Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
7. dub 2008

Ahoj holky, tak jsem tady taky po kontrole.

Mám už naštěstí lepší zprávy než v pátek. Folíci rostou, na pravým mám jednoho a na levým asi 5. Sice žádnej zázrak, ale aspoň něco.
Píchám si pořád 200 jednotek Puregonu a přidali mi Merional. Ve středu jdu znovu na kontrolu. Moji folíci maj teď 13 mm, tak snad dorostou. Ten Merional je prý na kvalitu vajíček a zároveň má i něco jako Puregon na růst.
Když to půjde jak má, tak odběr v pátek, sobotu nebo v pondělí. Ale asi bych to viděla na tu sobotu.

grej
autor
7. dub 2008

Michi - je skvělé, že sis to užila🙂 V sobotu bylo fakt fajn počasí, zato včera a dnes - hnus 😠 Leje od božího rána.
Mě už trochu pobolívá břicho, tak jsem ráda. Aspoň cítím, že se něco děje...

Holky musím makat, pondělí je vždycky krize. Už jsem v práci přes hodinu a teprve jsem se dostala k tomu vám napsat 😉

michina
7. dub 2008

Já myslím, že je občas normální na začátku těhu zhubnout, zvlášt když nic nejíš, protože je ti špatně. Ale musí se to hlídat, aby to nebylo moc kilo, aby si tě pak nenechali v nemocnici na infuze.. ALe neboj! Za chvilku budeš kulatá jako balonek.

My byli včer anavtšívit manželového kamaárda, mají dvě děti (holčička 4 skoro, chlapeček 1,5) a další dítě za 6 týdnů na světě. To bylo bříško!! A děti úplně pohodový. Já už bych tak chtěla!! Tak jsem si posteskla před manžou, že mám strach a jestli se nám to podaří. Prý jdnoznačně ano a hlavně na to nesmím myslet! Jo to se jim řekne, ale hůř udělá. Zvlášt když vidím v okolí, jak se jim to daří... To třetí bylo sice plánované, ale až za pár měsíců a ne 7 měsíců po porodu druhého hned čekat třetí. Říkala, že je to náročné.. prý už neví jaké to je, nebýt těhu a nekojit. To my si ještě necháme některé zdát, viďte! 😠

michina
7. dub 2008

Tak to jsem ráda, Grej, že folíci dorostli, říkali jsme ti to! 😉 🙂

grej
autor
7. dub 2008

JO a Mikulko, když jsem čekala na UTZ, tak jsem si přečetla v časopise, že udělali průzkum a zjistili, že když je ženský v těhu blbě a zvrací, tak je větší pravděpodobnost, že mimi bude v pořádku a nedojde třeba k předčasnýmu porodu. Prý zkoumali snad 80 ženských a takhle jim to vyšlo 😉

Michi - no když jsou hodný děti, tak to je fakt pohodička🙂
Neboj, to víš, že se nám všem zadaří. Oni prostě nechápou, jaké to je, když to někomu nejde. Taky jsem alergická na ty kecy typu "buď ráda, že nemáš dítě, aspoň se vyspíš"... apod. 😠

mufy
7. dub 2008

Grej tak to je moc dobrá zpráva,že ti folíci narostli. No vidíš,tak bude pěkná úrodička,oni ještě dorostou. 😉

mikulka
7. dub 2008

Tak to je skvělé, Grej, že folíci vyrostly. A docela dost za necelé tři dny! Tak to už teď bude v pohodě. 😉
Jo, Mufy, místo abych měla větší břicho, mám ho menší a znepokojuje mě, zda je vše v pořádku. Snad ano!

grej
autor
7. dub 2008

Díky holky, taky z toho mám radost 😉 Snad už to teĎ půjde všechno dobře. Když mi tlačil na břicho, tak do docela bolelo, tak asi se tak fakt něco děje.

Je hezky vidět, že mi fakt funguje nejvíc ten levý vaječník. Za tu dobu co se snažíme mě to vpravo bolelo snad jen 3x. Jinak vždycky mě bolel levý vaječník. No a i teď ten levý plodí víc...

Neboj MIkul, to víš že je vše OK. Holt když nejíš, že bříško neroste... JEště je na pupík čas 😉

mufy
7. dub 2008

Grej mě většinou bolí pravý vaječník,ale ono se to tak střídá, no taky jsem při minulém IVF vyplodila 28 vajíček,ale jsem ráda,že oba vaječníky fungují dobře a na každém byla pěkná úrodička.

Tak už se ti to blíží, za chvíli odběr vajíček,pak ET a pak poz. testík. 😉 😀

Snad to dobře dopadne i mě. 😵

Mikulko ty se divíš,když pořád zvracíš a moc nejíš,že se bříško spíš ztrácí.Neboj to ale doženeš. 😉

grej
autor
7. dub 2008

PObolívá mě břicho - holky já jsem tak ráda 😉
Už jsme i téměř dodělali baráček, byt vevnitř už je úplně hotový. Už jen předělat koupelnu a schody, ale to už je maličkost. Supr🙂
Večer to nafotím a hodím vám do alba fotky 😉

Neboj Mufy, všem nám to dopadne dobře 😉

Psala mi Majmu, přijela jí tchýně. Je tam den a už jí má plný zuby, tak jí držte palce, ať má hodně trpělivosti a nevyhodí jí na d隍 😀

mufy
7. dub 2008

Grej já vím,že jsi ráda,ale zatím to moc nezakřič,až budeš mít embryjka v bříšku tak pak se raduj. To víš,já po té minulé zkušenosti jsem trochu opatrná a teď se budu radovat taky až po transféru ( jestli k němu dojde ).Dřív ne.Kdo to nezažil,tak nepochopí.Pak je to hrozný zklamání, tak jako když najdeš na testu / místo //. ☹
Grej,ale určitě to teď všechno dopadne dobře a postupně se tu budou hlásit další těhulky. 😀 😵

Chudák Majmunka, ta teda musí mít nervy. 😖

zanetik
7. dub 2008

No nic tak jsem toho zas dneska stihla, když už nemám moc práce, tak stejně pořád někdo otravuje...
Všem držím pětičky, já letím na solárko a zařídit kupu věcí příští středu už letím papá..
Tak zase zítra snad se to počasí umoudří 😉

grej
autor
7. dub 2008

Mufy - já se te'd hlavně raduju z toho, že tam vůbec něco roste. Po tom pátku kdy mi nenašli vůbec nic mi do smíchu nebylo... Teď mi stačí i to, že to břicho bolí 😉

Jinak vůbec mi v GESTu neřekli, jak máme mít sex. půst před OPU. Počítám tak 3 dny, ne? I když pokud máme dobrý spermio, tak by možná stačilo i míŃ, ne?
I když stejně mě asi bude bolet břicho, takže na sex nebudu mít ani pomyšlení 😉

mufy
7. dub 2008

Grej stačí tak ty 3 dny před OPU. Po tom na sex určitě chuť mít nebudeš i když stát se to může.

Tak papa já valím.

mikulka
7. dub 2008

Grej, je moc dobře, že ti tam vyrostly folíci a fakt dost rychle teda. Teď to půjde jako po másle. Kdy jdeš na další UZ?
Ten půst asi 2-3 dny, ale pochybuju, že na to budeš mít náladu, asi tě bude už tlačit bříško.

Chudák majmunka, a jak dlouho tam tchýně bude? Ale aspoň že se zajímá. To manželovi rodiče jsou chladní, moc se o nás nezajímají. Vědí, že čekáme rodinu a nezeptají se, jak se máme, jak to prožívám a tak. Po mém 1. nevydařeném IVF manžl. maminka všude říkala, že za to mohu já, že jsem se moc sledovala, že to prostě nedopadlo kvůli mě. A já bojovala v nemocnici, že jo. Tak jak bych se nesledovala, když to bylo vážné. Takže skazky o tchýních jsou asi spíš pravdivé.

murasek
7. dub 2008

ahoj holky,vpadam vam sem tak trosku omylem, ale jdu pozdravit mikulku a poprat hodne optimismu a stesticka, holka drz se.

grej
autor
7. dub 2008

Papa Zanetík. Papa Mufy.

Mikul - no dnes mi to teda v břiše píchá o 106. Asi jak mi to tam doktor pošťuchoval... Já se znám, že na sex mít chuť budu, ale je mi jasný, že to přitom bude bolet, takže z toho nic nebude. No koukám, to abychom si užili dnes 😉
Na další UTZ jdu ve středu a tam mi snad už poví, kdy přesně bude OPU.

No, já myslím, že tu tchýně bude dost dlouho. Tuším že přiletěla až z Itálie, takže aby si to tady užila... Ty jo Mikul, to je teda pěkná mrcha ta tvoje tchnýně ☹ To mě mrzí. Hlavně že manža je super🙂

mikulka
7. dub 2008

murasku, ahoj, co je u tebe nového?

murasek
7. dub 2008

ahoj mikulko, mam po KET 2 zmrzliku, 1.4. na aprila 😀 , zadne dalsi kousky uz nemam, tak cekam na ortel, ale dodava mi sili, ze vam to holky vyslo... tobe, chiwuli a tak. diky za optani, drzim ti palcaky.

mufy
8. dub 2008

Mikulko to mě taky mrzí,že máš takovou tchýni. Já mám naštěstí dobrou,která nám drží pěstičky. Je moc hodná,taková druhá mamina. 😀

A ví vůbec tvá rodina,že máte dárce nebo se chová k tobě jen tak špatně?

Grej já si myslím,že na OPU bys mohla jít už v sobotu. Já šla na UTZ po 5 dnech i když jsem měla folíky už asi 15 mm a až 7 den od toho jsem šla na OPU.Ale každé CAR to má jinak.
Na sexík před OPU určitě mít chuť budeš,ale po tom ne.Musím říct,že mě břicho před OPU nebolelo vůbec a to jsem měla břuch plný vajíček.

grej
autor
8. dub 2008

Ahoj holky,
tak mám v sobě tu druhou injekci. Docela mě dostala sestřička. Bavily jsme se o tom, jak ty injekce bolí, že zlatej Puregon, a ona říkala, že někdo má tyto injekce po celou dobu stimulace. Že je na to mnohem menší doplatek (za dvě jsem doplácela asi 40 Kč)´, tak to někdo bere. No já bych si snad raději půjčila v bance, než skoro dva týdny každý den takhle trpět.

mufy
8. dub 2008

Grej tak 40 Kč to teda není hodně,ale já bych si asi taky radši půjčila,než takhle trpět. Kdyby mi je možná někdo píchal,bylo by to lepší než kdybych měla trpět sama.Když jsem si píchala ten Gonal, tak mě první injekce vůbec nebolela, až jsem měla asi tak 6 tak mě to už začinalo bolet,bříško jsem měla rozpíchané teda pořádně. A to jsem to každý den střídala. Jednou nalevo pak napravo. Grej střídáš to taky tak? Mě to poradil doktor, že je to tak lepší,že pak folíky rostou na obou stranách stejně a ne na jednom víc a jednom míň.
No už se na to i těším. 🙂

grej
autor
8. dub 2008

Mufy - taky to střídám. Ale je vidět, že to u mě moc nepůsobí. Vpravo byl 1 folík a vlevo 5.
Mě to taky začalo cca po 5 injekcích dost bolet. Zjistila jsem, že to nejmíň bolí když u toho ležím, ale to jsem zase mnohem víc lechtivá 😀

mufy
8. dub 2008

Grej neboj ty folíky ještě dorostou,hlavně,aŤ jsou vajíčka v dobrém stavu. I kdyby jich bylo do 10 ks,tak se říká,že je to optimální počet.
Mě to nebolelo když jsem u toho seděla. Teď už aspoň vím,do čeho jdu.

Holky na neplodnosti si dělaly srandu,že jsou asi úchylné,že se na to i těší. 😀 No ony se hlavně těší,až budou těhulky. Já si taky říkám,hlavně,aby to rychle uteklo a ten měsíc čekání už byl za mnou a já si už píchala aspoň ty injekce.

grej
autor
8. dub 2008

Mufy, utíká to jak blázen. Pořád jsem si říkala, že to je ještě hrozná doba než to bude a ono už je tady pomalu OPU. Letí to hrozně...
Už se nemůžu dočkat, co mi tam zítra najdou a kdy mi OPU stanoví 😉

mufy
8. dub 2008

No to já si říkala takhle poprvé, protože to nešlo tak rychle jako teď. V květnu mi napsali léky a teprve v srpnu jsem šla na první startovačku. No a v září na OPU.Pomalu to ubíhalo. Teď si přeji,aby to šlo rychle a já si je aspoŇ píchala. Moc bych si přála,aby to vyšlo. Vždyť už si to sakra zasloužíme,ne???????? 😅

Zítra to bude lepší a budeš tam mít víc folíků. 😀

grej
autor
8. dub 2008

Jasan, teď už to pojede jak po másle. Nás čekatelky už jeden měsíc nerozhází, ne? Kor tebe, když už jsi tak "zvyklá" čekat.
A vyjde nám to, neboj!!! Je jaro, všechno v rozpuku 😉

mufy
8. dub 2008

Grej máš pravdu nerozhází mě to,ale už bych to moc chtěla začít.

Kdepak jsou dneska všechny holky. Jsme tu dneska jen my dvě. 😨

grej
autor
8. dub 2008

No jo, jsou to flákačky. Nebo naopak moc moc pracujou. Já toho mám teda tady taky dost, ale pořád stíhám i koníka 😉 Bohužel teda - občas zjišťuju, že koníka upřednostňuju před prací 😅

mufy
8. dub 2008

Jo tak to já taky, už je to pro mě taková droga v práci.Když jsem doma,tak to ani ne,ale v práci je to hrůza. 🙂