Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
1. dub 2008

Mufy - no jo, řešili jsme smskovou kauzu přesně loni touhle dobou. Od března do května. Hrůza. Snad nejhorší období mýho života. Je to na dlouhý vyprávění. Zkoušela jsem to řešit všemožně, vyhrožování, hraní na city, braní antikoncepce (jen na oko) apod, ale reakce furt stejná. Nic mi není do toho, s kým on si píše, nic s ní nemá (nevěřím tomu) a prostě mi nic vysvětlovat nebude.
Až když jsem se sebrala a odešla z domova na tři dny, tak terpve zjistil, že by to fakt asi řešit měl. Sice si s ní asi ještě píše, ale už jen občas, tak se snažím na to nemyslet a neřešit to. Hnus.

mufy
1. dub 2008

Grej to jsem nevěděla, no muselo to být hrozný.Snad je to už za vámi.

Holky musím už jít,tak se tu mějte pěkně a v pátek ahoj. 🙂

grej
autor
1. dub 2008

Jojo, bylo to hrozný MUfy. Já jsem to tady moc neventilovala...

Papa a v pátek se těšíme! A držíme palce k doktorovi!!!!

zanetik
1. dub 2008

Grej jsem na tom asi jako tvůj manžel, taky je to dopisování si spíš jen, nevěra nebyla...
No uvidíme, ale David mě teď jen podezřívá ze všeho i bez důvodně....
Tak jo jdu si užít sluníčko, tak zítra pááá

grej
autor
1. dub 2008

Zan, já se mu popravdě moc nedivím. zažila jsem to z té druhé strany. Dodnes mám hrozný hlodání. Stačí mi, aby mu večer v deset pípla sms. A já hned plaším, že to je ona. Celkově kdykoli bere do ruky telefon, tak já bych vraždila. Ale u nás je to hodně tím, že on to prostě řešit nechtěl a neměl sebemenší vůli mi cokoli vysvětlovat...

mufy
1. dub 2008

Ještě jsem se tu na minutku zastavila pro něco,ta kmi to nedá,abych ještě neodepsala.

Grej vím jak ti je a jaký tomusí být,když víš,že to ještě neskončilo a občas si spolu písnou. To já bych asi nerozdejchala. Vím,že jsi tu psala něco v tom,že jsi spala někde jinde ale víc jsme o tom nevěděli.¨

Před naší svatbou jsem objevila v kapsách od kalhot z práce ( když jsem chtěla prát ) lísteček se dvěma telefony a jménama od holek.Taky jsem na něj uhodila a byl asi z toho tak vedle,že mi k tomu nedokázal nic říct.No už jsem chtěla svatbu rušit,ale pak se vysvětlilo,že to je úplně jinak.Spíš sranda. No bylo to taky děsný,ale nevěru bych asi odpustit nedokázala.Já jsem hroznej paličák. A kdyby se mi stalo to co Grej,tak bych při každém pípnutí či psaní SMS taky vyzvídala kdo to je a rýpala bych do něj.

No hlavně,že je teď vše jak má být a teď se jen budeme snažit o ty naše mimuška. Takže v pátek holky, papa

sroubek
1. dub 2008

zan....ta kamrádka je mrcha..beze srandy, to fakt vypadá, že má o Davida zájem...n

ebo je úplně blbá..ale myslí to sváma dobře....

rozhodni se rychle, ale dobře 😉

michina
1. dub 2008

Teda, to je teda ale vážně kamarádka, Zan! ☹

I když, Grej, musím opět říct, že asi máme stejné osudy... Taky si manža dopisoval s jednou přes mobil a doteďka jsem nervozní, když si nějak často s někým píše, anebo se taktně (aspoň si to myslím 😉 ) ptám, kdo píše. Většinou něco odpoví, ale aspoň tak mě to uklidní. Předtím se taky nechtěl se mnou pröstě o tom vůbec bavit. Nehledě na to, že už je to asi 5 let!!! Ale zrovna v neděli večer mi psal lektor z angličtiny (byli jsme celá banda z angličtiny na Stodolní v sobotu a já šla do postele v půl osmé ráno!! 😀 To manžovi říct nemůžu, protože jsem poslední dvě hodiny seděla v nonstopu právě s lektorem-Čech-a nevinně si povídali), jak jsem dopadla v neděli a hned bylo vidět, že byl manža jako na trní! Dobře mu tak! 😉

Mufy, ty jsi vážně chtěla rušit svatbu kvůli lístečku v kalhotách?

Jinak jsem v nové práci, některá z vás mě tady ptala. Je to pohodička, pravidelná strava (5 kilo nahoru 😠 ), skvělý kolektiv, placené lekce angličtiny, práce taky ujde, co víc si přát?

Tak krásný zbytek sluníčkového dne a zítra ahoj! 🙂

grej
autor
2. dub 2008

Tak jsem právě napsala obr příspěvek a svojí blbostí se mi to celé smazalo 😠

Michi - koukám, že jsme pomalu fakt jak rodné sestry 😉 Nejhorší na těch našich chlapech je, že oni si můžou dělat co chtějí, ale jak něco podobného "zkusíme" my, tak je oheň na střeše. Přesně jak píšeš. Když si smskuje on, vše je OK a běda abych se zeptala kdo to je. TO ho děsně rozčílí. Musím buď děsně nenápadně nebo se aspoň důrazně koukat, pak mi možná řekne, kdo to byl. Ale nedej bože, aby dorazila sms mě tak po deváté hodině. To on se nezeptá, protože je mu jasný, že bych mu, dle jeho vzoru, řekla, že mu do toho nic neni. Ale začne mít hnusně prudící připomínky 😖

Máme to s nima těžký 😉

Je supr, že se ti líbí vpráci. Mě se odtud taky ani nebude chtít 😅

sroubek
2. dub 2008

tyyy jo...baby..ti vaši chlapi...
😉

z minulosti to taky trošku znám...ale já se jen zeptám nebo výrazně kouknu...pronesu ironickou poznámku a prdím na to...já jsem ta lepší a neví li to..jeho chyba 😀

upozorňuju, že tato taktika nefunguje 😀 vyšla jsem z toho jako sice úžasná, ale ta co málo miluje protože nedělá scény 😀

ale pro mě v důsledku to byla výhra...mám Pavlíka a v bříšku Kubíka 😉

mufy gratuluju k práci 😉

grej
autor
2. dub 2008

Jo a Mufy - ono rýpat pokaždé nemá smysl. Ničeho tím nedocílíš. JEn toho, že se budete pořád hádat. Takže já rejpu jen když už jde fakt do tuhýho. Prostě jsem si řekla, že buď se s ním rozvedu, nebo na to budu muset v rámci možností zapomenout. Rozhodla jsem se pro to druhé. I proto, že si říkám, že chlapi jsou prostě slaboši, kteří se nedokáží s problémy vypořádat. Stejně si myslím, že si s tou cuchtou začal psát proto, že se nám nedařilo mimi a on měl pocit, že jako chlap zklamal. Tak si musel dokázat, že prostě chlap je a že je obdivovanej taky někým jiným než vlastní ženou 😉

Šroubku - 😀 Ono si nevybereš. Když budeš dělat scény, tak budeš histerka, když je neděláš, tak málo miluješ. Holt - těžký úděl nás žen 😀

mufy
2. dub 2008

Mám jen chvilku než půjdeme k doktorovi.

Michi já to chtěla zrušit z toho principu,protože si neměl co brát čísla na holky,když měl před svatbou.To bych neudělala ani já. Copak ty by jsi nebyla jako na trní,kdyby jsi našla v kapse od kalhot lísteček se jménem a číslem na holku,kterou ani neznáš? Navíc ten můj dělá v hospodě,takže tam projde hodně lidí. Já byla v té době hrozně žárlivá a bylo mi líto,že si to vůbec vzal. Já bych mu nikdy nezahla a teď vím,že mám doma zlatíčko a že on by mi nezahl taky.To víš,už jsme spolu přes osm let.

Tak asi tak.

Sroubku nespletla sis mě s tou prací s Michi???? 😀

No nic tak my jdeme, mám hrozný nervy,zase do nemocnice. Tak papa

zanetik
2. dub 2008

Ahojky, přeju pěkný den i když ten slejvák, tma mě se chce hrozně spát...

Včera opět chtěl David řešit to samý dokola, jde mu jen o to,abych si s ním nepsala, tak jsem řekla ať tomu dá čas, že si nepíšem a on pořád, že mě omezuje a takový keci, říkám to není pravda nech to být, odpoledne jsme byly na kolách a byla pohoda,ale padne 20h večer a on zas řeší, nakonec se sbalil že se jde projít, ale vzal si auto a přijel asi za 1,5h když už jsem ležela v posteli, tak máme tichou domácnost, vůbec nevím co po mě vlastně chce a teď mám podezření, že byl za tou rádoby kamarádkou a jestli mi to nechce vracet, abych věděla jaký to je,ale to si nemyslím že je řešení,ale já nic říkat nebudu...tak se nezlobte že vás tím otravuju...

grej
autor
2. dub 2008

Mufy - dobře u doktora pořiďte!!

Zan ☹ Je to hrozný, ale takhle přesně to probíhalo u nás. Jenže z té opačné strany. Já stále chtěla, aby mi vysvětlil kdo to je, proč si s ní píše a aby s tím přestal a on mi stále tvrdil, že mi do toho nic není. Když měl dobrou náladu, tak slíbil, že s tím přestane, ale pokračovalo to dál. A já z toho byla vyřízená, protože jsem si představovala, že jsem mu úplně ukradená a že je mu úplně jedno, že mě to trápí. Taky jsem se balila a chodila se procházet, ale nebylo to k ničemu. Spíš mě často manža zdržoval, ať nikam nechodím. Neboj, nemyslím si, že by ti chtěl něco vracet. Maximálně se bude chovat tak, aby sis to myslela, ale neudělá to. Když je takhle naštvanej, tak to znamená, že tě miluje a nemá důvod tě "podvádět"...

michina
2. dub 2008

Holky, taky jsem si zažila jednu hodně tvrdou životní zkušenost ve vztahu, moc na to nechci vzpomínat, asi by to bolelo. Ale napíšu vám taktiku, která 100% zabrala. Snažili jsme si to vyříkat, jakmile k tomu došlo, pak jsme byli chvíli každý dám se svým problémem a rozhodli se co dál. Pak jsme znova sedli a stanovlili si pravidla, od té doby už se k prohřešku nevracíme a neomlácíme si je o hlavu při nejbližší příležitosti, protože to raní. Platí to samozřejmě na věci jako je rozchod,jiná žena, prostě zásadní. Takže já už se nikdy nezmínila ani slovíčkem o tom, co udělal, proč, nepátrala jsem dál a snažila se věřit. Věřte, že to bylo sakra náročné, uvnitř nikdy nezapomenete, občas to vyleze na povrch, ale nelze se k tomu pořád vracet..

Napsala jsem to trošku zmateně, ale snad jste pochopili, co jsem tím chtěla říct. 😉

zanetik
2. dub 2008

No jenže já si už nepíšu, pořád mu opakuju že s ním chci být, ať to nechá ať se to vstřebá...už jsem mu napsala 2sms a on mi ani neodepíše, tak nevím o co mu jde, asi mě chce trápit...nemyslím si, že by mě pdödvedl, to určo ne,ale bude schválně jezdit za tou rádoby moji nej. kamarádkou, abych poznala jaký to je...

zanetik
2. dub 2008

Tak jo, já se pomalu loučím potřebuju utýct o chvilku dřív, potřebuju natankovat a jdu na solárko a od 16h na bowling, aspoň se trochu odreaguju, snad...tak zítra pa

grej
autor
2. dub 2008

Papa Zan, a odpočiň si aspoň v rámci možností...

mufy
2. dub 2008

Ahojky holky, tak jsem se vrátila z nemocnice a jsem pořádně vyřízená. Šli jsme tam na 10.30 hodin a čekali až do teďka. Mám oteklé oči od pláče,ale to se za chvíli vstřebá. Když jsme přišli na řadu a co prý bude dál a dali všechna vyšetření doktorovi,tak se na to podíval a že by prý neotálel a zkusil by další IVF,no tak jsme to tam probrali a navrhl nám,ať dáme půl napůl s dárcem.To víte,já s tím sice smířená byla,ale bohužel mě to vybičovalo k pláči.Sám říkal,že by se to nemuselo podařit vůbec a takhle máme větší šanci. No tak mi napsal žádanku na pojišťovnu,na léky a za 14 dní jak dostanu MS mám přijít na první injekci.Takže to byla tentokrát taková rychlovka,že jsem jen hleděla. No je to dobré,že nemusíme zase půl roku čekat.Sice mě ten dárce trápí,ale zas si říkám,že to nějak musíme překousnout,pokud chceme miminko a pokud je nějaká jiná šance,tak se jí musíme chopit.
Fakt jsem hleděla,jak to šlo rychle. 🙂 Tak třeba se nám to taky už povede a na ten srazík pojedeme už všechny těhulky. 😀

Zan to mě fakt mrzí,jak se David chová. Já nevím,co v takové chvíli dělat.U chlapů skoro nic nepomáhá,ani křičet,ani plakat,ani chodit jen tak ven. ☹

grej
autor
2. dub 2008

Ahoj Mufy,
já myslím, že to bude dobré řešení. Myslím, že s kvalitou manžových spermiek by také možná hrozilo, že nebude miminko zdravé, ne? Dárce bude v pořádku, neboj a určitě se vše povede.

Je skvělé, že to jde tentokrát tak rychle! Hurá!!

Jak to vůbec snáší manža? Jestli se s tím smířil on, tak to je skvělé a už vám nic nebrání v cestě za miminkem...

mufy
2. dub 2008

Grej no doktor nám navrhoval inseminaci hnedka s dárcem,jenže já jsem bojovník a jen tak se vzdát nechci,tak to vyzkoušíme alespoŇ takhle,abychom viděli,jestli se něco zlepšilo.NO a když to nevyjde s manžovýma spermijkama,tak se zavedou ty od dárce. No popravdě musím si na to zvyknout,ale zase na druhou stranu jsem ráda,že to jde tak rychle a nemusím tak dlouho zase čekat.
Manža to doktorovi navrhnul hned,jenže on vím,jak se trápím,že to nejde tak proto. Ale vím,že už o tom dlouho mluvil a navrhoval to. No jenže já to chci prostě zkusit aspoň takhle. Na ten jeden pokus ještě penízky našetřím.Třeba se nám to povede. Konečně.Takže za tebou taky nebudu tak daleko,ty budeš těhulka dřív.

michina
2. dub 2008

Taky držím palce, Mufy. Musíte to brát z té lepší stránky, důležité je, že ty jsi zdravá a že může být "aspoň" dárce, i když to musí být mega těžké a my si to ani nedokážeme představit! ALe je fajn, že to jde tka rychle, alespoň to čekání bude kratší..

michina
2. dub 2008

Jen s tím, holky, nesmíte tak spěchat! Kdybych tady zůstala sama netěhule, to by mě mrzelo.. 😀

mufy
2. dub 2008

Michinko děkuji, no je to sice kratší,ale já bych byla raději za to,kdyby se to povedlo s manžovýma spermijkama.A taky jsme se dohodli,že to nikomu neřekneme,ani to,že budu stimulovat na další IVF,ani o dárci a řekneme jim to,až se to podaří.

michina
2. dub 2008

Jo a já čekám 1.MS po 1.snažení, tak jsem zvědavá.., dnes jsem 28.DC a chodí v rozpětí 28.-33.DC.. jen at prijde brzo, at ji nemam na to sobotni chozeni po sklipcich!!! To by me asi piclo... 😖

mufy
2. dub 2008

Michi a třeba už ani nepřijde a nebudeš si moct nic dát ve sklípku. 😀 😀

grej
autor
2. dub 2008

Mufy, to jste se dohodli dobře, že to nikomu nepovíte.
A jak to teda přesně bude? Smíchají se dárcovské a manžovi a zavedou vám každopádně oplodněná embryjka? I když budou s dárcem? Tak je to myslím dobře. Když to s manžou nešlo doteď, tak to asi tak stejně bude dobře... Asi jsou fakt spermijky špatnél..

Michi - tak na tebe budu myslet, pokud má MS dorazit ať přijde co nejdřív!! Já trubka myslela, že už jsi v tom sklípku byla. Ted ani nevím, jaký má být na víkend počásko...

Já mám dnes internu, tak jsem zvědavá, až mi natočej EKG, jestli "ho" tam budu mít 😀
Holky už se nemůžu dočkat toho pátku!!

mikulka
2. dub 2008

Ahoj holčiny,

Mufy, to je dobře, že to půjde tak rychle. A budeš mít zase stejný protokol?
Když my podepsali dárce, byla jsem z toho špatná, ač jsem si myslela, že jsem se s tím smířila. Ale když to skutečně přišlo, nějak to na mě dolehlo. Ale postupně jsem si na tu myšlenku zvykla a začala se těšit na miminko. A teď, když už je v bříšku, zapomněla jsem na dárce. Táta bude můj manžel, který je do začátku u všeho, u všech UZ atd. Prostě kdo dal spermii, na tom nakonec stejně nezáleží.

grej
autor
3. dub 2008

Ahoj Mikul,
máš naprostou pravdu. Záleží na tom, kdo je s miminkem od začátku, kdo se o něj stará, kdo si ho přeje. A ne ten, kdo poskytl biologický materiál...

Mufy, neboj, zvládnete to a budete mít VLASTNÍ miminko!!

Jinak přeji dobré ráno. U nás je děsně hnusně. Prší. Ble. 😖

mikulka
3. dub 2008

Ahoj kočky. U nás o patro níž dělají rekonstukci, tak jsem vzhůru od sedmi a to bych nemusela vstávat. Jo, venku je hnusně. A o vík. bude prý taky tak.
Holky, neznáte nějaký recept s řeckým sýrem fetou? Docela bych si ho v so dala, ale nevím, jak ho upravit. Možná nějak zapéct s rajčaty...