Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
5. kvě 2008

Ty už jsi byla grej na krvi??
Mufy to je divný s tím potratem, spíš bych řekla naopak ... čím víc potratů, tím je to horší.
Ikdyž moje kamarádka už 4x potratila a teď má pěkný popíček 😀 😀 😀

artep26
5. kvě 2008

Grej, vždyť dvojčátka jsou super?? Hlavně když je z toho páreček 🙂
Mně by to možná ani nevadilo, ale tolik štěstí najednou 😀 Přeci jen 3 děti je dneska luxus, ale Anička by se zbláznila radostí. Jen by to nesměly být holky, to by asi manža zešílel ... potřebuje dědice 😀 😀 😀

michina
5. kvě 2008

Neboj, Grej, je to blbost. Pokud to nevyšlo ted, určitě to výjde později.. 😉

Jdu si odskočit... zase s hrůzou, jestli nepoteče náhodou červená... 😀

artep26
5. kvě 2008

Moje řeč Michi, hlavně se nestrsuj Grej, stejně s tím nic neuděláme, tak to prostě je 😉

grej
autor
5. kvě 2008

Artep - na krvi jsem nebyla. U nás dělají jen test z moči.
No nevím, jestli jsou dvojčata supr. Mám kámošku s dvojčatama a je to hrůůůůůůůůůůůza!!!

Uf - no taky bych řekla, že se spíš děloha vysílí těma potratama, ale doktoři to asi vědí líp...

Taky furt lítám na záchod a modlim se jen za špinění. ALe u mě je to tím Utroušem, takže pokud se budu modlit teprve po jeho vysazení 😉

artep26
5. kvě 2008

Grej a proč ti nevezmou krev?? Vždyť z krve je to nejpřesnější, v Sanusu prý berou krev bez mrknutí oka. Pokud tam prý přijdeš, že TT je negativní a MS nikde, tak automaticky krev naberou.
Utrogestan je na podporu těhu?? Nebrala jsem ho tak tápu ... 😒

michina
5. kvě 2008

Taky nechápu, proč ti nevezmou krev, když je to tak divné... já bych si radši zaplatila i tech 200Kč,jen abych vědela, na čem jsem..

grej
autor
5. kvě 2008

Taky mi to přijde divný. Ale nechám to do středy. Když mi neuvidí nic na UTZ, tak stejně asi bude jasno. A nebo prostě ve středu půjdu na krev a bude.

Jojo, Utrogestan je hormon na podporu funkce žlutého tělíska - tedy na podporu udržení těhu.

artep26
5. kvě 2008

🙂 díky za vysvětlení 🙂

Michi teď jsem koukala do tvých tabulek těhulek a snažilek 😀 Jestli to ještě vedeš, ale vypadá to že jo, tak si prosím oprav věk, za měsíc a den mi bude UŽ 28 a změnili jsme jméno pro holčičku - naše 2 kamarádky nás jaksi předběhly s Rozárkou a další 3 s Nellou (my se s tím strašně loudáme 😀 ) a proto máme nové jméno - Málinka (Amálie) 😵 😵

michina
5. kvě 2008

Ok, Artep, opravím to. jen se k tomu dostat... 😀 Mám totiž 3 dny nový mobil a nedělám nic jinýho než že k tomu hledám různé věci a zkoumám a zkoumám a chodím pozdě spát.. Manža si libuje, protože nic nevyžaduju a jsem zticha 😀 😀 😀 😀

artep26
5. kvě 2008

TAk tojsi hodná 😵
Já bych taky ráda nový mobil, ale jsem truhlík ☹ Manža bude mít za měsíc narozky tak mu chci koupit GPS navigaci a to bude ranec (pro mě). Taky mám platit toho bafíka co si tak přeju, odhadce na barák kvůli hypotéce a Anička odlétá 30.6. na 3 týdny do Chorvatska na ozdravný pobyt. Tak to se musím tužit, abych to všecko poplatila. 🙄

artep26
5. kvě 2008

Holky přeji hezký zbytek dne, pro mě za chvíli přijede manža a hurá domů.
Hezky těhotněte 😀 😀 a pa zítra 😉

zanetik
5. kvě 2008

Je Artep pa, jsem tě zas nestihla...se omlouvám, ale to je hrůza tý práce, na to se nejvíc netěším po dovolený, tak snad příští týden už budu vyhrabaná z těch papírů...

zanetik
5. kvě 2008

Tak já letím na solárko a pro sedačku, zítra musím vyzvednout ze školky 5letou Barunku a pohlídat ji než půjde kámoška z práce...tak snad to spolu zvládnem, tak zítra zas snad nakouknu papá

mufy
5. kvě 2008

Grej neboj,všechno dobře dopadne.Přece tu jsme všechny na jedné lodi.Jednou se těch miminek musíme dočkat.

Jinak já jen referuji s tou dělohou,co ta kočenka napsala.Nejsem doktor,takže to nemůžu posoudit,ale když to říkal,tak asi to pravda bude. 😉

Já si taky říkám,že bych klidně brala i dvojčata jen aby hlavně bylo nějaké miminko.

Holky já to za chvíli balím, dneska je tu bláziněc,tak musím něco dodělat.
Zítra přijdu později,protože jdu na ten UTZ do nemocnice,tak na mě myslete ať je vše OK a já si můžu začít píchat injekce. To zase budou nervičky. Pak vám napíšu.

Papa

michina
5. kvě 2008

Papa, holky. Artep, mě přispěl manžílek, byl moooc drahý, ale koukala jsem po něm už přes měsíc, on se totiž začal prodávat až před 3 dny a když viděl manža moje nadšení, tak říkal, že mi přispěje, abyhc ho mohla mít. Je to můj milovaný mužíček.. 🙂

grej
autor
5. kvě 2008

Papa holky, mějte se.

Mufy - zítra držím palečky!
Já taky dorazím později, musím vyzvednou tátu v servisu a teprve pak přijedu do kanclu.

michina
6. kvě 2008

Dobré ranko, holky. Tak pro vás v podstatě nemám žádné zprávy s kloudným výsledkem... 😒
Ráno jsem testovala a je tam to co u Grej, jen takový nenápadný stín druhé čárky. A to jsem si včera speciálně koupila Mamatest, i když jsem doma měla Best. Takže buď je to brzy a ještě není dost HCG, anebo mám zase nějakou komplikaci. Já už nechciiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙄
No nic, každopádně MS pořád nejede, takže ještě není nic ztraceno, za pár dní to zopakuju a buď ano nebo ne, vždyť jiná možnost přece nejde, alespoň že tohle je černobílé, ale proč to tak dlouho trvá?? 😠

zihu
6. kvě 2008

ahoj holky, tak po dlouhe dobe se hlasim a snazim se trochu zorientovat v deni.. michi, grej.. teda drzim pesti!!! a len!!! vidim, ze tu stale statecne vsechny bojujete!!! ste vyborne, ja pomalu depkarim, po revizi (uz 4 mesice!!!!) sme se prave mohli zacit snazit a ja mam zrejme anovulacni cyklus, 10 dni zpozdeni a mrcha nikde.. nevim, jestli mam jit na vyvolavacku anebo jeste cekat... ☹ 😠
jinak sroubek uz 27tt!! a mikul 18tt.. to je neuveritelne, jak to leti!!!!!! 😀

zihu
6. kvě 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/18719a
no, ovu vypada, ze byla.. dle teplot, ale byla sem na uzv (kolem 30dc) a tam nic nebylo,, ano folik ani sliznice, co by naznacovalo ovu... tak nevim, cekat nebo vyvolavacka???? ☹

zihu
6. kvě 2008

grej uz byla na cyklu??? no vazne, dlouho sem tu nebyla... spousta novinek.... co mufy??? aaa, kontrola, tak drzim pesti.....
snad dnes nekdo prijdete driv, nez se odhlasim 😅 😕
smutnooooooo 😢

michina
6. kvě 2008

Ahoj Zihu, ano Grej byla na IVF, ted ceka, co z toho vyleze, na testu nic neni videt (jen slaba carka, ale ted pry uz ani ta ne) a MS nikde, tak asi ji to drzi hormony a oddaluji MS, ale my porad jeste doufame. No a my se uz taky snazime po mimodeloznim a taky ted cekam na MS, zatim nic. Tak uvidime.

Ale kde se holky dneska flákají? 😎

zihu
6. kvě 2008

strasne dlouho sem tu nebyla.. nejak nebyl cas.. ale dost sem se od snazilkovani odreagovala 😉 akorat ted, kdyz to nefunguje, me to zase celkem stiha... su rada, zes to tak dbre zvladla... myslela sem na te, byly sme tak stejne, ja na revizi 8.1. 😠 blby tyden, co? moc ti drzim palce, at je priste vse ok!
jinak co myslis s mym zatr.. grafem? 😅

michina
6. kvě 2008

No, Zihu, já nesjem takový znalec na grafy, zkus Len.. Já už nemeřím a když jsem měřila, tka u mě tak moc nekolísaly, takže ti vážně moc neporadím. ☹

Jinak snažím se to zvládat jak to jde, taky mě občas přepadne depka... 😒

michina
6. kvě 2008

Zrovna ted uz zase kloužu nahoru a dolů, v jedné chvíli ti to dává naději, že by mohly být //, pak na testu není skoro nic vidět.. 😒 Pak ještě lehce občas špiním... fakt nevím. A vždycky je odpověď stjená, na všechno, čekat, čekat, čekat, ono se to ukáže, buď se MS rozjede, anebo prostě budou //. Ale i pak budu trnout, jestli je mimís tam, kde má být. Kdyby ten čas tak běžel někdy rychleji, ale naštěstí to nejde, ono by to pak vadilo zas někde jinde.. 😅

divabara
6. kvě 2008

Ahoj holky,
ja jsem ted nemohla psat, byla jsem cely vikend na kurzu jiz od patku. Dneska zacinam 20.tyden,no a v pondeli jdu na ten velky UZV.Jinak ty pohyby jsou uz o neco zretelnejsi,ale stejne jsme chvilama z toho docela vyplasena, jestli se jako hybe dostatecne...No ale bylo mi receno, ze kdyz pohyby necitim furt,tak to znamena, ze je mimcu dobre, ze odpociva...No tak nevim, asi to prestanu resit. Jinak jsem ted za posledni dva tydny neco pribrala, tak je to fajn. Uz mam skoro tri kila nahore...

Grej,
drzim moc a moc pesticky, moc dobre si vzpominam na to cekani, ktere je tak umorne, a tech 14 dni cekani je jako cele roky...Zkus to vydrzet, doktori jsou chytrejsi nez my tady...

Mikul, pohyby jsem zacla citit tak od 17.tydne, takove lechtani, jine nez kdyz mam zarazene prdiky...Ale to jsem je treba citila tak 1x za 4 dny. ted uz je citim denne, ale nekdy slabe, nekdy vice...Uvidim v pondeli...Ale jinak pohyby se vetsinou objevi tak ve 20. az 21.tydnu. Neni dobre, kdyz je clovek zase citi moc brzo...

artep26
6. kvě 2008

Ahoj holčiny, neměla jsem doteď nějak čas, zítra máme poradu tak musím nějaké ty podklady připravit, aby jsme se s kolegyňkou vytáhly 😀
Michi a jakého máš bafíka??
🙂

michina
6. kvě 2008

Jakého bafíky, co to je? 😀

artep26
6. kvě 2008

Jakého máš psa?? Nebo co jsi psala že bylo tak drahé a manža ti na to přidal?? 😀

grej
autor
6. kvě 2008

AHoj holky, jsem tu. Byla jsem s tím tátou v servisu.
Ahoj Zihu - tak jsem ráda, že ses na nás přišla podívat🙂 Tenhle týden je fakt divnej 😖

U mě žádná změna, cítím se výborně, pořád špinim, teĎ už víc tmavohnědě, občas jsou tam i takový tečky /možná kousky sliznice/.

Měla jsem krásný sen, že jsem našla //, ale pak jsem se probudila a bylo po radosti😀

Michi - bafík bude určitě pesan🙂