Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mikulka
3. dub 2008

Možná by se mohl jen obalit v těstíčku a opéct. I když já teď smažené nemohu, tak třeba by šel zapéct i v remosce?

grej
autor
3. dub 2008

Ahoj Mikul,
teda, místo aby si člověk pospal, tak musí vstávat, co? Navíc když je tak hnusně 😖

Mrkni: http://www.labuznik.com/search.php?term=feta&ar...

Manža tenhle typ sýra moc nemusí, takže já nic neznám. Leda tak mě napadly ty pečené papriky se sýrem. Kdysi sem myslím dávala recept Majmu. Zkusím se po něm podívat...

mikulka
3. dub 2008

Díky, pročtu to. Ty papriky jsem dělala minulý rok, a moc nadšení jsme z nich nebyli. 😕 Jak nemám chuť, spíš jím pořád s nechutí, ani mě nenapadá, co vařit.

grej
autor
3. dub 2008

Ty jo, tak to mě doufám mine. Jídlo fakt miluju a kdybych ztratila chuť, tak to by mě pěkně naštvalo 😠

Kdy jdete na další UTZ?

sroubek
3. dub 2008

grej...co se týká chutí...tak mých 10 kilo nadváhy je více než výmluvných 😀

mikulka
3. dub 2008

Právě, je to děs. Ale už aspoň nemám vyloženě odpor k jídlu! To jsem zvracela jen když jsme viděla jídlo v tv, nebo si jakékoli jídlo představila. A když jsem jedla, furt jsem u toho dávila. Teď je to už jen nechutenství. Akorát že bych už měla jíst dobře, mimi je už (doufám) napojené na placentu. Ale jím blbě, protože prostě nemám chuť na nic, ani hlad.
K dr. jdu za týden.

sroubek
3. dub 2008

včera jsem zblajzla na posezení polovičku čokoládové zmrzliny carted´or..půlku vaničky..a to jsem se musela moooc držet abych jí nesežrala celou celou 😀

sroubek
3. dub 2008

miki to přejde 😉

já jdu k doktorovi 24.4. 😉

a na ultrzvuk až 16.6. 😒 ..prý jsme v pořádku, tak nač to přehánět 😉 ..tak ok...ale mohla bych prdelku vidět každý týden 🙂

sroubek
3. dub 2008

jo a od pondělka mám něco s páteří...asi kostrč či co nebo kyčel...blbě se mi usedá a o předklonu nemluvě..dlouhá chůůze s tou nohou paličatou taky nic moc..myslíte, že se to rozchodí?..už je to 4. den... 😝

případně dám v pondělí PN a hotovo 😀 ..co mě uklidňuje, je fakt, že tohle štve jenom mě..mimču je to fuka 🙂

mikulka
3. dub 2008

sroubku, pokud se to nezhoršuje, může se to zlepšit, ale možná se ti tam ěnco přehodilo a měla bys s tím někam dojít. Prý se to stává v pokr. těho! 😉 Majmu snad taky měla něco se zádama, i když až na konci.
A kde jsou vlastně fotky tvého bříška? 😉

grej
autor
3. dub 2008

Ahoj!
No tak doufám, že na tom budu jako ty Šroubku🙂
Mikul, snad už to bude brzy dobré a zase se pořádně a s chutí nabaštíš 😉
Za týden už budeš mít obrázek? Doufám, že nás potěšíš a dáš nám ho sem 😉

Sroubku snad si raději někam skoč. VzpomeN si na Majmu, ta taky nakonec musela k doktorovi a jak pěkně jí pomohl.

divabara
3. dub 2008

Ahoj holky,
vim,ze uz jste v diskuzi zase o neco dale,ale ja si taky myslim, ze neni dulezity biologicky otec,ale ten, ktery je s miminkem od zacatku. Znam pripad, ze jedna ma kamaradka ma nevlastni sestru a dovedela se to az nekdy v puberte. Biologicky otec si tehdy chtel miminkem pojistit mamku,ale ta mamka uz vedela, ze s nim nechce byt,ale miminko nedala pryc, no a ten tata, ktery ditko vychovaval, moc dobre vedel, ze ditko neni jeho,ale kdyz za tou mamkou prijel, rekl ji, ze ji moc miluje a ze miluje i to malicke, co ta mamka mela uz v brisku s tim biologickym otcem. No nekdy je zivot pekne zamotany...

mikulka
3. dub 2008

Grej, nevím, jestli mi budou př. týden dělat UT, jdu jen k dr. UZ mi dělali minulý pátek, ten velký, fotku mám, ale dávat jí sem nebudu. Já na tohle veřejné vystavování na netu nejsem 😕 Už jen proto, že vím o jedné sousedce, která sem chodí a brala fotky miminek jako že je to její dítě. Tady fakt nevíš, jaký úchylové a podvodníci sem chodí.

sroubek
3. dub 2008

holky záda nechám na víkendík..a dyžtak v pondělí půjdu k lékaři...oni to ani snad nejsou zída...spíš kyčlo- kostrč 😀

mikul...s fotkama jsem ostuda...mám vyfocený...12tta 14tt ale nepřinutila jsem se stýáhnout to z foťáku

ale snad se k tomu někdy dokopu...buďte trpělivé... 😉 jinak měli jsem v pondělí srázeček...kamarádka slavila narozeniny a byly jsme tam celkem 3 těhulky a já byla těhulka nejvíc....a navíc mám prý takové bříško, že se mě pořád ptají jestli tam náhodou nejsou 2 miminka 😀 ...asi hodně plodové vody 😉

grej
autor
3. dub 2008

Mikul - fíha, fakt, jo? Ty brĎo, to už musí být opravdu zoufalá žena, co? Ne že bych jí teda obhajovala, to vůbec. Je to hnus...

Baruš, tak tak. Důležitá je rodičkovská láska a ne geny...

sroubek
3. dub 2008

divabara:to mě úplně pohladilo po duši...láska je nejdůležitější věc... 😵

mikulka: je mi té paní líto...když bere fotky...tak bere...to je celkem neškodné...jsou horší věci...nebudu rozvádět... 😉

a aŤ máte jenom hezký den 😵

divabara
3. dub 2008

Dneska se mne pekne mota hlava,asi je to tim pocasim...
Ja jsem asi divna tehulka,od zacatku tehu mam chut na sampanske, vino nebo panaka slivoice, je to normalni?

Holky, s tema fotkama, to je teda neco. Ja tedy taky nemam album,ale pritom fotku z velkeho UZV mam taky doma,ale porad si rikam, at to nezakriknu...porad mam nejake chmury a ty stridaji s veselym obdobim.asi mi hrabe z te neschopenky. Ale zase je fajn,ze kdyz je clovek doma,tak si lehne, kdy potrebuje, muze jit kdykoli spat, udela si proste vlastni rezim,ale co se tyce moji psychiky, tak nevim...
JInak na kontrolu jdu 15.4., a taky na tripple testy, no tak snad to bude vsechno OK...

Taky preji hezky, i kdyz zamraceny den...

mikulka
3. dub 2008

Báro, já mám chuť na červené víno. Decka prý neuškodí.

grej
autor
3. dub 2008

Baruš nediv se. Prostě odříkaného chleba největší krajíc🙂

Holky já si vůbec nedovedu představit, co budu doma dělat, jestli budu muset být na neschopence...

15.4. - to je za chvilku! Budem držet palce a neboj, tentokrát to určitě vyjde!!!

Mikul - určitě ne, Majmu taky občas decku nebo dvě měla...

mikulka
3. dub 2008

No, když mi bylo dobře, tak jsem si taky nedovedla představit, co doma, ale pak a i teď to vítám. Ono v těhu je i vělší únava, takže si často jdu lehnout i během dne. A s těm nevolnostma bych stejně nemohla pracovat. Ale když bude u tebe vše v pořádku, není nutné být po IVF na neschopence pořád. Jen třeba zezačátku.

mikulka
3. dub 2008

Báro, mně se taky motá hlava, už od včerejška od večera, je to tím tlakem.

Holky, šroubku a báro, kolik za den sníte ovoce, zeleniny a mléčných výrobků?

sroubek
3. dub 2008

tak zpočátku jsem měla pořád chuť na mléko...teĎ to šidím...ale snažím si dát alespoň 1 x denně 1 zeleninku...

tak 3 týdně mléko či zákys....ale jde o to, že mě to chutná

a ovoce...jak mám chuŤ...dneska si dám asi kivi

no nepřeháním to 😉

sroubek
3. dub 2008

tlak...v pondělí jsem myslela že umřu...nod neska dopo taky nic moc

báro...to že ti "hrabe" nálada nahorů a dolů...je normální...já to mám taky...a houpalo se mi to mnohem víc 😉

jo dnešní mléčný výrobek a zeleninka: svíčková 😉 tam to všechno je, že :o) 🙂

jinak ty neschopenky jsou super...uvidíte ža bude hezky...to říkám za chudáčka (mě) v práci...a to je dětská práce zakázaná... 😀

divabara
3. dub 2008

No, s tim jidlem, to ja vubec nevim,kolik ceho snim. Snazim se aspon 1xdenne snist nejake to ovoce (ted momentanle ujizdim na blumach),protoze mam porad zacpu, a pak me kvuli tomu boli bricho a jsem nafouknuta. Jinak se snazim obden ci 1x za tri dny vypit salek koprivoveho caje, a kdyz nepiju koprivovy caj, protoze zelezo a vapnik se nemaji moc radi 🙂 tak si dam na snidani jogurt s vlockama, nebo zakys. No myslim, ze bych mela jist vice zeleniny,ale nejak mi to nejde...ted ma zrovna koupenou brokolici, tak snad se k ni brzy dostanu. Nejvic mam chut ny vypecky, a jatra, proste takova ty jidla, ktera by se moc nemela.
Je fakt, ze neschopenka je dobra, kdyz je clovek unaveny,proste si hajne a je v klidu, nebo kdyz mu je blbe,to by asi v praci dost dobre neslo... 😉

michina
4. dub 2008

Dobre ranko, holky, omlouvam se, ze tu moc nejsem, ale mam ted nejake skoleni, takze v praci budu az v pondeli. Drzte mi pesticky, at máme zitra na ty sklipky hezke pocasi, staci, kdyz nebude prset! Vám třem těhulkám přeju co nejmenší nevolnosti a držte se!

mufy
4. dub 2008

Tada holky, vy jste se ale nějak rozepsaly, jeden den tu nejsem a vy toho napíšete. Musím to postupně dočítat.

S tím dárcem: oni napíchnou metodou ICSI půl vajíček manželovýma spermijkama a půlku dárcovskýma. No a pak budou sledovat,jestli se od manžela budou vyvíjet dobře a když ne, tak zavedou od dárce. Prý by to možná bylo lepší,ale to víte,já budu bojovat aspoň takhle. Pokud se to s manželovýma nepovede,tak mi chvilku bude trvat,než si na to zvyknu,ale zase budeme rádi za to miminko.

Jinak budu mít stejný protokol,akorát si nebudu od začátku píchat takové dávky,ale menší,abych měla míň vajíček jako minule a aby byly hlavně kvalitní.

Grej je dneska na UTZ,tak ať přijde s dobrou zprávou,že má hodně folíků. 🙂

Báro a já si to taky říkám,že kdo vychovává dítě,je jeho pravým otcem a ne ten kdo dal spermijky.Prostě bude to naše a je to.Basta fidly 😉

Grej když to tak vezmu tak ty budeš těhotná asi o 6 týdnů dřív jak já ( teda pokud by se to u mě podařilo ),ale já doufám,že ano.
Jen mám starosti s ovulací, dneska jsem už 19 DC a ovulace nikde,tak dlouho jsem ji nikdy neměla, že by to byl anovulační cyklus???,ale to asi ne,protože mě bolí už dlouho prsa a čípek měkne. Zrovna, když bych si přála,aby přišla MS co nejdřív,abych mohla jít na první injekci.Tak se to zase bude táhnout. No snad přijde aspoŇ o víkendu.

grej
autor
4. dub 2008

AHoj holky, byla jsem s autem v servisu. Za chvíli odjíždím do toho GESTu, tak mi držte palce, ať je tam folíků co nejvíc a hlavně ať jsou kvalitní!!

Mufy - neupozornili tě taky doktoři, že kdyby se náhodu vajíčka manžovýma spermijkama oplodnila, tak že by třeba mohlo hrozit, že bude mimi nemocné, když má manža ty spermie nekvalitní? Já bych se toho dost bála 😔

Jinak je dobře, že to dáte takhle na půl. Uvidíš...
Kdybys otěhotněla o 6 týdnů později, tak bys měla mnohem lepší termín porodu než já 😉 Takhle mi to vychází na 1.1.2009 🙄 🙄 🙄 Ale jak se znám, tak stejně porodím dřív...

Michi - držím palce! I když podle toho, jaké počasí je teď u nás, to moc na sluníčko nevypadá 😕

divabara
4. dub 2008

Ahoj holky!

Grej,drzim pesticky!!!

S tema spermijka,a oni sice do nich nevidi,ale snazi se vybrat tu, ktera ma spravnou morfologickou stavbu,tudiz je u ni prepoklad,ze je v poradku. A neda se treba zavest jedno vyjicko s darcovskou a jedno vajicko s manovou spermijkou? ja nevim, asi ne,ale treba by to taky bylo reseni? Nebo je to uplny blbost?

Michi, diky za pesticky,a tobe preji, at je hezky pocasi 🙂)

Ja jsem dnes opet jak prastena palici, ato jsem vyjimecne dobre spala...

mufy
4. dub 2008

Grej aha já myslela, že už jsi dávno v Gestu na UTZ. Tak ať ti to dobře dopadne.

Jinak pokud bych otěhotněla s manžovýma spermijkama, tak tam je spíš menší šance na uchycení a taky je větší pravděpodobnost,že bych mohla potratit. No pokud se ty vajíčka nebudou vyvíjet jak mají a budou se zase zastavovat ve vývoji, tak se přenesou od toho dárce.

Michi doufám,že se ti počasí umoudří a budete mít pěkně. 🙂

mikulka
4. dub 2008

To je výborný nápad zavést jedno embryjko od manžela a jedno do dárce 😉