Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
28. dub 2008

Majmunko Tedy je úžasnej,moc krásný miminko.A utíká to fakt rychle. 🙂

Mikulko neboj,určitě je všechno v pořádku,jen každá to prožívá jinak.
Já jdu na první UTZ před injekcema příští úterý,takže ještě týden musím vydržet. 😕 😅

artep26
28. dub 2008

Ahoj Mufy, jak se vede?? Něco nového u tebe??

grej
autor
28. dub 2008

Ahoj Artep!!! Návrat ztracené dcery 😀
Díky moc! Je to o nervy 😉

Mikul - jasan - prvorodičky maj pupík později. I když já bych ho klíďo měla hned od druhýho měsíce 😉

A jak u vás Artep? Už se to doma zklidnilo? Měli jste tam nějak rušno, ne? I když já jsem skleroza, můžu si to plést...
Nepřemýšlíte o návštěvě CAR?

artep26
28. dub 2008

Ahoj Grej 🙂
U nás už je vše OK, máme druhé líbánky 😀
Chodíme do Sanusu do HK, máme po 1. IUI ale dnes jsem začala trošku špinit, tak z toho asi nic nebude.
Nejsem z toho ani moc zklamaná, už to znám. Za ty 2 roky už se raději netěším.
Ty jsi podstoupila IVF?? Nebo tomu špatně rozumím. Držím paleček ať toho 2.5. jsou //. 😵

majmuna
28. dub 2008

Grej neboj....ja mela cejchu hned 😀

Mikul kojeni je super hlavne kvuli te pohodlnosti...nastesti prdek pribira pry az az tak uz nemam strach....mela jsem totiz i zanet v prsu a po nakojeni jsem se snazila jeste odstrikat a kde nic tu nic 😀 Malej si vsechno vzdycky vyzunkne 😀 Doktorka me ale ujistila ze ma dostatek tak snad nam to vydrzi...nemuzu se dockat leta a ty volnosti bez lahvicek...ale co nejak by se to zvladnout muselo...a neni to to nejdulezitejsi pod sluncem...to je pro me stejne ten pohodovej ksichtik kdyz se nadlabne a je jedno jestli z prasa nebo lahvicky...

Mufy diky moc za pochvalu a cekame na nevestu 😀 😉 Jen teda doufam ze malej nebude mit nohy po mne 😀

Artep taky zdravim a povidej prehanej uz o tobe dlouho nebylo slyset 😉

grej
autor
28. dub 2008

Artep - tak to je moc fajn. Druhé líbánky by se mi moc líbily 😉 I když abych manžovi nekřivdila - teď se moc snaží, tak se máme doma taky krásně 😉
Držím palce, aŤ to vyjde!! Zvažujete taky kdyžtak IVF?

jojo, já jsem po IVF. Tak jsem zvědavá. Víceméně nám nepřišli a nic, co by mělo oplodněí vadit, tak nevím, zda to vyjde s IVF, když to přirozeně nešlo...

artep26
28. dub 2008

Grej tak to snad určo vyjde 🙂 Můj manža je taky jak vyměněný, hodně na to spoléhal že to vyjde, ale já mu říkala ať to tak nepřehání, vím jak jsem to pak vždycky špatně nesla, když to ZASE A ZASE nevyšlo.
Nám byly nabídnuty max. 3 IUI. Moje problémy s ovu stále přetrvávají ale brala jsem Duphaston. Pak zase Clostík a 15.4. jsme byli na 1. IUI. Manža, ač měl spermiogram před rokem OK, šel na podrobnější v Sanusu, a má jen 10% dobrých. Takž u nás se předháníme kdo je na tom hůř 😀 😵
No doktorka řekla 3x a dost a pak IVF. Já jen mám strach z těch 2 vajíček, mám už Andulku a 3 děti jsou fakt hezký počet ale ty nervíky. No už jsem ale tak daleko, že bych je i brala.
Holky kolik se dává vajíček při IVF?? A kolik se platí?? V HK se platí 500 Kč za IUI a asi 20.000 za IVF. 😅

mikulka
28. dub 2008

Majmu, aby neměl nohy po tobě? Ha 😀 Jak když máš bůh ví jaký!!! 😀

Mufy, tak už v út na UZ a pak bys třeba hned začala stimulovat, když bude vše ok, ne? A jak se cítíš? Máš návaly, nebo něco?

grej
autor
28. dub 2008

Artep - tak koukám, že se "daří" vám oběma 😉 No aspoň máte nějakou diagnozu. My nemáme žádnou, což je vopruz. Ale ve výsledku jsme na tom stejně. Stejně blbě 😀

Můžeš si nechat zavést kolik chceš. Jedno, dvě nebo tři embryjka. Dají ti na výběr.
Platby jsou taky různý, podle toho, za co všechno si chceš připlatit. My si zaplatili za všechno a stálo nás to něco přes 21.000,-.
Posílám odkaz na stránky GESTu, tam chodím já, je to tam docela přehledně uvedený, ty ceny... Mrkni pak přímo na ceník, je to ve Wordu.

http://www.gest.cz/cz/crm_ivf_ivf.php?pg=10&
Tabulka je ve spodní části a odkaz na ceník je cca uprostřed.

artep26
28. dub 2008

Grej tak to máš pravdu, ale alespoň vím, že ten minulý doktor byl naprd, protože furt cpal práškama mě a já chuděra ikdyž byla nadopovaná, rozpíchaná s vájem připraveným, tak manža stejně nebyl schopen výkonů. No ale vše zlé pro něco dobré 🙂
Teď už to snad nějak poběží 😉
Majmu gratuluji k mimískovi a přeji moooooooooooooře zdravíčka 😵

grej
autor
28. dub 2008

To jo, je lepší vědět, na čem jsi, než věřit přiblbýmu doktorovi, který ti např. tvrdí, že máte čas 😠

majmu - neblbni, vždyť ty máš nohy jako lańka - a na svou vejšku akorát!! Ale máš štěstí, že Mikulka už nemůže být pro TeĎáka nevěsta, asi by měl smolíka 😀

majmuna
28. dub 2008

Artep dikas ja to be dasi stesticko co nejdriv.... 😉

Mikul ty se smejes ale to byla reakce na ten prispevek od mufy jak se na ni chytaj sami chlapi s kratkejma haksnama 😀 Ja je mam kratky a jak fotbalista... 😀

artep26
28. dub 2008

Holky teď takový paradox. V kanclu mám novou kolegyni (no novou asi 3/4 roku). Bude jí za rok 30. Dodělává si vejšku, dítě zatím na 100% s přítelem ( jsou spolu asi 12 let) neplánují. Jendou jedinkrát to zkusili bez kondomu a drahá kolegyně má už 8 dní zpooždění. Takže až dneska pojedem z práce se bude stavovat pro TT. Mě picne, tady člověk dře skoro 3 roky a nic a ona chudák asi ani neví jak k tomu přišla 🙂 🙂

grej
autor
28. dub 2008

Majmu - já myslela, že o krátkých nohách psala právě Mikulka...

Artep - to je normální. V mým okolí je taky pár takových "šťastlivek". Jim to teda tak nepřijde, ale co já bych za to dala, že jo...

artep26
28. dub 2008

Sice je to bez práce, ale tohle má taky své kouzlo. Když to je takhle vymodlené, tak to člověk bere jinak. U Andul jsem taky ani nevěděla jak se to seběhlo, teď nás to s manžou hodně drží pohromadě.
Jen se modlím, aby to vyšlo, je jedno jestli po IUI nebo IVF ale ráda bych měla mimi s manžou bez dárce. Ale to snad jo, nechci na to ani myslet.
A co v práci?? Tady krásně paří sluníčko, už se těším domů. Budu zase natírat plot, v červnu snad konečně bude bafík (můj vytoužený salašňák) tak se strašně těšíme (hlavně já 😀 ).

mufy
28. dub 2008

Majmunko o těch krátkých nochách psala Mikulka. Jinak Tedík je fakt moc krásnej. 😵

Artep vítám tě ztracená dcero.... 😀 Teda tak dlouho jsi tu nebyla. Já jdu na IVF za chvíli.Za týden začínám s injekcema,tak snad se to konečně podaří. A tobě se snad podaří ta IUI a na IVF se nedostaneš. 😉

Mikulko návaly nemám,ale začala jsem špinit a to dost,ale prý se to po té injekci stává.Tak jsem snad klidná.Už aby to rychle uteklo a já začala s injekcema.

artep26
28. dub 2008

Mufy tak to budu držet palec. Ty jsi byla na IUI?? Ráda bych taky aby to tak bylo jak píšeš, ale moc tomu nevěřím. Naštěstí si to tak neberu, mimi bych hrozně ráda ale už jsem celkem po těch skoro 3 letech snažení trpělivá a vím že se nic neuspěchá. A vyšilovat kvůli tomu nemá cenu, stejně to nepomůže.
Jaký je postup u IVF??

grej
autor
28. dub 2008

Artep - no, domluvíte se MUDr na postupu, podepíšete souhlas (s manžou), pak čekáte na schválení od pojišTovny. Podle toho, jaký ti doktor zvolí protokol, tak půjdeš na injekci. Bu´D nejdřív na zastavovací (někdy ke konci cyklu)¨a pak začneš cca za 14 stimulovat, nebo ti dají krátký protokol a to začneš stimulovat rovnou.

artep26
28. dub 2008

Grej, aha tak to jo, ale snad to nebudu potřebovat. Ikdyž při mém štěstí.... 😠
Kamarádka otěhotněla při druhém IUI, štístko ....
Ty jsi podstoupila co všechno?? Jestli se ti to teda chce psát, mohla bych si to najít ale to by asi bylo na 77 stránek čtení. 😒

grej
autor
28. dub 2008

No já víceméně nic. IUI nám ani nedoporučili, prý by to u nás nemělo smysl, když jsme oba zdraví. Byla jsem na laparce, tam mi zjistili lehkou endometrizu, odstranili ložisky, ale prý to je tak malé, že ani nemůžou říct, ejstli to vůbec otěhotnění brání.
Vejcovody průchodné, imunulogie i genetika Ok, spermio výborné... prostě jsme v pořádku 😉

artep26
28. dub 2008

Tak to je OK, teď jen aby přišly // 😵

grej
autor
28. dub 2008

To jo, jen aby přišly. Jak málo by mi stačilo 😀

mikulka
28. dub 2008

Mufy., já po té zastavovací injekci taky špinila.
Artep, tak snad IVF nebude třeba a vyjde IUI 😉

artep26
28. dub 2008

Miku díky za podporu, snad máš pravdu a půjde to líp než si myslím 🙂

mufy
28. dub 2008

Artep já vyzkoušela všechno, minulý rok jsme byla na 5.IUI, pak v srpnu jedno IVF,kde bohužel nedošlo k ET.Manžel má nějakou špatnou hodnotu a ta mu brání v početí normálně,tak teď jdeme na 2.IVf a dali jsme to i napůl s dárcem.Tak snad to klapne i bez něj. 😵

Mikulko tak to jsem už klidná,kdfyž jsi špinila i ty.Jinak návaly nemám žádné a nic mě nebolí.

artep26
28. dub 2008

Mufy, jejej tak to toho máš opravdu už dost za sebou. Já mám jen 1 IUI a na 99% jdu na další. Začala jsem trošku špinit a bolí bříško bolí, tak si myslím, že se to rozjede. 😠 😠 😠 Potvora jedna červená.
Taky držím palec ať to vyjde 😵 😵

michina
28. dub 2008

AHoj holky, tak jsem dneska trošku rozladěná... Dostala jsem se k mé zprávě z nemocnice, kde KONEČNĚ se uvolili dát výsledky z histologie a cytologie (a to pomíjím, že je tma doporučení do poradny pro lečbu endometriozy, s dodatkem poučena, coz na toto tema se se mnou vůbec nikdo nebavil, dkyby mi to neřekla ta doktorka, co mě operovala ještě temeř na JIpce hned po operaci, tak to vůbec nevím, že něoc takového našli) a vůbec z nich nejsem chytrá, akorát mě to vystresovalo a najednou mě přepadl šílený pocit, že se nám to nikdy nepodaří.. 😒 Každopádně tam našli ještě endometriúzu mimo genitálie někde na peritoneu /pobřišnici/, pak našli nějaké cytsy na vaječníku a zbytky gravidity ve vejcovodu vůbec nebyly... tak jsem z toho tkaová zmatená a vystrašená. Hned jsem napsala své kamarádc egynekoložce, taky bych měla jít na pravidelnou prohlídku ke svému gynekologovi, tka uvidíme. Asi bych chtěla, ať me důkladně prohlídnout, at se neco zacne dít, začínám mít strach.. 😖 🤐

mufy
28. dub 2008

Artep no za ty 2 roky jsme už snad znalci všecho,co se týká neplodnosti.Máme toho dost za sebou,ale zase i když se nám nedaří miminko,tak se máme pořád hrozně rádi a to je přece nadevše.Snad se nám to teď už konečně podaří a budeme šťastni i s miminkem.A neboj,nepodaří-li se 1.IUI,pak se určitě podaří 2.IUI.

Michi nezoufej,ať tě doktorka pořádně prohlídne a můžete se zase začít snažit.Teď už to bude dobré.

Jak to tak vidím,tak jsme tu dneska skoro všechny.Až na některé maminky...... 😕

grej
autor
28. dub 2008

JSou to lotři ty doktoři. Mě taky hrozně trvalo, než mi něco poslali a psali tam úplný bludy. Doktor v GESTU jen koukal. Musela bych mrknout, ale to slovo "peritonea" mi něco říká, možná tam mám tu endošku taky.
Je mi jasný, že jsi z toho asi vyřízená☹ Ale neboj se vlka nic, však pořád je tu hodně možností. A kdyby se vám už nechtělo čekat, vždycky se můžete zkusit uchýlit k IVF...

mufy
28. dub 2008

Holky já už jdu,

Grej jak jsi napsala,že na sebe musíš být tvrdá a netestovat, tak já bych už testovala.Buď se ta čárka objeví nebo ne.Ale jsi teda silná.....Test tě určitě nezklame. 😉

Mějte se 🙂