Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
10. pro 2007

Tak jsem tady.. trošku pozdě..

Jani, taky krásné svátky a gratuluju!!
Grej, tobě držím pěstičky, ať to rychle uteče. 😎

Jinak máte pravdu, ve stresu jsem, i když si to asi neuvědomuju. Navíc už se mi rýsovala práce, vyhrála jsem konkurz do jendé firmy a oni mi pak volali /asi po 14 dnech, co jsme byli už domluveni na podpis smlouvy/, že to místo ruší. Takže veselo.. Teď šéf mi nechce podespat dohodu k 14.12., zatím to mám jen ústně, dokud si neudělám svou práci (která je mimochodem velmi podřadná..), má asi strach, že bych mu zdrhla na nemocenskou, což bych samo udělala 😀 Navíc teď nový kolega, co nastoupil místo mě, tak mi před chvíli volal (abych to vědělaú, že zítra řekne šéfovi, že u nás nezůstane, tak doufám, že mě tam kvůli tomu nezdrží dýl. No fakt děs. Já ty problémy asi přitahuju...

Ale hlavní je, že se máme rádi, ne?
Takže optimismus, vánoce jsou za rohem, tak ať si je všechny krásně užijem a s "tajným" přáním do nového roku, že jo??!! 😀
Tak dobrou noc, jdu hajat nebo zítra nevstanu... 😉

dibdonka
11. pro 2007

Dobrá ránko holky,

jani tobe taky přejeme krásné svátky, krásné vánoce a hodně štěstí v novém roce!!!! Teprve 3 kg v 18tt to je nádhera, tak to moc kulatoučká nebudeš. Začala jsi zvracet až od 4 měsíce? To je zvláštní, ale mam pocit, že mě je taky čím dál víc na zvracení. Už pár krát se mi to povedlo..... ale doufám, že brzy to přejde.
😀

Tak holky Grej nám jde dneska do nemocnice. Snad se holka na to dobře vyspinkala.

Jak je tobě šroubku, copak že tě bolí vaječník? Nepřetahuješ se moc? Radši odpočívej!!!!

A jak je vám všem ostatním při uterním ránu? 🙂

dibdonka
11. pro 2007

Ty jo tady v práci všichni chrchlaj o 100 šest, bojim se aby na mě nepřeskočil nějakej bacil..... 😉 Moc by se mi to nehodilo.... ☹

sroubek
11. pro 2007

nápodobně díb 🙂 zase siříkám...ať mrzne a mrzne a mrzne a chcípnou bacily bacily bacily 🙂

sroubek
11. pro 2007

bříško se natahuje proto možná tlačil ten vaječník...za chvilku to přešlo tak ok 🙂

jinak se mi nalejvaj prsa a pěkně bolej když jsu třeba ze schodů...asi ze mě bude sexbomba 🙂

dibdonka
11. pro 2007

No já si myslim, že mě bolej kvůli prsům ty záda.... taky se mi strašně zvětšila....... 😀 😀 No ale to bude ještě větší..... 😀 a jinak jak Ti je šroubku? 😉

zanetik
11. pro 2007

Ahojky zlatíčka, úterní ráno nic moc, sice jsem spala celou noc, ale to počasí je tak hnusný, že bych šla spát, hlavně mě bolí hlava od krční páteře už druhý den, ještě že jdu na masáž, jenže mám pocit, že je to po ni spíš horší...
No já jsem před MS, takže prsa taky zvětšená a poslední 2-3 cykly mám citlivý bradavky před MS, to jsem předtím nemívala, tak snad se mi moje cykly srovnaj už ten minulý byl 29dní.
A s tím vaječníkem to je asi normální hodně holek to říkalo...

mikulka
11. pro 2007

Ahoj holky,

ať to Grej zvládne v nemocnici, chuděra.
Šroubku, hlavně že ten vaječník přestal zlobit!

Michi, to je teda hrůza, máš to těžké a stres asi obrovský. To znám, já už nai nespím, jak se bojím do práce.

dib, ta bolest zad asi bud ez těch prsou. Já se těším, že mi v těho vyrostou 😕 Konečně budu mít jednou nějaká prsa! 😉

sroubek
11. pro 2007

no jinak na mě leze rýma 😠 ale já ji vyhostím 🙂 😀

mám hroznou žízeň, jsem hrozně suveréní a odrzlá (ale to je myslím u mě běžný jev :o) 😀

mám zvětšené bříško a pořád chodím na velkou..jen co něco sním...a ty prsa začaly až teď- ale bolej teda fest, no a únava..ale v noci se zase probouzím, ale už jsem si na to docela i jakože zvykla 😀

no teprve 6tt...už bych chtěla být 14tt jako ty nebo rovnou 28tt 😀

mikulka
11. pro 2007

šroubku, prý teprve 6 tt, vždyť to je krásné! Ještě nedávno nebylo nic a te´d jsi tehulka! 😉

sroubek
11. pro 2007

miki..no právě, konečně ze mě bude sexbombaaaaaaaaaaa 😀 můj sen..já a moje BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB

a moje sestra DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
a moje máma EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

a obě štíhlounký jako já..no prostě rodiný trauma 😀

zan: s tím vaječníkem si to taky myslím 🙂 hele tobě se to taky hezky srovnává

michi: práce ve stresu je na h...
včera jsem řekla šéfový že jsem asi v tom...neboť začala zase hysterčit, tak abych ji ušetřila momentu hodit práci na mě, tak jsem ji předběhla...jsem trošku mrcha...ale kdy vím, že tohle jí zastaví a mě pomůže...takže teď budu mít snad svatej klid 😉

sroubek
11. pro 2007

miki máš samosebou pravdu 😀 jeeeeeeeeeeenže 😀 ženská je tvor nedočkavý a věčně nespokojený 😀

ba ne já jsem šťastná jako blecha a užívám si to

akorát jsem teď děsně odrzlá...ani nevím kde se to ve mně brer...no jestli ten prcek bude tkhle drzej tak potěš 😀 😀 😀

už se na to těším 🙂

miki..počkej až budeš těhulka 🙂 už se na to těším...budu tě krásně zlobit a budeme děěěsně odrzlé 😀

sroubek
11. pro 2007

grej to zvládne, ona je holka statečná a ke všemu se staví čelem 😎 asi ji napíšu sms 😎

mikulka
11. pro 2007

Jo, až já budu těhulka, budu mít vše na háku, vše ze mě spadne! 😉

Zan, masáž někdy může spíš uškodit, zvlᚍ na krk. Nemůžeš si spíš dojít na rehabilitaci, aby tě vykřupali?

sroubek
11. pro 2007

😀 miki 😀 to jsem si taky myslela 😀 ale jak mi někdo řekl..nene..všechno pokračuje..ačkoli...je fakt, že je to trošku o něčem jiném

mluvila jsem s grej a je v poho...chystá se tam na druhou a fáká se doma...baba jedna 🙂

jo jinak baba znamená ženská...já jsem z československého manželství... 😀

dibdonka
11. pro 2007

Teda tady se to rozjelo!!!!! Mikulko, při těhu budou zase jiné obavy, ale to poznáte každá a myslim si že s miminkem jsou ještě větší obavy a potom když dětska rostou, tak to pokračuje dál..... 😉 😀 Už je skoro konec roku, tedkon to uteče a v Lednu s Mufy na to skočíte a budete taky těhulky!!!!

Sroubku tak to je fajn, že tě bude šefka šetřit, když jsi tehulka. Málo kdy se to vidí, ale já mam taky štěstí, taky jsem to oznámila hned šéfkovi a ten to stále tají, než aby to oznámil na vedení. Čeká až budu mít po vyšetřeních!!!! Je strašně fajn, ale jak jsem byla v první práci a poprvé tehu, tak mě výslovně šikanovali.

Zan s tima zádama to znám, je to děsný, tedkon jsem taky dva dny trpěla, dneska už to je lepší.......zatim to řešim nějakym protažením a manža mě taky občas promasíruje, ale mě to spíš bolí mezi lopatkama a střílí do hlavy, tak někdy mě taky bolí hlava. ☹

dibdonka
11. pro 2007

Sroubku kdy se chystáš začít nakupovat? Já bych už chtěla, ale manža vždycky řekne ještě ne. Tedkon jak běháme po obchodech, tak já vždycky, koupíme nějaké dupačky? A on ještě ne... ☹ 😉

dibdonka
11. pro 2007

Zan a víš co radim mojim cvičenkám na joze, když je bolí krční páteř, zkusit si zvednout monitor, aby při psaní neměli ani trochu zvednutá ramena a nezakláněli ani nepředkláněli hlavu....někomu to pomůže..... 🙂

mufy
11. pro 2007

Ahoj děvčátka moje,já jsem měla tolik práce,že jsem se ani nestačila přihlásit na internet.Zrovna mám chvilenku,tak jsem si vás akorát dočetla.

Něco nového?Moc zdravím Janboris a přeji jí krásné a zdravé miminko.18 týden?Toto teda utíká.

Grej myslíme na tebe,ať ti to zítra dobře dopadne a dneska ať se v nemocnici moc nenudíš.

Sroubku,teda z tebe bude ale sexbomba.Taky bych chtěla být.Haha.
Už se těším,až budu v tom,ale to zvracení moc nezávidím,jelikož je mi už 3 dny zle od žaludku a jím jen suchý rohlíky a čajíky.A to jsem před ovulací,tak dneska asi znásilním manžílka jak přijde v noci domů.

sroubek
11. pro 2007

znásilni 😉 😵 štěstí je na straně téhle duskuse 😵

dib: no moje šéfová je magor, ale čerstvě babička a na tohle slyší..takže jsem se zamyslela...a šla jsem do toho..nemá cenu riskovat... 😵

a oblečky..no já moc na dupačky nejsem..mě se líbi tkové ty polodospělácké zmenšeniny...zvláště ty klučičí...takže tak budu oblékat i holčičku 😀

ty máš na mě 2 měsíce náskok... 🙂 já se na to ještě necítím 😉 je moc moc brzo i jenom koukat na kočárky 🙂

já začnu pokukovat asi tak v březnu...v nějakém 20tt...do té doby žádný spěch 🙂

mufyyy: já budu sexiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

sroubek
11. pro 2007

mám ráda ten pojem, že žena nosí své miminko pod srdíčkem...ostatní to ještě neví, ale ona ano..to je krásné, že 🙂

mikulka
11. pro 2007

Mufy, a copak? Z čeho to máš tu nevolnost?
dib, to je hrozné, že tě šikanovali, jak zjistili, že jsi těhulka! Tady by to ale bylo to samý.
Jinak na dětskou výbavičku máš spoustu času 😉

sroubek
11. pro 2007

musím makat..papapa 🙂

dibdonka
11. pro 2007

Vim vim s rou výbavičkou máte pravdu, ale pořád mě to léká, nějaká dupačky, čepičku, ponoštičk..... nechci tedy si nechat všechno najednou, tak začnu asi po vánocích, ale ještě vydržim......

Mufy copak tě to trápí? Neleze na tebe nějaká chřipajsna? ☹ Nemáš horečky, šup šup, vitamíny do sebe, tedkon nepotřebuješ marodit, to by se ti fakt nehodilo.... 😉

mikulka
11. pro 2007

dib, všimla jsem si, že jsi z Karlových Varů. Moc ráda tam jezdím, a je mi líto, že to teď mají hlavně Rusáci, viď. Bydlíš blízko centra?

dibdonka
11. pro 2007

Mikulko, nejsem z Varu jsem z Mariánek, ale mam to tam zadaný jako kraj...... Vary mam taky ráda, studovala jsem tam, tak tam taky ráda jezdim.... 😉 Tak až někdy pojedeš dej vědět a můžeme se poznat na živo 😀

grej
autor
11. pro 2007

Ahoj holky!!
Jednou nejsem v práci a vy už se takhle rozjedete!! To zas budu mít dočítání o víkendu, co? 😉

Manža šel do sprchy tak mám chvilku a nemohla jsem to bez vás vydržet 😉

Šroubku, díky za telefonát🙂 Potěšil mě🙂

nastupuju teda mezi druhou a třetí, budu se snažit tam jet spíš až na tu třetí, abych tam nebyla zbytečně brzy. Ale vzhledem k tomu, že to máme přes celou Prahu, tak raději vyrazíme včas. Můžu se kupovidu i lehce naobědvat, volala jsem si sestřičkám. Jen nevím co si dát. Asi si udělám vývar s nudličkama... Povolený mám i omáčky, vajíčka a bílý pečivo, ale to se bojím...

Jé - Mariánky mám moc ráda🙂 Byly jsme tam loni s holkama v lázních. A spali jsme na Kladské. Nádhera. A restaurace Classic na hlavní třídě? V životě jsem nepila lepší horkou čokoládu 😉

Holčinky díky že na mě takhle myslíte, já na vás taky budu myslet a budu informovat🙂

Pááááá

mufy
11. pro 2007

Holky já v sobotu asi snědla něco špatného ( oříšky ) a zapila to colou a od té doby mám velké problémy se žaludkem.A taky jsem měla horečku.Ale už je to lepší.Asi nějaká viróza.No hlavně,že to přechází. 🙂 Takže se na manžílka můžu vrhnout....chudák ještě o tom neví..... 😉

mikulka
11. pro 2007

Ahoj Grej!!! Polévka a teřba pečivo je ok. Tak ať to dobře dopadně a vrátíš se s výsledkem - zdravá! 😉

Do Mariánek jsme se tento rok chystali, ale nejeli jsme. Snad příští rok!

dibdonka
11. pro 2007

Grej no na Kaldský tam je krásně, krásná příroda atd... no vzduch pohodička, ráda tam chodim na procházky. v classicu se trochu pohoršili, ale nebudu to hanit...

Mikulko, no tak když se odhodláš stačí dát vědět!!!! 😀