mě to připomnělo jednu reklamu
no a všem jsme to telefonovali a měli radost...a je to krásný vědět, co máš v bříšku, už to není miminko ale Kubík a je to takové osobnější

a Pavel si pak dal v hospodě 5 piv...což běžně nedělá a přiznal se spolužákům z vejšky k otcovství ale byl do 12,00 dom..hodneeeeeeeeeeej i když mě vzbudil

ps. jak jsem se dozvěděla ty výsledky z testů, tak to byla hrozná úúúúúúúleva
a zjištění pohlaví nás stálo 100kč a byl to takový bonus k tomu jeho sladkýmu čumáčku, co jsme viděli na lultrazvuku...jo a pořád se mlel

jinak mám placentu na břiše...takže ty pohyby jsou tlumenější

mikulka
14. bře 2008

Ahoj holky,

majmunko, tedy ty jsi číslo, ty letíš k rytci a pereš, místo abys už byla doma a čekala, kdy pojedeš do porodnice!

šroubku, to je super, tak vida, KLUK!!!!! 😉 Prosím tě, já mám jít za 14 dní na 1. velký UZ, na ten screening kvůli vrozeným vadám. To probíhá podobně?

Včera jsem byla na kontrole, vše v pořádku. teda až na ten můj odpor k jídlu. Já sice jím celý den dost, ale nic moc, co vyživuje, spíš prázdné kalorie, a to je špatné. dělali mi švechny možné odběry a př. týden jdu na interní vyšetření. To už by měly být výsledky odběrů, budou koukat, jestli mám v těle dostatek živin, minerálů atd. a jestli mám v pořádku játra, protože by to prý mohlo souviset ještě s tím podzimním hyperstimulákem 😕

Grej, tobě se to blíží a zítra už na injekci, viď? 😉

Mufy, do kdy máš vlastně dovču a kdy že to jdeš do CAR na tu poradu?

divabara
14. bře 2008

Ahoj holky,
po dlouhe dobe jsem vas prisla pozdravit a vidim, ze se tu stale neco deje a ze jsou to hlavne dobre zpravy!!! Ja rikam, ze rok 2008 je slibny!!!
Majmun, moc drzim pesti, at vse probehne hladce, myslim, ze pri zmene tlaku v ovzdusi jsi jasna 😀 , taky se rika, ze uplnek tomu hodne napomaha, no ale ja myslim, ze to do uplnku uz budes mit za sebou!

Sroubku, to je parada, tise zavidim 😉 ,ale samozrejme jen a jen v dobrem a nadlae preji hodne stesticka a zdravicka...

Mikulko, je moc fajn, ze se zadarilo, mam obrovskou radost...jen to nechutenstvi je asi neprijemne,ale miminka proste jsou nekdy trosku rostaci a nic nam nedaji zadarmo...a my je za to mame radi 🙂 Taky drzim pesticky!

Ja myslim, ze se to tu konecne pekne prolomilo, rok 2008 je urcite plodnym rokem, ja tomu tedy verim!!!

Mejte se moc hezky,
Bara

grej
autor
14. bře 2008

Já vím, Zan. Já právě doufám, že už brzy půjdu na mateřskou a to se mi výplata trochu zkrátí🙂 Ale když to zrušej, tak je to vlastně fuk...

Sřoubku, to je nádhera🙂 Krásně jsi to popsala a já jsem si přesně představila, jak ten váš včerejší den musel být nádherný 😉
Moc vám to s Pavlíkem přeju. Kuba je krásný jméno 😉
Máš placentu umístěnou stejně jako Majmu🙂

Ahoj Mikul, to je hrůza, pořád nějaký potíže, co? Ale až ti přestane být tak špatně, tak začneš normálně baštit a všechny vitamíny do sebe naženeš 😉

Jojo, zítra jdu ve dvanáct na injekci. Tak jsem zvědavá, jestli mi řeknou i něco víc. Vlastně vůbec nic ještě nevím...

mufy
14. bře 2008

No holky můžu vám říct,že dovolená utekla jako voda, ještě bych brala tak 14 dní. Každý den sledujeme útěk z vězení, máme to nahráté až do 3 série a je to napínavé jako kaťata. 😀

Majmunko už se těšíme na miminko, takže o víkendu už budeme vidět,jak miminko vypadá?

Sroubku tak jsem se netrefila, budete mít chlapečka, už by to tu chtělo i nějakou holčičku,protože se to tu klukama jen hemží.

No nic jedeme na obídek,tak se tu mějte a v pondělí už budu v práci a uvidím,jak budu stíhat.

Grej,ať tě ta první injekce nebolí. 😉

zanetik
14. bře 2008

Teda tady to úplně díky šroubkovi zvedlo náladu, tak teď ještě Majmu...
Vůbec si to nedovedu představit to co teď Grej podstupuješ, budeš mi to muset povyprávět, třeba mě to taky čeká...jinak David by měl přes léto dělat v Praze jen nevím jak, kdyby tam byl i víkend ráda bych si oběhla všechny známé včetně vás 😉

sroubek
14. bře 2008

grej: se těším jak ti to hezky dopadne a na tvoje popisky pocitů 😉

mikulka: ten screening...probíhá tak že ti dělají ultrazvuk zvnějšku (myslím, že zvnitřku už máš za sebou a mimi, že už je dos velké na ten vnější) a sledují 1) nosní kůstku- aby jí mimi mělo 2)šíjové prjasnění..vše do 2,0 je super

no a ty hodnoty pak provnají s výsledky z krve, pokud se jim nějak nezdají...ale to nebude tvůj případ..hlavně se těš, jak miminko uvidíš, už se může i malinko hýbnout 🙂

divabara: baruško, doufám, že výám to taky vyjde...určitě to tak bude...a jak se jinak máš?

mufy, zanet: moc děkuju za podporu...teď všechnu energii vysílám k majmuuuuuuuuuu 😉

mikulka
14. bře 2008

Ahoj Barunko, a co nového u tebe, kočko?

zane, a jak to vypadá u vás doma?

šroubku, já jdu na ten screening mezi 11. a 12. týdnem. Takže to už se bude dělat přes břicho? To jsem zvědavá, já myslela, že přes břicho je vidět až tak v 16. 😕

grej
autor
14. bře 2008

Ahoj Baruš🙂 Ty už jsi tu dlouho nebyla... Jak se vůbec daří? Jak dál postupujete? Necháváte tomu zase volný průběh? Taky doufám, že už to ten rok pro nás všechny znamená jen a jen úspěch 😉

Zan - neboj, budu ti to všechno podrobně vyprávět 😉 Jestli pojedeš do Prahy, tak to se určo musíš stavit! Majmu už bude mít doma velkýho klacka a Mikulka bude mít už obr pupík 😉 A co bude se mnou to nevím...

Díky holky, snad to bolet nebude. Kam se to vůbec píchá? TeĎ jedna holka na IVF psala, že jí to píchali do zadku kvůli nedostatku podkožního tuku. No to u mě teda nehrozí, podkožní tuk mám téměř všude (snad kromě hrudníku 😀). Tak dumám, jestli to je do břicha nebo kam...

mikulka
14. bře 2008

Grej, mně to píchali do zadku, do podkoží se to snad ani nepíchá. Až pak ty stimulační.
Ta injekce trochu bolí no, ale to je asi an celé stimulaci to nejmenší. Ona každá injekce do zadku bolí.
Hele, hlavně, že už se to u vás rozjede 😉 🙂 Nějaký ďobanec vydržíš. 😉